Jump to content

Инвестиции, акции, злато...

prenti

Recommended Posts

време за краша! 

Защо?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Just now, Radox said:

Защо?

Трябва да обяви какво ще правят с tether и също така дали ще продължават да принтират или ще вдигнат rates, което пък ще срине всичко.  От друга страна, инфлацията се покачва и нищо чудно скоро да има протести, ако им вдигнат наема. Жилищата са в огромен балон, който също трябва да се спука. 

Ти тоя краш го обявяваш за 15 път 😂😂 Вчера Амазон обявиха,че няма да приемат крипто, видяхме и подобен "трансфер" и цената пак е 40к,а очаквах да е 32. Факт е,че и миналия месец видяхме дори 41к и пак свършихме на зле,но 8 дни подред сме на +. За сега не мисля дя влизам,чак на 50-55 да съм сигурен,че сме още бикове ще нашия някое друго сатоши.

Като цяло в близките години живот и здраве не мисля да продавам,така че си седят на Леджъра и така.

91328584-3101-4352-9374-4366FA8C0D76.jpeg

Posted (edited)
Just now, MJ23 said:

@prenti, към колко часа маркета ще крашне и BTC ще отиде на 20к, да подготвя въжето да се беся? :( 

https://www.federalreserve.gov/newsevents.htm

Ще чакат следващия президент... педераси дърти- няма да вдигат рейтс, инфлацията щяла да падне сама.... 

Иначе ще падне, няма къде да ходи, тоя шизо от дискорда пак се появи днес, ще чакам :D.

Поне ще гледаме сеир, ега ги тръшне ковида, да измрат, да пуснат принтера и горивото да стане $4 галона/ месото $10 паунда. 

Edited by prenti
  • Sad 2

Нищо,след два дни ще предвидиш нов краш,понежв Байдън се е напикал на сън. 🥲🥲

Майтапа си е майтап, ама положението не го виждам особено розово. Това задържане на 40, както може да тръгне нагоре, така може и да се върнем на около 30. За това за сега държа и изчаквам, а ако тръгне към 50-55 ще купя пак. Пък после нека някой се смее как не си купил на дип-а, понеже видиш ли след време ще има голяма разлика дали си метнал 3-4 бона на 40к или на 55к, ако в действителност видим стойности по 100-150к и горница. :D 

Иначе групите, които са публични във ФБ и влизам редовно да се смея определено последните дни ДОСТАВЯТ. Всички бъдещи милионери набили по 200$ покрай бала вече правят плановете след време какво ще правят с милиона.

natopor4en
On 7/28/2021 at 9:54 PM, prenti said:

https://www.federalreserve.gov/newsevents.htm

Ще чакат следващия президент... педераси дърти- няма да вдигат рейтс, инфлацията щяла да падне сама.... 

Иначе ще падне, няма къде да ходи, тоя шизо от дискорда пак се появи днес, ще чакам :D.

Поне ще гледаме сеир, ега ги тръшне ковида, да измрат, да пуснат принтера и горивото да стане $4 галона/ месото $10 паунда. 

То чуек може и да не го дочакат. Нали ги знаеш кви са. 😁 Иначе ще видим сега на къде ще отидат пазарите и парити. 

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

natopor4en

Чеки. Някъде имах за 50втс. Ама трябва да го намеря. :) Все пак не е лесно да си вайлюбентърджия и финансова акула в света на криптовалутите. :)

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

seekstah

Screenshot_20210730_185210_com.wallet.crypto.trustapp.jpg

Пичове кво да ги правя тия mdex lp-та? Забравих къде ги стакнах и кво са? Доколкото разбрах за етереум има некъв сайт дето ти казва кво има вътре в Лп-тата? 🙄

Edited by seekstah

jlny.gif

Какво мислите за този Пламен Андонов? Има някакво Youtube предаване, където плямпа глупости нон стоп (не съм го гледал) и поддържа групата "Крифто лафче", която слава Богу е публична и мога да чета глупостите му без да съм в нея. Някой снощи напомпи леко BTC до 42к, сега влязох в групата поне 15 хипер активни поста как мечия пазар си е заминал, как сме отново в бул рън, как 100к идва много скоро и какви ли още не неща, нямащи нищо общо с реалността. :D Според мен е типичния заблуден тип, който разчита че покрай BTC Рязко ще забогатее до година, но ще яде хуяка.

