Jump to content

Инвестиции, акции, злато...

prenti

Recommended Posts

On 11/10/2021 at 8:26 PM, MJ23 said:

Форумния Елон Мъск.:wank:

Тоя път дали си е поръчал въже, когато за пореден път загуби всичко?:suicide:

On 10/29/2021 at 8:41 AM, Loop said:

Някой назад в темата мисля, че беше говорил за NIO. 

САМО НИО!

Аз вярвам на работливите жълти човечета, дал съм им всичките си спестявания, пенсии, продадох и колата. Следващата ми ще е Нио.

Лягам отчаян на гъз. Утре очаквам 53-54, а в края на уикенда под 48. Здравейте, мечки, ебахте биковете, ебахте МъЖъ23. Сбогом Ламбо, здравей тротинетки от Да, България.

Ко стана ве, тез криптоурини сурнаха ли са тотално най-после, Прентак?

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

Уж не, ще видим до седмица. Вярвай в Пламката, биткойн 100к до края на годината. 

Edited by prenti
  • Haha 2

"Съдържанието в този канал е с развлекателна цел" но изпада в запенено зачервяване, ако му кажеш нещо против Биткойн :D

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

На мен ми е най - смешно хора вярващи, че графиките задължително се повтарят, циклите не се изменят, нищо не се променя. Просто вкарваш едни пари и след 5-10 години си едно минимум 20* тях. Е да, ама не. Ако сега Мъск туитне,че биткойн и криптото е най - големия балон, който е съществувал в историята, цената на всичко ще се срине зверски. За мен към момента криптото няма никакво реално приложение и всеки го ползва с цел бързо забогатяване. В моя случай е главно, колкото да следя нещо и частично да "бори инфлацията". Естествено сега 99% от хората в крипто биха казали - ма то решава истински проблеми. 😂

Има толкова много фактори в момента влияещи на цената - постоянното печатане на долари, Европа е пред пълен локдаун, Турция е пред фалит, ако щете, напрежението Полша - Беларус...

Ама не, повтаря се всичко от 2017, планБ е Бог и до края на годината сме на 135к. Обаче не на тая година.

51 minutes ago, MJ23 said:

На мен ми е най - смешно хора вярващи, че графиките задължително се повтарят, циклите не се изменят, нищо не се променя. Просто вкарваш едни пари и след 5-10 години си едно минимум 20* тях. Е да, ама не. Ако сега Мъск туитне,че биткойн и криптото е най - големия балон, който е съществувал в историята, цената на всичко ще се срине зверски. За мен към момента криптото няма никакво реално приложение и всеки го ползва с цел бързо забогатяване. В моя случай е главно, колкото да следя нещо и частично да "бори инфлацията". Естествено сега 99% от хората в крипто биха казали - ма то решава истински проблеми. 😂

Има толкова много фактори в момента влияещи на цената - постоянното печатане на долари, Европа е пред пълен локдаун, Турция е пред фалит, ако щете, напрежението Полша - Беларус...

Ама не, повтаря се всичко от 2017, планБ е Бог и до края на годината сме на 135к. Обаче не на тая година.

По-тъжното е, че в НБА с тия новите правила, тоя сезон се насират от ъндъри и залозите ми за точки яко гърмят. 🥲

Иначе, както някой беше писал в една група, истината е съвсем елементарна и е пред очите ни - НЯМА КАК да има даден актив, без значение какъв е той, крипто, акции, лалета или каквото и да е, в който МАСАТА да печели, а само малък процент от участниците да са на загуба. Просто е невъзможно това, винаги е обратното. Крипто зомбитата се насраха да повтарят как това е бъдещето, как едва ли не, ако всички вкараме пари сега, след няколко години целия свят ще си живее щастливо като мултимилионери с валутите на бъдещето и т.н. Както ти каза, криптовалутите нямат физически гръб, нямат и реално приложение за нищо, а и не виждам скоро как и за какво ще имат. Единствено се ползват за спекула и опити за бързо забогатяване на гърба на по-късно влезлите.

Пак да повторя - няма и никога няма да има актив, в който масата да е на яка печалба и да прави пари буквално от въздуха. Винаги, във всичко, в крайна сметка печалбите отиват при малък процент от участниците, които са били най-съобразителни с трейдовете си, или просто са влезли най-рано. За да печели някой, трябва парите му да се появят отнякъде, нали? Е кажете ми как ще стане така, че десетки милиони хора да забогатеят от криптото ей така, просто защото отрано са повярвали в "светлата валута на бъдещето".

