Jump to content

XV годишни награди на българското Кеч Общество

Recommended Posts

The Olimpic Hero
1 hour ago, Radox said:

Аз само не разбрах, тия награди са направени от The Best с цел The Best да спечели в половината категории, така ли? По-нарцистично издание едва ли е имало в историята на форума. Бие даже и наградите на Olimpic от 2010, които той сам си беше организирал под наслов "админите са и модератори, а модераторите са и обикновени потребители, за да мога да спечеля и трите категории". (Спойлер - не успя в нито една от трите, но това е отделен въпрос). Тъжно, тъжно....

"Който прави наградите, той поръчва музиката". - Стара BWC поговорка.

• Upvote 1
  • Facepalm 1

Radox

Айде, за да не кажете после, че не съм се отчел ;)

Потребител - MJ23

Модератор - itzo1994

Събитие - Коронавирусът удря форума

Вражда - Мафия срещу ОМЕРТА

Кеч тема - 30 Days of The Deadman (UNDERTAKER*)

Тема - Минута е много и Последният печели (dadoktor)

Дискусионна тема на годината - Коронавирус (Дискусия) (hacky)

Подкаст - NVP

Рубрика - МАФИЯ!

Гимик - "Чекиджията с фейк акаунтите" Pillar

Насиране - YoTheReal напуска форума заради комплексни причини

Най-неприятен потребител - The Best

Марк на годината - The Best

Куку на годината - The Best

Спамър на годината - The Best

Най-конфликтен потребител на годината - The Best

Най-забавен потребител на годината - neshev

Цитат на годината - КЪФ ЛИДЕР СИ ТИ ВЕ?!

• Like 3
  • Wank 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Price

1. Потребител на годината: neshev - този човек е навскяъде, почти няма тема, в която да не е активен и най важното - не ми е направил впечатление някога да се изкаже неподготвено или неадекватно. С интерес се чете това, което пише, та затова гласувам за него.

2. Модератор на годината: neshev пак.

3. Събитие на годината: Форумните игри дефинират 2020г. в BWC

4. Вражда на годината:  bWc срещу bg-Mamma. Не знам кои хора оттук бяха влизали да пишат там и да се гаврят с мамите, но те бяха причината за пръв път да го отворя онзи форум. 

7. Тема на годината: Мезе за уиски. Макар че късно я открих и не можах да се включа :(

8. Дискусионна тема на годината: Коронавирус (Дискусия) (hacky) 2020 всичко с тая корона е обвързано, няма как.

9. Подкаст на годината:   НВП (Radox). №50 беше сила.

10. Рубрика/Дневник на годината: Омерта - Дневниците (THE ENEMY)

11. Нов потребител на годината:  Prince10. Най активен съм в Мафия, така че за него имам най сериозни наблюдения. А и вероятно не е като мен да кисне с друг профил от 2011 във форума, но чак сега да се е разписал.

12. Гимик на годината:  "Комуниста_98" BAITO6O

13. Насиране на годината:  baikiro насира заради Мафията

19. Най-забавен потребител на годината: Radox

20. Цитат на годината:  Къв лидер си ти ве

• Upvote 1
A Gift of Truth

Макар дългото ми отсъствие от форума, продължавам да отварям страницата, че да съм в крак със събитията, макар и вече интереса ми да е почти нулев. Наградите обаче нямаше как да ги пропусна. Годишните награди, от известно време насам, се превърнаха в най-интересното нещо във форумният календар, просто винаги е забавно да се чете BWC край тях. И точно това ми беше идеята, да си стоя в сянка и да чета докато отминат, а след това да продължа със зимния сън.

Има обаче някои работи, няколко "черни точки" по номинациите, които още на първо четене се набиват на очи и не знам как на никой не му е направило впечатление досега. Първо си викам, че няма смисъл да се меся, все някой ще посочи, ако не пропуските, то поне грешките в някои категории.

