Jump to content

WWE Fastlane - 21 март 2021

Recommended Posts

THE ENEMY

WWE-Fastlane-1068x601.jpg

Brands: Raw, SmackDown

Date: March 21, 2021

City: St. Petersburg, Florida

Venue: Tropicana Field

MATCHES:

Singles match for the WWE Universal Championship

Roman Reigns (c) vs. Daniel Bryan

20210305_Fastlane_RomanBryan_MatchPrev_F

Singles match for the WWE Intercontinental Championship

Big E (c) vs. Apollo Crews

20210312_Fastlane_BigEApollo_MatchPrev_F

Tag team match for the WWE Women's Tag Team Championship

Nia Jax and Shayna Baszler (c) vs. Sasha Banks and Bianca Belair

20210304_Fastlane_NiaShaynaSashaBianca_M

Intergender match

Alexa Bliss vs. Randy Orton

20210315_Fastlane_AlexaRandy_MatchPrev_F

Singles match

Drew McIntyre vs. Sheamus

20210315_Fastlane_DrewSheamus_MatchPrev_

Singles match for the WWE United States Championship

Riddle (c) vs. Mustafa Ali

20210315_Fastlane_RiddleAli_MatchPrev_FC

Singles match

Shinsuke Nakamura vs. Seth Rollins

20210319_Fastlane_ShinsukeSeth_MatchPrev

• Upvote 5
natopor4en

Мейнинвента завърша с дъсти финиш. Сторилайното се завърта и на Мания вкарват ДиБи в мача на Едж и Рейнс. Ди Би отнася туша и Едж става шампион. Ди Би се оттегля от Кеча и отива да гледа семейството си.  Рейнс не бива туширан и излиза силен от Мания и продължават враждата си с Едж.  #DealWithIt

• Upvote 2

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

HeaDMaKeR™

Аполо тук мисля, че е по-правилно да спечели титлата.Не знам какви са им плановете за Биг И, предполагам куфара ще вземе, но Аполо с този хийл търн се поосвежи и мисля, че заслужава титлата в КМ сезона и шанс да направи нещо с нея.
Браян - Рейнс пък преди 4-5 години се получи доста добре, тук също очаквам стабилен въргал, но не очаквам нещо шокиращо като нов шампион.Рано му е на Браян да напуска, има поне още 1 Мания в кариерата си.

• Upvote 3

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

HeaDMaKeR™

Голям абсурд става кеча, на едната федерация не им гръмва ринга, на другата тоя дебелия се завръща от огъня.
Добре, че бяха Шеймъс и Дрю, и Браян - Рейнс.Топ мачлета, не вярвах, че ще видя Рейнс да тапва.Враждата за синята титла е бая интересна в момента, заслужава си МЕ-то.

• Upvote 1

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Hachiko

Направо си му седна сама на куро, къв сценарии да е имало. Ше разведе Рендито, че и жена му грам не е доволна.

• Haha 3
  • Wank 2
THE ENEMY

Голям twist беше финала на PPV-то. Преди турнира Роман изглеждаше като човек който ще бъде детрониран на Мания, Едж изглеждаше като мега голямата звезда която е избрана да го направи. Ето обаче, че на WWE все пак им пука и няма да дадат този голям момент на 50 годишен парт таймер(който не се нуждае по никакъв начин от това) и вместо това Даниел Браян изгря от нищото. Този евентуален хийл търн на Едж, тапването на Рейнс, просто в момента Браян беше изстрелян на върха с историята която разказаха в самия мач, евала. Тъпо е единствено, че стана без почти никакъв билд и преди това дракона джобеше на кой ли не в спорадичните си появи, но от друга страна в този roster няма човек който да го заслужава повече от него към момента, а и по-добре че са се сетили късно, отколкото никога. А и твърде вероятно решението да е взето в последния момент.

Респект за шотландските копелета Макинтайър и Шеймъс! Сцепиха се в запомнящ се мач между двама едри, здрави heavyweight-и, това обичам да гледам.:wank:

От една страна Bianca Belair изглежда като голяма бъдеща звезда и се радвам за нея, но от друга леко съжалявам Саша Банкс. Толкова време градиха тази вражда с Бейли, чиято цел беше Саша да излезе от нея като топ лице на женската дивизия. И когато това най-накрая се случи и Банкс изглеждаше като най-горещото нещо в женския кеч, почти веднага започнаха да я обръщат хийл, за да може да издигне новото нещо Бианка и просто нямаше време да се наслади на този голям момент. Просто втората мацка явно е много по-голям приоритет за компанията и в нея виждат бъдещето. 

