Jump to content

Мафия - EL PRESIDENTE! - Ден 4: Стана напечено!

THE ENEMY

Recommended Posts

THE ENEMY

elprezofull.jpg

КРАЙ НА НОЩ 3!

Драматични последни часове белязаха предишния ден в Тропико! Точно когато гражданите изглеждаха загубили всякаква надежда и отчаянието ги беше превзело, ходът на събитията се промени коренно и в самия край те успяха да хванат първия си Агент на ЦРУ! И отново последваха слуховете за летящи бутилки с уиски в Белия дом.

Но това е само началото и Америка е твърдо решена да се върне в играта... Имат ли сили жителите на острова да завършат започнатото или ЦРУ ще ги надхитри и в крайна сметка ще успее да бутне режима на Ел Президенте?

През нощта този път бяха забелязани далеч по-малко мъже в шлифери, а експлозии липсваха. Но за сметка на това още един невинен островитянин падна жертва във войната на интереси. :(

Утрото посрещна гражданите с новината по радиото, че през нощта...

МИРНИЯТ ГРАЖДАНИН @Mariyan01

е ЕЛИМИНИРАН!

НАЧАЛО НА ДЕН 4!

@LightOne

@StoneColdFaN

@Prince10

@Jack Bauer

@Stun Damage

@neshev

@Triple H (HHH)

@kabakov

В играта има 8 участника

За елиминация са нужни 5 гласа

• Sad 1

Ако шерифът е жив, е препоръчително да се покаже днес. Няма проблеми, друже, ако не си намерил мафиот. Ще ни помогнеш и ако потвърдиш граждани. Всяка информация ще е от съществено значение и тези три имена ще са жизнено важни, дори и да са само граждани. Каквото си проверил, такова. Аз поне съм бил шериф и знам какво е дереджето. Няма да ти скачам що не си проверил тоя или оня.

Иначе от вчерашния ден ми се затвърдиха три позиции и смятам днес да си ги отстоявам, както отстоявах за нешев вчера и това ни доведе до мафиот.

Triple HHH си е бетон гражданин, след като никой не оспори изстрела на Ренегата.

Нешев ми е гражданин, след като ЧОТУДЕ го гласува.

Prince10 ми е също гражданин. Да, сигурно ви изненадва, но вчерашните му реакции ги разчитам като граждански и аз го махам от списъка на заподозрените. Това, че вчера ме гласува, също допринася, че той търси истината и се съмнява във всеки, като смени за Кабаков, когато беше нужно, което ми е отново гражданска черта на заблуден гражданин.

Грингоси, предлагам Ви днес съюз. Ако сте съгласни днес да се обединим и да стесним още повече кръгът на агентите с едно общо име.

Моля, кажете кои са Вашите заподозрени, за да си изберем едно име и да се обединим около него, а с това да убедим и други да ни последват във вота. Знам, че за Prince10 ще е трудно, след като съм бил съмнителен, но се налага, пич. Дори ако продължиш да настояваш, че съм агент, то поне потърси кой друг играч ми е партньорът.

За мен остава на върха на пирамидата Stun Damage. Вие ако имате други предложения, съм отворен.

Послепис.

Нешев, подаръкът ти пристигна. Цял и здрав. Ще се наложи да изчакаш за него обаче. Имам един гамбит да си проверя първо.

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

THE ENEMY

StoneColdFan - 1 глас: кабаков

За елиминация са нужни 5 гласа

Пичове, от сега ви казвам, че утре имам ангажименти и е възможно по-късно да се включа с броенето на гласовете. Вие си гласувайте, просто вероятно по-късно ще ги сметна и ще се включа в темата.

Triple H (HHH)

Гласувам за Стън Демидж. Три дни напира за УайтУан, вчера започна вота за нешев, на който беше и Чотуде. Струва ми се, че вота за Чотуде накрая на деня беше изцяло граждански. Освен ако Ледения не е страшен непукист агент и просто да го жертва. 

