Jump to content

WWE RAW 1 Март 2021

Recommended Posts

Sugarev

EFXtI649.jpeg

Date: March 1, 2021, 8 PM ET

Venue: Tropicana Field in St. Petersburg, Florida

Announced matches & more for the March 1 episode of Raw from WWE:

-New WWE Champion The Miz defends against Bobby Lashley

-What will Drew McIntyre have to say when he returns to Raw tonight?

Additional matches and segments will be updated if/when announced.

Edited by Sugarev
  • Upvote 4

Absolute madlad

Radox
38 minutes ago, Sugarev said:

Additional matches and segments will be updated if/when announced.

Сугарка, излез от филма, моля те.

• Upvote 1
  • Haha 6

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Sugarev
1 hour ago, Radox said:

Сугарка, излез от филма, моля те.

Означава, че предстоят още сегменти да се добавят бай, и се ъпдейтва.

• Haha 3

Absolute madlad

HBK_forever

Това шоу ще го гледам с огромен интерес. Прогнозата ми е ясна - МИЗ запазва титлата, след като ибандури по някакъв мазен начин Лашли и го качва на големия си москвич. Според мен това ще стане с помощта на завърналия се детрониран Дрю, който още го болят сливиците от последното духанье нежничко така. Поради тази причина, считам, че шотландската поличка ще закрие шоуто, след като преди това е интервенирала изключително изненадващо в мача за титлата, довела е до дисквалификация на Миз след побой над негрото. По този начин е буукната тройната заплаха за следващото ППВ - Бързата магистрала. Там отново МИЗ ще запази колана и ще влезе в МАНИЯ ВВЕ Шампион. Това е. Според мен никой не очаква такъв велик и епохален развой на събитията, но именно това е тайната на успеха. МИЗ е мъни. Истината е, че с неговото кеширане и последвалото спечелване на световната титла, сега всичко е адски непредвидимо и не се знае какво ще стане, което автоматично покачва интереса към продукта и историята около титлата. Дрю е чудесен фейс шампион и ще натрупа още доста рейнове като бройка, но определено рейнът му беше се превърнал в stale, докато сега новият шампион раздвижи всичко и освежи нещата. В момента е прикован интересът към титлата! Това е за първи път от доста време насам и е със сигурност по-добре, отколкото да гледаме как с Ортън си я менскат но-стопе. Лашли негъра съгщо го изграждат доста стабилно и определено има набрана инерция, което е чудесно, защото този човек има сили за още един последен рън със световната титла. На кечисти като него, заслужени ветерани, изглеждащи легитимно, е в пъти по-правилно решение да бъде предоставен шанс за МЕ-та, отколкото сцената да бъде окупирана от разни факани наакани джобъри ала джиндър махал.

• Upvote 2

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

MJ23

Нямам търпение да видя как Миз ще поеме огромната паламарка на Боби Лашли. Бит, употребен,обруган,унижен,изгаврен, ФИСТИНГИРАН, а за финал може да го мине и Бед Бъни ли как беше и така да стартира враждата му за Кечмания. Една седмица като шампион му стига на това недоразумение. 

ВРЕМЕ Е ЗА БОБИ ЛАШЛИ, ВРЕМЕ Е ЗА МЪЖЕ.

Edited by MJ23
  • Upvote 2
  • Like 2
  • Wank 2
  • Facepalm 1
ShiningWizard

Защо просто не бяха дали титлата на Миз след Манията? Миз е поредната жертва на типчния WWE 50/50 буукинг - веднъж го изграждат като силен хийл и веднага след това ще го свалят в мидкарда. Поне да си получи реванша по-късно тази година. За мен Миз не заслужава ролята на транзиционен шампион. Ако толкова искаха някой мидкардър за тая работа, можеха да вземат всеки мидкардър, който не е печелил световната титла. Така хем ще си получи момента, хем ще му помогне за издигането, защото вече е имал някакво време с титлата.

• Upvote 2
HeaDMaKeR™

Съмнявам се Миз да загуби на това шоу още, но за Fast Lane съм почти сигурен, че ще видим голяма смяна на титла след като Нетуърка се мерджна с Peacock.Роман се съмнявам да дропи, така че Миз е видим транзитен шампион, а Лейшли заслужава да отиде като шампион на КМ.Каквото и да стане, важното е че има интерес към шоуто и хората говорят, което със сигурност нямаше да е така, ако оувърейтед торбата с лайна Брей Уаят беше шампион.

• Upvote 3
  • Like 1

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

ShiningWizard

Роман ще дропи на Манията според мен. Отрано ни дават някакви знаци за потенциална програма между Острието и Браян след КМ и се надявам да е за универсалната титла.

• Upvote 4
MJ23

Острието и Браян може да правят вражда за пенсионер на годината. Голям  марк съм на Острието,но просто трябва Рейнс да го ибандури на Манията.

