Jump to content

Васил Божков проговаря!

Farest

Recommended Posts

Farest

Какво мислите за това интервю, което Божков даде.

Най-важните неща бяха, че никой не му е дал старт, а той сам е постигнал всичко. 

Не е подземен бос и няма такъв екип, който ръководи. 

Силовите групировки не му пречели и той не пречел на тях. Били само познати и приятели. 

Гешев е човек на Пеевски!

Ето го и цялото интервю: 

• Upvote 8
  • Like 1
  • Haha 2
  • Wank 1
  • Confused 1
HBK_forever

Мерси за чудесната тема! Сега го изслушах цялото интервю, доста беше интересно. Определено, каквото и да си говорим, истините и тайните от кухнята, които разкрива този човек са доста любопитни и важни, не коментирам той какъв е и какво е правил, нито мога да му имам доверие. Но както всичко в живота, и Дяволът, ако го има, не е само черен. Ще ми бъде интересно докъде ще стигне неговият новоизгряващ политически проект. Иначе силно препоръчвам да слушате това интервю, казва неща, които мнозина мислещи хора вече сме чували и сме се досещали, но мнозина изобщо не вярват, а и няма да го сторят. Но си мисля, че в този форум може и да бъде полезно това видео, защото има, вярвам, немалко трезвомислещи зрели хора, пък и, кой знае, да не подценяваме чаветата, те са бъдещето все пак, каквото и да е то, може и да прогледнат за това как се случват някои неща у БГ, в случай, че не са имали късмета да чеят преди това. Поздравления за големия Цанов, който доказва, че класна и независима бг журналистика е понятие, което е възможно да не остане само в сферата на теоретично допустимото.

• Upvote 3

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

ShwN

Водещия е голяма курвичка, явно сега ще играе в отбора на Божков, преди беше при бат Волен, преди това пък при Бареков. Голям нагаждач, а това интервю е фалш отвсякъде. Сензациите на Божков никой не изненадват, а за някои неща лъже като дърт циганин. Надявам се Бойко и Пеевски да умрат в мъки, но и тоя помияр трябва да прекара остатъка от живота си в затвор.

• Upvote 5
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Wank 1
Radox

Не знам, ама по-дразнещ дебил от тоя т.нар. водещ не бях виждал скоро. Вкарал се в некви филми и говори като робот, отделно се мазни на Божката като путка, щях да повърна.

• Upvote 7
  • Facepalm 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Farest

Аз очаквах повече от това интервю. Божков каза всички тези неща и преди интервюто, та нямаше никаква сензация освен, че каза, че Гешев е човек на Пеевски. Цанов пък се изпразни няколко пъти и почна да се мазни на моменти прекалено. 

Иначе съм 50/50 дали Цанов ще стане човек на Божков. Ако стане сигурно ще е един от главните които му движат партията в Бг. 

• Upvote 1
ShwN

Партията му в България ще съществува няколко месеца, след което ще бъде брутално обруган на изборите, защото никой не е толкова тъп, че да гласува за него, освен може би филмираните 18 годишни гангстерчета, взели се за потомци на Жоро Илиев. Не вярвам някой сериозен човек с амбиции да си опетни името с тази партия. Всичко е пълен ташак, Божков си мисли, че плаши някой по този начин, но тотално се е самозабравил, личи си колко е отчаян и е поел хурката от разстояние. 

• Upvote 1
hacky
7 minutes ago, ShwN said:

Партията му в България ще съществува няколко месеца, след което ще бъде брутално обруган на изборите, защото никой не е толкова тъп, че да гласува за него

Подценяваш хората. :D

• Upvote 3
  • Haha 1
MJ23

Изпусна си момента Божков, беше актуален до лятото,след това спря с "разкритията" и изпусна вълната. Отделно ако протестите са финансирани от него претърпяха провал. Едно и също говори,доказателства - нулеви. Бил ги предоставил там където трябва,защо ли не вярвам?

