Jump to content

Инвестиции, акции, злато...

prenti

Recommended Posts

5 hours ago, MJ23 said:

@Radox тая урина що скочи до 22к бе? :( 

Защото това очевидно е бъдещето и мултимилиардерите идват. Добре че е Битконя, та да ни спаси от бруталната криза тая зима.

• Upvote 2
  • Like 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Айде УРИНАТА отново беше звврски отказана още преди 23к и я чака нов път до 18 😂😂

• Upvote 1
  • Haha 1
  • Wank 1

@MJ23 ко стана е, артик???

20.301,30USD

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Чувствате ли се УРЕДЕНИ в живота с инвестицията от 0.1% на 18к или 1800$???

• Upvote 1
  • LMFAO 2

Да еба, тоя долар няма спирка. :D 

А как бихте коментирали логиката на повечето пишман криптовалюбетърджии - Ако ноември си набухал парите си в долара на 1.7-1.8 и сега е 2.03 - Долара е пирамида, ще падне, сега е момента за продажба (От 1.90 го чуваме), криптото е бъдещето. Ако обаче си ги набутал на биткойна, който се е сурнал с 300% - БИТКОНЯ е бъдещето, битконя е сигурна инвестиция, най - сигурното нещо срещу инфлация, нищо че го обменяш срещу кеш и се е обезценил 3 пъти!

То че долара е измама, така е, донякъде. Скъпия долар не е добър за никого, включително и за САЩ. Но путкойн е още по-голяма измама, и SEC наскоро го дефинираха, крипто "валутите" са ценни книжа, и съм склонен да се съглася с тях. Познавам много хора, дето като всичко върви добре не спират да обясняват как биткойна е бъдещето, как не знам си кой койн щял да се ползва в цял Свят, как трябвало да купя сега и да му благодаря после. Сега дори не повдига темата "крипто", защото всичките му "инвестиции" са на дъното. Като/ако се вдигнат сигурно пак ще започне. Това само подсилва обяснението на SEC че това са ценни книжа, тъй като това е присъщо именно на тях. Не на валутите. 

4 hours ago, MJ23 said:

Да еба, тоя долар няма спирка. :D 

А как бихте коментирали логиката на повечето пишман криптовалюбетърджии - Ако ноември си набухал парите си в долара на 1.7-1.8 и сега е 2.03 - Долара е пирамида, ще падне, сега е момента за продажба (От 1.90 го чуваме), криптото е бъдещето. Ако обаче си ги набутал на биткойна, който се е сурнал с 300% - БИТКОНЯ е бъдещето, битконя е сигурна инвестиция, най - сигурното нещо срещу инфлация, нищо че го обменяш срещу кеш и се е обезценил 3 пъти!

Изненадан съм от долара, аз лично бих продал на около 2 лева, но продължава да се вдига от тогава. Доларът обаче не е "силен", просто еврото се оказа един ШИТКОЙН, британският паунд също. 

• Upvote 2
  • Thanks 1
natopor4en
6 hours ago, prenti said:

Изненадан съм от долара, аз лично бих продал на около 2 лева, но продължава да се вдига от тогава. Доларът обаче не е "силен", просто еврото се оказа един ШИТКОЙН, британският паунд също. 

е то туй са очакваше с долара. В на предвид последните събития от началото на лятото.

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Jack Bauer
12 hours ago, MJ23 said:

Ако обаче си ги набутал на биткойна, който се е сурнал с 300% - БИТКОНЯ е бъдещето, битконя е сигурна инвестиция, най - сигурното нещо срещу инфлация, нищо че го обменяш срещу кеш и се е обезценил 3 пъти!

Не ми ли обясняваше ти наскоро, че сега е момента да се налива в битконя за да направиш пари от шараните?

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

Ако можеш да изчакаш няколко години, за да излезеш на плюс - да. Но да се твърди как биткойна пази от инфлация в момента е налудничево.

За себе си съм преценил, че мога да отделя известна сума и да рискувам след години да стане няколко х на печалба. Но очаквам минимум след 3 години и то само и единствено, ако макро ситуацията в света се нормализира. А не да вярвам на графички и чертички, какво е станало 2013 и 2017 година.

• Upvote 2

То в момента всичките икономики са надолу, къде що имам акции всичко е много надолу, та криптото ли няма да е надолу, предполагам следващите 1-2 години минимум ще е така, ако оцелее криптото след това може да се вдигне ида станем тогава милионери и да купим БВЦ от Вичикс.

• Upvote 3
7 minutes ago, hacky said:

станем тогава милионери и да купим БВЦ от Вичикс.

Той тогава ще е мулти милиардер. :( 

2 hours ago, MJ23 said:

А БВЦ ще е ИНСТИТУЦИЯ за трилиони. Ще гоним Епъл по market cap.

Иначе случилото се между 2013 до 2017-18 не е показател какво ще се случи сега. Както не беше показател за случващото се през 2020та,2021ва и сега 2022ра. Всеки път е различно. Но криптото ще оцелее, още има предостатъчно идиоти, които да инвестират, а и големите компании започнаха да навлизат, така че едва ли ще си замине. Освен това капитализацията на крипто пазара е 100х от 2017 насам, има много повече пари.

9 hours ago, MJ23 said:

Той сега е.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

• 4 weeks later...

Дали не е време да се накупят кученца на промоция, че току виж Илън Мът вземе да го направи валута на туитър или някоя друга простотия.

Догелон Марс ли имаш предвид?

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

12 minutes ago, Radox said:

Догелон Марс ли имаш предвид?

Хахахахаха, това го бях забравил.

natopor4en
1 hour ago, prenti said:

Дали не е време да се накупят кученца на промоция, че току виж Илън Мът вземе да го направи валута на туитър или някоя друга простотия.

По-добре изчакай. Ней сега момента. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif