Jump to content

YouTube глупендери - България Edition

Rise of Thunder

Recommended Posts

LightOne
6 minutes ago, ShiningWizard said:

Еее, Ицака го познавам и не смятам, че е толкова зле колкото събеседниците му.  Надявам се, че поне той не се е изложил в тази дискусия. Свестен е, макар и общата му култура да куца.  Иван Кирков не го знам. Пръци дори не заслужава да го показват в национален ефир, особено като пуска книги за деца, които промотират средството за лоботомия наречено “TikTok”

Ицака май беше извикан най-вече да промотира Къщата на инфлуенсърите. Почти изцяло говореше и бе питан за този проект. Сега доколко лелките биха се зарибили да си го пуснат е друг въпрос. Беше забавен момент как Иван го сравни с Вип Брадър и Флора бързо се намеси, че да, прилича на проект, на "който не трябва да му казваме името".

Иван Кирков е шефът на Комеди клуб подкаста.

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

9 minutes ago, ShiningWizard said:

Пръци дори не заслужава да го показват в национален ефир, особено като пуска книги за деца, които промотират средството за лоботомия наречено “TikTok”

Не просто ужасна книга, но и скъпа: https://condanz.com/product/tiktokologia/

• Upvote 2
ShiningWizard

4E6147CA-783C-4C27-9521-4CC4E40E8381.thumb.jpeg.c1298bcc2abd6c2913a7c9ee4041d9ff.jpeg

Май са видяли фира на продажбите и са пуснали trap карта “Томбола”.

StoneColdFaN

Флора да беше поканИла и Кристиан Танев - абсолютната легенда на YT глупендерите. Щеше да е забавно - през 2 минути пегел. А шапката на Мъцко-Пръцко беше, за да не му гледаме ГРОЗНОТО КЕЧЕ, друзя. :rolleyes:.

ShiningWizard
45 minutes ago, StoneColdFaN said:

поканИла и Кристиан Танев - абсолютната легенда на YT глупендерите

Защо искаш да гледаш домашно насилие по телевизията?

The Best

BREAKING NEWS!  Разбра се защо охраната не е пуснал Хлорчето у БНТ-то. Помислил я е за травестита с тротинетка, който бичеше с висока скорост по околовръстното. В телевизиите разположени в София изрично са предупредили охранителите да не пускат този джендър, защото е решил да говори за някакви изнасилвания и ефира му се е усладил. Охранителят не е виновен в случая, вършил си е работата човека и просто се е припознал.

ПП: Ебах му майката - някакви олигофрени са пуснали книга на цена 60лв. За тия пари могат да се купят шест класически творби, че и най-новите книги на Стивън Кинг струват по-малко от половината на тази сума. После защо ВИП-овете ни са олигофрени, а техните почитатели дебили:(

Edited by The Best
  • Upvote 3
1 minute ago, The Best said:

За тия пари могат да се купят шест класически творби

За тия пари могат да се купят и деветте излезли досега книги на The Best ве...

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

The Best
Just now, Radox said:

За тия пари могат да се купят и деветте излезли досега книги на The Best ве...

Освен да те назнача за импресарио, виждам, че си по-запознат с творчеството ми от мен самия;)

THE GRIM REAPER

Авторите не могат да определят цените на книгите си, освен ако не ги издават напълно сами.

Мъцката разказваше при Жечев, как производството на една бройка, била 40 лв. 

Не знам с какъв акъл ще дава такива пари, но най-вероятно не лъже, защото колкото и олигофренясала 

да е като концепция, самата книга е наистина скъпа за направа. То хем книга, хем нещо като настолна игра,

с някакви картички вътре в самата книга, сложени на някои страници в джобчета. 

Колкото до другите му книги, те не са с по-голям тираж от 2000-3000, както той призна. 

Edited by THE GRIM REAPER
2 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

Авторите не могат да определят цените на книгите си, освен ако не ги издават напълно сами.

Не знам с какъв акъл ще дава такива пари, но най-вероятно не лъже, защото колкото и олигофренясала 

да е като концепция, самата книга е наистина скъпа за направа. То хем книга, хем нещо като надстолна игра,

Колкото до другите му книги, те не са с по-голям тираж от 2000-3000, както той призна. 

Демек само над стола можеш да я играеш, но не и под, така ли?

• Haha 1
  • LMFAO 2

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

The Best
18 minutes ago, THE GRIM REAPER said:

да е като концепция, самата книга е наистина скъпа за направа. То хем книга, хем нещо като настолна игра,

Не знам какво е разказвал Мъцата, успех някой да ме накара да го слушам, но книгата му не изглежда да е специална. Вярно е, че е направена като енциклопедия/учебник - с големи твърди и гланцирани корици, но е с големина едва 32 страници. Тя на практика има по-малко съдържание от един произволен ежедневник, струващ левче. Сега прибави това, че по описание се твърди, че съдържа три настолни игри(разположени на две страници всяка, плюс още две страници за илюстрация и регламент), а също и автографи на тези дванадесет "известни" личности... сложи една страница в началото за увод и то почти не остана място за друго в книжката.

