Jump to content

WWE Elimination Chamber - 21 февруари 2021

romanreigns989898

Recommended Posts

romanreigns989898

wwe-elimination-chamber-logo.jpg

Brands: Raw, SmackDown

Date: February 21, 2021

City: St. Petersburg, Florida

Venue: Tropicana Field

MATCH CARD:

Elimination Chamber match for the 

WWE Championship

Drew McIntyre (c) vs. AJ Styles vs. Jeff Hardy vs. The Miz vs. Randy Orton vs. Sheamus

Edited by romanreigns989898
  • Upvote 2
  • THE ENEMY pinned this topic
  • 2 weeks later...
THE ENEMY

Ей, момченце! Защо не си поддържаш темите, ще се пляскаме!

Elimination Chamber match for the WWE Championship

Drew McIntyre (c) vs. AJ Styles vs. Jeff Hardy vs. Randy Orton vs. Sheamus vs. Kofi Kingston

20210215_EC_FC_Date--d603ae8f4e78cfe4fdf

Elimination Chamber match for a WWE Universal Championship match later that nigh

Jey Uso vs. Kevin Owens vs. King Corbin vs. Sami Zayn vs. Cesaro vs. Daniel Bryan

20200212_EC_FC_Tunein--1db623988a4692482

Singles match for the WWE Universal Championship

Roman Reigns (c) vs. SmackDown EC match winner

0793dcc88035b0a6-1200x675.jpg

Triple threat match for the WWE United States Championship

Bobby Lashley (c) vs. Keith Lee vs. Riddle

20200208_EC_bobbymattlee_date_fc--7e0b1e

Singles match for the WWE Raw Women's Championship

Asuka (c) vs. Lacey Evans

20200208_EC_AsukaLacey_FC_date--5f87a6b3

Tag team match for the WWE Women's Tag Team Championship

Nia Jax and Shayna Baszler (c) vs. Sasha Banks and Bianca Belair

20210219_EC_Master_NiaJaxShayna_SashaBia

А тази година и темата е доста яка!:wank:

• Upvote 3
  • Thanks 1
  • Wank 1
Beks

Представям си как Усото печели чеймбъра, после тушира Рейнс или аха да го тушира и идва Мизи със сака, 1 2 3 AWESOME! 

• Wank 1
natopor4en

Или Усото печели чомбера и ляга като путянце на Роман да го тушира.

• Upvote 2
  • Haha 1
  • Sad 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

LONE WOLF

Отис печели и е пребит от Романа. По едно време излиза Миз с Морисън издебват Романа и бързо кешира на сръбското кюфте.И така гаврата с кюфтето става голяма за 2 години с тва ,че куфара,който е бил негов първоначално е бил кеширан върху него накрая.

Edited by LONE WOLF
Wrong
  • Confused 1

KO Печели Чеймбъра и Пол Хеймън отново не успява да отключи белезниците

HeaDMaKeR™

Ако трябва да бъда честен шолото на хартия изглежда доста добре, дори мисля да си го деъпна и да го гледам по добрия стар начин без спойлери и хайлайтс от ютуб.

Първо мачът за титлата на Рау е бъкан с добру участници и може да се получи един доста дълъг мач (пракалено даже, ще се предолят манджата като ударят 40 минути) и дори не чак толкова предвидим.

Аз лично бих заложил за победа на Дрю, но има вероятност да извъртят  нещата с Ортън и да заебат Едж от СД, има вероятност Шеймъс да спечели за кратко титлата докато Дрю не си получи отново момент на КМ и я спечели отново.Също може Али да прецака Кофи подобно на Едж - Кофи преди години и да влезе в мача.Залагам за победа за Дрю, но не изключвам изненади.

Тройният мач за ЮС титлата също изглежда добре и предполагам, че ще видим нов шампион.

Мачът за женската титла на РАУ, според много хора отпада, но според мен Лейси Еванс отива на Мания срещу Шарлот и то за титлата, не случайно на Рик му викат най-мръсния играч и Лейси е при него, спокойно може всичко това с бременоста да е фейк и да надхитри Аска за титлата, което е доста умно.Ако наистина е бременна, то да е жива и здрава.

