Jump to content

Цанката изби рибата!

Radox

Recommended Posts

За тях ок, ама на теб какво ти товари толкова психиката и мозъка, че си се занимавал да си правиш десет акаунта в един и същ форум? Баси, имам чувството, че ти, Бухала и Доньо лудия се криете зад половината редовно посещаващи BWC акаунти:D

И друго! Дразнят ме силикони, добавки и всекви лайна, като видиш парата и пробваш.

Ей го пример:

ktmv1v3pvv171.jpg

На нищо не прилича ве маняк от комплексращина, че и казаха, че е грозна. Славата туй прави.

zachervilii buzki
10 minutes ago, The Best said:

За тях ок, ама на теб какво ти товари толкова психиката и мозъка, че си се занимавал да си правиш десет акаунта в един и същ форум? Баси, имам чувството, че ти, Бухала и Доньо лудия се криете зад половината редовно посещаващи BWC акаунти:D

Bitch please Радокс е с около 50😂

Ryan Reynolds But Why GIF - RyanReynolds ButWhy - Discover & Share GIFs

Хайде, кажете, че ми стана интересно. Каква е ползата от дузина акаунти? Освен да си давате плюсчета за репутацията, която иначе съвсем не ви интересува, и да се подкрепяте сами себе си, когато ви натегнат, друга далаверка има ли? И защо това се толерира(и вероятно е причината никога да не стана зелен, защото ще чистя такива шизофренични  абоминации). Прецаквате ми форумната кариера с кретенията си, god damn:(

• Upvote 3
30 minutes ago, The Best said:

Ryan Reynolds But Why GIF - RyanReynolds ButWhy - Discover & Share GIFs

Хайде, кажете, че ми стана интересно. Каква е ползата от дузина акаунти? 

Мисля, че е същата като от дузина игри и дузина награди.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Тоест, казваш че това дали се пише във форума или не е едно и също? За какво да има активност, нови теми, игри и прочее, когато можеш да спориш сам със себе си и да се подкрепяш едновременно. Good sir, you are right:)

Повърнах на втората минута. Тоя дебил има някакви тикове и пристъпи да се провиква на всяка трета дума... Много е трудно за издържане вече.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

1 hour ago, natopor4en said:

Г-н Цанов отново показва и доказва на гявурите как се прави. 

Кое? Как да пъшкаш все едно имаш МНОГО тежък запек, а едновременно с това и те шибат в гъза на всяко изречение ли?

Edited by Radox
  • Upvote 2
  • Facepalm 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

16 hours ago, Radox said:

Повърнах на втората минута. Тоя дебил има някакви тикове и пристъпи да се провиква на всяка трета дума... Много е трудно за издържане вече.

Цанката е изплискал легена, мисли си че Боко и Каскета го преследват, след като се съюзи с Божков и го лансира наляво надясно.

И наистина е дразнещо тва викане постоянно, не може ли да говори нормално?НОРМАЛНО? Н О Р М А Л Н О?

Този коментар достига до вас с помощта на ПЕЙТРИЪН.

• Thanks 2
natopor4en

Г-н Цанов говори много умно и казва много неудобни истини. Дано да влезе в политиката. НАРОДА има нужда от млади хора като него. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Петък Цанката и ко водещ Сашо Диков с гости Цветан Василев и Божков 😂 @Radox подготви се психически. 😂

Господин Цанов и Сашо Диков отново взривяват родният ефир с поредно безапелационно силно интервю.

Яко се е получило, някъде в нета дали ще има фрий цялото от патреона? Дали Бате Божков не направи крипто краша? 😁

jlny.gif

• 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
Chicky Ricky
On 6/4/2021 at 3:20 PM, raquishi said:

Цанката е изплискал легена, мисли си че Боко и Каскета го преследват, след като се съюзи с Божков и го лансира наляво надясно.

И наистина е дразнещо тва викане постоянно, не може ли да говори нормално?НОРМАЛНО? Н О Р М А Л Н О?

Този коментар достига до вас с помощта на ПЕЙТРИЪН.

Ще разочаровам Цанов, нo Patreon не се произнася по този начин. Произнася се като PAY-TREE-ON

Много добро видео вчера на Цанов по тема за която говоря от години! Как българските момичета се превръщат в счупени психически секс робини без потенциал за семейство и домакинска работа. Единствената ми забележка към Цанов е че явно го е страх да каже че тва основно са цигани - мангусти - турки, които пленяват бели момичета Чрез скополамин и самоделни наркотици. Ако продължаваме така след време ще живеем в нарко утопия, а жените ни ще бъдат курви на новите ни мангусти господари... 

jlny.gif

Самото издание беше пореден безапелационен хит и пореден много силен епизод на г-н Цанов. Интересно е как до сега няма слабо място в теорията. Няма слаб епизод. Бих го сравнил дори малко с Подкаста на Форума Без Сценарии с Олимпик и Нешев. Всеки един епизод, или брой е безапелационен дроу, който доставя. 

Това е до самият контент и продукт на г-н Цанов.

Колкото до неговият гост, ами Коко си е все същият филмар, както през последните 14-15 години. Още от времената, когато се биеше в "мейн ивентите" на така наречените "гала вечери" в Универсиада през далечните вече 2004та,2005та,2006та години. Не е стигнал още филмарщината и "кой ми сра в гащите" на Сарафа, но уверено върви в тази посока.