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор

След като не взех на 0.20 CRO , чакайки да падне до 0.10, дали ще прасне 2 долара? :) Супер се движи пазара, ГАЛА, МАНА, МАНИ, ЖУЖИ и кви ли още не ПОМИИ катерат зверски. Даже вчера се унижих и вкарах скромнмо в МИНА :D Тоя тъп биткойн няма ли да реши вече накъде ще ходи, омръзна ми всеки ден 56-58 да се лашка.

2 minutes ago, MJ23 said:

След като не взех на 0.20 CRO , чакайки да падне до 0.10, дали ще прасне 2 долара? :) Супер се движи пазара, ГАЛА, МАНА, МАНИ, ЖУЖИ и кви ли още не ПОМИИ катерат зверски. Даже вчера се унижих и вкарах скромнмо в МИНА :D Тоя тъп биткойн няма ли да реши вече накъде ще ходи, омръзна ми всеки ден 56-58 да се лашка.

Пълен абсурд, за никъв кур не стават, просто направиха много голям маркетинг, формула 1, ufc, купиха някъв стадион в LA и т.н. 

Макар че, сега като го гледам 23б мкап и е почти 95 цента, така че може и да стигне $2, ако задмине рипъл  и дот. Може да се пробва, но аз лично не бих. 

Edited by prenti

Не, не, никога не бих взел, като съм изпуснал момента. :D Абе Петканов що не качва сторита с цените на АДА? Като беше 3 долара качваше по 5-6 дневно.. :D 

20 minutes ago, MJ23 said:

Не, не, никога не бих взел, като съм изпуснал момента. :D Абе Петканов що не качва сторита с цените на АДА? Като беше 3 долара качваше по 5-6 дневно.. :D 

Изчакай няколко дни и ще качва с cro :wank:

Някой от вас ползва ли Kraken, чакам веритификация вече седмица, някой от вас да е минавал през това?

8 hours ago, prenti said:

Insider here- кадена пускат wrapped kadena до 40 миунити, чакаме пъмпа. 

Да еба цървулите, още не са го пуснали- ПЕДЕРАСИ. Нахаках си всичките пари вътре, до 48 часа трябва да се вдигне, иначе пада под $15, а уж е големият съпорт. FUD вълната продължава, Fear & Greed индекса е на 32 и скоро ще е extreme fear, след което е логично да има пъмп. 

3 hours ago, hacky said:

Някой от вас ползва ли Kraken, чакам веритификация вече седмица, някой от вас да е минавал през това?

Не съм го ползвал, но седмица е доста. Не би трябвало да отнема толкова време, единствено за Binance US знам че отнема около 2 седмици. 

4 hours ago, prenti said:

Да еба цървулите, още не са го пуснали- ПЕДЕРАСИ. Нахаках си всичките пари вътре, до 48 часа трябва да се вдигне, иначе пада под $15, а уж е големият съпорт. FUD вълната продължава, Fear & Greed индекса е на 32 и скоро ще е extreme fear, след което е логично да има пъмп. 

Не съм го ползвал, но седмица е доста. Не би трябвало да отнема толкова време, единствено за Binance US знам че отнема около 2 седмици. 

В байнънс ме одобриха много бързо

ахахахахахахаха, всичко се насра пак. Почвам да откачам обаче, убеден съм, че тоя спад е само заради тоя индекс. Вчера беше на Fear, но след като биткойн се вдигна до 59к стана на Neutral- съответно сега пак го свалиха за да стане Extreme Fear (надявам се) тая вечер, след което ще вдигнат биткойна поне с 10-15 хилки и тоя ебан индикатор ще стои на fear/neutral в най-добрия случай. 

Spoiler

image.thumb.png.41b16428592b0490c6270af7fa6f23f5.png

Edited by prenti

@OyeaH има ли места при вас? Или да се ориентирам към Глово? Слушайте Пламката, че 60 КА е топ цена, че скоро праскаме 200+ бона и сме МИЛИОНЕРИ!!!!!!!

36 minutes ago, MJ23 said:

@OyeaH има ли места при вас? Или да се ориентирам към Глово? Слушайте Пламката, че 60 КА е топ цена, че скоро праскаме 200+ бона и сме МИЛИОНЕРИ!!!!!!!

Кво стана ве, да не рухнаха пак криптоурините? Ама днеска май са нагоре?

• Haha 1

Гост

Junior потребител

Потребител

Супер потребител

V.I.P

Модератор

Администратор

Директор