Синия чеймбът също изглежда доста добре и има само един излишен участник - Корбин.Не знам зашо още е с този малоумен гимик, но е повече от противен за гледане и дори няма реален хийл хийт просто е гнусен и негледаем.

Всички други са си на място, дори конспиратора Зейн ме радва, естествено варианта е един тук - Сезаро!

Никой друг не си пасва с Рейнс толкова в момента.Бравн - Рейнс е мач, който трябва да се случи с повече билд и дори сега не е правишния момент за него.Зейн няма допирни точки и няма логика според историята.Оуенс го разбирам като евентуален опонент и целта му да преследва титлата, но по скоро - хийл търн и вражда може би с Браян, няма нужда от пореден мач с Рейнс.Може би за Накамура бих се замислил, но той дори не участва о.О Сезаро - Рейнс на ППВ си е мач, който всеки иска да види.Хубаво е човека да получи пуш, със сигурност го заслужава, не мисля че ще спечели титлата, но спокойно може да направят един здрав мач, който Сезаро да загуби нечисто и да се изсили към Ролинс за Мания.

• Upvote 1

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

LONE WOLF
1 hour ago, HeaDMaKeR™ said:

Ако трябва да бъда честен шолото на хартия изглежда доста добре, дори мисля да си го деъпна и да го гледам по добрия стар начин без спойлери и хайлайтс от ютуб.

Първо мачът за титлата на Рау е бъкан с добру участници и може да се получи един доста дълъг мач (пракалено даже, ще се предолят манджата като ударят 40 минути) и дори не чак толкова предвидим.

Аз лично бих заложил за победа на Дрю, но има вероятност да извъртят  нещата с Ортън и да заебат Едж от СД, има вероятност Шеймъс да спечели за кратко титлата докато Дрю не си получи отново момент на КМ и я спечели отново.Също може Али да прецака Кофи подобно на Едж - Кофи преди години и да влезе в мача.Залагам за победа за Дрю, но не изключвам изненади.

Тройният мач за ЮС титлата също изглежда добре и предполагам, че ще видим нов шампион.

Мачът за женската титла на РАУ, според много хора отпада, но според мен Лейси Еванс отива на Мания срещу Шарлот и то за титлата, не случайно на Рик му викат най-мръсния играч и Лейси е при него, спокойно може всичко това с бременоста да е фейк и да надхитри Аска за титлата, което е доста умно.Ако наистина е бременна, то да е жива и здрава.

Синия чеймбът също изглежда доста добре и има само един излишен участник - Корбин.Не знам зашо още е с този малоумен гимик, но е повече от противен за гледане и дори няма реален хийл хийт просто е гнусен и негледаем.

Всички други са си на място, дори конспиратора Зейн ме радва, естествено варианта е един тук - Сезаро!

Никой друг не си пасва с Рейнс толкова в момента.Бравн - Рейнс е мач, който трябва да се случи с повече билд и дори сега не е правишния момент за него.Зейн няма допирни точки и няма логика според историята.Оуенс го разбирам като евентуален опонент и целта му да преследва титлата, но по скоро - хийл търн и вражда може би с Браян, няма нужда от пореден мач с Рейнс.Може би за Накамура бих се замислил, но той дори не участва о.О Сезаро - Рейнс на ППВ си е мач, който всеки иска да види.Хубаво е човека да получи пуш, със сигурност го заслужава, не мисля че ще спечели титлата, но спокойно може да направят един здрав мач, който Сезаро да загуби нечисто и да се изсили към Ролинс за Мания.

Многото хора може и да са прави,как реално бременна ,ако е ще има мач ? Бекито ,как каза ,че е бременна остави си титлата нямаше мачове за нея изпратиха я хубаво с довиждане за няколко месеца.Дори и да е бил плана да се срещнат Лейси с Шарлот на Мания за титлата тази бременност го развали вероятно.

• Upvote 1
-Danny

Пуснете някой линк за чеймбъра

[img]http://www.wwedivaspictures.com/gifs/ecw_extreme_strip_poker/5.gif[/img]

Sugarev
28 minutes ago, -Danny said:

Пуснете някой линк за чеймбъра

watchwrestling.in

• Wank 1

Absolute madlad

romanreigns989898

WWE RESULTS

IT'S OFFICIAL! EDGE WILL CHALLENGE ROMAN REIGNS FOR THE UNIVERSAL TITLE AT WRESTLEMANIA 37!

AND NEW WWE CHAMPION THE MIZ!

РАДВАТЕ ЛИ СЕ ЧЕ МИЗ Е НОВИЯ ШАМПИОН НА ФЕДЕРАЦИЯТА?

И РАДВАТЕ ЛИ СЕ ЧЕ ОСТРИЕТО ЩЕ ПРЕДИЗВИКА РОМАН НА КЕЧМАНИЯ?

• Upvote 1
  • Haha 2
  • Facepalm 4
MJ23

Пак ли от някъде изкараха тоя шибан джобър Миз,че о рейна на Дрю прекрати? Ей, няма отърване от тия две жИни гадни - Миз и Долф Зиглър. Имам чувството, че и 2050 ще гледаме педалските им физиономии.

Дано Дрю го рейпне още тази вечер на Raw, не ми се чака до Wrestlemania.

• Upvote 2
  • Like 4
  • Haha 1
  • Facepalm 1
Rise of Thunder

Пак малоумното джаброни Миз ли е шампион ве? Омръзна ми на кура от него! Бахти и злетаците са тия в WWE creative team-a. 

#JusticeforDrew!!

• Upvote 4
  • Facepalm 1
THE ENEMY

Не съм очаквал да се случи точно на Чеймбъра, но за мен беше ясно, че Миз ще направи успешно кеширане с куфара на даден етап. Достатъчно дълго време е в компанията, лоялно куче, промотира ги постоянно по шоута и събития и честно казано има някакви данни. Винс не се гаври с такива хора, а да му даде куфара, а след това да го джоби щеше да бъде максималната гавра и унижение. Дори хората които не се кефят на Миз обаче няма чак толкова какво да треперят. На мен ми се вижда филм Миз да държи титлата на самата WM, особено ако допуснат и някаква публика. По-скоро очаквам Бизнес копелетата на МВП да му направят кур капан и скоро Боби Лашли да бъде шампионът. Естествено, всякакви варианти са възможни, но Лашли срещу Дрю ми се вижда най-леджит, освен ако не видим още парт таймери да се завръщат. Друга причина за смяната виждам в това, че вероятно Винс се филмира за броя на титлите на Дрю. Пичът е на 35 а е едва друкратен шампион, което в главата на един филмра, какъвто е Винс, може би е голяма драма. :D

В другия Чембър леко ме изненада победата на Даниел Браян, но и без това този мач беше с цел след това Голямото Куче да си направи 2 минутния мач/сегмент в който изнасилва, за да може после да бъде предизвикан от Острието.:D Съвсем очаквано иначе Едж избра Рейнс за свой опонент. Филмът с Ортън щеше да бъде възможен, само ако всяка седмица на втория не му тийзваха продължаване на враждата с Финта съвсем скоро. Аз дори очаквах и в Чембъра някаква намеса, я на Алекса, я на са Уаят, с която Вайбъра да бъде преебан.

Иначе това явно ще бъде и МЕ на WM тази година. Едж срещу Роман си е потенциално епичен мач, в който ще се разменят много копия. И за наше щастие, ще е с по-добро качество и по-голяма продължителност от класиките на Голдбърг в последните години. Има много какво да се развива по тази история, аз съм доста надъхан. От една страна и Хейман има история с Едж която може да бъде разказана и надградена. От друга, според мен съвсем скоро ще вкарат пак линия по остта Джей Усо и дори очаквам точно той да преебе Романката в някакъв етап, когато ще му е писнало да го третират като парцал. :D

Много се радвам и за брото Мат Ридъл. Фен съм му още от първите му изяви в NXT. Да, образът му е леко анимационен, прекалено милениален и за повечето хора е трудно да го възприемат, но дори въпреки това, се вижда че братото вади поп от телевизионните екрани в залата. :D Успя да преодолее подводните камъни на гимика, а това са хора които се ценят доста в WWE. 