Елиминацията на Мариянката беше логичен ход - в крайна сметка беше един от "сигурните граждани".

Казха го вчера - номинацията на Нешев дойде от никъде и беше изключително нелогична и необоснована, а фактът че за по-малко от час себръха 4(или 5, трябва да видя темата), говори ясно че на тая пързалка е имало мафиотчета. Стън демидж е човекът който подкара поначало този вот, та той е на върха на списъка и за мен. Като цяло доводите му за заподозряни здраво куцат. Кабаков се опита да блъфира ролята на Президент, а може и наистина да е такъв, но може да е също така поредния мафиот опитал се да бутне нешката..

Тук се връщаме и на Ледения. Реално, човекът който се появи и се оказа катализатора за елиминацията на пилето. Преди той да се появи изгледите Чотуде да бъде елиминиран не бяха супер големи, дали просто не е издънил се мафиот, дал глас за колегата си в последните минути с надежда че никой няма да го последва?

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

За да няма днес, че тоя светулко пак превърте, ще адресирам, че получих колет от съветската къртица. Съдържанието му ще бъде разгласено по-късно. Съветската къртица е още жива, така че тя ще бъде моят нотариус, ако решите че правя мафиотски ход. Нека да няма пикачута. Освен мафиотски такива, разбира се.

• Wank 1

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

44 minutes ago, LightOne said:

За да няма днес, че тоя светулко пак превърте, ще адресирам, че получих колет от съветската къртица. Съдържанието му ще бъде разгласено по-късно. Съветската къртица е още жива, така че тя ще бъде моят нотариус, ако решите че правя мафиотски ход. Нека да няма пикачута. Освен мафиотски такива, разбира се.

Аз не знам какво пращам обаче. :D

Аз си играя по моята линия - Кабачето и Принца. Други вотове не ме блазнят.

Еми каквото такова.

Надявах се, че знаеш. Щото това ми бе потвърждението, че си ти къртицата, въпреки че вчера ме излъга. 😁

А знаеше ли, че пращаш жилетката на Мариян? Щото още на тая жилетка сведох заподозрените до теб или хаки. А след смъртта на хаки, ми остана само теб съответно. И това бе  "тайната" причина да се запъна да те гласувам, защото и не исках да те разкривам още, ако наистина беше.

Като ме излъга обаче, че нямаш роля, аха-аха, бях съгласен с Джака да сменим за теб. 

Добре, че се появи ЛеденияФен да те отърве и да ме побутне в друга посока. 😁

Щях да се разкрия, ако нещата бяха тръгнали на зле. Чаках само един глас още.

Не знаех, че му пращам жилетка, само предполагах. Втората нощ избрах Jack Bauer, но колетът ми беше взривен. :D И сега на теб пратих, като се надявах да е нещо, с което да стреляш. 

Е, мога да те успокоя, въпреки, че не бе да стрелям, то пак си свърших работата.

Чакам да видим какъв е планът на мафията за спасение днес.

Подозрително тихо беше снощи, като за хора, които са убили мафиот и би трябвало да са жадни за още. Не исках да обявявам веднага колета, за да не правя денят съвсем умрял, но то май ще си е такъв и без моя помощ.

• Wank 1

11 hours ago, Triple H (HHH) said:

Освен ако Ледения не е страшен непукист агент и просто да го жертва. 

Явно му е друга играта на Ледения. Махам глас от него.

Ако приемем, че Нешев е от КГБ, а Светлия е граждан, заедно с ННН, които каза, че е ренегат и никой не излезе да каже обратното. Значи по моите разсъждения тука има поне 1, да не кажа 2 мафиота - Prince10, Jack Bauer и Stun Damаge. Аз ще гласувам, за някой от тези тримата днеска.

