Jump to content

Инвестиции, акции, злато...

prenti

Recommended Posts

Posted (edited)

Пак се еба всичко, тъкмо една седмица пада, чарта изглежда г/д добре и отскочи 4 пъти от 40к (даже единият път го проби) и сме пак на 47. Купих пак някви глупости, може 20-30% да направя. Оня койн дето беше 30 цента, после 2.40, е на 1.60 сега... Не искам да го купувам толкова скъпо, въпреки че до няколко години ще е $10+, ама не ми се чакат няколко години за има няма 20-30 бона... 

8 hours ago, MJ23 said:

Ако PlanB не се окаже менте, сега пътя до края на годината трябва да е само в зелено  😂

Тоя боклук и wyckoff шизотата ги псувам от Юни месец където ги видя, а пък то гледай кво стана... Не мога да повярвам, че абсолютните ретарди се оказаха прави....

Edited by prenti

Циркът продължава, толкова много помия се изля върху биткойн и маркета като цяло миналата седмица, въпреки това 55к днес. То не беше евергранд, падането на S&P и сток маркета (насдак беше 3% надолу оня ден). Имаше слухове за фалит на Bank of America, проблемът с покачването на дълга в щатите и срокът за решение до 18ти октомри (което отново беше отложено за следващия месец) и т.н

Да видим дали ще удари 60 хилки или ще насере, аз се набутах в алтове пак :D, въпреки че преди седмица и нещо точно писах че доминацията на биткойн е доста ниско и ще се покачи, а алтовете ще паднат, guess what 10% вътре от всичко което купих :D. Ебана работа, въпреки това някой алтове се държат добре обаче, трябва да отбележа че или се движат почти с биткойн или малко пред него, но ако доминацията се покачи на 45 (сега е на 44 и нещо), то ще поемат големия хуй. 

Хахаххаха, 1:1. Преди 2-3 седмици взех помията DOT на 32$. Всичко се качва - без него естествено. На 32 взех и Луна, онзи ден беше 48, викам си човек, обърни си профита в BTC, ще има корекция. Сега Луна-та залезна както си трябва и BTC качи стабилно, и просто ям хурката. :D Взех и други помии де, Algo, VET :D На + са, ама ако си бях взимал BTC щеше да съм доста по - отгоре. 

пп - Как ще коментирате новия пъмп на помията ШИБА? :D Дали пак ще има балъци като мен да се вържат? Помня, че я бях взел за 1400$ и я продадох на 400$, като беше много нули.12 :D 

• Sad 2
Just now, MJ23 said:

Хахаххаха, 1:1. Преди 2-3 седмици взех помията DOT на 32$. Всичко се качва - без него естествено. На 32 взех и Луна, онзи ден беше 48, викам си човек, обърни си профита в BTC, ще има корекция. Сега Луна-та залезна както си трябва и BTC качи стабилно, и просто ям хурката. :D Взех и други помии де, Algo, VET :D На + са, ама ако си бях взимал BTC щеше да съм доста по - отгоре. 

пп - Как ще коментирате новия пъмп на помията ШИБА? :D Дали пак ще има балъци като мен да се вържат? Помня, че я бях взел за 1400$ и я продадох на 400$, като беше много нули.12 :D 

Спасени сме, eth/btc чарта уж удари съпорт и ще се вдига, а с етериум се вдигат и повечето алтове. Шибата, същият филм като с кучекойна. Биткойн като беше на 52к преди 3 седмици някъде, два дни преди да падне доге се пъмпна с 50% или май 120%, не помня.  Сега само да не гледаме същият филм, но с шиба, макар че дълбоко ме съмнява, защото шиба е ерц20 шиткойн и китовете не биха си позволили да хвърлят толкова пари по него, колкото биха в доге. 

Posted (edited)

https://www.capital.bg/biznes/kompanii/2021/10/08/4262483_nexo_otvutre/

Йоанката кво се е разписал, аз тея неща като ги обяснявах преди 2-3 месеца, той къде беше? :ph34r: Чичо Симеон може да го хванат само за мъдете.

Spoiler

>Capital is reputable media
The journalist is experienced, he wrote a piece about a scam called Historical Park, went to the village to take some photos and ask the locals and got chased by the retards, who were part of the scheme.
In other words: legit guy.

