Jump to content

AEW Dynamite - 10 февруари 2021

neshev

Recommended Posts

Няколко думи да напиша за шоуто, защото беше интересно. 

Започвам с Коуди и контузията му - не виждам смисъл с тия мачове всяка седмица срещу рандом джобъри при положение, че предстои мач със Шак... Поне да държеше ТНТ титлата, а и там са рандом джобъри(готик тийна и Нутела)... Коуди може много повече, няма нужда от тия джобъри, а от по-сериозни вражди! 

Женския мач не беше лош! Thunder Rosa все повече почва да ми харесва и може би е единствената поносима за мен кечистка(+Priscilla Kelly), която не скипвам. К*р за женския кеч и феминизма, просто кечистките не струват никъде, освен в ТНА. 😁

PAC готино преби брата на Долф Зиглър. Тоя пич май има selling-a на брат си или PAC е страшно добър, но след arrow-a в края на мача чак мен ме заболя! 😀 Кофтито е, че покрай английското копеле няма никво развитие в момента. Горе долу същото положение е с наш Миро и глупостите с портокала. Поне Миро си играе добре ролята, дано и тва русото мацле каже някоя дума. 😀 Каубоя Adam Page също скука с глупостите покрай Gark Order и Мат Харди... 

И стигам до 2та мейн евента, заради които си заслужава шоуто. Jericho + MJF vs. The Acclaimed заедно с малката история със Сами Гевара, просто за мен това може да се окаже перфектният face turn на Само. Джон Сина уонабитата също са готин отбор дори по-готин от Бъксовете. 

Баш баш мейн евента беше забавен. Мокс е супер за тия мачове, Омега е отврат като "лош" в кеч смисъла на думата. 😀 Един американски Bullet Club с Омега, Кента и Добрите братя ще е много як дегенератски отбор. Невидимата ръка Don Callis също е перфектен образ за тях. Но за мачът - не много дълъг, доволно хаос, по някое време се чудех защо само 2ма ни показват, операторите спят ли..? 🙄 Готино е, че Gallows и Anderson се намесват в мачовете на Кени, дано да задържи титлата, но и да направи няколко чисти стабилни мача с PAC, Miro, Jericho, Adam Page, Cody, Sammy Guevara, Brian Cage... дори Scorpio Sky.😀

8/10 за мен, имат какво да покажат от AEW. 😎

Edited by seekstah
  • Upvote 2

jlny.gif