За сега глас за Stun Damage. С 2 гласа да му запари на дупарата и да стане по-активен.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

On 2/22/2021 at 10:05 PM, THE ENEMY said:

Финалният вот на жителите на Тропико е:

ЧОТУДЕ - 6 гласа: Мариян01, СтонКолдФен, ЛайтУан, нешев, Джак Бауер, Трипъл Н (ННН)

neshev - 3 гласа: Стън Демидж, ЧОТУДЕ, кабаков

kabakov - 1 глас: Принц10

За елиминация са нужни 6 гласа

На влака срещу ЧОТУДЕ, не мисля, че е имало чисти мафиоти. Най-много някоя Врачка. Не виждам как в Нощ 2, са се навили да жертват свой. А и вотът дойде с много клизма. СКФ няма как да го гласувам, той направи успешен този вот. Ако беше мафиот, щеше да се направи на ударен, поне така си мисля.

Тъй че, мафиотите май избягаха от този вот. Стънката не ми мяза на мафиот. Още от ден 2 съм се насочил към Кабачето и Принца, може би това е конфигурацията.

Ако е останало някое добиче с роля, нека да пише. Аз се разкрих, за да няма филми, че с ЧОТУДЕ сме комбина. 

Настоящото го пускам в автентичния му вид, преди в последния момент да охладя страстите и да реша да изчакам.
В една идеална игра при идеални обстоятелства, щях да го пусна, когато всеки играч е писал веднъж. Тактиката на агентите е скатаване и протакване за финала. Ама ако го бавя твърде дълго в изчакване, да не се обърне, че е мафиотско. Тъй...

ATTENZIONE!

Внимание, жители на Ел Тропико!

Имам една добра, една лоша и една грозна новина!

През настоящата Нощ 3-та получих мистериозна кутия със съвсем немистериозния надпис КГБ върху нея!

Добрата новина е, че Съветската къртица (известна с кодовото название агент Нешенко) е жива и тя още ни помага! Разпознала ме е като предан и лоялен поданик на Ел Кабаков и ми е възложила нелеката задача да се превлъпътя в ролята на Шерифа за една нощ. Тоест получих предметът Улика.

Лошата новина съответно е, че ЦРУ са убили Шерифът, защото Уликата се ползва, само ако шерифът е убит рано.

И нека бъде пределно ясен. Аз съм гражданин без специална роля. Аз не съм Шериф. Информацията, която Ви предавам я имам само и единствено заради „Уликата“.

Грозната новина е:

Проверих Prince10.

Prince10 е АГЕНТ НА ЦРУ!

Гласувам за Prince10!

• Haha 1
  • Facepalm 1

Гласувам за Prince10. И не, не съм завярвал на Лайт и нешев. Вярвам обаче, че нямат причина да си залагат главите по такъв начин във вот срещу гражданин. Дали и те са такива, или тук има агент, предаващ свой колега - и в двата случая принца е правилният вот днес. Съответно сега не е моментът да повеждам кампания срещу някого, както действах досега, и ще я карам кротко. Тъкмо остава време да препрочета внимателно първите дни в търсене на някакви връзки. Утре ще си изложа изводите и вероятно пак ще погна някого, но днес не виждам място за спорове.

Явно сме имали Ренегат, Шериф и моята роля, която така и не я научих как се казва. :D

Според мен, третият мафиот е Кабаков. Поне с такова впечатление останах и сега като Принца изглежда да е мафиот, съм доста уверен в моя избор.

Мисля че това разкритие до голяма степен решава днешния вот

Глас за Prince10

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

31 minutes ago, neshev said:

Според мен, третият мафиот е Кабаков. Поне с такова впечатление останах и сега като Принца изглежда да е мафиот, съм доста уверен в моя избор.

Ей корава КГБ-йска тиква, не урива...

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Ти твърдиш, че си президент, и ще проверим в даден момент.

Според мен си Мафиот. Факт е, че ЧОТУДЕ често те споменаваше като съмнителен, но е също факт, че той не искаше да те гласува и даже вчера игра с теб срещу мен.

• THE ENEMY unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...