Jump to content

Най-странните и мистериозни снимки и клипове, които сте виждали.

ShiningWizard

Recommended Posts

ShiningWizard

Искаше ми се да пусна една тема за мистерии, защото мисля, че има какво много да се говори. Още от самото начало на интернета съществуват странни и мистериозни видеа и снимки, които нямат никакво обяснение зад тях. 

Нека започна със следната ми колекция

Horrifying and unexplained photos bound to give you nightmares -  CoventryLive

11124743_10152966655419440_226872618_n.thumb.jpg.823196573c5282e58c4f3f3756721e09.jpg

• Facepalm 2
ShiningWizard

Обаче те са на паранормална тема, докато има много необясними материали, които не са паранормални като ето това например

1610258382929.jpg.977a396c092aa6d44dacb21c0ce06bde.jpg

Sugarev

На втората снимка просто някъв пич пада върху масата :D

• Haha 1

Absolute madlad

Radox

Аз по принцип съм голям фен на тези снимки, чел съм много за тях и повечето които си постнал, ги знам. Проблемът е, че ме мързи яко да пиша в момента, но утре ще гледам да се включа. Иначе тази с падащото от тавана тяло и до днес е необяснена, но бях чел че в крайна сметка някакъв пичага си е познал снимката (той е едно от двете деца на нея) и е казал, че това си е било съвсем обикновена снимка на семейството му, на която после някой нарочно е сложил тялото, за да филмира, че е паранормално. Не знам кое е истината, но снимката наистина е станала доста известна.

Иначе, един от най-мистериозните клипове, които съм виждал, е ето този:

Spoiler

Edited by Radox
  • Upvote 2
  • Haha 9
  • Wank 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

ShiningWizard

Ето това е една стара песен, която има мистериозен произход. Не се знае кой я изпълнява. Има много предположения, но те бързо биват отхвърлени като възможности. Последно чух, че уж някаква гръцка група е изпълнявала тази песен и това е била някаква демо песен, но все още няма потвърждение, че са тях.

Edited by ShiningWizard
itzo1994
28 minutes ago, baikiro said:

Вече май има такава тема. @itzo1994

Текущата я преместих в Разни. Сходна е с мега-темата за мистика, не е изключено да се обединят. Да кажат другите какво мислят.

spacer.png

HeaDMaKeR™

^ готин пиар

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Bobotsi

Не бих я описал като паранормална, по-скоро необяснима.

Spoiler

Honours

• Haha 2
  • Facepalm 2
Loop

История/обяснение за видеото в Wikipedia

Най-култовата теория е, че девойката е играла т.нар. "Elevator Game", което е вече в сферата на изключително развинтените фантазии и интернет авторство (но пък е интересно за четене, като хорър). По-вероятно на видеото да виждаме просто някакъв странен пристъп на ментален проблем. Но все пак интересна мистерийка, която не е само в интернет, ами си е по действителен случай и имаме достъп до истински видео материал.

• Upvote 3
Radox
1 hour ago, Loop said:

История/обяснение за видеото в Wikipedia

Най-култовата теория е, че девойката е играла т.нар. "Elevator Game", което е вече в сферата на изключително развинтените фантазии и интернет авторство (но пък е интересно за четене, като хорър). По-вероятно на видеото да виждаме просто някакъв странен пристъп на ментален проблем. Но все пак интересна мистерийка, която не е само в интернет, ами си е по действителен случай и имаме достъп до истински видео материал.

Е тва с "играта" не обяснява защо й намериха трупа в резервоара за вода на покрива след 1 месец :D

• Upvote 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Loop

Аз понеже съм гледал на Шаямалан историите веднага се сетих за този филм: https://en.m.wikipedia.org/wiki/Devil_(2010_film):D 

То ако не й беше странната смърт всеки щеше просто да си каже, че това видео е комбинация от счупен асансьор и пристъп на психична болест. Само че всеки горе-долу е виждал и знае, че такива хора обичайно не отиват да се поплацикат и удавят просто така в най-близката вода докато им трае пристъпът. 🤔

Иначе Netflix видях, че ще пуснат мини-документалка за този случай през февруари, ако на някой му е интересно.

• Upvote 2
Radox

В допълнение към горния ми клип, ето още един мистериозен такъв, за който никой не знае кой точно му е авторът и кога е правен. Не се знае кой е на него. Има много предположения, но те бързо биват отхвърлени като възможности. Последно чух, че уж някакъв гръцки модератор в кеч форум го е записал като демо клип, но все още няма потвърждение, че е той:

• Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Himler
On 1/14/2021 at 10:46 AM, ShiningWizard said:

Ето това е една стара песен, която има мистериозен произход. Не се знае кой я изпълнява. Има много предположения, но те бързо биват отхвърлени като възможности. Последно чух, че уж някаква гръцка група е изпълнявала тази песен и това е била някаква демо песен, но все още няма потвърждение, че са тях.

Всъщност, песничката е повече от добра.

• Upvote 2
Chicky Ricky

Въпросната жена се казвала Joyce Vincent. Тя е била тормозена от приятелят й многократно, също е имала астма. Умира през декември 2003г. от незнайни обстоятелства, седнала на фотьойла си. За смъртта никой не разбира почти 3 години. През 2006 е намерена от нейни съседи ето в това състояние:

Hedviga-Golik.jpg

• Wank 1
  • Sad 1
ShiningWizard
1 hour ago, Himler said:

Всъщност, песничката е повече от добра.

Супер си е.