19 hours ago, seekstah said:

Screenshot_20210730_185210_com.wallet.crypto.trustapp.jpg

Пичове кво да ги правя тия mdex lp-та? Забравих къде ги стакнах и кво са? Доколкото разбрах за етереум има некъв сайт дето ти казва кво има вътре в Лп-тата? 🙄

Кво е тва :D 

49 minutes ago, MJ23 said:

Какво мислите за този Пламен Андонов? Има някакво Youtube предаване, където плямпа глупости нон стоп (не съм го гледал) и поддържа групата "Крифто лафче", която слава Богу е публична и мога да чета глупостите му без да съм в нея. Някой снощи напомпи леко BTC до 42к, сега влязох в групата поне 15 хипер активни поста как мечия пазар си е заминал, как сме отново в бул рън, как 100к идва много скоро и какви ли още не неща, нямащи нищо общо с реалността. :D Според мен е типичния заблуден тип, който разчита че покрай BTC Рязко ще забогатее до година, но ще яде хуяка.

Болно макси е тоя 

seekstah

Пламен е отрепка, прави пари от простите келеши, чрез патреон, тениски и фейк курсове. Кво е тва направил курс как да си регнеш леджъра или да влезеш в Унисуап... Ахаха аз ще направя курс как да се регистрираш в Бинанс. 😁

jlny.gif

HeaDMaKeR™

Поне беше единствения, който адекватно обясни какъв ШИТ койн е шиба инуто и защо не трябва да се инвестира в него.Поне евала за това, не знам какъв е що е ама клипа беше доста добре обяснен и добре направен без излишни врели-некипели, пускаш, гледаш 10 мин. и разбираш.

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

seekstah

Е то за кво ти трябва някъв гуру да ти казва.. 😁 Аз не мога да кажа че няма забогатели от Шиба. 

3 hours ago, prenti said:

Кво е тва :D 

Screenshot_20210731_170413_com.wallet.crypto.trustapp.thumb.jpg.674341100102ae19d9acd203c767e671.jpg

Май само 8 ходлъри сме останали. 😀Нишо малко дюнейшън за крипто обществото, шефа на Дек е некъв директор в руската НАП, за тва бутнах 50-60 доларчета, лошото че беше в Матик. 

Edited by seekstah

jlny.gif

7 minutes ago, seekstah said:

Е то за кво ти трябва някъв гуру да ти казва.. 😁 Аз не мога да кажа че няма забогатели от Шиба. 

Screenshot_20210731_170413_com.wallet.crypto.trustapp.thumb.jpg.674341100102ae19d9acd203c767e671.jpg

Май само 8 ходлъри сме останали. 😀Нишо малко дюнейшън за крипто обществото, шефа на Дек е некъв директор в руската НАП, за тва бутнах 50-60 доларчета, лошото че беше в Матик. 

ахахахахахаха, поне телеграм няма ли?

Думай кога е краша, прентак. 

Докажи, че си ценин потрибитил!

• Haha 3

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

20 hours ago, Radox said:

Думай кога е краша, прентак. 

Докажи, че си ценин потрибитил!

Скоро, volume-a падна на 25b, сега като падне под 20 ще има екшън. 

Just now, prenti said:

Скоро, volume-a падна на 25b, сега като падне под 20 ще има екшън. 

Айде, че да купя от тая помия за 5 бона примерно, и после като скочи да продавам и да заебавам тая смрад.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

seekstah

Аз имам по-добър въпрос - до кога ше е ъптренда преди истинския краш, който предстои? Аз лично се надявам да стигнем близо до предните ATH преди да се сгромоляса? Всъщност тва са желанията на повечето колеги. 😁 Лично аз съм х2 в момента и ако скоро няма да се дига, а ше крашва бих си извадил парите. Макар че съм в Бинанс и не знам дали CZ ще ми плати истински $ за многоцветните ми иконки. 😀

jlny.gif

Доближим ли ATH, няма как да крашне,ще расте още. Истината е,че никой не знае какво ще стане и всичко са само догадки. Най са ми смешни някакви 20 годишни пикльовци,как гледат  някакви графики,чертаят нещо и прогнозират пазара.😂😂

Иначе не знам какво искам да стане с цената,в крайна сметка в момента в Крипто имам,колкото една гарсониера в София,не е никак малка инвестиция, за да кажа смело,че чакам да падне. По скоро искам да се качи и ще видя какво ще правя. При това инвестиция в стейбъл койни,а не някакви шитни с цел 300 $ да направя 600.

Пп - Някой знае ли защо снощи скочи ETH?

Edited by MJ23
6 minutes ago, MJ23 said:

Иначе не знам какво искам да стане с цената,в крайна сметка в момента в Крипто имам,колкото една гарсониера в София,не е никак малка инвестиция

Ти не разбра ли, че криптоурините не са ИНВЕСТИЦИЯ, а хвърляне на пари като в бета с надеждата да ти излезе залога и да си напред? 😂

• Upvote 1
  • Thanks 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

seekstah

Що не ми ги пратиш на мен тия пари, поне не те лъжа и няма да ти ги върна. Той организма си го иска, като имаш излишни пари да ги споделиш с хората, поне да е с правилните. 😁😎

jlny.gif