Jump to content

Инвестиции, акции, злато...

prenti

Recommended Posts

HeaDMaKeR™

До 2 седмици сме на 17к.

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

28 minutes ago, natopor4en said:

И после към Луната. :)

Ей, педерастче нещастно... Кво разбираш ти от bullcoin-и, бе!? Мъск, ако иска и стълба към Луната, направена от битове ще качи!

Колко му е - 2-3 зилиона битове и е там, а ти какво си постигнал през пръдливия си живот - ежедневно тролско прочистване на уринарния тракт!?

natopor4en

Овчевидно разбирам. Разбирам - пиша. Като не ти харесва, хващай влака. Ohh... wait.... :D :D :D  

#Winning :cool: 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

ПЛАМИТУ отново разкрива селянията си - купих си МУСТАНГ (най-малоумната и позьорска кола, която беше гъзарска преди 15 години), но ми вдигнаха НАЕМА с 20%. Аве, путка майна мякаща, защо си купуваш опърдян Мустанг на старо, а живееш под наем ве 🥲

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

11 minutes ago, MJ23 said:

Ся последно DeFi бъдещето ли е, не е ли?

2B1738D5-C935-4C38-9756-64036E743C27.jpeg

Да ползва друг сайт тогава, пък и за да са го блокирали сигурно е хакнал и откраднал нещо. 

Абсолютно. ETH 2.0 ще прасне 10-20 к! За мен е абсурдно как  в момента цената върви нагоре. :D 

Нормално, време беше да се вдигне, въпросът е дали ще стигне 28к биткойн и ще се задържи ли там някъде. Колкото до етх, септември уж излиза 2.0, така че ще пада яко в началото на другия месец. 

natopor4en

Дори може още следващата седмица, или последната от месеца яко да дропне. :D  

• Upvote 2

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

20 hours ago, prenti said:

Нормално, време беше да се вдигне, въпросът е дали ще стигне 28к биткойн и ще се задържи ли там някъде. Колкото до етх, септември уж излиза 2.0, така че ще пада яко в началото на другия месец. 

Около 15-16.09 се говори. Според мен тогава ще има пъмп поне в началото и ще е идеален момент за разтоварване.

В момента още ги държи хайпа, пак казвам след пУмията с Tornado Cash, блокирането на акаунти само защото някой от там ти е пратил ETH,няма как да не доведе до загуба на доверие във валутата.

7 minutes ago, MJ23 said:

Около 15-16.09 се говори. Според мен тогава ще има пъмп поне в началото и ще е идеален момент за разтоварване.

В момента още ги държи хайпа, пак казвам след пУмията с Tornado Cash, блокирането на акаунти само защото някой от там ти е пратил ETH,няма как да не доведе до загуба на доверие във валутата.

Тъпо е, че преебаха торнадото. Аз от много време се каня да го ползвам, но така и не го направих, но смятах в бъдеще. Дано да измислят някой еквивалент, че е абсурдно да не може да переш пари с крипто...

Откривате ли някакви прилики в ИНТРОТО? 😂

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Prince10
On 8/10/2022 at 9:13 PM, Radox said:

ПЛАМИТУ отново разкрива селянията си - купих си МУСТАНГ (най-малоумната и позьорска кола, която беше гъзарска преди 15 години), но ми вдигнаха НАЕМА с 20%. Аве, путка майна мякаща, защо си купуваш опърдян Мустанг на старо, а живееш под наем ве 🥲

СВИТЪТ ВЕЧИ НЙЕ СЪЩИЯ, МОЖИМ ДА ПЪТУВАМЙЕ СВОБОДНО И КОГАТ РИШЪ ДА СЪ ИЗНИСЪ ОТ БЪЛГАРИЯ, ЗАТУЙ Е ФАЙДА ДА СИ ПОД НАЙЕМ.

Битурината се СУРНА солидно отново. Не знам друг актив, за който всеки месец да има гръмки заглавия "ЦЕНАТА СЕ СРИНА! СРИВ НА ПАЗАРА!" 🤣

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Чао чао 20к, 15к здравей.

Иначе САЩ нека си вярват, че с покачване на лихвите ще ограничат инфлацията до 2% - успех. Да вземат вече да пускат пак принтера, стига сс се правили. 😂

3 hours ago, MJ23 said:

Погледни го от добрата страна. Това ще е идеална възможност да НАПАЗАРУВАШ здраво и да чакаш светлите бъднини да кешаутнеш на 300к.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Prince10
3 hours ago, MJ23 said:

Иначе САЩ нека си вярват, че с покачване на лихвите ще ограничат инфлацията до 2% - успех. Да вземат вече да пускат пак принтера, стига сс се правили. 😂

Ако печатането помагаше щяха да са на хиляди проценти дефлация 🥲

Edited by Prince10
6 hours ago, Radox said:

Погледни го от добрата страна. Това ще е идеална възможност да НАПАЗАРУВАШ здраво и да чакаш светлите бъднини да кешаутнеш на 300к.

Нали. То и 60к беше идеална цена за купуване 
😂😂😂😂

Ко стана ве, бит урината пак се сурнала до 19 хилки.

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Ко стана ве, урината пак мина 20к.

Майтапа на страна, очаквам още известно време такива движения 18-23/24, ако пробие под "дъното" от 17.5 ще има повече кръв със сигурност, да видим октомври ФЕД какво ще направи.

Правиш си DCA на ниските цени и чакаш следващата реколта от балъци при следващия халвинг, на мен ми е идеално в момента.

Интересно покрай преминаването на ETH 2.0 някой друг обърна ли ETH в бтц? Лично аз го направих с малка част, защото ако стане някой гаф може Етера да поеме хурката мъжката, колкото и всички да очакват някакъв пъмп в цената, грешки изобщо не са изключени.

On 9/2/2022 at 6:55 PM, MJ23 said:

Ко стана ве, урината пак мина 20к.

Какво ми каза?

Spoiler

image.png

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор