Jump to content

YouTube глупендери - България Edition

Rise of Thunder

Recommended Posts

ShiningWizard
Posted (edited)
5 minutes ago, Hachiko said:

От много време е така. Дава ти да гледаш некви неща да губиш мозъчни клетки.

Решението е търскачката да си използваш, ако имаш идеи. Буквално ютуб е пълна помия от много време насам.

Мен ми е чудно как Ген Зет и Алфа изобщо гледат нещо над 3 минути, при положение, че масово са с АДеХашДе от тоя ТикТок. 

Edited by ShiningWizard
  • Upvote 2
Hachiko
5 minutes ago, ShiningWizard said:

Мен ми е чудно как Ген Зет и Алфа изобщо гледат нещо над 3 минути, при положение, че масово са с АДеХашДе от тоя ТикТок. 

Няма значение кой набор си в тоя живот. Всичко е до човека. Околната среда е много важна. И аз да ти набивам факания Жечев или Брейка с алгоритъма всеки ден и не може да ги махнеш, става ти скучно все ще ги пуснеш дори за 20 сек. 

То това да е само. Колко други тъпотии има....

Ето лайв ся скролвам да видя първото нещо което дори не му знам канала, но ми го дава, нито пък съм гледал подобни шитни:

Office Beer Pong Tournament: FINALE!

• Upvote 1

Абе каква е тая простотия АЛГОРИТЪМ, за който всички ютубъри говорят и почитат като някакво божество? Драйфа ми се вече. Това е дебилния код на Youtube, чрез който се определя какви и кога клипове да ти излизат отстрани, но ми писна да го повтарят във всяко дебилно видео.

• Upvote 1
  • Wank 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

ShiningWizard

Търсят бърза и лесна слава, затова толкова я боготворят. 

Bobotsi

Не знам за вас, но на мен алгоритъмЪ ми препоръчва само неща които ме интересуват или са сходни на канали за които съм абониран. От време на време се появява нещо тъпо с много гледания, но е рядкост.

Аз се дразня на автофункцията от телефон, която ти пуска видеа докато скролваш. Не смея да отворя трендинга, че ще се пуснат някакви дегенерати.

• LMFAO 1
jobber91

Явно телевизия "Алфа" се е преместила в youtube

Spoiler

Волен става олигофрен след 2 години

• Haha 1
  • LMFAO 2
ShiningWizard

При мен е странен случай. Когато търся някакво специфично видео за Dark Souls ми излиза реакция на Asmongold, която не е точно свързана с търсеното. 

• 1 month later...
LightOne

В чест на великото завръщане на всеобщ любим путрибител, бъмпвам темата с образцов пример как се правят интелектуално стимулиращи подаръци на политически заинтересовано гадже. Който знае кой ги подарява, знае. 

#чаветоебеапъкдругиставатмодератори #поздравзалъвавпрайда

Screenshot_20220806-143257_Facebook.jpg

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

Enough*

Зимата ще ги ползва за подпалки заради издателите на Капитал и подобните на тях. ;) 

44 minutes ago, LightOne said:

В чест на великото завръщане на всеобщ любим путрибител, бъмпвам темата с образцов пример как се правят интелектуално стимулиращи подаръци на политически заинтересовано гадже. Който знае кой ги подарява, знае. 

АЙ ИДВАЙ У МАФИЯ ВЕ, ГОВНАР!!!

Иначе за тъпото, просто чаве Йоанчо ако го видя, ще му набия ебати шамарите. Може ли човек да е толкова жалък и прост, че хайлайта на живота му да е, че от ученик е драскач в някакъв опърдян поръчков вестник бе да го еба? Хората се гордеят, че са лекари и са спасили животи, че са учени и са изобретили нещо, че са футболисти и са спечели еди кои си трофеи и т.н. и т.н. Ама това да се възгордяваш и постоянно ти и всички около тебе всяка втора дума да им е КАПИТАЛ, КАПИТАЛ, е толкова жалко, че чак е тъжно. Драска статии, които му пуснат отгоре, отвреме навреме напише някоя статия да храни Исторически парк, та го и пребият после, и вече леле ебахти журналиста съм аз, това е обективната, качествена журналистика, кои бяхте вие в оня умрелия форум, аз съм ЖУРНАЛЯ. Безполезен, некадърен драскач, чийто единствен принос към обществото е, че промива сутрин общата канализация на панелката, като се изсере. Лошото е, че е пълно с такива малоумници.

• Thanks 1
  • Wank 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

LightOne
19 minutes ago, Radox said:

АЙ ИДВАЙ У МАФИЯ ВЕ, ГОВНАР!!!

Ей затова Олимпик не трябваше да поддава и да създава прецеденти.

