Jump to content

РЕЗУЛТАТИ ОТ ПЪРВИТЕ ГОДИШНИ МАФИЯ НАГРАДИ НА BWC

Bobotsi

Recommended Posts

2.thumb.jpg.f8f3cc5815c5ded0bb7066caec331b1a.jpg.91c5f1b74da63058db509132cbc252d9.jpg.7f365fc0b33cc97b3ad2f79d912a1e6a.jpg

Забележка: Вотовете с под 3 гласа не са публикувани в резултатите!

РЕЗУЛТАТИ:

1. НАЙ-ДОБЪР МАФИЯ (КОМПЛЕКСЕН) ИГРАЧ НА ГОДИНАТА: neshev - 14 гласа (Radox, HEIDENREICH, BAITO6O, Dudley, hacky, Socki, Mariyan01, Price, ЧОТУДЕ, baikiro, Brutalnia, Loop, MJ23, The Olimpic Hero)

Spoiler

hacky - 7 гласа (Splin, Farest, Bobotsi, kabakov, OyeaH, damtiham, LightOne)

2. НАЙ-ДОБЪР ГРАЖДАНИН НА ГОДИНАТА: Dudley - 20 гласа (Radox, HEIDENREICH, Jack Bauer, BAITO6O, Dudley, hacky, Socki, Mariyan01, Price, ЧОТУДЕ, baikiro, Himler, Brutalnia, Loop, Splin, Farest, MJ23, The Olimpic Hero, damtiham, LightOne )

Spoiler

nesehv - 4 гласа (The Enemy, Bobotsi, kabakov, OyeaH)

3. НАЙ-ДОБЪР МАФИОТ НА ГОДИНАТА: The Olimpic Hero - 9 гласа (Splin, Dudley, Socki, Price, Bobotsi, MJ23, kabakov, OyeaH, The Olimpic Hero)

Spoiler

Loop - 7 гласа (Radox, HEIDENREICH, BAITO6O, hacky, Farest, Brutalnia, damtiham)

hacky - 5 гласа (LightOne, Loop, baikiro, ЧОТУДЕ, Mariyan01)

4. НАЙ-ДОБЪР ДЕБЮТАНТ (ИГРАЛ НАЙ-ДОБРЕ В НЕГОВ ПЪРВИ СЕЗОН) НА ГОДИНАТА: Radox - 12 гласа (Radox, Splin, Socki, ЧОТУДЕ, Farest, baikiro, Brutalnia, MJ23, kabakov, OyeaH, Himler, The Olimpic Hero)

5. НАЙ-ЗАБАВЕН ИГРАЧ НА ГОДИНАТА: Farest - 17 гласа (Radox, HEIDENREICH, Jack Bauer, BAITO6O, Splin, Dudley, hacky, Socki, Mariyan01, Price, baikiro, Bobotsi, LightOne, The Olimpic Hero, OyeaH, MJ23, kabakov )

6. НАЙ-ДОБЪР ВОДЕЩ НА ГОДИНАТА: Socki - 12 гласа (Radox, Splin, Dudley, hacky, Mariyan01, ЧОТУДЕ, Farest, baikiro, MJ23, The Olimpic Hero, damtiham, LightOne)

Spoiler

baikiro - 9 гласа (OyeaH, kabakov, Loop, Bobotsi, The Best, Brutalnia, HEIDENREICH, Socki, The Enemy)

Radox - 3 гласа (Jack Bauer, BAITO6O, Price,)

7. НАЙ-ДОБЪР СЕЗОН НА ГОДИНАТА: Сезон 5 – 11 гласа (Splin, Dudley, Socki, Mariyan01, Price, Farest, baikiro, Brutalnia, Bobotsi, kabakov, The Olimpic Hero)

Spoiler

сезон 12 – 5 гласа (Jack Bauer, BAITO6O, ЧОТУДЕ, MJ23, OyeaH)

сезон 9 - 4 гласа (Radox, HEIDENREICH, hacky, LightOne)

сезон 2 – 3 гласа (The ENEMY, The Best, Loop)