А тези настолни игри далеч не са толкова трудни за създаване. Спомням си, че с работна група в уни-то създадохме подобна за три дни на пауър пойнт. Трябваше ни за един проект. Даже класическия word може да свърши работа за създаването на подобна. Правиш таблица и я разграфяваш както си искаш, после пишеш на произволни квадратчета цифри/оцветяваш ги в различни цветове и според цифрите/цветовете се случва нещо(попадаш на 20 - върни се три позиции назад, попадаш на 30 - хвърляш още веднъж или пропускаш ход и тн.). Дори за форумния Сървайвър кръстословиците с имена на съфорумци ги правех самостоятелно баш на word-a и не беше кой знае колко трудоемко.

• 1 month later...

Цуро не е глупендер, но не знам в коя друга тема мога да го постна. Просто гледайте, страхотно видео.

14 minutes ago, itzo1994 said:

Цуро не е глупендер, но не знам в коя друга тема мога да го постна. Просто гледайте, страхотно видео.

Къв е тоя ве?

1. Мяка като тотален селяк

2. Не може да казва Р

3. Снима се в детската стая на панелката на техните

Повърнах.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

natopor4en

Ае приятеле, защо след като Топора пусна лафчето за "изплискване на легена" преди няколко месеца,  и всички някакви такива масово започнаха да го използват? И във Форума. И в интранета. Даже с туй си кръщават клипчитата :(  

P.S. Цуро е спрелтак. Ама сестра му не е идеално лоша. 

Edited by natopor4en

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Гледал съм общо три или четири видеа на Цуро и на всичките съм се смял с глас. Имаше едно много култово за родната преса, или пък онова за шофьорската книжка. Това последното също е сила, буквално човекът нахрани целия български интернет хайлайф. Най-тъпото е, че го гледаш и се хилиш на някакви факти от действителността, които в крайна сметка са доста тъжна истина.

• Upvote 2

Нищо лично спрямо пича, но ми е труден за слушане с тоя глас и произношение. Като цяло избягвам всякакви български канали, щото нашата помия бие всичко. Добре че поне е направил реклама на най-великото откритие в интернет пространството:

https://www.google.com/search?q=youtube+channel+blocker+for+chrome&oq=youtube+channel+blo&aqs=chrome.1.69i57j0i512l4j69i60l3.4343j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8

Ползвам го от няколко месеца и се преродих. Ако някой канал те дразни, но youtube не спира да ти го препоръчва, само с един клик го заличаваш за своя профил.

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Rise of Thunder

Цуро е абсолютен дебил. Никога не съм разбирал какво толкова му се кефят на него и на онази педеруга Емил Конрад. 

brayan_lotusrenault

Цуро е дебил и е факт, но по голям малоумник, който е наистина труден за слушане с непоносимо мЙекане е Сафрона.

Провален футболист и зидаромазач в Германия, беше доста нашумял към 2011-2012 мисля и от описанията на клиповете му на шльокавица си личеше и , че е неграмотен.

Но не от оная иронизираща и сатирична шльокавица на Мотикаря или на трола Спиндермаан.

Още тогава се чудех как можеха да му се кефят на тоя малоумник толкова хора, аз едвам издържах 30 секунди да го слушам, един мякащ олигофрен, който не беше забавен.

• Upvote 3

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

Rise of Thunder

На Сафрона му правя евала, че си показва какъв олигофрен е и не е тръгнал да се прави на интелигентен, за разлика от много други. За мякането.....братле, аз съм от Бургас и неговият говор ме побъркваше. Такъв селташки говор рядко съм чувал. 

• Upvote 2
  • LMFAO 1

Трябваше да минат цели 17 страници, за да се почне плюенето по Цуро. Това си е направо постижение и признание за таланта му. 😁

Междувременно - Завиждайтииии! 🇪🇺

Screenshot_20220916-171914_Facebook.jpg

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

13 minutes ago, LightOne said:

Трябваше да минат цели 17 страници, за да се почне плюенето по Цуро. Това си е направо постижение и признание за таланта му. 😁

Това е едното възможно обяснение. Другото и далеч по-рентабилно е, че никой не се интересува от тоя пичага и не знае, че съществува и "твори".

ПП: Хлорчето го уредили да се срещне с председателя на ЕК и на нея и дошло такъв шок, че не разбрала с кого е говорила и сбъркала името на Лайен. Ама така е, като в главата са ти само сникърси, лайъни и подобни боклуци;)

• Upvote 2
25 minutes ago, LightOne said:

Ето това е #winning вече

ShiningWizard
44 minutes ago, LightOne said:

Стига сте лансирали това чаве на буржоазията. Сигурен съм, че ако мама и тате не бяха толкова пълни с кеш, едва ли щеше да я бутат навсякъде. 

1 hour ago, The Best said:

Това е едното възможно обяснение. Другото и далеч по-рентабилно е, че никой не се интересува от тоя пичага и не знае, че съществува и "твори".

ПП: Хлорчето го уредили да се срещне с председателя на ЕК и на нея и дошло такъв шок, че не разбрала с кого е говорила и сбъркала името на Лайен. Ама така е, като в главата са ти само сникърси, лайъни и подобни боклуци;)

А, не, за Флора с удоволствие бих се дъвчил. Обаче на Цуро адвокат не му е нужен. Никога не го е ебяло за хорското мнение и винаги си е творял клиповете, както му е кеф и когато си поиска.

Радвам се, че се намират хора във форума, които да оценяват труда му. Аз следя творчеството му от почти самото начало и няма нито един клип, с който да ме е разочаровал.