Jump to content

YouTube глупендери - България Edition

Rise of Thunder

Recommended Posts

Не сте сериозни, нали? Кой го бръсне тоя за слива изобщо. Търси си някакъв контент и той, вече се чуди какво да изсмуче от пръстите си. 

Що се касае до споменатите от джобър91 - без да съм ги познавал, но Боби Цанков го убиха, защото е бил класически измамник и мошеник, докато за Стоев, доколкото съм чел причината е, че е говорил твърде много и винаги за някакви неща, на които не е присъствал, но ги споменава, все едно е в центъра на събитията.

Та спокойно, Любича още дълго ще търси таргет аудитория обвинявайки Русия за всичко по света.

Himler
Posted (edited)

Стоев е бил практик и е участвал поне в част от работите, за които е писал. Жечев е един драскач, така че са смешни тия сравнения.

21 minutes ago, MJ23 said:

Не сте сериозни, нали? Кой го бръсне тоя за слива изобщо. Търси си някакъв контент и той, вече се чуди какво да изсмуче от пръстите си. 

докато за Стоев, доколкото съм чел причината е, че е говорил твърде много и винаги за някакви неща, на които не е присъствал, но ги споменава, все едно е в центъра на събитията.

Той не е отричал, че на места поукрасява работите, за да  е по- интересно. Явно обаче е писал достатъчно неудобни работи.😕

Edited by Himler
ShiningWizard

Щом Цанов още не са го утрепали рептилите, извънземните, корумпираните ченгета и Илюминатите, с които толкова много се бори във видеата си, никакъв шанс да очистят Къртицата.  

• Haha 1
LightOne

Жечев работи с литература - книги и вестници. По тази точка няма опасност да разкрива неща, които вече да не са били публикувани някъде другаде.

Единствената опасност е, че припомня тези неудобни факти и събития, тъй като те все пак са си останали добре забравени или неизвестни особено за последните поколения. 

Жечев също така си прави труда да отива в библиотеката и лично да чете архивите - какво са публикували вестниците в онзи период, съответно да анализира и навързва отделни статии и интервюта.

Общо взето точно последното ни липсва, и за мен е най-важното е да се навържат кой какво е правил и говорил преди 20 години и как се държи днес. Много интересни сравнения излизат по този начин. 

Примерно ще дам, че за мен от това, което съм разбирал навремето, е че Илия Павлов е бил в един кюп с хора като Карамански и Илиеви, а се оказва, че човекът е бил над всички самозвани капо ди пути капита по веригата на пирамидата и играе много по-високи топки и цели. 

Ясно е, че тука по дефолт се пънете да го плюете, но реално проектът му за мафията заслужава внимание и има своята стойност.

Или предпочитате да забравим кой и как създаде българската мафия, кой я покровителства и кои все още действащи политици са тясно навързани черва с нея. По-добре е да му се присмиваме на Жечев.

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

pukkod

Познайте какво стана,когато попитах любка жечева защо не смее да мъцне нищо по случая за катастрофата с просто Киро - блокира  ме, хюмнето жалко :D:D:D  В тикток дори питах подкаст другарката му оная лелята  Йоко моко оно ли, каква беше там що приятелчето и е такъв жалкар и тя ми вика:  "Ако имаш проблем с любо да му пиша на него", въпреки че преди това и обясних, че ме е блокирал.  Не е сред най-умните, перфектна е за следващия сезон на ергенът :) 

• Upvote 2
StoneColdFaN

Добре, ако не го застрелят някъде, то поне че му нацепят каската много сериозно. Занимава се с неща, които не са негова работа. Рептил, нали не си го убил ти, бе? Оттам насетне се прибери вкъщи и млъкни.

Иначе, благодарение на Любакиса разбрах къде се съхраняват старите вестници, мога и аз да отида там. Щото принципно имам една странност, а именно интерес към ретро нещата. И ми е интересно да видя как са били нещата, 'га не съм бил роден. :2funny:

LightOne
3 hours ago, StoneColdFaN said:

Занимава се с неща, които не са негова работа. 

Сериозно питам. На кого са работа? 

Щото истинските разследващи журналисти, ако така ще ги наричаме само и само да не са Жечев, не са се напънали да вършат точно тази работа от десетилетия. Когато нямаш един истински журналист, който по тази тема да достига до каквато и да е ангажирана аудитория, на кого остава да са работа? 

Има направени спорадични документални филми и разследвания, които също така са налични в Тубата, ама кой ги знае? Кой говори за тях? Чувал ли си някое? Гледал ли си някое? 

Имаш ли изобщо някаква базова представа за създаването, развитието и лицата на българската мафия? И кои съответно стоят в сянката им?

Темата може да не те интересува, но това не променя, че за подобна информация има пълно затъмнение и много къса памет. При положение, че източниците са достъпни и публични.

