Jump to content

Форумен GWENT Турнир - тема за записване!

Recommended Posts

kabakov

качеството си е супер. Аз обаче няма да мога в събота и неделя да играя. В понеделник, ако ви устройва. Дръпнах си и аз програмката, ама не ми остана време да я пробвам. Ако успея да я оправя в понеделник ще запиша мача със Соки.

• Like 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

The Best

Когато на всички ни е удобно, тогава ще играем. Няма нужда да бързаме, и без това няма да сме много участници, ако днес по някаква невероятна случайност не се запишат едно 10-15 човека(никакъв шанс, според мен:D)

kabakov

На мен тоя биндикам ми иска някаква активация иначе записва само 10 минути. Някакви идеи за сериен номер?

Oп. В зелка-та го има.

Edited by kabakov
  • Upvote 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

The Best

Изиграха се първите мачове от турнира на GWENT. Първи един срещу друг се изправихме аз и Кабаков. И двата мача помежду ни бяха много оспорвани, като все пак аз успях да спечеля и двата с 2:1 рунда. В първия играх с тесте от джуджета, а във втория с друиди. След края на официалните мачове Кабаков взе частичен реванш и ме победи в мач между моето тесте с елфи и неговото чудовищно тесте.

• Like 1
The Best

На вниманието на любителите на монстър фракцията, която претърпя солидни рестрикции и според мнозина про-та тестетата ѝ не са топ тиър материал. Е, аз вчера реших да се пробвам с чудовищно тесте в ранг битки и доминирах ужасяващо мощно. Изиграх пет мача с дедуиш тесте, като спечелих и петте с 2:0 рунда, без особен проблем. Срещнах опоненти от фракция Нилфгард, Синдикат, Скоятаел - 2 пъти, и веднъж Северните царства. 

Специално за @kabakovи @HEIDENREICH записах най-оспорвания си мач с това тесте. На мнение съм, че с него може да се достигне про ранк, въпреки че този сезон аз няма да напъвам да го достигна, а и ще продължа да си играя с фракция Скоятаел(зелените и сините нюанси ми действат успокояващо, народната музика на фракцията е суперска, докато чудовищата ми идват прекалено напрягащи за продължителна игра).

Та, тактиката е да изразходите няколко деатуиш юнита в първи рунд и да респектирате опонента си, дори ако се наложи използвайте абилитито на лидера си. Целта е при най-добър вариант да спечелите рунда, в най-лошия - да не изоставате с карти във втория или дори да имате предимство с една или две карти повече във вашата ръка. Във втория рунд, ако сте спечелили първия веднага изиграйте картата си сценарий във втория. Видят ли я, дори да имате не толкова добра ръка, опонентите се стъписват и казано на наш форумен език - насират и се предават, защото подозират, че ще играеш с Вий. Съветът ми е да не ползвате тази карта, и без това тестето е достатъчно силно с другите детуиш юнити, а можете да сложите и Келтулис. Скоро Вий ще бъде баннат, защото доста се изговори за неговите чийтърски способности и ако е в тестето ви, няма да можете да използвате това тесте и ще трябва да преработвате. Аз не го използвам. Пускам ви клипа и ви пожелавам успех с любимата фракция.

• Like 2
HEIDENREICH

Все едно на патагонски ми говориш. :ph34r: Едно време монстърите имаха Wild Hunt /Eredin /Frost дек дето играех с него  , после имаше някакъв Consume дек както и някакво огромно спамене на харпии. Какво е това Deatwish нямам никаква идея, с кой лидер и прочее. 

Явно предишният опит няма да ми свърши никаква работа, то от тогава сигурно има 1000 нови карти, а всяка стара е с променени статистики. 

• Upvote 1

The Best

Има го още това тесте, но то се води анти тесте. Разчита на това да унищожава юнитите на опонента, просто към днешна дата в играта анти тестетата не се котират добре освен тези на фракция Нилфгард(нелоялните юнити са сила, трябва по-нататък да ви покажа своето нелоялно тесте). Иначе, фрост дека се нуждае от много карти от други фракции за да сработи - трябват му тъмни елфи, а и някои нилфгардски юнити, за да стане достатъчно силно.

А дедуиш дека е най-добрият възможен избор за тесте от чудовищната фракция за момента. Най-добре се играе с лидера Ередин и абилити Overwhelming Hunger. Тактиката е да разрушаваш своите собствени юнити и да ги заместваш с по-силни - един вид чудовищата ти се хранят със събратята си и стават по-могъщи(по същия начин действа и консюм дека, но той е идея по-слаб, защото е лимитиран, а тук освен харпии имаш поле на действие и за други способности на дедуиш картите си).

Има и едно тесте с вампири, което е много силно, ама бавно действа, и много търпение трябва да имаш, за да затвориш мача. С него бавно източваш енергията на юнитите на опонента си и взетото прибавяш към своите точки.