Jump to content

Цанката изби рибата!

Radox

Recommended Posts

On 7/23/2021 at 8:51 AM, seekstah said:

Много добро видео вчера на Цанов по тема за която говоря от години! Как българските момичета се превръщат в счупени психически секс робини без потенциал за семейство и домакинска работа. Единствената ми забележка към Цанов е че явно го е страх да каже че тва основно са цигани - мангусти - турки, които пленяват бели момичета Чрез скополамин и самоделни наркотици. Ако продължаваме така след време ще живеем в нарко утопия, а жените ни ще бъдат курви на новите ни мангусти господари... 

Да, това също беше силен епизод. Чак ми стана жал за момичето.  :(

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

• 2 months later...
  • 4 weeks later...

Предното видео за секса в интернет и експлоатацията на наши момичета и момчета беше точно on point. Тия малките скинарчета обаче са супер. В телеграма може да гледате всички видеа - https://t.me/alensimeonov

Иначе и в тубата има яки:

Внимавайте по елмаз и гепиме. 😀😀

Edited by seekstah
  • Wank 1

jlny.gif

57 minutes ago, seekstah said:

Предното видео за секса в интернет и експлоатацията на наши момичета и момчета беше точно on point. Тия малките скинарчета обаче са супер. В телеграма може да гледате всички видеа - @alensimeonov14

Иначе и в тубата има яки:

Внимавайте по елмаз и гепиме. 😀😀

Явно имат някакъв ритуал да бръснат главата на педотата, за да заприличат на Ален Симеонов. Аз преди съм бръснал главата на Славчо Трифонов, но мога и на тях да помогна.

Edited by Chicky Ricky
  • 4 weeks later...
ShiningWizard

Разбирам, че манякът трябва да драматизира и да филмира зрителя за това, което го очаква във видеата, ама моля ви се - Не е нормално да ми слагаш музиката от Cyberpunk и да има разни анимирани тъмбнейли, които  на всичко отгоре изглеждат изключително банални и несериозни спрямо темата.. То не беше за жената в куфар и за домашното насилие. Супер неуважително е според мен на фона на тези отразени теми да го има това. 

• Upvote 2
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
ShiningWizard

Личи си, че има шаблон за видеата си. Забележете всяка една крилата фраза, която ползва я има и в другите му видеа, което прави съдържанието супер противно. 

THE GRIM REAPER

Продраното ДНЙЕС и рЪзбирЪй може да накара и гладен човек да се издрайфа.

В началото бе интересен. Сега е просто един досадник със самочувствие.

Не ме разбирайте погрешно. Точно когато почна да занимава хората с трансове и всекви там педофили стана.... ташак работа. Всички ги знаем тия работи anyway.

• Upvote 2

Добро видео на Цанов. Доста е обективен спрямо Киро. Естествено бая глупаци-соросоиди ще се възпалят за нищо. 😀

Screenshot-20220115-233154.thumb.jpg.368837ae353ff1df1130878888b80314.jpg

• Upvote 2

jlny.gif

А Жечката, като радетел на истината направи ли видео с Илчовски, както обеща? Постави ли го на детектора на лъжата? Какво се случи? От друга страна е по-лесно да се правиш на остроумен и интересен с кварталния чичак, а не с човек, който може да те вкара в болница. 

ShiningWizard
2 hours ago, seekstah said:

Добро видео на Цанов. Доста е обективен спрямо Киро. Естествено бая глупаци-соросоиди ще се възпалят за нищо. 😀

Screenshot-20220115-233154.thumb.jpg.368837ae353ff1df1130878888b80314.jpg

Крадецът вика “дръжте крадеца!” 

31 minutes ago, ShiningWizard said:

Крадецът вика “дръжте крадеца!” 

От умнокрасивите ли е Жечката?

ShiningWizard
50 minutes ago, Enough* said:

От умнокрасивите ли е Жечката?

За парите и комунист ще стане. 

• Upvote 1
ShiningWizard

Аз ако поискам мнение от Къртицата или Цанката, аз по-добре да се обърна към някой let’s play-ер, той сигурно ще извади поне някакво кадърно политическо мнение без да е под влиянието на пари. 

Sashundera
9 hours ago, Tiberius said:

А Жечката, като радетел на истината направи ли видео с Илчовски, както обеща? Постави ли го на детектора на лъжата? Какво се случи? От друга страна е по-лесно да се правиш на остроумен и интересен с кварталния чичак, а не с човек, който може да те вкара в болница. 

Единствения детектор на лъжата на който се постави беше с Киро Брейка и брейка му еба путката лелина

• 3 weeks later...

Като гледам какви хора стават "инфлуенсъри" и как видеата на Цанов и Киро Брейка се гледат оп по половин милион души, си давам сметка какво е нивото в страната. Очевидно дебилията е повсеместна, цяло чудо е, че още съществуваме като страна, че чак и що годе читава. 

3 hours ago, gboy said:

Като гледам какви хора стават "инфлуенсъри" и как видеата на Цанов и Киро Брейка се гледат оп по половин милион души, си давам сметка какво е нивото в страната. Очевидно дебилията е повсеместна, цяло чудо е, че още съществуваме като страна, че чак и що годе читава. 

Абе пак по-добре Цанов и Брейка, отколкото Славчо, Мъци и другите неадекватници.