Jump to content

YouTube глупендери - България Edition

Rise of Thunder

Recommended Posts

Rise of Thunder

Момчета, май чистя лоша карма и тая помия ми излезе в препоръчани.

IQ-то ми падна с 90 точки от тоя клип. Тоз паляк, освен рапър, се оказа и ютубър. Ебаси всестранно развитата личност, чуек. Тая мацка е гаджето му, предполагам. Това момиче дрънка такива невероятни глупости, че просто по едно време ми стана тъжно. Ей такива мърли, дето си мислят, че света трябва да е в краката им, ме дразнят адски много. Тоя е бавняр, това го разбрах, обаче мацката е някакъв next level cringe. 

ShiningWizard

Като чуя диалект или говорен дефект в българско видео, веднага  го спирам. ОПРАВЕТЕ СИ РЕЧТА, КАВАЛИ!

Rise of Thunder
1 hour ago, ShiningWizard said:

Като чуя диалект или говорен дефект в българско видео, веднага  го спирам. ОПРАВЕТЕ СИ РЕЧТА, КАВАЛИ!

Ако това беше най - страшното тук - здраве да е. Ти не ги ли виждаш, че и двамата са абсолютни неадекватници и говорят някакви заучени фразички? Все съм казвал, че за всеки влак си има пътници, ама сериозно - кой се кефи на тия двамата? Колко малоумен трябва да си, за да се кефиш на момче, което повтаря изтъркани лафчета като това за ключа и ключалките (баща ми го е чул в казармата през 85та за сефте) и момиче, което въобще няма връзка с реалността? Много ми е тъжно какви хора стават инфлуенсъри (повръща ми се от тази дума) и хлапетиите ги мислят за много готини и оригинални. 

• Upvote 3
ShiningWizard
3 minutes ago, Rise of Thunder said:

Ако това беше най - страшното тук - здраве да е. Ти не ги ли виждаш, че и двамата са абсолютни неадекватници и говорят някакви заучени фразички? Все съм казвал, че за всеки влак си има пътници, ама сериозно - кой се кефи на тия двамата? Колко малоумен трябва да си, за да се кефиш на момче, което повтаря изтъркани лафчета като това за ключа и ключалките (баща ми го е чул в казармата през 85та за сефте) и момиче, което въобще няма връзка с реалността? Много ми е тъжно какви хора стават инфлуенсъри (повръща ми се от тази дума) и хлапетиите ги мислят за много готини и оригинални. 

Хлапетиите са голямото демо в българския ютуб и тренда зависи от техните интереси за съжаление. Не ги интересува от качество, обработка и добра структура.

Chicky Ricky
14 hours ago, Rise of Thunder said:

Момчета, май чистя лоша карма и тая помия ми излезе в препоръчани.

IQ-то ми падна с 90 точки от тоя клип. Тоз паляк, освен рапър, се оказа и ютубър. Ебаси всестранно развитата личност, чуек. Тая мацка е гаджето му, предполагам. Това момиче дрънка такива невероятни глупости, че просто по едно време ми стана тъжно. Ей такива мърли, дето си мислят, че света трябва да е в краката им, ме дразнят адски много. Тоя е бавняр, това го разбрах, обаче мацката е някакъв next level cringe. 

Е тоз Деян (май така се казва) преди 2 години стигна 100K абонати в Ютуб и още стои на толкоз. Смятай какъв content creator е

Edited by Chicky Ricky
Rise of Thunder
3 hours ago, Chicky Ricky said:

Е тоз Деян (май така се казва) преди 2 години стигна 100K абонати в Ютуб и още стой на толкоз. Смятай какъв content creator е

Сериозно ли 100 000 човека са се кефили на тоя олигофрен? Баси, даже Славката от Дъ Клашърс изглежда по - адекватен от тоя. 

• Upvote 2
1 hour ago, Rise of Thunder said:

Баси, даже Славката от Дъ Клашърс изглежда по - адекватен от тоя. 

На мене ми е по-интересно тоя отвратителен, изкуствен, алчен дебил Славката откъде има 1 милион абоната, като клиповете му са само на български, а в Булгаристан няма толкова хора, които да ползват интернет?