Най-очевидните грешки са в категория "Тема на годината". "Мезе за уиски" и "Последният печели", и двете са дискусионни теми и не трябва да са в тази категория. В едната тема се пита за препоръки за видове мезета, в друга тема се пита за спомени от играта Минута е много и се дискутира новата игра по БНТ. И в двете теми липсва изцяло това, което е необходимо за да присъстват в категорията, в която сте ги сложили. Няма статия, няма разказ, няма някакви дълбоки разсъждения от страна авторите.

Това ме навежда на следващтият проблем. Липсата на тази тема:

Добре, разбирам, не харесвате автора, не харесвате съдържанието, но не трябва ли наградите да са безпристрастни? От една страна имаш теми, които не само са в грешната категория, но и са отнели не повече от 2 минути да бъдат съставени, от другата страна имаш тема, която отне 2 дни събиране на снимки, конвертиране и качването им наново, плюс четене на статии и превеждане, всичко това с цел да се направи нещо хубаво и полезно за раздел "Развлечения". Тук искам да задам директен въпрос към автора, ако прочете това, преди да бъде изтрито от Олимпик. The Best, я кажи ти, който се биеше по гърдите колко лоялен приятел си, защо моята тема не е с номинация? Надявам се на истината, а не на някакво евтино извинение.

Наградата за млад потребител на годината е абсурдна. Едно 80% от хората в нея не са направили никакво впечатление през годината. Stun Damage е със 17 коментара от регистрацията си досега, и то всички са във форумна игра, тоест, няма нито един дискусионен коментар с който да покаже поне малко що за стока е. Разбирам че е приятел на The Best, но присъствието на такива кадри е обида за потребителите, които са допринесли повче през изминалите години, но така и не са стигали до номинациите.

Стигаме до враждата Olimpic vs Suffer-H. Тук като цяло нама забелжки (само малко), освен факта, че липсва какъвто и да е контекст, а ако има човек в тоя форум който да е запознат отблизо с въпросната вражда, то това е The Best. Въпросната "офанзива" от моя страна, не беше чак толкова осезаема във форума. Не знам за какъв "масов спам" става въпрос, при положение, че Нешев и Олимпик са ми изтрили не повече от 5-6 тролски поста. Основното бълване беше в чат канала wwe-bg, то затова и повечето потребители не знаят за какво става въпрос, и може дори не помнят, че въобще сме враждували, но Тhe Best знае много добре. Проблемът ми с мафията не беше толкова със самата игра... ясно е, че не я харесвам, но това което породи враждата, е че Олимпик започна да цензурира критиката към Мафия, дори когато въпросната критика не нарушаваше правилата на форума. 

Което ме навежда на моя бан. Деня в който получих бана, беше в резултат на една доста черна шега по адрес на Олимпик, която сега няма да цитирам, за да не отварям стари рани. Това което доведе до шегата, бе поредната сурова цензура. Хачико беше пуснал тема в която се обсъждаше възможността Мафия да има негативно влияние върху форумната активност. Естествено темата веднага беше заключена от Олимпик, та затова изпуших, аз... ако има нещо което наистина мразя, то това е триене на коментари и теми, които не са в нарушение на правилата, но са премахвавни защото даден модератор не може понесе чужда гледна точка. Това не само е злоуптреба с модераторският пост, но и е нарушение на форумните правила само по себе си. Та това беше всичко. Аз Олипик, тук във форума, никога не съм го псувал. В чат канала сме се псували много пъти (и то с PG спувни, без да намесваме семейни членове), но там никога не съм бил сериозен, и никога не е имало истинска ненавист от моя страна. Който е влизал в чат канала знае, че там тона е по различен, и често хората се тролят помежду си. Мен там са ме нареждали и псували много преди аз да имам каквито и да е разправии с Олимпик, но никога не съм приемал написаното там за обидно, нито пък съм се оплаквал. Даже многократно съм казвал, че с Олимпик е забавно да се тролиш, защото търпи на хумор, но тогава може би наистина прекалих на моменти, признавам. Парадоксално е обаче, че аз съм с мерманентен бан, когато моите писания дори не се доближават до най-лошите неща, които са писани по адрес на Олимпик в този форум, и то от потребители, които все още са с активни акаунти. Парадоксално е и че се дава зелена светлина на някои потребители, които действително псуват по свои колеги във форума. Но карай, да върви, аз бана го приех мирно и без възражения. Не съм се оплаквал, не съм се молил да ми го махат. От деня на бана, досега, не съм влизал нито в чат канала за помилване, нито съм правил фейк акаунти за влизане в BWC (aко не броим този сега, разбира се). Дори на The Best казах да не се застъпва за мен, и да не пили на главата на Олимпик, да ми маха бана. Помниш ли The Best? Или и това ще отречеш?