• Upvote 1
  • Thanks 1
  • Haha 2
  • Facepalm 1
Mariyan01
16 hours ago, ShiningWizard said:

Роман ще дропи на Манията според мен. Отрано ни дават някакви знаци за потенциална програма между Острието и Браян след КМ и се надявам да е за универсалната титла.

Ако Острието я спечели, единствено се надявам да върне WHC все пак никога не я е губил и има резон в това, а и най-накрая да се отървем от тая пумия универсалната.

• Upvote 4
ShiningWizard
1 minute ago, Mariyan01 said:

Ако Острието я спечели, единствено се надявам да върне WHC все пак никога не я е губил и има резон в това, а и най-накрая да се отървем от тая пумия универсалната.

Много фентъзи буукинг, но виждам го като вариант. 

• Upvote 3
Sugarev
13 minutes ago, neshev said:

:wank:

image.png

That was best for business

• Upvote 1
  • Wank 2

Absolute madlad

HeaDMaKeR™

Тия джабронита трябваше да се качат на ринга и да поздравят Лейшли и той да ги изкърти с Шелтън и компания, това му липсваше на шоуто!Лейшли повече ме кефи от Дрю и поне изглежда като супер звезда и е яко легит бадасс.Чакаме мач с Леснър, към който имам интерес и барем не пуска титлата на Дрю още.В момента имат голям шанс да си изградят някого, който е фул тайм и изглежда като торба с

МАНГИ $$$

• Upvote 5

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

HEIDENREICH

Maчкай негрооооооооо ! Супер, този момент го чакам откакто се завърна.Завръщането на MVP направи чудеса с Лашли. Мислех че никога няма да излезе от мидкард блатото и вечните мачове с Илаяс и Фин Балор.

В момента е легитимно чудовище. Евентуален мач с Леснар е най-чаканият мач за мен от години насам. Друг е въпроса че Брок-чо- мързеливия педерас хабер си нямам иска ли изобщо да се върне. 

Чак ще си пусна да гледам Raw. Ретардите от 411mania са му дали 3/10 , това е добър знак.:wank:

• Upvote 8
  • Wank 3

spirtologa
3 hours ago, Chicky Ricky said:

:wank:

FB_IMG_1614669606442.jpg

Сега остава MVP да вземе щатската и е мазало.

• Upvote 1
  • Wank 1
Sugarev
24 minutes ago, spirtologa said:

Сега остава MVP да вземе щатската и е мазало.

Ай дано, че тоя който е в момента ридъл ли е мридъл ли е , няма такъв простак тревоманизиран, по-скоро

• Upvote 1

Absolute madlad

MJ23

Радвам се че Винс и компания се вразумиха! За пореден път на Миз му бе показано какъв е - един палячо. Още повече се радвам за Лашли,до преди месец - два бих обявил завръщането му за тотален провал,но сега изглежда легитимна звезда и шампион. МВП също е нечовек! Надявам се Лашли да защити успешно срещи Макинтайър,мач с Рейнс на SS би бил бижу!

• Upvote 4
  • Like 1
  • Facepalm 1
Sugarev
Posted (edited)
7 minutes ago, MJ23 said:

Радвам се че Винс и компания се вразумиха! За пореден път на Миз му бе показано какъв е - един палячо. Още повече се радвам за Лашли,до преди месец - два бих обявил завръщането му за тотален провал,но сега изглежда легитимна звезда и шампион. МВП също е нечовек! Надявам се Лашли да защити успешно срещи Макинтайър,мач с Рейнс на SS би бил бижу!

Както казах майк мицанин никога не е бил топ и никога няма да бъде, а това с Лашли отдавна трябваше да го направят , не да го вкарват в някви супер деградирали сегменти..

Така и ще му свърши кариерката без никой да го запомни на миз комика
Бит и ебан за пореден път

Edited by Sugarev
  • Upvote 1
  • Thanks 1
  • Facepalm 1

Absolute madlad

kabakov
4 minutes ago, MJ23 said:

мач с Рейнс на SS би бил бижу!

Чакай де, ти къде отиде чак на SS. До тогава никой от двамата може да не е с титлата, а и като нищо Винс пак може да ни даде Брок - Рейнс...

• Upvote 1
  • Facepalm 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Sugarev
21 minutes ago, kabakov said:

Чакай де, ти къде отиде чак на SS. До тогава никой от двамата може да не е с титлата, а и като нищо Винс пак може да ни даде Брок - Рейнс...

Ако го направят тва ги признавам целия им Икип за много деградирали и няма да гледам нищо повече

• Upvote 1

Absolute madlad

MJ23

Поне на мен ми изглежда невъзможно Рейнс да дропне титлата през 2021. Голямото Куче ще чупи рекорди. Believe that.

• Upvote 3