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Rise of Thunder
5 minutes ago, Radox said:

На мене ми е по-интересно тоя отвратителен, изкуствен, алчен дебил Славката откъде има 1 милион абоната, като клиповете му са само на български, а в Булгаристан няма толкова хора, които да ползват интернет?

Тук малко преувеличаваш. Ти направо сложи България в каменната ера. Ама и при него не мога да я разбера тая популярност. Ще кажеш, че като преведеш клип от английски на български и си мега оригинален. Бях попаднал на някакъв негов клип (не знам точно кой), който беше 1:1 с клип, който бях гледал предната седмица. Славката просто е превел клипа и има наглостта да разправя как правил сума ти време проучване за клиповете си. 🤣🤣🤣 Висша форма на наглост! Отделно, това изкуствено държание в клиповете му ми вдига кръвното от раз. За алчен....що да е алчен? Пише книги, има балъци, които ги купуват - всичко е точно. Кой е казал, че от тъпотията на хората не може да се печели? Това, което е постнал ShiningWizard също е вярно. Масово, ютубърите си купуват гледания и последователи и после разправят "Вижте колко популярен е канала ми". 

• Upvote 2
ShiningWizard

Ако следите socialblade статовете за някои канали, много ясно може да видите манипулация в броя събове. Някои дори получават тях без пари. YouTube понякога ги маха, но не винаги. 

Edited by ShiningWizard

Бях му пускал 3-4 клипа преди време на тоя аутист. Освен, че до еди бяха преведени английски клипове, през 3 минути повтаря с изкуствен, забързан тон "напишете какво мислите долу в коментарите". Буквално щях да повърна.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Имам познати, които не знаят много добре английски и предпочитат да гледат озвучени на български клипове, не виждам нищо лошо, и мен ме дразни тоя Славчо, но поднася информация по начин достъпен за много хора. Плагиатор ли е - да, прави ли нещо супер лошо - не.

Мен лично ме издразни много заради простотията, където опита да организира 1000 души да катерят групово връх Мусала, и след като държавата искаше да го глоби молеше събовете си да му платят глобата...

• Upvote 1

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Rise of Thunder

Най - лошото е, че когато му напишеш долу в коментарите, че е аутист и да престане просто да превежда клиповете от чуждестранни ютубъри дума по дума, идва чаве армията му, която е средно на около 10-12 години, и почва да ти обяснява, че ти му завиждаш и че той е постигнал много повече отколкото ти ще постигнеш за цял живот. Това просто показва какъв изкусен манипулатор е Славката. 

Славунчо постоянно се дъни. Преди 2г беше карал децата да залагат в някакъв фалшив сайт за залагания. Похода му към Мусала и последвалата глоба също показаха какъв мизерник е.

youtube стана много токсично място, влезнеш там и веднага започва да ти се повръща.

С това  разкарвам цялата помия, и гледам само каквото аз потърся, но има много опции, с които да се настрои какво да се скрива, и какво не.

Началната страница ми изглежда така:

Untitled.jpg

• Thanks 3
Chicky Ricky
1 hour ago, Bobotsi said:

Славунчо постоянно се дъни. Преди 2г беше карал децата да залагат в някакъв фалшив сайт за залагания. Похода му към Мусала и последвалата глоба също показаха какъв мизерник е.

то каналът на Славчо не е негов. Първоначално един мангал Юмит го е създал под първоначалната идея да играят мобилни игри. После дойде един DarkClasher и така 3мата правеха по отделно геймплей на мобилни игри, докато на Славчо не му хрумна да прави вече Топ класации. Май се скара с двамата в период от няколко месеца и набързо ги изгони,но не знам поради каква причина е била

Edited by Chicky Ricky

Разкажете повече за това как е карал чаветата да залагат в тоя менте сайт ве 😂

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

А за Славчо Клашъра е ясно. 
Бате ли Любо е казал и показал.

