Jump to content

Инвестиции, акции, злато...

prenti

Recommended Posts

Ми аз оня ден взех Атом-а на 28 и той потъна. Ордъри имам ETH на 2700, BTC на 38,38.5  и 40. Очаквам 40 най - късно утре да ги удари. То да сме булиш, ама то хурка след хурка.

On 12/4/2021 at 1:46 PM, prenti said:

Reveal hidden contents

image.thumb.png.8efd67146e08b2fc7f1185da88c9585c.png

две думи, или етериум ще преобърне биткойн и заеме челното място скоро, или ще се насере ЯКО и бързо. 

Етериума се насра :(. Биткойн започна да си възвръща доминацията, историческият съпорт на 40 удържа и сега отива към 42-44, което пък е resistance. 

Очаквам и 38 да се запълни до няколко часа. Еми това е, докато има глупави хора да продават панически, китовете ще си сриват цената постоянно. Сега и на под 38 ще я бутнат, ще сложат ордъри до 30, нищо чудно и до 20 и така. Не е виновен, който яде баницата, а който му я дава. Само накрая от алчност да не се изпалят сами, защото при една определена цена според мен ще има вече доста хора, които не вярват в криптото.

Уикенда ще оберем ордърите до 40к според мен. Дано не се стигне и до тези на 37-38.

Мен ме е яд заради rose, имах 40к преди месец и нещо. Не спира да се пъмпва от няколко дни, мамицата му. 

Малко късно и рисковано, но продадох на загуба и вкарах всичко в кардано. Съдбата обича смелите, дано да стигне $1.8 поне, че да си избия загубите :D.

4 hours ago, prenti said:

Малко късно и рисковано, но продадох на загуба и вкарах всичко в кардано. Съдбата обича смелите, дано да стигне $1.8 поне, че да си избия загубите :D.

Какво си продал и защо?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

На каква цена взе? По принцип Ада-та я държат някакви сектанти, вярващи в нея, които като нищо може да я пъмпнат до 2$. Обаче с този дъмп на пазара отново, няма да се изненадам, ако се срине пак до 1.30.

5 hours ago, MJ23 said:

На каква цена взе? По принцип Ада-та я държат някакви сектанти, вярващи в нея, които като нищо може да я пъмпнат до 2$. Обаче с този дъмп на пазара отново, няма да се изненадам, ако се срине пак до 1.30.

1.6 :D. За 3 месеца опуках 10к долара профит, добре се движа. 

6 hours ago, Radox said:

Какво си продал и защо?

parsiq kadena, щото падат и ада трябваше се вдигне, трябваше....

@prenti 🥲🥲🥲

Аь още чакам някак да се отърва от помията Дот, взета на около 20$, на 35 и е ордъра да се маха. Който иска да си вярва как ще стигне 100+. Но в ада и xrp бих вкарал пари само, ако някой е с пистолет до главата ми.

То и Крипто и акциите и етфите в момента са надолу и въпреки, че сега е най-удачния момента да се вкарват пари ми е яко насрано да сложа по сериозна сума. :D

3 hours ago, MJ23 said:

@prenti 🥲🥲🥲

Аь още чакам някак да се отърва от помията Дот, взета на около 20$, на 35 и е ордъра да се маха. Който иска да си вярва как ще стигне 100+. Но в ада и xrp бих вкарал пари само, ако някой е с пистолет до главата ми.

Charles  се НАСРА 

Spoiler

57836519402382232.jpg

Edited by prenti
3 hours ago, hacky said:

То и Крипто и акциите и етфите в момента са надолу и въпреки, че сега е най-удачния момента да се вкарват пари ми е яко насрано да сложа по сериозна сума. :D

То това с най - удачния момент вече 3 месеца го говорят хората и с всяка седмица момента май става по - удачен. :D Като цяло хората са тип или Пламката, всеки индикатор е булиш, яко сме булиш, ма що пада цената тогава никой не знае. Или другия тип са 20 годишни пубери с кеша от баба и дядо от бала - Пичове, до колко време очаквате мечия пазар, какво очаквате да е дъното? Такива най - много ме дразнят, естествено. Мислят си  - аз сега ще набия 1000 лв и после като станем милион ще съм изкарал едни 200-300 бона. В някой друг живот - може. Същите тия или като паднем на 35к ще купуват, а после ако продължи да пада, насрани ще продават на загуба и ще казват : "Чуек, туй е пирамида, с тия кинти да си бях пафкал наргата и балоните с райски газ в Студентски", или ще чакат да паднем до 20к и ще пропуснат момента. К.р за тях, ама все пак трябва и бачкатори да има в тоя живот.

