Jump to content

AEW prediction contest: Revolution


The Best

Recommended Posts

The Best
Quote

 

AEW WORLD CHAMPIONSHIP EXPLODING BARBED WIRE DEATHMATCH

Kenny Omega (c) vs. Jon Moxley

 

FACE OF THE REVOLUTION LADDER MATCH:

Cody Rhodes vs. Penta El Zero Miedo vs. Scorpio Sky vs. Lance Archer vs. Max Caster vs. TBA

 

AEW WOMEN’S WORLD CHAMPIONSHIP MATCH:

Hikaru Shida (c) vs. Ryo Mizunami

 

TAG TEAM STREET FIGHT:

Darby Allin and Sting vs. Team Taz’s Brian Cage and Ricky Starks

 

AEW WORLD TAG TEAM CHAMPIONSHIP MATCH:

The Young Bucks (c) vs. Chris Jericho and MJF

 

BIG MONEY MATCH:

Big Money Matt Hardy vs. Hangman Adam Page

 

CASINO TAG TEAM ROYALE: 

Bear Country vs. The Dark Order (Alex Reynolds and John Silver) vs. The Dark Order (Evil Uno and Stu Grayson) vs. The Inner Circle (Santana and Ortiz) vs. The Butcher and The Blade vs. Private Party vs. Top Flight

 

TAG TEAM MATCH:

Miro and Kip Sabian vs. Chuck Taylor and Orange Cassidy

 

(BUY IN) TAG TEAM MATCH:

Riho and Thunder Rosa vs. Dr. Britt Baker, D.M.D. and Reba

 

Първи мач от главния card от изброените:

Предпоследен мач от главния card от изброените:

Последен мач от главния card от изброените:

Нека видим колко фенове на AEW ще се съберем и дадем прогнози за този турнир. Ще има отборни AEW титли и AEW World Championship, като и двете ще са вакантни в първото издание - тези с най-много верни прогнози за този турнир ще станат и първите носители на въпросните титли.

 

Правилата относно точкуването в играта остават непроменени. Очаквам от вас да посочите победителя във всеки един от мачовете, туширания/предалия се в в отборните мачове, продължителността на мачовете и дали те ще завършат с туш или предаване.

 

ВНИМАНИЕ: AEW prediction contest няма нищо общо с WWE prediction contest. Ако искате да участвате в отбор с друг потребител, пишете ми на лични или уточнете в темата, когато пуснете прогнозите си. Успех на всички!:beer:

 

ПП: Важно: можете да давате своите прогнози до 6 март в 22:00ч.

Edited by The Best
  • Upvote 3
Link to comment
The Best
Posted (edited)
Quote

 

AEW WORLD CHAMPIONSHIP EXPLODING BARBED WIRE DEATHMATCH

Kenny Omega (c) vs. Jon Moxley 40min

 

FACE OF THE REVOLUTION LADDER MATCH:

Cody Rhodes vs. Penta El Zero Miedo vs. Scorpio Sky vs. Lance Archer vs. Max Caster vs. TBA - 30 min.

 

AEW WOMEN’S WORLD CHAMPIONSHIP MATCH:

Hikaru Shida (c) vs. Ryo Mizunami - 15 min. pin

 

TAG TEAM STREET FIGHT:

Darby Allin and Sting vs. Team Taz’s Brian Cage and Ricky Starks - 17min. pin

 

AEW WORLD TAG TEAM CHAMPIONSHIP MATCH:

The Young Bucks (c) vs. Chris Jericho and MJF - 9 min. pin

 

BIG MONEY MATCH:

Big Money Matt Hardy vs. Hangman Adam Page  13min. pin

 

CASINO TAG TEAM ROYALE: 

Bear Country vs. The Dark Order (Alex Reynolds and John Silver) vs. The Dark Order (Evil Uno and Stu Grayson) vs. The Inner Circle (Santana and Ortiz) vs. The Butcher and The Blade vs. Private Party vs. Top Flight - 28min.

 

TAG TEAM MATCH:

Miro and Kip Sabian vs. Chuck Taylor and Orange Cassidy - 6min. pin

 

(BUY IN) TAG TEAM MATCH:

Riho and Thunder Rosa vs. Dr. Britt Baker, D.M.D. and Reba - 11min. pin

 

Първи мач от главния card от изброените: Miro and Kip Sabian vs. Chuck Taylor and Orange Cassidy

Предпоследен мач от главния card от изброените: FACE OF THE REVOLUTION LADDER MATCH:

Последен мач от главния card от изброените: AEW WORLD CHAMPIONSHIP EXPLODING BARBED WIRE DEATHMATCH

Edited by The Best
  • Upvote 3
Link to comment
Bobotsi
Spoiler

AEW WORLD CHAMPIONSHIP EXPLODING BARBED WIRE DEATHMATCH

Kenny Omega (c) vs. Jon Moxley 38 min

 

FACE OF THE REVOLUTION LADDER MATCH:

Cody Rhodes vs. Penta El Zero Miedo vs. Scorpio Sky vs. Lance Archer vs. Max Caster vs. TBA - 27 min.

 

AEW WOMEN’S WORLD CHAMPIONSHIP MATCH:

Hikaru Shida (c) vs. Ryo Mizunami - 14 min. pin

 

TAG TEAM STREET FIGHT:

Darby Allin and Sting vs. Team Taz’s Brian Cage and Ricky Starks - 16 min. pin

 

AEW WORLD TAG TEAM CHAMPIONSHIP MATCH:

The Young Bucks (c) vs. Chris Jericho and MJF - 9 min. pin

 

BIG MONEY MATCH:

Big Money Matt Hardy vs. Hangman Adam Page  13 min. pin

 

CASINO TAG TEAM ROYALE: 

Bear Country vs. The Dark Order (Alex Reynolds and John Silver) vs. The Dark Order (Evil Uno and Stu Grayson) vs. The Inner Circle (Santana and Ortiz) vs. The Butcher and The Blade vs. Private Party vs. Top Flight - 29 min.

 

TAG TEAM MATCH:

Miro and Kip Sabian vs. Chuck Taylor and Orange Cassidy - 9 min. pin

 

(BUY IN) TAG TEAM MATCH:

Riho and Thunder Rosa vs. Dr. Britt Baker, D.M.D. and Reba - 6 min. pin

 

Първи мач от главния card от изброените: ladder мача

Предпоследен мач от главния card от изброените: Darby and Sting vs Team Taz

Последен мач от главния card от изброените: Moxley vs Omega

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...