Jump to content

YouTube глупендери - България Edition

Rise of Thunder

Recommended Posts

Те май тие от софия запад са го ебали или им е целунал чурките. Поне така казаха на един мой фр па той ми каза на мен. Имат и клип как става тая гавра ама не искат да го пуснат. Той ги съди между другото за сексуален тормоз :D. Иначе и на мен ми е жал за Стоянката

Тва тоя с "туй беимве струа трийси хюали лйеа" ли беше?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Chicky Ricky
7 minutes ago, Radox said:

Тва тоя с "туй беимве струа трийси хюали лйеа" ли беше?

И с тези легендарни клипчета

Just a fan

И аз така разбрах. Тоя пък ако не го приберат си мисля, че ще яде хурката стабилно.

seekstah

Аве такива боклици защо изобщо ги гледат младото поколение? 😁 Марсо, Стоянчо, Гаржока, Тошо Куката... Галин Релефа ще ги удуши всичките! 😎

jlny.gif

seekstah

Мама им деева проста на тия дето разрешиха на тираджиите да ползват соц мрежи.. 

jlny.gif

Какво мислите за Любо Жечев? До скоро ми беше доста приятен и забавен за гледане, но нещо в последно време май самочувствието и славата му дойдоха в повече и почва да прилича на Боби Ваклинов малко.

Chicky Ricky
2 minutes ago, MJ23 said:

Какво мислите за Любо Жечев? До скоро ми беше доста приятен и забавен за гледане, но нещо в последно време май самочувствието и славата му дойдоха в повече и почва да прилича на Боби Ваклинов малко.

Има собствен сайт voiz.bg, където там можеш да си купиш поздрав от ютубъри, тиктокъри, чалга певци, отделно други певци, инфлуенсъри, Стоян Колев, модели и всякакви разни анонимници. Най-скъпият поздрав е на този индивид: 

изображение_2021-06-25_201234.png

seekstah

Жечев му личи, че е някво фейкърче, което прави всичко за пари и по утвърден модел. Предполагам че и той е тип Дани Петканов "нашите имаха вилааа ии ние с Алекс там живееймхе, но тя искаше апартааамент...". Люзърски мамини синчета дето са си повярвали, но всъщност печелят от тъп "contont" малко в стил WS teleshop. Не го гледам, и преди не го гледах. 😀

jlny.gif

Chicky Ricky
9 minutes ago, BAITO6O said:

Всички на поне 0.5 промила

Денис Родман ли видях там?

51 minutes ago, Chicky Ricky said:

Мда, беше част от Къртицата за 2-3 дни. Гушна хонорара и духна. 😂

• Haha 1
natopor4en
2 hours ago, Chicky Ricky said:

Да. Дойде, взе някое друго ойро. Профука ги за крек и долни севернокорейски гейши. Заедно с малкият пала Ким Чем Ун. 

#BossGoals 

• Upvote 1
  • Facepalm 2

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

• 3 weeks later...
Chicky Ricky

Начи, първият е някакъв ютубър и тиктокър, който го гледат лапета (мн ясно), който е решил да направи кавър на песента "За да те забравя" на Милко Калайджиев. На втория клип са един тревоман, който вече е зависим от хашиша, плюс, че е музикален инвалид, а вторият е някакъв анонимник с много странно име, който са направили mashup на стари чалги песни. И двата клипа са рак за ушите, както и за очите. Такава дегредация в българския Ютуб и в българската музика никога не съм виждал преди

11 minutes ago, Chicky Ricky said:

Нещата не отиват на добре, чакам the great reset с нетърпение. Не може момичетата в клипа да изгледат по-мъжки, отколкото момчетата.... Напълни се с педалчовци навсякъде 

Edited by prenti
  • 2 weeks later...