Затова, The Best вместо да пише, че съм "изперкал", да вземе да си признае, че беше на моя страна тогава, и че двамата крояхме конспирации, как да прекратим хегемонията на Мафия с други форумни проекти. Враждата между Мафия маниаците и Анти-Мафия протестантите си беше забавна и през моите очи, нямаше за цел да ескалира до ниво на омраза.

Надявам се този пост да не бъде премахван, tyj единствената му цел е да служи kato градивна критика, за да се подобрят бъдещите издания на наградите и да се намалят пропуските и пристрастията. Този акаунт, естествено го баннете. В замяна мога да обещая, че аз никога повече няма да регистрирам нов акаунт в BWC.

Edited by A Gift of Truth
  • Upvote 3
The Olimpic Hero

На мен ми минават подобни неща във времето и изобщо не ме ебе. Просто ми се извиняваш за обидата и ти махам бана.

• Upvote 1
  • Facepalm 1

The Best
28 minutes ago, A Gift of Truth said:

Макар дългото ми отсъствие от форума, продължавам да отварям страницата, че да съм в крак със събитията, макар и вече интереса ми да е почти нулев. Наградите обаче нямаше как да ги пропусна. Годишните награди, от известно време насам, се превърнаха в най-интересното нещо във форумният календар, просто винаги е забавно да се чете BWC край тях. И точно това ми беше идеята, да си стоя в сянка и да чета докато отминат, а след това да продължа със зимния сън.

Има обаче някои работи, няколко "черни точки" по номинациите, които още на първо четене се набиват на очи и не знам как на никой не му е направило впечатление досега. Първо си викам, че няма смисъл да се меся, все някой ще посочи, ако не пропуските, то поне грешките в някои категории.

Най-очевидните грешки са в категория "Тема на годината". "Мезе за уиски" и "Последният печели", и двете са дискусионни теми и не трябва да са в тази категория. В едната тема се пита за препоръки за видове мезета, в друга тема се пита за спомени от играта Минута е много и се дискутира новата игра по БНТ. И в двете теми липсва изцяло това, което е необходимо за да присъстват в категорията, в която сте ги сложили. Няма статия, няма разказ, няма някакви дълбоки разсъждения от страна авторите.

Това ме навежда на следващтият проблем. Липсата на тази тема:

Добре, разбирам, не харесвате автора, не харесвате съдържанието, но не трябва ли наградите да са безпристрастни? От една страна имаш теми, които не само са в грешната категория, но и са отнели не повече от 2 минути да бъдат съставени, от другата страна имаш тема, която отне 2 дни събиране на снимки, конвертиране и качването им наново, плюс четене на статии и превеждане, всичко това с цел да се направи нещо хубаво и полезно за раздел "Развлечения". Тук искам да задам директен въпрос към автора, ако прочете това, преди да бъде изтрито от Олимпик. The Best, я кажи ти, който се биеше по гърдите колко лоялен приятел си, защо моята тема не е с номинация? Надявам се на истината, а не на някакво евтино извинение.

Наградата за млад потребител на годината е абсурдна. Едно 80% от хората в нея не са направили никакво впечатление през годината. Stun Damage е със 17 коментара от регистрацията си досега, и то всички са във форумна игра, тоест, няма нито един дискусионен коментар с който да покаже поне малко що за стока е. Разбирам че е приятел на The Best, но присъствието на такива кадри е обида за потребителите, които са допринесли повче през изминалите години, но така и не са стигали до номинациите.