8. НАЙ-ЗНАЧИМ СЕЗОН НА ГОДИНАТА: Сезон 2 – 7 гласа (Radox, HEIDENREICH, hacky, Price, Farest, damtiham, LightOne)

Spoiler

сезон 5 – 6 гласа (Splin, Socki, Mariyan01, ЧОТУДЕ, baikiro, The Olimpic Hero)

сезон 1 – 5 гласа (Bobotsi, The Best, Brutalnia, kabakov, Loop)

9. НАЙ-ДОБЪР ХОД/БЛЪФ/ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ГОДИНАТА: The Olimpic Hero блъфира шерифска роля - 12 гласа (Radox, Splin, Dudley, Socki, Mariyan01, Farest, baikiro, Bobotsi, MJ23, kabakov, The Olimpic Hero, damtiham)

Spoiler

Dudley убива кръстника Socki още в ден 1  – 4 гласа (Jack Bauer, BAITO6O, Price, ЧОТУДЕ)

10. НАЙ-ДОБЪР ГРАЖДАНСКИ ОТБОР НА ГОДИНАТА: Гражданите от сезон 11 –  14 гласа (Radox, HEIDENREICH, Jack Bauer, Splin, BAITO6O, hacky, Socki, Price, baikiro, Brutalnia, Bobotsi, MJ23, kabakov, OyeaH)

Spoiler

гражданите от сезон 6 - 5 гласа (Dudley, Mariyan01, ЧОТУДЕ, The Olimpic Hero, damtiham)

11. НАЙ-ДОБЪР МАФИОТСКИ ОТБОР НА ГОДИНАТА: Мафиотите от сезон 5  - 11 гласа (Radox, Dudley, hacky, Socki, Mariyan01, baikiro, Bobotsi, MJ23, kabakov, OyeaH, damtiham)

Spoiler

мафиотите от сезон 2 – 8 гласа (The Olimpic Hero, The Best, Brutalnia, Price, THE ENEMY, HEIDENREICH, Splin, BAITO6O)

12. НАЙ-ВПЕЧАТЛЯВАЩО ИЗКАЗВАНЕ НА ГОДИНАТА: "Къв лидер си ти бе, къв лидер си ти бе?!" от Farest – 5 гласа (BAITO6O, Price, ЧОТУДЕ, MJ23, OyeaH) // "ГОСПОДИН МАФИОТЕ" от Mariyan01 - 5 гласа (LightOne, kabakov, Brutalnia, Farest, Radox)

Spoiler

"МИТКООООООО КАВАААААААААЛ" от neshev – 3 гласа (HEIDENREICH, Socki, The Olimpic Hero)

Аз и @baikiro благодарим на всички включили се в гласуването! :beer:

Благодаря за признанието, момчета. :beer:

Не ми остава нищо друго, освен да се пенсионирам от тази игра. За мен беше чест! 

• Haha 2
  • Wank 1
1 minute ago, neshev said:

Не ми остава нищо друго, освен да се пенсионирам от тази игра. За мен беше чест! 

Ай млъквай ве!

Като цяло съм доста доволен от резултатите. В почти всички категории победителите са единодушни с огромно мнозинство, което значи, че са заслужени и че всички се съгласяват, че именно тези неща са най-добрите.

• Upvote 2

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

HEIDENREICH

Преди всичко браво на @Bobotsi дето сметна резултатите и най-накрая да ги видим. На чичо умното олигофренче. :beer:

Честито на победителите. За 1 година играта стана феномен и най-играното нещо във форума и интерес към нея  има и сега.

• Upvote 2
  • Thanks 1

The Olimpic Hero

Честито на победителите. Мисля, че нещата са заслужени във всички категории.

@neshev, не се пенсионирай. Хайде да се мятаме в следващия сезон, аз мисля да се завърна.

Благодаря на всички гласували за забавния Фарест! Новия сезон мисля да играя аз и баща ми заедно. Спря алкохола и да пуши трева и му трябва нова занимавка. Тъкмо може да си намери нови другари , а тук има двама трима с неговата възраст