• Upvote 2
baikiro
On 2/14/2021 at 10:03 PM, Farest said:

Какво мислите за това интервю, което Божков даде.

Най-важните неща бяха, че никой не му е дал старт, а той сам е постигнал всичко. 

Не е подземен бос и няма такъв екип, който ръководи. 

Силовите групировки не му пречели и той не пречел на тях. Били само познати и приятели. 

Гешев е човек на Пеевски!

a9ef5375bfde41a9f8d397d278487f90.gif

• Upvote 1

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Farest
6 minutes ago, baikiro said:

a9ef5375bfde41a9f8d397d278487f90.gif

Бай Кириле пускай Мафия наградите, стига насира като путянци

pukkod
On 2/15/2021 at 11:44 AM, ShwN said:

Водещия е голяма курвичка, явно сега ще играе в отбора на Божков, преди беше при бат Волен, преди това пък при Бареков. Голям нагаждач, а това интервю е фалш отвсякъде. Сензациите на Божков никой не изненадват, а за някои неща лъже като дърт циганин. Надявам се Бойко и Пеевски да умрат в мъки, но и тоя помияр трябва да прекара остатъка от живота си в затвор.

Не че се заяждам, ама Цанов ако е такъв, кажи нещо за нанкащия с пачки 250 килoгрaмoвов банкешки примат, дето нe лъжe CAМO кoгaтo cпи, ни тoгaвa пък cънувa, чe лъжe. Кaжи ни кoлкo e "умeн" "кaрaтиcтa".Кoлкo мнoгo eзици знae, кaкъв "учeн" e. Как ИЗОБЩО не е курвичка на САЩ, ЕС и Ердоган🤣

Та по темата - Цанов може би е последния останал по тези земи журналист с главно Ж, не като останалите  удобни мисирки, дето се надпреварват кой ще оближе посрания гъз на управляващите, докато сричат от Auto - Q, защото имат вакуум в главите!

Edited by pukkod
  • Upvote 3
ShiningWizard

Абе за някои неща не е чак толкова прав Цанов. Тука във видеото си за Дан Колов не си е разследвал фактите като хората, а и нека не забравяме темите на NWOHulkster. 

Edited by ShiningWizard
  • Upvote 1
The Olimpic Hero
On 2/15/2021 at 12:02 PM, Radox said:

Не знам, ама по-дразнещ дебил от тоя т.нар. водещ не бях виждал скоро. Вкарал се в некви филми и говори като робот, отделно се мазни на Божката като путка, щях да повърна.

Тук съм едно към едно с Радокс. Ебахти дразнещото, натегаческо, мръсно копеле е Цанов. Още малко щеще да му го налапа през екрана, нямаше такова мазнене. И на мен ми идеше да повърна. И този се води уж "някакъв смел и честен журналист, който е против цензурата". Нямам думи... Обаче в България толкова. То аз принципно през годините съм харесвал Сашо Диков, но че в момента се е продал яко и той на Божков е пределно ясно. Кофти работа. :(

• Upvote 2

Radox

Мене не ме дразни толкова лапането на хурката на Божков, колкото разните му "драматични" повтаряния на разни фрази по 2 пъти с черно бели цветове и zoom. Изглежда жалко даже.

• Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

The Olimpic Hero
4 minutes ago, Radox said:

Мене не ме дразни толкова лапането на хурката на Божков, колкото разните му "драматични" повтаряния на разни фрази по 2 пъти с черно бели цветове и zoom. Изглежда жалко даже.

То целият му едит е ужасяващ. Примерно това, че в началото дават най-интересните моменти от това, което ще се излъчи и един вид спойлват всичко. Е за какво по дяволите да го гледам после тогава. Пълен ташак е това. И отделно и това, което казваш с повторенията също е мега изнервящо. Реално не издържах и не успях да изгледам интервюто с Божков. Ако беше просто суров запис щях да го изгледам, но така... Мерси, но не, мерси.