Spoiler

>Wow Yoan is actually a friend of a friend’s, and I was the guy who told our mutual friend about the scam. I feel important now.

хахахахахахахаха

Edited by prenti
1 hour ago, prenti said:

https://www.capital.bg/biznes/kompanii/2021/10/08/4262483_nexo_otvutre/

Йоанката кво се е разписал, аз тея неща като ги обяснявах преди 2-3 месеца, той къде беше? :ph34r: Чичо Симеон може да го хванат само за мъдете.

Hide contents

>Capital is reputable media
The journalist is experienced, he wrote a piece about a scam called Historical Park, went to the village to take some photos and ask the locals and got chased by the retards, who were part of the scheme.
In other words: legit guy.

Reveal hidden contents

хахахахахахахаха

Spoiler

>you come on your back, you go on your back

HeaDMaKeR™
On 10/6/2021 at 7:15 PM, MJ23 said:

Хахаххаха, 1:1. Преди 2-3 седмици взех помията DOT на 32$. Всичко се качва - без него естествено. На 32 взех и Луна, онзи ден беше 48, викам си човек, обърни си профита в BTC, ще има корекция. 

:beer:

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

1 minute ago, HeaDMaKeR™ said:

:beer:

Снощи обърнах 30% от нея в BTC. Ясно е че скоро ще има корекция.

16 minutes ago, MJ23 said:

Има ли милионери??

Още малко и си покривам загубите от Май-Юли :wank:

• Like 1
  • Haha 2
2 hours ago, seekstah said:

Грр обърках Догето и ме ръгпулнаха. За 1ви  път ми се случва. 😁

Screenshot_20211022_132808_com.wallet.crypto.trustapp.thumb.jpg.d63697bb345808c80da6e17a6c758985.jpg

Мен само веднъж са ме ръгпълвали с $150, tdi се казваше койна :D

Edited by prenti
TripleSix

Шиткойн акулите - бихте ли споделили какво смятате да правите откъм данъци като им дойде времето? За обръщането от coins към fiat е ясно, че се дължи 10-15% от цена на продаване минус цена на придобиване, но обръщането от coin към coin също е облагаемо данъчно събитие. Ще вадите ли елките?

19 minutes ago, TripleSix said:

Шиткойн акулите - бихте ли споделили какво смятате да правите откъм данъци като им дойде времето? За обръщането от coins към fiat е ясно, че се дължи 10-15% от цена на продаване минус цена на придобиване, но обръщането от coin към coin също е облагаемо данъчно събитие. Ще вадите ли елките?

Не, плащам 10% и да се оправят. В краен случай може се пробвам да ги изпера през монеро, макар че не ми се занимава много. 

Edited by prenti

Много добре се движат нещата тея дни, още около $1000 +- останаха и си избивам парите. :beer:По мой скромни изчисления, до 2-3 дни ще съм на +, а до края на годината на стабилен плюс, само биткойн да не реши да се насере пак. 

Edited by prenti

Нещо шиба инуто много шиба. Кво става @prenti. Треше тая глупост да е умряла до края на Лятото, то пък избухна. 

4 minutes ago, BAITO6O said:

Нещо шиба инуто много шиба. Кво става @prenti. Треше тая глупост да е умряла до края на Лятото, то пък избухна. 

Пак някви мизерии направиха за 3-4 седмици китовете, ще умре до седмица, няма къде да ходи. За 4 дни направи едвам х2, а вчера и Мъск ги еба и се срина с 20% :D .

Spoiler

image.thumb.png.bc2c29315eff9f14a295b53bd6cb86ca.png

Edited by prenti
On 10/25/2021 at 7:12 PM, BAITO6O said:

Правилото е купувай когато всички казват, че ще умре и продавай когато почне да се говори прекалено много за него :)

5 hours ago, hacky said:

Правилото е купувай когато всички казват, че ще умре и продавай когато почне да се говори прекалено много за него :)

На мен правилата са ми ясни. Все пак съм малко или много МАГИСТЪР по диплома в тази област. 

Въпросът е, че лайното си е винаги лайно, а шиткойн де.