Стигаме до враждата Olimpic vs Suffer-H. Тук като цяло нама забелжки (само малко), освен факта, че липсва какъвто и да е контекст, а ако има човек в тоя форум който да е запознат отблизо с въпросната вражда, то това е The Best. Въпросната "офанзива" от моя страна, не беше чак толкова осезаема във форума. Не знам за какъв "масов спам" става въпрос, при положение, че Нешев и Олимпик са ми изтрили не повече от 5-6 тролски поста. Основното бълване беше в чат канала wwe-bg, то затова и повечето потребители не знаят за какво става въпрос, и може дори не помнят, че въобще сме враждували, но Тhe Best знае много добре. Проблемът ми с мафията не беше толкова със самата игра... ясно е, че не я харесвам, но това което породи враждата, е че Олимпик започна да цензурира критиката към Мафия, дори когато въпросната критика не нарушаваше правилата на форума. 

Което ме навежда на моя бан. Деня в който получих бана, беше в резултат на една доста черна шега по адрес на Олимпик, която сега няма да цитирам, за да не отварям стари рани. Това което доведе до шегата, бе поредната сурова цензура. Хачико беше пуснал тема в която се обсъждаше възможността Мафия да има негативно влияние върху форумната активност. Естествено темата веднага беше заключена от Олимпик, та затова изпуших, аз... ако има нещо което наистина мразя, то това е триене на коментари и теми, които не са в нарушение на правилата, но са премахвавни защото даден модератор не може понесе чужда гледна точка. Това не само е злоуптреба с модераторският пост, но и е нарушение на форумните правила само по себе си. Та това беше всичко. Аз Олипик, тук във форума, никога не съм го псувал. В чат канала сме се псували много пъти (и то с PG спувни, без да намесваме семейни членове), но там никога не съм бил сериозен, и никога не е имало истинска ненавист от моя страна. Който е влизал в чат канала знае, че там тона е по различен, и често хората се тролят помежду си. Мен там са ме нареждали и псували много преди аз да имам каквито и да е разправии с Олимпик, но никога не съм приемал написаното там за обидно, нито пък съм се оплаквал. Даже многократно съм казвал, че с Олимпик е забавно да се тролиш, защото търпи на хумор, но тогава може би наистина прекалих на моменти, признавам. Парадоксално е обаче, че аз съм с мерманентен бан, когато моите писания дори не се доближават до най-лошите неща, които са писани по адрес на Олимпик в този форум, и то от потребители, които все още са с активни акаунти. Парадоксално е и че се дава зелена светлина на някои потребители, които действително псуват по свои колеги във форума. Но карай, да върви, аз бана го приех мирно и без възражения. Не съм се оплаквал, не съм се молил да ми го махат. От деня на бана, досега, не съм влизал нито в чат канала за помилване, нито съм правил фейк акаунти за влизане в BWC (aко не броим този сега, разбира се). Дори на The Best казах да не се застъпва за мен, и да не пили на главата на Олимпик, да ми маха бана. Помниш ли The Best? Или и това ще отречеш?

Затова, The Best вместо да пише, че съм "изперкал", да вземе да си признае, че беше на моя страна тогава, и че двамата крояхме конспирации, как да прекратим хегемонията на Мафия с други форумни проекти. Враждата между Мафия маниаците и Анти-Мафия протестантите си беше забавна и през моите очи, нямаше за цел да ескалира до ниво на омраза.

Надявам се този пост да не бъде премахван, tyj единствената му цел е да служи kato градивна критика, за да се подобрят бъдещите издания на наградите и да се намалят пропуските и пристрастията. Този акаунт, естествено го баннете. В замяна мога да обещая, че аз никога повече няма да регистрирам нов акаунт в BWC.

Естествено, че не отричам, че каза да не се застъпвам за теб. За другото ще ми трябва време да прочета. Аз нямам думата по номинациите, пускал съм само предложения. Специално твоята номинация идва от модераторите, както и много други. Категорично отказах да пиша резюмета за категория Насиране на годината именно от уважение към теб, както и резюмето за враждата ти с Олимпик не е мое(а също и много други в тази категория). Нека модовете да потвърдят. Повече ще допълня, когато пусна своят глас в темата, но аз все още съм ти приятел и съм критикувал екипа за отстраняването ти.

