Jump to content

Инвестиции, акции, злато...

prenti

Recommended Posts

Да, не се занимавам с акции и т.н. Честно казано и с крипто нямаше, просто в повечето сайтове за залози е в пъти по - удобно да се ползва. А после криптото става като наркотик пристрастяващо. :D 

Китовете обаче как помпят стабилно цената. Довечера към 21:30 най - вероятно ФЕД ще вдигнат лихвите и ще почне нова кървава баня. :D За това и ще изчакам поне 24 часа, ако реша пак да взимам нещо.

ДАЙ МУ ВЕ ПОУЕЛ 

100к eoq2

Spoiler

image.png.53d2b382c0d4dbf396616089890a7b60.png

каденаааааааааааааааааааааа ааааааааааааааааааааааааааааааааааа

natopor4en
On 1/25/2022 at 10:12 AM, hacky said:

Ти само в крипто ли си сложил пари?

Не. Аз сме навсякдъде. :) 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Му еба майката, очаквах да падне, ама чак толкова не.... Абсолютна педеращина, трябваше да шортна. Не върви тея три дни....

Къв е тоя Каден? Кво му е съкращението? 😀

Едит: а тия пумияри от Феда май не са пипали лихвите? Май краша се отменя с малко време? 😎

Edited by seekstah

jlny.gif

Уж март месец. Най - вероятно с 0.25%

Не видях драма днес, взех си още AVAX, LUNA, FTM и ATOM.

Уж март, но може и да не е ,  то ако е 0.25 не е толкова зле май? Иначе май ще намалят милярдите на месец. Като цяло май заради това очакване на федералните да се изкажат много продават и сабарят цените.

Jack Bauer

Пичове, да питам понеже гледам има активни хора, тъй като в момента пазара на криптото е яко надолу има ли в момента смисъл човек да влезе с идеята че ще се вдигне скоро пак? И ако да, какво бихте препоръчали за първа инвестиция?

• Upvote 2

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

19 minutes ago, Jack Bauer said:

Пичове, да питам понеже гледам има активни хора, тъй като в момента пазара на криптото е яко надолу има ли в момента смисъл човек да влезе с идеята че ще се вдигне скоро пак? И ако да, какво бихте препоръчали за първа инвестиция?

Да ( ще се вдигне до 3 месеца-3 години), етериум може би. 

42 minutes ago, Jack Bauer said:

Абсолютно да. Моите главни акумулации бяха на подобни и малко по - високи цени през лятото на 2021. Много хора тогава изпуснаха влака мислейки си, че сме в беър. Доста хора сега си го мислят същото и може би с право. Но от сега няма по - подходящ момент за покупки. По - добре сега да влезеш, отколкото като (ако дай Боже :D ) стигнем 100к.

За проекти вече написах напоследък в какво вкарвам, проучи DCA и виж колко може да отделяш. Честно казано в момента портфолиото ми е 52% BTC, 27% ETH и около 20% alt coins ( 4% LUNA, 3% ATOM, 2.8% BNB  и т.н. ) като грешката, която мисля че правя и искам да поправя е всеки койн като пъмпне доста и е на върха си например спрямо BTC и ETH да го обръщам в BTC или ETH. Когато Луна стана 100 долара мислех да го направя, отказах се. Е сега тя е 60 долара. :D Естетсвено не всичките койни, но 10-20%, като после при такъв краш да обръщам обратно или да купувам, ако имам възможност.

https://www.tradingview.com/chart/

Тук може да гледаш графиките, например сега задавам ETHBTC и виждам как ETH е доста подценен спрямо BTC и в момента може да обърна малко сатошита в ETH.

Това е моето мнение, другите да се изкажат и те.

• Upvote 1
  • Wank 1
natopor4en
4 hours ago, hacky said:

Уж март, но може и да не е ,  то ако е 0.25 не е толкова зле май? Иначе май ще намалят милярдите на месец. Като цяло май заради това очакване на федералните да се изкажат много продават и сабарят цените.

По мои изчисления трябва да е около 0.23-0.27

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

4 hours ago, Jack Bauer said:

Питай Киро Брейка, а не тия лумпени.

On 1/27/2022 at 1:35 PM, MJ23 said:

Уж март месец. Най - вероятно с 0.25%

Не видях драма днес, взех си още AVAX, LUNA, FTM и ATOM.

Чудесно, нека се сринат не с 20, а с 60% за ден.

• Upvote 1
  • Haha 1

Дейба, какво стана с милионера?? От 18 минута на първия клип е шоуто:

@prenti , стана ли със 17 млн този според теб?

• Haha 2
3 hours ago, MJ23 said:

Дейба, какво стана с милионера?? От 18 минута на първия клип е шоуто:

@prenti , стана ли със 17 млн този според теб?

Wonderland ръгнаха отдавна, тоя е пълен глупак, ако наистина е купил. Все пак, по-скоро просто са му дали някой лев за реклама, макар че пък кой ще му даде пари на тоя льольо :D

Wonderland бил сигурен проект, ахахахаххаха. Махай го тоя клоун, онзи ден гледах една таблица за проектите рекламирани от битбой- един дебеланко. Може би 80% от тях бяха между 70-80% надолу след клиповете му :D

Какво стана сега, май леко се отложи фалита ни? Някой пъмпва да разтовари и после обратно до 30-33 или лошото отмина. 😂

Не знам, продадох отдавна аз. Даже вкарах и един шорт, но го затворих преди 2 часа и по-добре че щях да ям хуяка.  Ще видим утре как е, трябва да има малък pull back до 38к евентуално, след това не знам. 

До тук добре, доста добре даже. :D Не съжалявам, че при дипа не купувах яко, все пак не изключвам нов такъв. Ама филми как видиш ли ще тестваме 50к и после като падне ще стигнем до 28к... Не ги вярвам. Не мисля, че някога ще видим отново под 30 к.

Уж го дават на 46к да почне а пада, но не знам. Аз пак се преебах тея дни и изтървах добра сума пари, му еба майката и маркет ебан. 

• Upvote 1
  • Haha 2

Добре де човек, аз че съм сигурно най - нов.. Винаги като казват, че ще скочи яко.. пада. И обратното, като дават да пада, се качва. :D