Jump to content

XV годишни награди на българското Кеч Общество

Recommended Posts

ЧОТУДЕ
10 minutes ago, The Best said:

Как да няма филми? Хлапетии ми се правят на обидени на лични съобщения и си упражняват българския език. Радокс се уплаши да не спечеля всичко и съвсем деликатно, без да прави скрити чатове се изказа в темата, разбира се, без да манипулира мнението на съфорумците, все едно не е имал последната дума той в раздела на модераторите:D След като той каза, че съм правил наградите и предложенията, сигурно 5-6 свестни потребители ми писаха да ми кажат, че са разочаровани, че нещо съм изпуснал или не са вкарани в дадена категория. Филми има, както винаги:beer: 

МИСИРКАТА ЧОТУДЕ защо не е в номинациите за гимик на годината?

giphy.webp

• Upvote 1
  • Haha 2

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

Jack Bauer
8 hours ago, ЧОТУДЕ said:

МИСИРКАТА ЧОТУДЕ защо не е в номинациите за гимик на годината?

giphy.webp

Щеше да се впише ако категорията беше най-малоумен гимик на годината.

• Upvote 5
  • Like 1
  • Thanks 1

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

ЧОТУДЕ
12 hours ago, Jack Bauer said:

Щеше да се впише ако категорията беше най-малоумен гимик на годината.

Ако имаше минуси, щях да ти дам.

giphy.webp

• Upvote 1
  • Haha 3
  • Wank 3
  • Facepalm 1

neshev
11 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Ако имаше минуси, щях да ти дам.

Банани обичаш ли? :rolleyes:

• Haha 2
  • Wank 1
  • Facepalm 1
ЧОТУДЕ
31 minutes ago, neshev said:

Банани обичаш ли? :rolleyes:

giphy.webp

• Upvote 1
  • Haha 7
  • Wank 1

pukkod

1. Потребител на годината: @nWoHulkster  - Определено това беше най-активния потребител в кеч темите, особено в AEW  раздела, винаги чета отзивите му с огромен интерес.

2. Модератор на годината:  @neshev  - тука без конкуренция!

3. Събитие на годината:  Коронавирусът удря форума - Ковидчето е думата на 2020, няма как

4. Вражда на годината:  The Best срещу YoTheReal

5. Филм на годината: ОМЕРТА 

6. Кеч тема на годината: Undertaker: The Last Ride - документален филм ( @UNDERTAKER *)

7. Тема на годината: "Сред дивата природа" Истината за Асен/ Дъ Бест/ The Best (Hachiko)

8. Дискусионна тема на годината:  Коронавирус (Дискусия) (hacky)

9. Подкаст на годината: Без сценарий (neshev & The Olimpic Hero)

10. Рубрика/Дневник на годината:  BWC Top 20 Wrestlers of the Month (UltraMadd)

11. Нов потребител на годината: @MOXLEY

12. Гимик на годината: ""Пуро (с)марка" njpw_puroresu

13. Насиране на годината: YoTheReal напуска форума заради комплексни причин

14. Най-неприятен потребител на годината:  пас

15. Марк на годината:  @njpw_puroresu

16. Куку на годината:  Maradona

17. Спамър на годината: Pillar

18. Най-конфликтен потребител на годината:  Може би @The Best

19. Най-забавен потребител на годината:  @MJ23

20. Цитат на годината: Taзи година беше слаба откъм цитати, но един конкретен на Чичо Райх от миналогодишния Ръмбъл буквално ме събори от стола:

Любимецът ми бате Брокчо  сра на живота на жалките потни гугутчици. Нереално ебане , гарнирано с култажи и кавалски физиономии. Първите 10 човека излетяха като мравки пред слонска пръдня.

Edited by pukkod
  • Upvote 2
  • Like 1
  • Wank 4
  • Facepalm 1
LightOne

1. Потребител на годината:

hacky

3. Събитие на годината:

Форумните игри дефинират 2020г. в BWC

4. Вражда на годината:

bWc срещу bg-Mamma

Това съм го чакал с години, човек.

5. Филм на годината:

ОМЕРТА 

6. Кеч тема на годината

WWE Kласика от миналото: Chris Jericho vs. Chris Benoit (Brock_Lesnar)

7. Тема на годината:

Минута е много и Последният печели (dadoktor)

Айде и една „интелигентна“ тема веднъж да спечели.

8. Дискусионна тема на годината:

Тема за вашите контроверсиални мнения (The Pain)

Също така, благодаря за номинацията за дартса.

10. Рубрика/Дневник на годината:

Мафия

11. Нов потребител на годината:

Price

12. Гимик на годината:

"Комуниста_98" BAITO6O 

13. Насиране на годината:

Институцията U_Think_U_Know_Me напуска форума след скандален Мафия сезон беше сила, но гласът ми отива за

baikiro насира заради Мафията

Накарахте човека, представил играта на форума, да вдигне ръцете от собственото си "отроче", като преди това се опитваше пък да налага сурови наказания. Но в крайна сметка baikiro се съгласи, че няма монопол върху правата и  се присъедини към общата омерта всички заедно да развиват играта.

16. Куку на годината:

Farest

19. Най-забавен потребител на годината:

ЧОТУДЕ

• Upvote 2
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Facepalm 1

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

Suffer-H

1. Потребител на годината: @The Best И тази година за мен Беста е най-заслужил - рубрики, новини, форумни игри, каквото се сетиш. Пък и аз моите хора никога не ги забравям, макар, че те мен ме забравят.

2. Модератор на годината: @THE ENEMY Няма как да знам кой каква работа върши по модерирането на форума, затова тука гласувам с рандУмния генератор.

3. Събитие на годината: Форумните игри дефинират 2020. Това че Гробаря се пенсионира наистина е огромно събитие, но не бих го нарекъл форумно събитие. Иначе не знам какво събития са това, че оня рошляк Мартин се регистрирал, при положение, че дори не се задържа и месец. Щеше да е готино да си беше останал и да се включва в различни дискусии, ама той насра.

4. Вражда на годината: MAFIA vs OMERTA, най-вече заради long term booking-a. Останалите вражди, просто така и не ми се набиха на очи. Враждата с бг мамите, просто не беше достатъчно изявена, а ония там се насраха. Да не говорим, че цензурата в Мамата е на някакво свръх-аутистично ниво.

5. Филм на годината: Миналогодишните награди искрено ме забавляваха и ще запомня най-вече филмите около тях.

6. Кеч тема на годината: 30 Days of The Deadman (UNDERTAKER*)Баси, ми че аз една кеч тема не съм прочел през годината. Ама така става като не те ебе за кеча. Гласувам за темата на Тейкър, тъй като е по-сантиментална заради пенсиониратето на Мъртвеца.

7. Тема на годината: Офффф, тука щях да гласувам за моя човек Мезермайстер, но вместо това ще саботирам категорията, задето не номинирахте моят "chef-d’œuvre" за най-великата фантастика на всички времена, Пришълецът на бай Ридли Скот! Сега мисля тая година да пусна няколко теми от рода на "Сок от кисело зеле и гарнитура за кебабчета", щото е ясно, че в тоя форум само такива простотии получават признание.

8. Дискусионна тема на годината: Тема за вашите контроверсиални мнения (The Pain) - доста забавни неща се изписаха там. Тая тема трябва да я държим активна.

9. Подкаст на годината: Без сценарий не беше много активен през годината, затова гласумам за Със сценарий (макар да не съм изслушал нито един епизод). Също така, продължавам да твърдя, че името трябва да е "По сценарий"

10. Рубрика/дневник на годината: Филмов Куиз (The Best) - за мен, най-забавната игра през годината. Не изисква много голяма отдаденост, за да участващ, не е ангажираща като психологическите игри където трябва да четеш по 2000 мнения. Единствено организацията е страшно тегава, което я прави трудна за водене и затова, за разлика от Мафията, е невъзможно да се правят по 10-15 сезона на година. Не знам защо ме намесвате мен тук? Играта я въведе The Best и си е изцяло негова.

11. Нов потребител на годината: Майко мила, какво се е случило с тая категория? Щях да се съглася ако беше "анонимен потребител на годината". Единствено @MOXLEY знам кой е, затова и гласа ми отива за него.

12. Гимик на годината: "Сержант" THE ENEMY. Ами, тук отново гласувам за това, което ми е направило най-силно впечатление през годината. Г-н Натопорчен също винаги ме забавлява, само че там така и не забелязах някакъв изявен гимик. Винаги съм мислил, че пича просто така си пише.

13. Насиране на годината: YoTheReal напуска форума заради комплексни причини. Не виждам кой знае какъв проблем (или насиране), че пича просто е спрял да пиша, нито ме интересуват причините за това, живота си е негов. Напускането му обаче ще го запомня, че с месеците, преди да се изпари, непрестанно влизаше в конфликти, дори когато никой не го провокираше. Иначе мен, за насиране на годината, трябваше да ме номинирате, не заради враждата ми с Олимпик, а за отказването ми като водещ на Филмовия Куиз, ама пак спите.

14. Най-неприятен потребител на годината: @YoTheReal, по гореизброени причини. Някога ми беше симпатичен, когато пишеше сериозни мнения, влизаше дискусии и пускаше полезни теми. За съжаление, явно не понесе масовото тролене по негов адрес и се измени в една доста по-конфликна фигура. Може пък почивката от форума да му се отрази добре и да се завърне в една по-положителна светлина?

15. Марк на годината: @buhala - не следя въобще кеч темите от много месеци насам, затова и вота ми в тази категория е повлиян от хора, които очаквам да знаят за какво гласуват.

16. Куку на годината: @Pillar - да си призная, от много време насам имам съмнение, че истинския Пилар отдавна не влиза в BWC, но някой мод, или потребител с връзки, си прави ташак и регистрира нови профили, за да поддържа споменът за него жив. Темите, които пуска стават все по абсурдни и ми е трудно да повярвам, че това е реален човек на този етап.

17. Спамър на годината: eпа @Pillar

18. Най-конфликтен потребител на годината: Аз! Който не е влизал в #wwe-bg, нищо не знае.

19. Най-забавен потребител на годината: г-н @natopor4en

20. Цитат на годината: Като не даваде отбрани цитати като възможни гласове, така отблъсквате повечето гласуващи да пуснат вот в тази категория. Последното нещо което искам да правя сега, е да ровя по теми, за да търся отбрани цитати, затова грабвам това изказване на @ЧОТУДЕ, направо от тази тема:

Освен всичко Винсарата може би е забранил да се казва думата Коронавирус от служителите му, както едно време беше направил с Wrestling, което символизира едно от двете W в името на шибаната му компания. Представям си как след години някой пърдич си е свалил всичките Кечмании и след 35, която е на стадион с 80 000 души си пуска 36 и вижда орландовска маза. Ми той горкия няма и да разбере каква е причината, тъй като всички ще се правят на ударени. Сигурно, ако следващата година падне метеорит на земята, Винси ще проведе Wrestlemania 37 на луната с пари от арабите и дори няма да спомене къде е, а Майкъл Кол ще вика, че никога в живота си не е виждал толкова дълъг скок след като Ricochet е изпълнил 630 splash, при който е летял половин час.

• Upvote 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Wank 2
  • Facepalm 1

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

The Best
11 minutes ago, Suffer-H said:

10. Рубрика/дневник на годината: Филмов Куиз (The Best) - за мен, най-забавната игра през годината. Не изисква много голяма отдаденост, за да участващ, не е ангажираща като психологическите игри където трябва да четеш по 2000 мнения. Единствено организацията е страшно тегава, което я прави трудна за водене и затова, за разлика от Мафията, е невъзможно да се правят по 10-15 сезона на година. Не знам защо ме намесвате мен тук? Играта я въведе The Best и си е изцяло негова.

Лично настоявах пред модовете ти и Стънката да бъдете включени заедно с мен в номинациите за игрите "Филмов куиз" и "Кой е убиецът?" , защото благодарение на вас се проведоха вторите сезони на двете игри. Без вас нямаше да бъда подготвен да ги пусна толкова рано и реално вие сами изнесохте тежестта на тези две игри и ги проведохте(въпросите за втори сезон на куиза бяха твои, а историята за убиеца бе на Стънката). Нямаше как да не ви отбележа:beer:

• Upvote 2
Brutalnia

1. Потребител на годината: The Best

3. Събитие на годината: Форумните игри дефинират 2020г. в BWC

4. Вражда на годината: The Best срещу YoTheReal

5. Филм на годината: Миналогодишните годишни награди

7. Тема на годината: Минута е много и Последният печели (dadoctor)

8. Дискусионна тема на годината: NBA – National Basketball Association (c0ld)

9. Подкаст на годината: Без сценарий (neshev & The Olimpic Hero)

10. Рубрика /Дневник на годината: Мафия

11. Нов потребител на годината: Prince10

12. Гимик на годината: "Сержант" THE ENEMY

14. Най-неприятен потребител на годината: natopor4en

17. Спамър на годината: natopor4en

18. Най-конфликтен потребител на годината: The Best

19. Най-забавен потребител на годината: neshev

• Upvote 3
  • Thanks 1
  • Facepalm 2

К*Р  ЗА КВИНСИ  МЕНТЕТО  ПРОМЕС  И  ВСИЧКИТЕ  МУ  ПОСЛЕДОВАТЕЛИ  И  ФЕНОВЕ !

DELETE !  DELETE !  DELETE !

Brock_Lesnar

1. Потребител на годината: @THE ENEMY

2. Модератор на годината: @neshev

3. Събитие на годината: Гробаря се пенсионира… този път завинаги?

4. Вражда на годината: bWc срещу bg-Mamma

5. Филм на годината: Легендата G се връща за две седмици и отново напуска

6. Кеч тема на годината: Undertaker: The Last Ride - документален филм (UNDERTAKER*)

7. Тема на годината: Детство мое реално и наивно (Metzgermeister)

8. Дискусионна тема на годината: Коронавирус (Дискусия) (hacky)

9. Подкаст на годината: НВП (Radox)

10. Рубрика/дневник на годината: BWC Top 20 Wrestlers of the Month (UltraMadd)

11. Нов потребител на годината: @dumbyte

12. Гимик на годината: "Чекиджията с фейк акаунтите" Pillar

13. Насиране на годината: baikiro насира заради Мафията

14. Най-неприятен потребител на годината: natopor4en

15. Марк на годинатаnjpw_puroresu

16. Куку на годината: Hachiko

17. Спамър на годината: Radox

18. Най-конфликтен потребител на годината: BAITO6О

19. Най-забавен потребител на годината: MJ23

20. Цитат на годината: Не мога да намеря точния цитат и автора му, но беше след като излезе новината, че Becky Lynch е родила дете на Seth Rollins:

Честито на Сет ПУТКАТА Ролинс!
Честито и на майката - МЪЖА!

edit: намерих го:
image.thumb.png.c8292cc0dd5465f342b653e0e2d778c1.png

Edited by Brock_Lesnar
  • Upvote 4
  • Thanks 1
  • Wank 1
  • Facepalm 1

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Eddie  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020 NEW!!!

Radox
10 hours ago, Brock_Lesnar said:

17. Спамър на годината: Radox

Какво по шибането???

• Haha 4

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

The Best

Господа, давам още един ден за гласуване в темата. Ако през изминалите дни не сте намерили време да гласувате за вашите фаворити, имате време да го направите до 23:59 днес.

ПП: Пийнах повече и два пъти отварям темата за Мафия наградите вместо тази. Ама че работа:D

• Haha 3
  • Wank 1
batistaheel

1. Потребител на годината: @The Best

2. Модератор на годината: @THE ENEMY

3. Събитие на годината: Гробаря се пенсионира… този път завинаги?

4. Вражда на годината: bWc срещу bg-Mamma

5. Филм на годината: Варненските мутри обезчестяват YoTheReal

6. Кеч тема на годината: Undertaker: The Last Ride - документален филм (@UNDERTAKER*)

7. Тема на годината: Детство мое реално и наивно (@Metzgermeister)

8. Дискусионна тема на годината: Коронавирус (Дискусия) (@hacky)

9. Подкаст на годината: Със сценарий (@neshev & buhala) 

10. Рубрика/дневник на годината: Сериозен ли си или ще се излагаш? (@The Best)

11. Нов потребител на годината: @dumbyte

12. Гимик на годината: "Пуро (с)марка" @njpw_puroresu

13. Насиране на годината: @YoTheReal напуска форума заради комплексни причини

14. Най-неприятен потребител на годината: @LONE WOLF

15. Марк на годината: @HBK_forever

16. Куку на годината: @Maradona

17. Спамър на годината: @Pillar

18. Най-конфликтен потребител на годината: 

19. Най-забавен потребител на годината: @HEIDENREICH

20. Цитат на годината: 

Освен всичко Винсарата може би е забранил да се казва думата Коронавирус от служителите му, както едно време беше направил с Wrestling, което символизира едно от двете W в името на шибаната му компания. Представям си как след години някой пърдич си е свалил всичките Кечмании и след 35, която е на стадион с 80 000 души си пуска 36 и вижда орландовска маза. Ми той горкия няма и да разбере каква е причината, тъй като всички ще се правят на ударени. Сигурно, ако следващата година падне метеорит на земята, Винси ще проведе Wrestlemania 37 на луната с пари от арабите и дори няма да спомене къде е, а Майкъл Кол ще вика, че никога в живота си не е виждал толкова дълъг скок след като Ricochet е изпълнил 630 splash, при който е летял половин час.

• Upvote 2
  • Thanks 1
  • Wank 1
  • Facepalm 2
The Olimpic Hero

1. Потребител на годината: THE ENEMY - Тук се колебаех между The Best (Асен) и THE ENEMY, но в крайна сметка гласувам за колегата модератор THE ENEMY, защото беше много активен и в кеч разделите. Реално той и neshev почти собственоръчно поддържаха темите за седмичните шоута на WWE по време на тези лоши времена за кеча, страдащ адски много от липсата на публика, говоря най-вече за дискусионни постове, а не само за пускане на теми, което е по-лесното. Доста ми хареса и филмът/дневник Омерта vs. Мафия и изобщо THE ENEMY беше един от по-забавните хора във форума и през изминалата година. Продължавайте така, г-н Сержант и не оставяйте на редниците твърде много своеволия!

2. Модератор на годината:  neshev - Вероятно свърши най-много работа от всички ни, хайде може би заедно с THE ENEMY. Останалите общо взето ни мързеше.

3. Събитие на годината: - Това е една от категориите, в които най-много се колебая. Дали е Коронавирусът, който повлия на целия ни живот, включително и на BWC. Дали пък не е премахването на минусите, което си е чисто форумно събитие. Може би ще е нещо, което хем се случи във форума, хем за него вероятно допринесе и Коронавирусът. Гласувам за "Форумните игри дефинират 2020г. в BWC" . Ами може би това бе логичното последствие от затварянето ни по домовете. Кеч без публика не е същото, нямаше и много спортове и филми/сериали, та някак си естествено се случи да си запълваме времето с Мафия и всички останали игри, които се появиха във форума след това.

4. Вражда на годината: И тук ми е трудно, да еба. BWC vs. bg-Mamma реално продължава да бъде една вражда с много потенциал, за който само се загатна, но за съжаление не беше разкрит до край. Мартин отпадна прекалено рано, след като  започнаха словестни престрелки между двата форума. Ако Мартин да кажем се беше задържал още 2-3 седмици в "Последният печели", то тогава нещата щяха да бъдат по-добри, но човекът отпадна. Дано някой ден тази вражда отново изгрее. The Best vs. YoTheReal също не беше лоша вражда, която продължава във времето вече втора поредна година, тоест в нея има long term booking, но липсата на Yo през по-голяма част от времето през 2020 ще ме накара все пак да не гласувам за нея. И така моят избор е ОМЕРТА vs. Мафия. Позабавлявах се с дневниците за Омерта, както вече казах, но освен това покрай Мафия и Омерта  се създадоха и не малко, къде в гимик, къде реални филми, при които потребители напускаха игрите, нацупваха се или направо насираха!

5. Филм на годината: Тук пак би се вписала и ОМЕРТА, но може би класически BWC филм по традиция отново станаха Годишните награди на BWC и гласът ми отива там. Миналогодишните награди на BWC.

6. Кеч тема на годината: Гласувам за 30 Days of The Deadman. Чисто най-много време прекарах в тази тема от номинираните, а и някак си оттеглянето на The Undertaker трябва да се отбележи. Обаче добри са също така и "Петте в битката за номер 3", както и "5 добри и 5 лоши кеч игри от последното десетилетие".

7. Тема на годината: Трудно е тук. "Минута е много и Последният печели" стана много интересна, най-вече заради регистрирането на Мартин във форума и мини враждата с bg-Mamma, но сякаш не е традиционната, типична BWC тема с бруталии, филми и нечовечност. Затова се колебая между любовните драми на GRIM REAPER или пък бруталиите на Metzgermeister от детството му. И двете са доста кукувски, и в двете има доста разкрития от личния живот, нещо което аз примерно вече никога не бих направил в BWC, хахахах. Хайде, ще дам път на любовта. Тя ще спаси света, нали!? Гласувам за "Как продадох душата си!".

8. Дискусионна тема на годината: Тук поне нямам колебания.Темата за NBA. За разлика от футболната ни, тук почти няма тролни и се пишат добри анализиращи постове от смарковете ни на тема баскетбол. Страхотна тема, която следя с интерес и ми помага да научавам винаги по нещо интересно за NBA, играчите и отборите.

9. Подкаст на годината: Подкастът на Radox NVP 50 за 15-ия рожден ден на BWC беше добър. Беше се постарал човекът, като беше извикал много гости от настоящето и миналото на BWC. Да, с Radox може да не се харесваме, но на бялото - черно аз лично не казвам. Глас за NVP.

10. Рубрика/Дневник на годината: Това е много силна категория тази година. "Мафия" е ясна, но Мафия вече е толкова голяма, че си има и собствени награди. Един вид е нещо като отделна Институция в Институцията BWC. "Сериозен ли си или се излагаш" е добра игра, "Кой е убиецът" също. "Филмовият куиз" беше готин, "Омерта" ме забавлява. В крайна сметка обаче ще гласувам за "High School" . Чисто тук сякаш има най-много творчество от един човек. Култовото продължение на дневника на The Pain бе повече от добро и се забавлявах адски много на него. Това пък с картинките, които представляваха главните герои, за мен е един допълнителен детайл, който още повече подобри качеството.

11. Нов потребител на годината: Най-лесно би било да гласувам за Мартин, но всъщност няма да съм прав и ще обясня защо. Мартин се регистрира само в пика си на участие в играта на БНТ, но така и не остана във форума. Това за мен реално го прави не точно традиционен BWC потребител. Затова и предпочитам да гласувам за човек, който се е регистрирал в BWC и е станал част от форума, като е научил всички лафове на форума, специфичния хумор и един вид се е вписал. Та за мен тук изборът е или Prince10 или Price. И двамата са стабиляги, но все пак ще дам предимство на колегата ми в Мафия - Prince10. С него сме играли в отбор и като граждани, и като мафиоти, а отделно и двамата сме фенове на Survivor. А и човекът скоро стана баща и трябва да бъде поощрен!

12. Гимик на годината: Абе гимикът е сравнително малоумен, но бе някак си набиващ се на очи и си е тотален гимик, а не полугимик. Тоест хем си казвах колко е тъп тоя гимик, хем понякога се смеех на него. Ебача на Велито HBK_forever.

13. Насиране на годината: Много готина нова категория си имаме, кефя ѝ се! YoTheReal напуска форума по комплексни причини. Един вид е по-реалистично от останалите насирания. Дето се вика, Варненските мутри наистина си го ебаха! :D

14. Най-неприятен потребител на годината: Пропускам тук. От години няма как някой легитимно да ме издразни в този форум или пък нещо да ме засегне.

15. Марк на годината: buhala. Еми няма по-голям кеч марк. И отделно като разправяше как отрича най-добрия кечист и изобщо кеч образ през годината heel Roman Reigns, и просто нямам какво да коментирам повече.

16. Куку на годината: Колебая се между Дон Диего и Metzgermeister. Кой е по-голямо куку, наистина? Гласувам за Metzgermeister. Бруталните му, нечовешки истории от детството му в онази тема, както и настоящите в "Сериозен ли си или се излагаш" надделяват.

17. Спамър на годината - Pillar, просто не мога да се сетя за друг, който системно си прави нови акаунти и спами по един и същи начин.

18. Най-конфликтен потребител на годината: The Best - Асен бе въвлечен/се въвлече/участва в най-много вражди през изминалата година.

19. Най-забавен потребител на годината: Farest, определено. Като се започна от невероятните му истории за кафе машините, как баща му свалял приятелката му и се сбили, как баща му бил по-малък от мен и REICH като възраст, как Farest се сбивал по дискотеките, как ходил до Свищов за дипломата си, Ученикът Farest, Магистърът Farest и накрая всичко това да кулминира в култово-смешните му клипове с Мечо Пух, Короната и Робота с пачките. А отделно и човекът иска да става Модератор на BWC!

20. Цитат на годината: "КЪВ ЛИДЕР СИ ТИ БЕ"? Вероятно отново трябва да уважа Фарката тук, все пак човекът даде и видео материал от случката с Мечо Пух, няма как...

• Upvote 6
  • Like 1
  • Confused 1

natopor4en

1. Потребител на годината:

колебанията ми са между TheBest и neshev. И двамата показаха изключителна активност през иначе слабата година. Давам глас за TheBest.

2. Модератор на годината:

Всички номинирани заслужават да спечелят тази престижна награда. Но везните за моят избор се накланят към neshev. От всички номинирани, той най-ясно изпъкваше с действия за запазване благият и добър тон във Форума. И за поредна година показва благоразумие и компетентност, без да си позволява злоупотреби с поста.

3. Събитие на годината:

Колебая се между Коронавируса удря Форума и Премахването на минусите. И двете събития определено белязаха тази година и я направиха по-различна тук. В случая по-голямо значение и по-силен импакт върху Форума е Премахването на минусите. Това е една добра стъпка в правилната посока за генериране на нормална и цивилизована среда. Както сред съфорумниците, така и в самият Форум. С това действие се направи още една крачка към премахването на ненужният тролеж и опити за личностни и умишлени конфронтации и провокации. Колкото и някои момченца да продължават да търсят такива. Те се знаят кои са, ние ги знаеме кои са. Въобще, няма как да ни заблудят тука. 

4. Вражда на годината:

The Best срещу YoTheReal

5. Филм на годината:

Миналогодишните годишни награди

6. Кеч тема на годината

Undertaker: The Last Ride - документален филм (UNDERTAKER*)

7. Тема на годината:

Мезе за уиски (The Olimpic Hero)

8. Дискусионна тема на годината:

Коронавирус (Дискусия) (hacky)

9. Подкаст на годината:

Без сценарий (neshev & The Olimpic Hero)

10. Рубрика/Дневник на годината:

Сериозен ли си или ще се излагаш? (The Best)

11. Нов потребител на годината:

ПАСССС

12. Гимик на годината:

"Ебача на Велиту" HBK_forever
Също така искам да благодаря и да вдигна тежка наздравица в чест на Топора. Заради когото Форума научи за малкото палаво Велинце. Ако не беше Той, нямаше Форума да чуе за нея, нямаше Хачико да пусне тема за нея, нямаше ХБК да билдне този гимик. Така че, Топордяк - НАЗДРАВЕ. :beer: 

13. Насиране на годината:

YoTheReal напуска форума заради комплексни причини

Тук в интерес на истината, на Топора дори не Му бе направило впечатление, че това момченце го няма във Форума. Смятайте за какво си говорим. :D Чак когато някой повдигна въпроса, тогава забеляза липсата му. Но да, това определено е зачервяване бузките на годината. 

14. Най-неприятен потребител на годината:

brutalnia

15. Марк на годината:

HBK_Forever

16. Куку на годината:

brutalnia

17. Спамър на годината:

BAI_TO6O

18. Най-конфликтен потребител на годината:

BAI_TO6O. Това момченце, подкокоросвано от един друг калпазанин, не спря цяла година да търси провокация с останалите потребители.

19. Най-забавен потребител на годината:

Тук кейфей трябва да гласувам за Топордяка. Просто винаги е успявал да ме разсмее. И тази година успя да ни забавлява с мега свежарски и разчупени лафчета. Цаааак. Но понеже не може да гласуваме за себе си, то ще пасувам. Няма такъв потребител.

20. Цитат на годината: 

On 3/2/2020 at 10:36 AM, The Pain said:

Ще помоля да си вземеш вазелина, щото ще те разпоря все едно съм Джон Сина.

• Upvote 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Facepalm 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Prince10

1. Потребител на годината: THE ENEMY

2. Модератор на годината:  THE ENEMY

3. Събитие на годината: Форумните игри 

4. Вражда на годината: Мафия - ОМЕРТА

5. Филм на годината: - ОМЕРТА

6. Кеч тема на годината: Undertaker: The Last Ride - документален филм 

7. Тема на годината: Сблъсък на цивилизациите

8. Дискусионна тема на годината: Тема за вашите контроверсиални мнения

9. Подкаст на годината: Без сценарий 

10. Рубрика/дневник на годината: Омерта - дневниците

11. Нов потребител на годината: Price

• Upvote 2
  • Wank 1
  • Facepalm 3
Farest

1. Потребител на годината: THE ENEMY 

Доста се чудех тука, защото нямаше някой потребител който да се набива доста на очи за тази награда, но все пак ще кажа колегата Енеми. 

2. Модератор на годината:  Neshev 

Заслужена награда за моя колега Нешев, а сигурно и последна, защото скоро влизам в екипа на Бвц. 

3. Събитие на годинатаФорумните игри 

4. Вражда на годината: The best vs Yothereal

Ами тук трябва тази вражда да спечели. Определено се наби на очи и тези момчета наистина не се харесват. 

5. Филм на годината: - Фарест ще става модератор

По принцип никакъв филм не е това, а наистина ще стана след като подписах с Вичикс

6. Кеч тема на годината: Undertaker: The Last Ride - документален филм 

9. Подкаст на годинатаНВП

Тук е момента да призова да се правят повече Нвп-та и Без сценарии щото няма кво да се слуша

11. Нов потребител на годината: Prince10

Заслужено 

19. Най-забавен потребител на годината: Хачико

Тоя човек наистина ме насира от смях доста често

• Upvote 1
  • Facepalm 1
Mariyan01

1. Потребител на годината: THE ENEMY

2. Модератор на годината: neshev

3. Събитие на годината: Мартин от ”Последният печели” се регистрира във форума

4. Вражда на годината: Мафия срещу Омерта

5. Филм на годината: Фарест ще става модератор 

6. Кеч тема на годината:  5 Добри и 5 лоши кеч игри от последното десетилетие (ShiningWizard)

7. Тема на годината: Как продадох душата си (THE GRIM REAPER)

8. Дискусионна тема на годината: Teма за вашите контроверсиални мнения (Тhe Pain)

9. Подкаст на годината: НВП (Radox)

10. Рубрика/Дневник на годината: Oмерта( THE ENEMY)

11. Нов потребител на годината: Prince10

12. Гимик на годината: "Магистър" Farest

13. Насиране на годината:  Baikiro насира заради мафия (защо по дяволите го няма насирането на Нешев от сезона на Енеми в Мафия:ph34r:)

14. Най-неприятен потребител на годината: БайКиро като почне да троли срещу Пул:lol:

15. Марк на годината: Pillar

16. Куку на годината: THE GRIM REAPER

17. Спамър на годината: Pillar

18. Най-конфликтен потребител на годината:  де да знам, примерно Kирето

19. Най-забавен потребител на годината: HEIDENREICH

20. Цитат на годината: Всеки коментар на HEIDENREICH от Hell's Kitchen 

• Upvote 3
Bobotsi

1. Потребител на годината: @The Best

2. Модератор на годината: @neshev

3. Събитие на годината: Форумните игри дефинират 2020г. в BWC

4. Вражда на годината: @The Best срещу @YoTheReal

5. Филм на годината: Варненските мутри обезчестяват @YoTheReal

6. Кеч тема на годината: 5 добри и 5 лоши кеч игри от последното десетилетие @ShiningWizard

8. Дискусионна тема на годината: Тема за вашите контроверсиални мнения @The Pain

9. Подкаст на годината: Хачика си лафи сам @Hachiko

12. Гимик на годината: "Дон Диего" @Maradona

13. Насиране на годината: Институцията U_Think_U_Know_Me напуска форума след скандален Мафия сезон

15. Марк на годината: @baikiro

17. Спамър на годината: @LONE WOLF

19. Най-забавен потребител: @HEIDENREICH

20. Изказване на годината: 

Spoiler

"Прост селяк, от тия дето шибат първата си братовчедка и не си е подавал дзурлата от двора. Не мога да разбера защо им стана лидер на педерасите, реално е пълен омотляк, дето се осира всяка шибана вечер. Заслужена елиминация , но ме е яд че некадърната вещица Нидялка, при 2 изгонвания от кухнята и издънки всяка вечер , отново се спаси. Дееба и брантията, няма ли да доживея да и бият шута в съсухрения, дърт гъз.

Михаелчето все по -сладко путенце ми се вижда, Не ми се отразява добре тая карантина  . 

Шеф Ангелов пак се прояви като зоофил. Не можа да се въздържи да цмокне свинята-майка по бузките, добре че не дадоха после какво я е правил. То е ясно де - завиране на 3 см корнишонче в двете дупки на дзурлата - добре че не го излъчиха и това . 

Реджеп и Георги ми писнаха на кура с ромската си гей вражда. Да хванат да се праснат и да се свършва."

@HEIDENREICH

Edited by Bobotsi
  • Upvote 3
  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Facepalm 1
hacky

Мога ли да сменя гласа си за подкаст на годината на "Със сценарий"?

• Upvote 2
  • Confused 1
  • Facepalm 1
  • The Best locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...