А за горняит идивид Деян Иванов. То той правеше преди коренно различни неща. Името на канела му беше ThisisDean. И правеше някакви дейливлогове как бачка в колцентър как кани путки в баничаракта и апартамента дето са на родителите му. То майка му и баща му са паралиите. Тоя са го пратили да учи в Англия, но тоя нещо не му харесало и станал фотограф в дискотеките и се върнал в България. Като тоя набра популярност заради venom the doctor, Боби Веним си снима клипове още от преди 2010г. И сега май качва хардуер клипове което е ОК. Веним май ми е набор, докато ДиАнчо май е 97-98 там некъде. По-малък е, но си плаче за бой заради канцерогените дето вече качва. 

Ама така е. Тоя дето ти даде пуша и те направи нещо. После бой бой.

Преди беше това

Spoiler

Edited by BAITO6O
Rise of Thunder
39 minutes ago, TripleSix said:

та5ите сме навсякъде

ХАХААХХХАХАХАХАХАХ, КВО Е ТВА БЕ???!! 🤣🤣🤣🤣🤣 Тоя явно от преди е бил някакъв high-level аутяга. 

ААА това е още по-лошо. Сигурно 40% от тая публика нема лични карти още хахаха. Публиката на Планетата е къде къде по-добре. Но и тия след време ще минат на чалгия, както 80% от феновете им. 
АМа да имат над 500 000 гледания, а това са реални гледания ЛОШО. Никва надежда нема за българският ютуб.

Edited by BAITO6O
Chicky Ricky
3 hours ago, BAITO6O said:

А за Славчо Клашъра е ясно. 
Бате ли Любо е казал и показал.

А за горняит идивид Деян Иванов. То той правеше преди коренно различни неща. Името на канела му беше ThisisDean. И правеше някакви дейливлогове как бачка в колцентър как кани путки в баничаракта и апартамента дето са на родителите му. То майка му и баща му са паралиите. Тоя са го пратили да учи в Англия, но тоя нещо не му харесало и станал фотограф в дискотеките и се върнал в България. Като тоя набра популярност заради venom the doctor, Боби Веним си снима клипове още от преди 2010г. И сега май качва хардуер клипове което е ОК. Веним май ми е набор, докато ДиАнчо май е 97-98 там некъде. По-малък е, но си плаче за бой заради канцерогените дето вече качва. 

Ама така е. Тоя дето ти даде пуша и те направи нещо. После бой бой.

Преди беше това

Hide contents

а ся прави реклами и спонсорства на някви скъпи дрешки....пълен паляк.. За Деян ThisIsDean/DeanFraiser

Edited by Chicky Ricky
Chicky Ricky
3 hours ago, Radox said:

Разкажете повече за това как е карал чаветата да залагат в тоя менте сайт ве 😂

един хазартен тип сайт Drake Mall му бяха писали да направи клип как уж ''печели'' PS4 Pro. Те там са му платили $50. Клашъра снима клипа, ''печели'' ПС4-ката в клипа, но след тва много други ютубъри го обвиняват как това е било нагласено и скам. На другият ден Славчо казва на клип как уж щяла наградата да дойде и да я раздаде на giveaway. Плейстейшъна пристига (Славчо купува ПС4 про) и направи отделен клип за това. Мисля, че оригиналното клипче го е изтрил, но за късмет е re-upload-нато от друг човек.

• Haha 2
Spoiler

Бахти помярите! Това го виждам за 1 път. БГ трапърите явно изостават с около 15 години от щатските си колеги, много от тях покойници.

Как може да облъчват малките със 'сироп'...

Кодеина е много голямо лайно, самият аз съм пробвал такива неща, преди тия грешки на природата да са си направили първата чекия.

Да не говорим че в повечето страни из Европа въпросния сироп не може да се намери, най-вероятно пият спрайт с паракофдал.

Ебахти гнусните лекета човек, заслужават много бой!

Да се друсат с каквото си искат, но да не облъчват тийнейджърите по тоя начин 😡

• Upvote 1
Rise of Thunder

Винаги съм мислил, че Славката е с поведение на лелка, ама това е топ помиярщина. 

• Upvote 1
  • Haha 2