В момента много хора за първи път чуват и виждат журналистическа информация и анализ по темата - защото източникът са статии на истински разследващи журналисти - от човек, който не е негова работа да го прави. Като няма да е той, щото много ни бърка в гъза, че някъв смешен баламурник се занимава, къде е алтернативата? БТВ ли ще направи такъв последователен анализ? Нова телевизия ли ще извади на показ политическия и милиционерски чадър? Че те и днес един чадър над Нотариуса не могат да изкарат на светло.

Когато няма кой да свърши своята си работа, то остава да се наемат тези, на които не им е тяхна работа.

Само за това си струва цялото плюене по негов адрес.

• Upvote 2

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

StoneColdFaN
1 hour ago, LightOne said:

Щото истинските разследващи журналисти, ако така ще ги наричаме само и само да не са Жечев, не са се напънали да вършат точно тази работа от десетилетия. Когато нямаш един истински журналист, който по тази тема да достига до каквато и да е ангажирана аудитория, на кого остава да са работа? 

Има направени спорадични документални филми и разследвания, които също така са налични в Тубата, ама кой ги знае? Кой говори за тях? Чувал ли си някое? Гледал ли си някое? 

Имаш ли изобщо някаква базова представа за създаването, развитието и лицата на българската мафия? И кои съответно стоят в сянката им?

Темата може да не те интересува, но това не променя, че за подобна информация има пълно затъмнение и много къса памет. При положение, че източниците са достъпни и публични.

В момента много хора за първи път чуват и виждат журналистическа информация и анализ по темата - защото източникът са статии на истински разследващи журналисти - от човек, който не е негова работа да го прави. Като няма да е той, щото много ни бърка в гъза, че някъв смешен баламурник се занимава, къде е алтернативата? БТВ ли ще направи такъв последователен анализ? Нова телевизия ли ще извади на показ политическия и милиционерски чадър? Че те и днес един чадър над Нотариуса не могат да изкарат на светло.

Когато няма кой да свърши своята си работа, то остава да се наемат тези, на които не им е тяхна работа.

По отношение на удебеленото - прочети това и ще разбереш защо никой от разследващите български журналя не си позволява да каже ГЪК. Ама да си продължим за Жечев. Много лесно е да коментираш мъртъвци, дето от три метра под земята не могат да ти направят нищо. Да речем, че коментираните от него бяха живи още. И той беше тръгнал да обсъжда някакви дела на един от тях. Дали щеше да се отърве просто тъй? Или ако не му бяха посегнали, щеше поне да мине по пътя на Станислав Цанов? Щото и той искаше да подложи машините за гласуване на стрес тест, ама Алексей Петров го хвана за ташаците. И чак като го разстреляха, оня проговори.

pukkod
Posted (edited)

2 hours ago, LightOne said:

жечката вдействителност е страшно добър в разследванията, но и той като типична аналноподатлива мисирка към Козяк, извърта нещата както на него си му е добре и най-важното - когато има адекватно оборване на негово твърдение, било то във видео или пост в социалните мрежи - хюмнето го трие и блокира (БЕЗ да е имало обида към него или някой друг). Остава  писанията само някои действително неграмотни тролове или  индивиди,които са покъртителни, за да създава впечатлението, че само идиоти го критикуват, а това е доста далеч от истината.

И най-прясното - държавата се тресе от скандала с катастрофата на Кирчо (да не споменавам как детето на оная въшка Божанков пребърква якета и взима от там стреля с пистолет по другите деца или за поредния запис с бейкролса) и той "съвсем случайно" отива да провокира Възраждане на Софийския, и чак се сърди такъв, че Цончо Ганев не го знае кой е.... После интервюто с Волгин защо е кандидат за евродепутат, човекът му обясни защо се кандидатира за евроизборите, оня почва да пита за журналистите в Русия и като му се отговори, че там не ги знае журналистите по име, интервюто го завърши, че Волгин не знае за журналистиката като цяло. Крайно олигофренско внушение. 

Ще видим ли така настървено да разследва защо аджеба мястото на онази катастрофа е преасфалтиран, а се води  разследване. Въпросът е реторичен, те с Кирчо играят кънтри под струните на хАмериканското банджо ии любчо ще мълчи като травестит в патрулка по казуса :) 

Edited by pukkod
StoneColdFaN
Posted (edited)
11 minutes ago, pukkod said:

Ще видим ли така настървено да разследва защо аджеба мястото на онази катастрофа е преасфалтиран, а се води  разследване.

Тая работа с катастрофата и последващото преасфалтиране, извършено по време на текущо разследване - на мен яко ми смърди на т'ва, дето опитаха да направят с Иван Гешев, само дето там става дума за атентат. Познай кои бяха главните герои там.

Edited by StoneColdFaN
natopor4en

Преасфалтирането е било планирано по график. Те хората от де да знаят кой кога ще се блъсне.

Има си график с начални дати с крайни дати.  По новините го казаха.

Така че няма какво да се търси под вола теле

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Жечката прави интересни разследващи видеа, понякога е пълен кенеф, но когато доставя и добър контент не виждам защо трябва да плюем някой, само, за да е наплют. Не било негова работа и т.н., прави си контента и който му е интересна темата гледа.

• 1 month later...