Jump to content

Инвестиции, акции, злато...

prenti

Recommended Posts

Оффф, мамицата му. Капитулирах и аз, продадох всичко без 3к, щото ме мързи да ги продам, но ще ги продам ако падне още. Тъпото е, че днес продадох още сутринта, но после купих пак и местих от къкойн в койнметро и обратно и такси+ глупости и накрая съм към 2к $  надолу за деня само :(. Не очаквам беър маркет, но ще пада поне още ден-два. 

Събуждам се и гледам биткойна на 50к 😂😂 55, 53 всички съпротиви са отнесени. Супер, някой има ли идея на какво се дължи?

КВО СТАНА С ТАЯ ПОМИЯ ВЕ ХОРА 42к??????

Пп - @prentiевала че си продал. Жалко за останалите 3к. Аз си продължавам дс държа и преди 100к няма да продам, но определено гъза ме боли зверски 😂 Сега уж трябваше да сме на 100к,а ние тепърва ще атакуваме обратно 50.

Edited by MJ23
  • Haha 1
6 hours ago, MJ23 said:

КВО СТАНА С ТАЯ ПОМИЯ ВЕ ХОРА 42к??????

Пп - @prentiевала че си продал. Жалко за останалите 3к. Аз си продължавам дс държа и преди 100к няма да продам, но определено гъза ме боли зверски 😂 Сега уж трябваше да сме на 100к,а ние тепърва ще атакуваме обратно 50.

Ебал съм ги, 3к се правят бързо. Минавам само да сложа това

Spoiler

image.thumb.png.8efd67146e08b2fc7f1185da88c9585c.png

Нещата са много интересни, изглежда че има два съпорта- 45.5 и 40к. Аз смятам, че 45 ще го отнесем до 2 часа, но 40к трябва да задържи, иначе влизаме в мечешките територии. Това което ме притеснява е етериума- eth/btc е почти all time high, а доминацията на биткойн ще пада още и най-вероятно ще пробие 40, което е ОГРОМЕН съпорт. С две думи, или етериум ще преобърне биткойн и заеме челното място скоро, или ще се насере ЯКО и бързо. 

Как очакваш да стане - Етера да скочи яко или Биткойн да потъне до помийни стойности? Силно се надявам днес да задържим, защото пътя надолу е дооста стръмен. Ако случайно качим на 50к ще е доста добре, но ми се струва доста трудно. Все пак 42 съпорта добре задържа,че докато го следях на живо бях полужив. 😂

1 hour ago, MJ23 said:

Как очакваш да стане - Етера да скочи яко или Биткойн да потъне до помийни стойности? Силно се надявам днес да задържим, защото пътя надолу е дооста стръмен. Ако случайно качим на 50к ще е доста добре, но ми се струва доста трудно. Все пак 42 съпорта добре задържа,че докато го следях на живо бях полужив. 😂

Да ти кажа честно, ако в началото на годината подкрепях силно етериум, то сега не съм на същото мнение. Може би съм пристрастен, заради кадена и авакс, но не мисля че етериум ще заеме първото място, а дори смятам че до 3-5 години ще бъде заменен от някой друг блокчейн. Въпреки това, може би около 70% от defi използва етериум или строи на него, така че има още МНОГО път да се извърви за да бъде заменен.  Колкото до нещата в по-близък план, мисля че ще има още 1 напън до 40к, след което нещата ще се възстановят, но доминацията на биткойн трябва да скочи, което пък ще повлече почти всички alts надолу.

За сега добре се държим. Очаквам вторник срив около разговора Путин - Байдън.

Днес се чудих да обърна ли всичките btc сатошита в Luna. Винаги при краш алткойните реагират по - добре. Естествено насрах и взех само  8 парчета на по 55$. И току що прасна нов ATH..

1 minute ago, MJ23 said:

За сега добре се държим. Очаквам вторник срив около разговора Путин - Байдън.

Днес се чудих да обърна ли всичките btc сатошита в Luna. Винаги при краш алткойните реагират по - добре. Естествено насрах и взех само  8 парчета на по 55$. И току що прасна нов ATH..

Хахахахахаха, какво е това ве, хахахахахахаха

Spoiler

No description available.

Нз, нз. Не ми се занимава да местя от Леджъра всичко на борсата, но заспивам с памперс. Ще се събудя поне 5 пъти през нощта сънувайки как сме на 13 к и ще проверя. Но имам усещането, че утре сутринта може да се събудя и да видя 40к и надолу. :D 

• Haha 1

Не беше нещо неочаквано. Предвид последните пазарни трендове. Така че си е нормално. :)

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Fomo-то е лоша работа, снощи купих 200 кда, сега ще купя още, смятам че ще има малък bounce back, или пък малък alt season, ако етериум се държи и биткойн не пада. Все пак смятам да си оставя 2к за всеки случай, но може и тях да ги нахакам някъде. 

34 minutes ago, prenti said:

Fomo-то е лоша работа, снощи купих 200 кда, сега ще купя още, смятам че ще има малък bounce back, или пък малък alt season, ако етериум се държи и биткойн не пада. Все пак смятам да си оставя 2к за всеки случай, но може и тях да ги нахакам някъде. 

Reef под 2 цента си е оферта, лично аз влязох там на 0.01.3 ама каквото напиша тука после се урочасва, така че няма да се изненадам да падне под цент като го споменах. 

• Sad 2

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

3 hours ago, HeaDMaKeR™ said:

Reef под 2 цента си е оферта, лично аз влязох там на 0.01.3 ама каквото напиша тука после се урочасва, така че няма да се изненадам да падне под цент като го споменах. 

Рееф имах Януари месец и повече не купувам, турбо шиткойн. 

Продадох пак, не изглеждат добре нещата, може да посетим 40к отново като отвори борсата утре. 

7 hours ago, prenti said:

Рееф имах Януари месец и повече не купувам, турбо шиткойн. 

Бац, рифчето беше ясно, че е пълен пачи хуй още като излезе. Нз защо си се занимавал от самото начало с него. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Днес към 17-18 очаквам да ядем хурката. Въпреки че сега е в етап на любовна игра с дупянцата ни, тогава ще я усетим хубаво.

• Wank 2

Май тази нощ или най - късно утре ще пием студена вода с топла сп3рма? Жалко че на 51к не продадох. Държа тия лайна или до 130, или до 0.00. Очаквам скоро под 40 и тест на 32, после 29.

• LMFAO 1

42-40k е теста, ако го пробие и се задържи под, си ебало майката. Аз оня ден купих 300 кда на $13, сега е $10 :D. Ама поне имам кешовица да купя още като падне на 7-8 до 12 часа. 

Аз вече съм като Титаник. Малко ми остана снощи да обърна всичко BTC като мина 50 преди да се срине з 837373 път. Не знам в какъв бул маркет сме в момента, при положение,че дори 48к не можем да задържим. Всички индикации уж били булиш, ама гъзягата ми ги вижда ХУРКИШ.

• Like 1

Ае да пада до 42к и после да се пъмпва, му еба майката. То и сток маркета се е насрал яко, всичко е 5-15% надолу....

• Upvote 1

Криптоурината са СУРНАЛА много яко днеска ве? Но все пак, има още много да пада, докато достигне справедливата си стойност - 100 за левче :)

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Яко промоции за купуване.

Чакам да отвори банката да заложа трите си апартамента и да купувам докато сме в bear market.

• Wank 3