1 hour ago, MJ23 said:

То това с най - удачния момент вече 3 месеца го говорят хората и с всяка седмица момента май става по - удачен. :D Като цяло хората са тип или Пламката, всеки индикатор е булиш, яко сме булиш, ма що пада цената тогава никой не знае. Или другия тип са 20 годишни пубери с кеша от баба и дядо от бала - Пичове, до колко време очаквате мечия пазар, какво очаквате да е дъното? Такива най - много ме дразнят, естествено. Мислят си  - аз сега ще набия 1000 лв и после като станем милион ще съм изкарал едни 200-300 бона. В някой друг живот - може. Същите тия или като паднем на 35к ще купуват, а после ако продължи да пада, насрани ще продават на загуба и ще казват : "Чуек, туй е пирамида, с тия кинти да си бях пафкал наргата и балоните с райски газ в Студентски", или ще чакат да паднем до 20к и ще пропуснат момента. К.р за тях, ама все пак трябва и бачкатори да има в тоя живот.

Аз реално нямам проблем да вкарам и да ги оставя за по-дълъг период, година-две или 10, въпроса е, че се притеснявам да не удари нещо нулата иникога да не се възстанови :d

Ами за това мятай на сигурно - BTC, ETH. Естествено при ETH винаги си зависим от Виталик и не знаеш какъв факс ще получи от Космоса, или каква простотия ще направи. Има множество проекти, които са жив зян, а в предишни бул рънове са били топ - веднага се сещам за BItcoin Gold, или пък Bitcoin Cash. Един ден си играх да видя примерно през булръна 2017, в web archive скрийншоти на coinmarketcap в разгара на булръна. Примерно 24 декември гледам сега - Лайткойна е ясен, IOTA 3.13, сега е 1.06. DASH 1113 - сега е 131. NEM 0.82 - сега 0.11 И това са в топ 10, представи си извън него какво мъртвило е. :D Доста хора са оптимисти за голям пъмп при REN. Също го слушам от няколко месеца, а цената постоянно дъмпва. :D 

53 minutes ago, MJ23 said:

Ами за това мятай на сигурно - BTC, ETH. Естествено при ETH винаги си зависим от Виталик и не знаеш какъв факс ще получи от Космоса, или каква простотия ще направи. Има множество проекти, които са жив зян, а в предишни бул рънове са били топ - веднага се сещам за BItcoin Gold, или пък Bitcoin Cash. Един ден си играх да видя примерно през булръна 2017, в web archive скрийншоти на coinmarketcap в разгара на булръна. Примерно 24 декември гледам сега - Лайткойна е ясен, IOTA 3.13, сега е 1.06. DASH 1113 - сега е 131. NEM 0.82 - сега 0.11 И това са в топ 10, представи си извън него какво мъртвило е. :D Доста хора са оптимисти за голям пъмп при REN. Също го слушам от няколко месеца, а цената постоянно дъмпва. :D 

Аз в момента крипто държа само BTC и ЕТХ продадох всичко друго преди 5-6 месеца когаот не ми издържаха нервите да гледам възходите и паденията. :D

Иначе освен всичките "булиш индикатори" тип как миньорите купуват яко (нещо което правиха и май 2021 при краша), другото което е още по - жалко е как се следи адреса на един "кит", който уж всеки ден купува BTC на дипа 😂😂😂 А всъщност най - вероятно просто си ги мести между портфейлите и дава хляб за очите на балъците. 

