Jump to content

Мафия - EL PRESIDENTE! - El Mas Grande Edicion!

THE ENEMY

Recommended Posts

THE ENEMY

ЧОТУДЕ - 4 гласа: Мариян01, СтонКолдФен, ЛайтУан, нешев

neshev - 4 гласа: Стън Демидж, ЧОТУДЕ, кабаков, Трипъл Н (ННН)

kabakov - 2 гласа: Джак Бауер, Принц10

За елиминация са нужни 6 гласа

• Wank 1
Jack Bauer

Айде да видим господин пилето ще има ли последни думи

Глас за ЧОТУДЕ

• Wank 1

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

THE ENEMY

ЧОТУДЕ - 5 гласа: Мариян01, СтонКолдФен, ЛайтУан, нешев, Джак Бауер

neshev - 4 гласа: Стън Демидж, ЧОТУДЕ, кабаков, Трипъл Н (ННН)

kabakov - 1 глас: Принц10

ЧОТУДЕ
8 minutes ago, LightOne said:

Сменям за ЧОТУДЕ.

Айде още един от възела на Фарест да се развърже, пък утре ако щете ме хвърляйте на акулите.

Добре ме еба. По-рано трябваше да се сетя за теб. :( 

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

Jack Bauer
Just now, ЧОТУДЕ said:

Добре ме еба. По-рано трябваше да се сетя за теб. :( 

Чотудка, от опити да ебеш, стана ебания. Имаш ли някаква защита или всичко приключва на грила?

LightOne

Ако можех да обърна за Stun Damage или Prince10, или ме бяхте послушали за Ледения, но не, няма такава алтернатива. Работим с подръчни материали, амиго. 

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

Mariyan01

Ако ЧОТУДЕ е гражданин, утре задължително Кабаков, ама чакай пък той още не е събрал гласовете дайба, ари е гамени не проваляйте играта

THE ENEMY

ЧОТУДЕ - 6 гласа: Мариян01, СтонКолдФен, ЛайтУан, нешев, Джак Бауер, Трипъл Н (ННН)

neshev - 3 гласа: Стън Демидж, ЧОТУДЕ, кабаков

Jack Bauer
Just now, ЧОТУДЕ said:

Кажете чао на вашия Шериф за бедни.

Кого провери?

LightOne

Шансец. Поне има ли някой излъгал, че е без роля?

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

THE ENEMY

ЧОТУДЕ - 6 гласа: Мариян01, СтонКолдФен, ЛайтУан, нешев, Джак Бауер, Трипъл Н (ННН)

THE ENEMY

КРАЙ НА ДЕН 3!

Финалният вот на жителите на Тропико е:

@ЧОТУДЕсъбра нужния вот за елиминация... Той е ЕЛИМИНИРАН!

ЧОТУДЕ беше Агент на ЦРУ

НАЧАЛО НА НОЩ 3!

• Like 1
  • Haha 1
  • Wank 5
  • THE ENEMY unpinned this topic
THE ENEMY

elprezofull.jpg

КРАЙ НА НОЩ 3!

Драматични последни часове белязаха предишния ден в Тропико! Точно когато гражданите изглеждаха загубили всякаква надежда и отчаянието ги беше превзело, ходът на събитията се промени коренно и в самия край те успяха да хванат първия си Агент на ЦРУ! И отново последваха слуховете за летящи бутилки с уиски в Белия дом.

Но това е само началото и Америка е твърдо решена да се върне в играта... Имат ли сили жителите на острова да завършат започнатото или ЦРУ ще ги надхитри и в крайна сметка ще успее да бутне режима на Ел Президенте?

През нощта този път бяха забелязани далеч по-малко мъже в шлифери, а експлозии липсваха. Но за сметка на това още един невинен островитянин падна жертва във войната на интереси. :(

Утрото посрещна гражданите с новината по радиото, че през нощта...

МИРНИЯТ ГРАЖДАНИН @Mariyan01

е ЕЛИМИНИРАН!

НАЧАЛО НА ДЕН 4!

@LightOne

@StoneColdFaN

@Prince10

@Jack Bauer

@Stun Damage

@neshev

@Triple H (HHH)

@kabakov

В играта има 8 участника

За елиминация са нужни 5 гласа

• Sad 1
LightOne

Ако шерифът е жив, е препоръчително да се покаже днес. Няма проблеми, друже, ако не си намерил мафиот. Ще ни помогнеш и ако потвърдиш граждани. Всяка информация ще е от съществено значение и тези три имена ще са жизнено важни, дори и да са само граждани. Каквото си проверил, такова. Аз поне съм бил шериф и знам какво е дереджето. Няма да ти скачам що не си проверил тоя или оня.

Иначе от вчерашния ден ми се затвърдиха три позиции и смятам днес да си ги отстоявам, както отстоявах за нешев вчера и това ни доведе до мафиот.

Triple HHH си е бетон гражданин, след като никой не оспори изстрела на Ренегата.

Нешев ми е гражданин, след като ЧОТУДЕ го гласува.

Prince10 ми е също гражданин. Да, сигурно ви изненадва, но вчерашните му реакции ги разчитам като граждански и аз го махам от списъка на заподозрените. Това, че вчера ме гласува, също допринася, че той търси истината и се съмнява във всеки, като смени за Кабаков, когато беше нужно, което ми е отново гражданска черта на заблуден гражданин.

Грингоси, предлагам Ви днес съюз. Ако сте съгласни днес да се обединим и да стесним още повече кръгът на агентите с едно общо име.

Моля, кажете кои са Вашите заподозрени, за да си изберем едно име и да се обединим около него, а с това да убедим и други да ни последват във вота. Знам, че за Prince10 ще е трудно, след като съм бил съмнителен, но се налага, пич. Дори ако продължиш да настояваш, че съм агент, то поне потърси кой друг играч ми е партньорът.

За мен остава на върха на пирамидата Stun Damage. Вие ако имате други предложения, съм отворен.

Послепис.

Нешев, подаръкът ти пристигна. Цял и здрав. Ще се наложи да изчакаш за него обаче. Имам един гамбит да си проверя първо.

• THE ENEMY changed the title to Мафия - EL PRESIDENTE! - El Mas Grande Edicion!
  • THE ENEMY unpinned this topic
  • THE ENEMY unlocked this topic