Алекса и Ортън беше пълен криндж фест. Отново гледахме фокуси, ектоплазми, огнени топки и всякакви подобни глупости, все едно сме в комедиен епизод на досиетата хикс. Като за финал от земята излиза и боклукчийското чудовище Уаят, който изглеждаше повече като новия герой в улица Сезам с тази абсурдна визия.:D 

Естествено, не може да им се отрече, че поне създадоха момента за който ще се говори след този турнир, а именно възсядането на Алекса върху Ренди, култово. Особено и с последвалата реакция на жената на Вайпъра, която тръгна веднага със заплахи към Алекса в социалните мрежи. Възможно е да е work, но никоя жена няма да се изкефи да гледа как мъжа и бива язден от някаква руса курвентия по телевизията, така че по-скоро не е. Но си е култово, определено. А е твърде възможно да са се яздили и извън ринга, така че напълно можем да влезем в положението на ревнуващата Ким, но в кеча такива неща стават постоянно и не един и два брака са били разбивани, сори. :(

• Upvote 6
BiZkiT
1 hour ago, THE ENEMY said:

Голям twist беше финала на PPV-то. Преди турнира Роман изглеждаше като човек който ще бъде детрониран на Мания, Едж изглеждаше като мега голямата звезда която е избрана да го направи. Ето обаче, че на WWE все пак им пука и няма да дадат този голям момент на 50 годишен парт таймер(който не се нуждае по никакъв начин от това) и вместо това Даниел Браян изгря от нищото. Този евентуален хийл търн на Едж, тапването на Рейнс, просто в момента Браян беше изстрелян на върха с историята която разказаха в самия мач, евала. Тъпо е единствено, че стана без почти никакъв билд и преди това дракона джобеше на кой ли не в спорадичните си появи, но от друга страна в този roster няма човек който да го заслужава повече от него към момента, а и по-добре че са се сетили късно, отколкото никога. А и твърде вероятно решението да е взето в последния момент. 

Цялото вкарване на Браян в сторилайна е просто да може той да отнесе туша на WM, а не Рейнс. И все пак по-добре троен мач. Особено ако завъртят историята около това как и тримата са имали career ending контузии, но сега се бият в main event-а на Мания ще е супер. 

Tweener Edge ще има своeто царуване, няма смисъл от победата му на RR. 

Иначе first ever предаване на Рейнс макар и неофициално. 

• Upvote 7
Beks

Значи wwe когато искат - могат! 

Ролинс - Накамура, Биг И - Аполо, Дрю - Шеймъс и Рейнс - Браян, Ейдж.. Много съм доволен от четирите мача! Съвсем друго си е като има история! Заради тях мога да кажа, че не съм гледал скоро по-добри мачове на ППВ! 

Само фентъзи простотиите между Ортън, Алекса и Финта не бих дал 10 от 10.. this sh.t its nit for me, sorry :(

П. С. Не вярвах, че това ще го кажа някога, но лееееекичко симпатизирам на Бигито, но мамка ла му час по-скоро трябва да му сменят облеклото.. 

Edited by Beks
  • Upvote 2
The Big Red Machine

Абе сериозно ли Роман Рейнс тапна.. Мега доминанта в Смакдаун тапна на джуджака ДиБраян. Иначе мача им си беше перфе. Дано стане тройна заплаха за манията, май ше е по-добре.

И сериозно ли ни мъчат още с фентъзи тъпотиите. Нелепо ми изглежда всичко. Свинята Уайът се завръща с образ на мумия. Не приключиха ли с тая мъка. Фиенд трябваше да си умре и изчезне завинаги след като Ортън го запали, а Рендито да си остане психопат и подпалвач. Фиенд изобщо не ме грабва и за мен е много далеч от легендарни крийпи образи като Тейкър, Кейн или Стинг. Дори Бугимен е по-страшен и интересен. Просто не се получава за мен. Губят и времето само на Алекса с този нелеп образ. Най-интересното нещо от всичко беше когато Алекса седна на кура на Рендито..

