Jump to content

Инвестиции, акции, злато...

prenti

Recommended Posts

HeaDMaKeR™

Аз продължавам да си вкарвам в stmx и съм яко булиш там, вече съм 5к в него, пък каквото стане, според мен има пУтенциал ама ще видим когато мечките позаспят малко.

Също имам малка чанта със zil, където вкарвам от време на време по 100тина долара, като и процента за стейкинг в бинанс е добър и си го пускам за 30 дни, вече от около 2 месеца и dca.

Все още не съм продал Вет-а, за който говорих преди, просто сърце не ми дава, ама вдигне ли се поне до 20 вече официално се отървавам от него и паричките ще ги използвам за други неща, които съм набелязал.Водят го един от най-добрите и недооценени проекти, но толкова бавно да се движи и тоя умрял волюм ми писна да ги гледам, въпреки че си мисля, че е Long term проект не ми се занимава с dollar cost average там.

Ankr изглежда в добър buy zone, ама не съм чел тооолкова много за него, че да се впусна дори и с малко, следя го просто от време на време.

Пълен ташак е всичко в момента, ще падаме още(35к мейби), поне до супербол или малко преди това, дано там поне рекламите на cro и т.н да събудят биковете. 

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Момчета, след като Макдоналдс не приемат криптаджии, за KFC ли ще се пробваме или @OyeaH ще бутне едно рамо да почваме и ние при него?

• Haha 1
  • Wank 1

@prenti , толкова беше със съпорта на 38 к :D До 2 дни очаквам и на 33 да го сринем, после и на 28. Жалко, че по половината сайтове баланса ми е в крипто, иначе щях да се изкефя тая помия да удари 0 и да се свърши.

пп - На 36-36.5 уж има много ордъри, до няколко минути ще сме под това ниво, не очаквам да отскочи. Интересно сутринта дали ще сме на под 33?

Edited by MJ23

Товарищи, купувайти турбити! ХОООООООДЪЪЪЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!hodl-2.thumb.jpg.6edd8801a0b816c102d3bd65184ad340.jpg

5 hours ago, MJ23 said:

@prenti , толкова беше със съпорта на 38 к :D До 2 дни очаквам и на 33 да го сринем, после и на 28. Жалко, че по половината сайтове баланса ми е в крипто, иначе щях да се изкефя тая помия да удари 0 и да се свърши.

пп - На 36-36.5 уж има много ордъри, до няколко минути ще сме под това ниво, не очаквам да отскочи. Интересно сутринта дали ще сме на под 33?

Трябва да има bounce, ама умряла работа, пробвах се да го нацеля и аз днеска, хвърлих едни пари в кофата пак :D. Ще видим, да решава къде ще ходи и ако ще пада да почвам с шортването :wank:

Edited by prenti

Ем днес е още по-надолу, ама с малко. Честно казано бих си накупил някой друг шиткойн, ама мисля че ще падне още. Иначе голям срив не мисля че ще има, не и сега точно. Дъртия койн най-вероятно ще тества водите около 32 хил, и после ще се върне 35-36. От там ще заседи известно време, и се връщаме в БУЛ МАРКЕТА. 
Както казват у фороно, SSKRT SKRTTT ESKETIT

#WINNING

Много ме сърбят ръцете дали да метна още един ETH на тези цени, или да добавя малко Солана на 100$. FTM на 2$ също не е зле, но очаквам да падне още. Ако някой валю бет излезе няма да се чудя много де. :wank:

Естествено не се сдържах. Не купих точно дипа, но.. Напазарувах - Near, Lrc, Sand, FTM и One. 

КЕША Е ЦАР! Аз се вслушах в Бат Киро де, много съм напред от него. Преди няколко месеца каза да купуваме климатици. Целия апартамент е в климатици, ама като се затопли и скочат двойно ще стана милионер!!! Благодаря ти, Киро!

Аз купих снощи, щото очаквах се вдигне днес, но продадох като малко ПУСИ и сега купих пак. Ако затвори weekly на 36к ще е добре, поне докато сток маркета отвори понеделник. Пък и 36к е добър вход за палаво х5 шортче на матик например или розе.

Edited by prenti

Доста червен ден се очертава. Излезе новината, че Байдън наредил на американското посолство в Украйна да напусне страната и NAS100 веднага се срина, а с него и биткойна :D

Edited by prenti

Поредната хурка дойде и от идеята за дигитален долар. :) Абе като цяло положението си е е.ало майката много тежко.

• Haha 1
17 minutes ago, MJ23 said:

Поредната хурка дойде и от идеята за дигитален долар. :) Абе като цяло положението си е е.ало майката много тежко.

То това го разправят от година, пък и няма особено значение. Който иска крипто ще купува крипто, ебал съм ти долъра. Донякъде обаче е и добре, ако може с него да се купуват други крипто валути. Най-накрая може да има стейбъл койн, който да е подкрепен с истински пари, а не с хартийки като тетър. 

Нещата са повече от ясни - мечия пазар за акциите И за крипто идва. Факторите са много, но катализатора със сигурност е ситуацията в Украйна, но нещата си отиваха към мечката от доста време. Въпроса че че съм твърде голяма ПУТКА, за да си изкарам парите, и май ще ги държа в инвестициите си, въпреки че съм на загуба. Обмислям по време на мечия пазар да упражня dollar-cost-averaging, за да си минимизирам загубата, и при завръщането на бичия пазар(който със сигурност ще дойде, въпроса е кога и с каква скорост) да се радвам на печалбички. Другият вариант е да изтегля акциите и да набича яко в крипто, има проекти които ще избухнат в следващия BULL market, ама не ми се реализира загуба от 1500+ лв.

Иначе казано - загубите ми са диферсифицирани. 

От това да продава човек на загуба няма по п.ткенско. Ще стигнат 0.00, но на загуба няма да продам, освен ако не дай си Боже не е нещо парите да са животоспасяващи естествено. За мен такива проекти, за които ти говориш са - Luna, Mana, Sand, LRC, FTM, Atom, Avax. Обаче много си занемарих броя btc и вече е под 50%. :D Но чакам скоро теста на 30к, тогава може би ако от бета е капнало нещо ще донашия.

14 hours ago, raquishi said:

Нещата са повече от ясни - мечия пазар за акциите И за крипто идва. Факторите са много, но катализатора със сигурност е ситуацията в Украйна, но нещата си отиваха към мечката от доста време. Въпроса че че съм твърде голяма ПУТКА, за да си изкарам парите, и май ще ги държа в инвестициите си, въпреки че съм на загуба. Обмислям по време на мечия пазар да упражня dollar-cost-averaging, за да си минимизирам загубата, и при завръщането на бичия пазар(който със сигурност ще дойде, въпроса е кога и с каква скорост) да се радвам на печалбички. Другият вариант е да изтегля акциите и да набича яко в крипто, има проекти които ще избухнат в следващия BULL market, ама не ми се реализира загуба от 1500+ лв.

Иначе казано - загубите ми са диферсифицирани. 

Къде идва, в момента като гледам вече сме навлезли яко в мечия пазар, яко  всичко е надолу с огромни проценти

Това,че всичко е яко надолу не означава изобщо,че сме в мечи пазар, ако изобщо още старите цикли не са счупени. Има множество фактори, които говорят, че още сме в Бул.

Да видим ФЕД какво ще решат за лихвите, това според мен ще предопредели цената дали ще тръгне нагоре или надолу. На 38-39 обаче има доста сел ордъри.