Jump to content

Mortal Kombat Movie 2021

LONE WOLF

Recommended Posts

LONE WOLF

След толкова години чакане филма получава римейк с официална дата на излизане 16 април 2021. Филма ще бъде заснет от режисьора на много блокбъстъри досега Джеймс Уан,като в края на 2020 старата му дата 15 януари 2021 е сменена с насрочената нова дата 16 април 2021.Очаква се света да види може би първи трейлър именно на старата дата 15 януари 2021 ,която бе и първоначална дата за излизане на филма.Филма е известен ,като един от прокълнатите филми на индустрията.Очаквате ли да бъде голям провал или ще бъде поредния успешен филм на Джеймс Уан ? 

MV5BY2VkZTcxM2QtMTYyNi00YzA5LTlmMWMtNDYzOTIxMzQ2MjczXkEyXkFqcGdeQXVyMTkxNjUyNQ@@._V1_.jpg

Edited by LONE WOLF
  • Upvote 2
  • Like 1
Jack Bauer

Надявам се за Соня да вземат яко пиче.

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

LONE WOLF

Не знам има нещо та чак след над 20 и косур години да получи продължение.А според IMDb Соня ще бъде изиграна от Джесика Макнейми някакво пиче 86 набор. 

• Upvote 1
HEIDENREICH

След толкова години чакане филма получава римейк с официална дата на излизане 15 януари 2021. Филма ще бъде заснет от режисьора на много блокбъстъри досега Джеймс Уан,като в края на 2020 старата му дата е сменена с насрочена нова дата 16 април 2021.Очаква се света да види може би първи трейлър на 15 януари. 

Абе чуек, сам си прочети какви глупости си написал.  Официална дата на излизане 15 януари 2021 ( демек други ден ) първи трейлър пак тогава, на плаката пише 16 април, ще бъде заснет еди си кога. Глава ме заболя докато го чета това, сериозно.

Иначе бих го гледал с кеф. Първият филм е доста криндж на моменти но имаше своите силни страни втория съм го гледал няколко пъти на видео, ефектите бяха покъртително зле, но имаше някои забавни битк.

Чака се на изрод /10 

• Upvote 1

Bobotsi

За да се получи добре трябва да наблегнат повече на историята, а не да прекаляват с битките. Самите битки трябва да са брутални и изпълнени с насилие, не като в първият филм, който наподобява супергеройски филм от 70те години.

@LONE WOLF Кога ще се развива действието във филма, по време на първата игра ли?

LONE WOLF
22 minutes ago, Bobotsi said:

За да се получи добре трябва да наблегнат повече на историята, а не да прекаляват с битките. Самите битки трябва да са брутални и изпълнени с насилие, не като в първият филм, който наподобява супергеройски филм от 70те години.

@LONE WOLF Кога ще се развива действието във филма, по време на първата игра ли?

Има слух,че Историята ще е за провален боксьор на име Коул Търнър,запазил тайната от семейството си,че участва в митичния турнир Mortal Kombat на злия магьосник Shang Tsung .Иначе да в тоя филм ще наблегнат на фаталите и бруталността.

• Facepalm 1
LONE WOLF

Вампирката Nitara ще направи дебют за филмите Mortal Kombat.Досега тоя персонаж извън игрите се появи само в анимацията Mortal Kombat: Scorpions Revange,където изпълняваше слаба роля.

• Upvote 1
batistaheel

Някакъв шанс да видим D'Vorah във филма? Тя е сравнително нов персонаж в игрите и се съмнявам да я включат още в първия филм, но ще се надявам докрай. 

• Like 1
LONE WOLF
Just now, batistaheel said:

Някакъв шанс да видим D'Vorah във филма? Тя е сравнително нов персонаж в игрите и се съмнявам да я включат още в първия филм, но ще се надявам докрай. 

Не знам дали ще я има тва е още един интересен дебют,ако и тя е там. Иначе D'vorah липсваше в анимето Scorpions Revange за разлика от Nitara.

• Upvote 2
ShiningWizard

Имаха такъв шанс да направят нещо като филмова адаптация на уебсериала Mortal Kombat:Legacy.

• Upvote 3
ShwN

Нямам търпение баце, дано направят цяла поредица. Има потенциал и огромен сериал да се направи, но от Нетфликс предпочитат да правят педалщини. 

• Upvote 2
LONE WOLF

Между другото се говори и за ново аниме може би продължение на Scorpions Revange с вероятни дебюти на Кира,Кобра и Тремор.

Edited by LONE WOLF
  • Upvote 1
LONE WOLF

Kombatants трейлъра за филма е днеска по някое време, ако няма пак някакво осиране да го отложат !

LONE WOLF

Трейлър още няма но има First Look със скрийнове и още нещо

brayan_lotusrenault
On 1/13/2021 at 3:24 PM, Sugarev said:

Кво ще рече един от прокълнатите филми?

Че всичките филми правени досега за Mortal Kombat са критическа и бокс офис абоминация.

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

LONE WOLF

Аман от дребни мошеници и тоя трейлър да се окаже менте ....

Edited by LONE WOLF
wrong
  • Haha 1
  • Sad 1
The Olimpic Hero

Изглежда евтино. :(

On 1/17/2021 at 1:36 PM, brayan_lotusrenault said:

Че всичките филми правени досега за Mortal Kombat са критическа и бокс офис абоминация.

Е, първият не е лош, човек. Даже си го харесвам. Може би, защото ми е от детството, не знам. Тогава бях много зарибен по играта и филмът за мен бе пълен култ като чаве.

• Upvote 3

Suffer-H

Tова не е истински трейлър бе, събудете се. :laugh:

• Upvote 1

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

The Olimpic Hero
1 minute ago, Suffer-H said:

Tова не е истински трейлър бе, събудете се. 

Еми за какво го пускат в темата, тогава?

Но и на мен странно ми стана, защото преди малко погледнах и пише бюджет около 50 милиона долара, което не е чак толкова малко. Би трябвало прилично да изглежда за тея пари.

• Upvote 1

Bobotsi

Стига сте спамили фалшиви трейлъри, тийзъри, мийзъри, фърст люук, секънд люук...когато излезне истинският трейлър, вече може да говорим.

• Upvote 3