• Upvote 2

HBK_forever
1 hour ago, The Olimpic Hero said:

Тук съм едно към едно с Радокс. Ебахти дразнещото, натегаческо, мръсно копеле е Цанов. Още малко щеще да му го налапа през екрана, нямаше такова мазнене. И на мен ми идеше да повърна. И този се води уж "някакъв смел и честен журналист, който е против цензурата". Нямам думи... Обаче в България толкова. То аз принципно през годините съм харесвал Сашо Диков, но че в момента се е продал яко и той на Божков е пределно ясно. Кофти работа. :(

Защо и Диков да се е продал на Божков? За него конкретно не съм съгласен. Сам по себе си фактът, че имат общи врагове, не означава, че са от един лагер, не е ли така?

• Upvote 1

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

THE GRIM REAPER

Цановката от 4,2 макс секунди е подобрил jump cut-а си на 2,32 секунди. Истински феномен! Еволюира от помия на помия все повече и повече, НАПРЕД И НАГОРЕ!

Radox
2 hours ago, The Olimpic Hero said:

То целият му едит е ужасяващ. Примерно това, че в началото дават най-интересните моменти от това, което ще се излъчи и един вид спойлват всичко. Е за какво по дяволите да го гледам после тогава. Пълен ташак е това. И отделно и това, което казваш с повторенията също е мега изнервящо. Реално не издържах и не успях да изгледам интервюто с Божков. Ако беше просто суров запис щях да го изгледам, но така... Мерси, но не, мерси.

Има и друго и то е че пичагата уж е "неутрален и обективен журналист" обаче в доста клипове вече му забелязвам, че съвсем открито храни САЩ и Байдън, а защитава Русия и Тръмп. Не че съм фен на мумията Джо и клоаката JEWSA, но е недопустимо като претендираш за обективност да взимаш така яростно страни в клиповете си. Даже имаше цял клип в който разправяше как сега лошия Байдън иска война с добрата Русия.

• Facepalm 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

MJ23

При Диков и Божков е друго.. Секретарката на Божков е племенничка на бившата жена на Диков - Аня Пенчева.

BAITO6O
13 minutes ago, Radox said:

Има и друго и то е че пичагата уж е "неутрален и обективен журналист" обаче в доста клипове вече му забелязвам, че съвсем открито храни САЩ и Байдън, а защитава Русия и Тръмп. Не че съм фен на мумията Джо и клоаката JEWSA, но е недопустимо като претендираш за обективност да взимаш така яростно страни в клиповете си. Даже имаше цял клип в който разправяше как сега лошия Байдън иска война с добрата Русия.

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕем нормално. АЛФА ТВ е ГУЕМА РАОТА.

Spoiler

image.thumb.png.62791a2ab669aebfc1bd72d887f5f170.png

Edited by BAITO6O
THE ENEMY

Пълно е с подобни отрепки които си продадоха гъзовете за пари. Още по-дразнещо е, че повечето са пълни некадърници. Не съм слушал интервюто с Божков, но линията "Русия е велика, Байдън съкс" се забелязва в подозрително много ютуб влогъри, които освен това работят със средства, чиито произход е съмнителен. Имам познат който се занимава с някакви подкаст продукции и той ми беше разправял точно за Цанов, че клиповете му изглеждат доста скъпички като продукция за някакъв обикновен любител. 

• Upvote 2
  • Facepalm 1
baikiro

Какъв журналист е тоя смешник ве? За пръв път го виждам, но мяза на мутра. Не знам какво коментира Байдън от на майка си путката... 

• Upvote 1
  • Thanks 1
  • Facepalm 2

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Himler

Алфа мъжкари като Радокс и Олимпик няма да насерат пред него и ще му кажат всичко това на живо, нали така?

Edited by Himler
  • Upvote 2