Хареса ми мача между шотландеца и ирландеца. Хубав въргал и издигане на Дрю. Шеймъс доста джоби напоследък, но няма как, към момента Дрю е звездата. Надъхан съм за мача Лейшли - Макинтайър, дано да закрие. Корави легитимни звезди, супер ентранси, добър букинг. Дотук се полуава добре.

• Upvote 1
  • Like 1
  • Thanks 1
neshev

И за мен, най-добрите мачове бяха Reigns vs. Bryan и Drew vs. Sheamus.

Bryan мисля, че го вкараха в борбата за титлата, защото историята с Edge не се получава както им се искаше. Edge не е този draw, който се очакваше, идвайки от RR. Като face не е особено интересен и много не му се получава да го играе симпатичния ветеран. Тъй че с вкарването на Bryan, Edge може да е много по-удачната за него роля. Мисля, че не изключено Bryan да спечели на WM. Първото шоу пред публика от над година, няма да се изненадам, ако решат да завършат втората вечер с победа на face-а. И вторият най-възможен вариант е Reigns да запази и да продължи царуването, докато изградят най-накрая читав babyface, по възможност неебан от booking-а. :D Edge мисля, че е бита карта. Не виждам смисъл от царуването с титлата.

Sheamus и Drew се разцепиха. Sheamus май го преебаха тази година, може би в даден момент плановете са били той да е ME на WM. Повече такива мачове. Две назобани животни се сцепват.

Финта изглежда нелепо с новия костюм. За толкова богата компания се очаква нещо по-внушително. Самата история вече се превърна в някаква себе-пародия и е в графата "толкова е лошо, че е добро".

За другото не ми се коментира. Хайпнът съм за връщането на публиката. Мисля, че ще направят една стабилна Кеч Мания. 

• Upvote 1
batistaheel

Не знам дали планират да дадат титлата на ДБ на КечМания, но определено ме накара да повярвам, че може да я спечели и че ако го вкарат в мача за титлата (в което съм сигурен) няма да е просто за да отнесе туша. Все още вярвам, че Острието ще спечели титлата, но в моите очи Даниел Браян не изглежда като загубеняк. По начина, който доминираше Роман Рейнс през целия мач, Рейнс изглежда като човек с най-малките шансове да си тръгне от Манията като победител. Да не забравяме, че Даниел Браян в миналото за една вечер победи Трите Хикса, Ранди Ортън и Батиста, като накара последния да тапне. Ако Острието спечели титлата, мисля, че Браян ще е първият претендент и двамата ще имат някаква дълга вражда. Сега колкото до това, че Роман Рейнс тапна, не е нещо фатално. То едвам се виждаше, че се предава, не беше официализирано от съдията, могат да извъртят нещата. В миналото дори Брок Леснар е тапвал, Брок Леснар, човек, така че...

Аполо Крюс се възроди с този хийл търн. От безличен скакалец се превърна в тотална машина. Обичам, не обожавам когато кечисти си правят суплекси. Мисля, че е едно най-красивите движения в кеча. Бели то бели, джърман суплекс, все е яко. Не помня друг път да съм гледал две нацепени атлетични афроамериканци в люта битка. За мен това са съвременните Кърт Енгъл и Крис Беноа

Сет Ролинс и Шинске Накумара също направиха много силен мач. Преполагам, че на КечМания мачът ще е между Ролинс и Сезаро. 

Лекси ибандури Ортън. :D Това беше добро, аз харесвам да има такива фентъзи елементи в кеч мач. Брейката ми се стори, че е стопил някое килце. Може би е заради облеклото. 

• Upvote 4
Chicky Ricky

тей ли ми се струва, че уятт е отслабнал, или костюмът на мумията покрива 3-те пръста сланина?

+остават още две ппвта рендито да бъде човекът с най-много ппвта в историята на компанията. сега рекордът го държи кейн със 175

• Upvote 1
-Danny

Финта, да го закриват съсипаха Рендито с тая глупава история,поне Алекса му седна на кура.Такив тип "creepy" образи само на Гробаря и Кейн приличат.

• Upvote 1

[img]http://www.wwedivaspictures.com/gifs/ecw_extreme_strip_poker/5.gif[/img]

LONE WOLF

Двата най-добри Fastlane PPV са 2021 и 2019 

2019 Имахме и повече мачове,като самото PPV Fastlane има само 5-6 издания в цялата история.

Колебая се кой е на 1 място между тая 2021 и 2019 ? 

• Upvote 1
  • HEIDENREICH unpinned this topic