• Upvote 7
Sugarev

Винс отдавна не му пука колко кратен шампион си, ако му пукаше Рейнс да е минал сички рекорди до ся..

Absolute madlad

kabakov

Е че то си е наредено - Лейшли първи получава мач за титлата на Миз и после Дрю - Лейшли на КМ.

Интересно защо нито Финда, нито Лекси се появиха по някакъв начин да разсеят Ортън.

Edited by kabakov

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

Chicky Ricky

Честито на Миз, че спечели титлата и ще джоби на КМ срещу Дрю 🙏

Just now, Chicky Ricky said:

Честито на Миз, че спечели титлата и ще джоби на КМ срещу Дрю 🙏

Аз ще гледам Острието с/у Роуман Рейнс

ShwN

Браво бе, здраво маркнах на Миз. На последната тема за RAW бях писал, че заслужава поне още едно царуване, промото му беше адски силно. Нямам търпение за ново такова тази вечер. Още повече, че Лешли пусна USA титлата, която вече има някакъв престиж (нищо, че е на онзи скапаняк) и сега е време и той да се разпише. Честно казано с удоволствие бих наблюдавал 4 Way между Miz/Sheamus/Drew/Lashley, кой би си представил подобно нещо, особено когато всички бяхме изтръпнали, че единия от участниците в главния мач щеше да е Goldberg до преди месец. Всичко друго в това PPV беше очаквано, може би дилемата беше само кой из между Owens и Bryan ще бъде наебан за секунди от Голямото Куче. Турнирът определено беше интересен за гледане, USA титлата е доста по-значим трофей в момента от IC за жалост, впрочем кой е интерконтинентален шампион? 

• Upvote 1
  • Wank 2
  • Facepalm 1
Hachiko

Миз си заслужава, ясно е. Ама като кешна на Ортън и исках да еба много Марис ми идваше му чупа капачките.

• Upvote 1
  • Haha 1
  • Wank 4
Chicky Ricky
10 minutes ago, ShwN said:

Браво бе, здраво маркнах на Миз. На последната тема за RAW бях писал, че заслужава поне още едно царуване, промото му беше адски силно. Нямам търпение за ново такова тази вечер. Още повече, че Лешли пусна USA титлата, която вече има някакъв престиж (нищо, че е на онзи скапаняк) и сега е време и той да се разпише. Честно казано с удоволствие бих наблюдавал 4 Way между Miz/Sheamus/Drew/Lashley, кой би си представил подобно нещо, особено когато всички бяхме изтръпнали, че единия от участниците в главния мач щеше да е Goldberg до преди месец. Всичко друго в това PPV беше очаквано, може би дилемата беше само кой из между Owens и Bryan ще бъде наебан за секунди от Голямото Куче. Турнирът определено беше интересен за гледане, USA титлата е доста по-значим трофей в момента от IC за жалост, впрочем кой е интерконтинентален шампион? 

Sami Zayn май е IC champ? 

• Confused 1
  • Facepalm 1
kabakov

Big E е интерконтинентален. Даже празненство имаше с половината ростер от джобъри.

• Upvote 1
  • Confused 1

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

THE ENEMY

Коя мидкард титла е по-значима е доста субективно. За мен лично ИС в момента е в пъти по-добре изглеждаща с Биг И и други интересни кечисти с които враждува, все имена около които през последните години имаше хайп и очаквания за пуш, който поради различни причини не се състоя. Що се отнася до Ю Ес титлата, там проблемът не беше Лашли, колкото пълната неспособност да създадат история около него, която да те накара да ти пука какво се случва с шибаната титла. Но в Raw това важеше за всики титли последните месеци, дано с наближаването на Мания видим някаква промяна.

• Upvote 1
  • HEIDENREICH unpinned this topic