Пп - И тоя Майкъл Сейлър, ега се фитне. Всеки път, когато тоя напише колко е булиш и как купува яко, цената пада. ЕБАТИ ТЪПОТО КОПЕЛЕ.

Edited by MJ23
2 hours ago, MJ23 said:

Иначе освен всичките "булиш индикатори" тип как миньорите купуват яко (нещо което правиха и май 2021 при краша), другото което е още по - жалко е как се следи адреса на един "кит", който уж всеки ден купува BTC на дипа 😂😂😂 А всъщност най - вероятно просто си ги мести между портфейлите и дава хляб за очите на балъците. 

Пп - И тоя Майкъл Сейлър, ега се фитне. Всеки път, когато тоя напише колко е булиш и как купува яко, цената пада. ЕБАТИ ТЪПОТО КОПЕЛЕ.

Сейлър и ел президента са топа, всеки път се смея на постовете им, на Питър Шиф също. Ако говориш за третия по големина портфейл- той е просто gambler, винаги суингва и не въобще не го ебе каква е цената. Хаш рейта е важен, но си е повече cope.  Иначе nasdaq потъна яко днес и повлече биткойня със себе си, тъй като вторият е изключително зависим в момента. S&P също ще пада тея дни, 38к трябва да задържи иначе хурката, trust the plan.  

Колкото до 2018 койновете- няма база за сравнение. Defi e много по-развит и всеки проект малко или много е различен от другите, докато 2018 всичко е било форк на биткойн. 

On 1/19/2022 at 2:02 PM, hacky said:

Аз реално нямам проблем да вкарам и да ги оставя за по-дълъг период, година-две или 10, въпроса е, че се притеснявам да не удари нещо нулата иникога да не се възстанови :d

Няма ве, понзито ще живее вечно! 

Хахахахаха,явно дъното няма край.

Иначе нямам търпение Пламката да ни успокои пак. Снощи беше с ордърите до 36к и изкупуване на дипа на 40-41. Днес сигурно ще изкупят дипа на 37к и ордърите ще са до 32. 😂😂 След няколко дни сигурно дипа ще е на 20к.

Дори вече ми е смешно честно казано. А най - нелепото е как постоянно се говори за някаква нон стоп растяща адопция на криптото. Вие забелязали ли сте я? Освен една държава известна с огромната си престъпност някой друг приел ли го е? Някоя компания да го е приела за разплащателно средство?

HeaDMaKeR™

Какво мислите за това, че microsoft купиха Bizzard? Май яко булиш? 

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

4 hours ago, MJ23 said:

А най - нелепото е как постоянно се говори за някаква нон стоп растяща адопция на криптото. Вие забелязали ли сте я? Освен една държава известна с огромната си престъпност някой друг приел ли го е? Някоя компания да го е приела за разплащателно средство?

Важното е, че с него можеш да си купиш JPEG на нарисувана маймуна със слънчеви очила!!!1!!1!1! Нищо не разбираш, това е бъдещето. Скоро тия маймуни ще са в Лувъра в Абу Даби (евентуално и в тоя профанския в Париж).

Аз продължавам да съм на староизказаните опорки:

- Малко слагам в крипто, но което слагам е изцяло в ETH и в по-малка степен Bitcoin. Гледам повечето тук са на това мнение, което е добре... явно сме много умни всички, или всички сме яко прости.

- Много БУЛИШ за Boeing, Lockheed Martin, Raytheon, Northrop Grumman и т.н. Почне ли бой, ще трябва желязо.

- По-малко, но пак доста, БУЛИШ за любимия петрол и големите хиени, които го препродават. Оня ден имаше взрив, дали инцидент или тероризъм Бог знае, в тръбата между Киркук, Ирак и Джейхан, Турция. Цената рязко скочи. Индустриите дето разчитат на петрол изтръпват от най-малката искра, плюс и горната точка - почне ли бой, ще трябва гориво, а нефтопроизводителите ще са разцепени и много неединни покрай участието на Русия и Венецуела в конфликта и вероятното складиране в САЩ и Китай.

• Upvote 3