Как да клекна на молбата ти на малко путенце безплатно, като знам, че в замяна мога да си изпрося някоя форумна облага за моето съгласие. 💶💶 Дали си достатъчно отчаян вече и да почнеш да раздаваш права на ценните путрибители, за да играят Най-великата игра? 😁

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

THE GRIM REAPER
3 hours ago, LightOne said:

РУПОРЪТ. Да ти еба майката русофилска издухана, Остя. И що мякаш като варненски селтак ве? Oh wait...

• Like 1
  • Wank 1
  • LMFAO 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Chicky Ricky

На тоя рипъра му е сдухан мозъкът вече. Не е много нормално да си фен на Киро Брейка и Костя едновременно. 

raquishi

Ммм като му написа името, и ми замириса на кенефа във Беларуска бензиностанция.

49 minutes ago, Chicky Ricky said:

На тоя рипъра му е сдухан мозъкът вече. Не е много нормално да си фен на Киро Брейка и Костя едновременно. 

Абе тоя гейски аватар защо не го махнеш ?

ShiningWizard

Наскоро влязох в партньорската програма, но сега пък ми умря желанието да правя съдържание. Ако си в България и правиш съдържание само и единствено на български, не правиш кой знае колко пари от рекламите, които Тубата слага и вероятно затова всичките топ ютубъри в България не спират да говорят за тоя Пейтриън и неслучайно повечето почнаха да го избиват на сеир, за да генерират повече кликове. Според мен тоя грайнд не си заслужава, а и все повече и повече не ми харесва идеята да споделям живота си в интернет. 

Edited by ShiningWizard
  • Upvote 2
natopor4en

Ама много сте ми интересни значи. Значи хем всички били глупендери, никой не ги бил гледал, тоз бил тъпак, оня бил глукак, третият бил гяур, четвъртият никой не го бил знаел.... Пък сте доста запознати с творчеството и контента им. Е как става това ????

Доста сте информирани за контента на иначе гяурите дето никой не би гледал. Чак анализи кой на какъв език бил публикувал, снимки, клипове, това онова,а, у....

Нещо не ми се връзва сценария тука..  :( 

• Upvote 4

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

The Best
20 hours ago, LightOne said:

Баси, чуек, бива ли така? Обръщаш се към мен и ме поздравяваш, а дори не си се престрашил да ме тагнеш? Добре, че услужливи потребители ми казаха за твоя поздрав, та да разбера. Чавето, което визираш, искаше да става модератор, ама не му се отвори парашута. Като се сетя какви неща пишеше, нищо чудно да ми трампи Хлорчето за мод. място:D Но както знаеш - ще я върна, тая не мога да я гледам.

#лайтастрахливец     #чаветодоживотвкапитал

Edited by The Best
1 hour ago, The Best said:

Чавето, което визираш, искаше да става модератор, ама не му се отвори парашута.

Тоя ми напомня за някой ве?

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Chicky Ricky
17 hours ago, Himler said:

Абе тоя гейски аватар защо не го махнеш ?

Моят аватар може да е гейски, но не е плешив и мирише на мръсна пот като твоя. 

LightOne

Ей, я пак шизофренията.

Не бил тагнат в публичен пост в публичен форум, дето всеки може да прочете, ерго значи страхливец. 

Лъвчо, пий си хаповете.

Нали милееше за този форум, та мод да му ставаш - аз не съм ти виновен, че не го четеш същия този форум.

Въпросът не е кой какъв е искал да става. То и аз пък може да съм искал мод да ставам. Не това е опорката.

Но да, едно хапче за отскок няма да е зле, щом паткаш по клавишите, че човек ще си зарежи гаджето за мод. място във форум за кеч.

#няматаговеченезнаешкакдагиползвашдейба

The Best
7 minutes ago, LightOne said:

Ей, я пак шизофренията.

Не бил тагнат в публичен пост в публичен форум, дето всеки може да прочете, ерго значи страхливец. 

Лъвчо, пий си хаповете.

Нали милееше за този форум, та мод да му ставаш - аз не съм ти виновен, че не го четеш същия този форум.

Въпросът не е кой какъв е искал да става. То и аз пък може да съм искал мод да ставам. Не това е опорката.

Но да, едно хапче за отскок няма да е зле, щом паткаш по клавишите, че човек ще си зарежи гаджето за мод. място във форум за кеч.

#няматаговеченезнаешкакдагиползвашдейба

Ама много пасивна агресия изливаш някак. Не ми харесваш така. Отпусни душицата и си кажи проблема. След това може да си премериш кръвното, че нещо много се впечатляваш от това, което пиша:)

32 minutes ago, Radox said:

Тоя ми напомня за някой ве?

Как така само за един, аз се сещам за поне 4-5, някои от които още пишат във форона

THE GRIM REAPER
39 minutes ago, Chicky Ricky said:

Моят аватар може да е гейски, но не е плешив и мирише на мръсна пот като твоя. 

На Цанов потта по-чиста ли е?

IMG_20220807_180648.jpg

• Thanks 1
  • Haha 2