ПП: Сега прочетох и частта за Мафия. Всичко е така, но Мафия отдавна вече не ми прави впечатление, като я игнорирам, въобще не я забелязвам тази игра и си движа своите инициативи. Колкото до Стънката - той едва ли ще спечели категорията, но всъщност има близо 100 коментара - коментарите в категория Форумни игри не се броят от статистиката по някаква причина, точно както коментарите в Мафия раздела по времето, когато той играеше в играта. А, и 90% от останалите младши потребители са с по десетина мнения - справка - виж Ракиши и Дуайт. Нито са водили игри, нито са участвали в такива.

Edited by The Best
  • Upvote 2
The Olimpic Hero

Разбрахме се със @Suffer-H. Няма бан вече.

• Upvote 1
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Wank 3

The Olimpic Hero
Just now, hacky said:

А една арена няма ли да изиграе?

Този въпрос до Императора (Директора, Главния сценарист) на Арената @THE ENEMY.

• Wank 1

Suffer-H

Сега остава само @The Best да каже защо моят Магнум Опус, темата ми за Пришълецът на бай Ридли Скот не е номинирана?

• Haha 4
  • Wank 1

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Himler
5 minutes ago, Suffer-H said:

Сега остава само @The Best да каже защо моят Магнум Опус, темата ми за Пришълецът на бай Ридли Скот не е номинирана?

Защото  за един от модовете е по- важно аверът му йо  реал да има номинация почти навсякъде.....

• Facepalm 1
Suffer-H
7 minutes ago, The Best said:

Да, определено липсваха коментарите за бай Ридли Скот. Добре дошъл отново:beer:

Е мерси, но се нядявам все пак да отговориш на въпроса.

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

THE ENEMY

Suffer H ми е приятел и на мен, няма да го мятаме още на арената, защото е с връзки. По време на тази вражда дори се опитах да ви помирявам, но нямаше голям ефект, понеже и двамата сте дебели кратуни.:D 

1. Потребител на годината:

- neshev

3. Събитие на годината:

- Коронавирусът удря форума

4. Вражда на годината:

-The Best vs. baikiro

5. Филм на годината:

- Farest ще става модератор

6. Кеч тема на годината

- Петте в битката за номер 3 (nWoHulkster)

7. Тема на годината:

-Сблъсък на цивилизациите (Мега тема) (YoTheReal)

8. Дискусионна тема на годината:

- NBA - National Basketball Association (c0ld)

9. Подкаст на годината:

-Хачика си лафи сам (Hachiko)

10. Рубрика/Дневник на годината:

- "HIGH" School (The Pain)

11. Нов потребител на годината:

- @Prince10

12. Гимик на годината:

- "Дон Диего" Maradona

19. Най-забавен потребител на годината:

- Чотуде

• Upvote 3
Radox

Ридли, когато за последен път проверих, това беше темата за годишните награди, а не темата за обясняване кат малко пути?

• Haha 7
  • Facepalm 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

itzo1994

1. neshev

2. neshev (закво гласувате за Олимпик, трябваше да е капо :( )

3. Мартин се регистрира

5. Най-доброто от WWE за 2019-а (Brock_Lesnar)

7. Детство мое (Metzgermeister)

8. Политика - турбо тема (бебе дядо Йода)

10. Омерта ;) 

11. Кърт Енгъл

12. Пуроресу гения njpw_puroresu

14. Гарантирам на БайТошо, че ще му изтрия акаунта, ако пак ми се оплаче за някой бан. Но гласувам за ДъБест.

16. Пор4ен

17. Марадона

19. Хайденрайх, отново.

20.Хайденрайх, отново:

Със сигурност я е шпорил в дзурлата , после я е овалял в брашно и къде влажно там ръга. 

А Георги -баси шибаният хлъзгав доносник. Тия требва да му метнат одеалото и да го пребият после, даже 3 пъти-веднъж дето е циганин и втори път дето е цайс и накрая дето е уше !

• Upvote 1
  • Haha 3

spacer.png

Bastian

1. Потребител на годината: MJ23

2. Модератор на годината: The Enemy

3. Събитие на годината: Yo спира да пише у форона.

4. Вражда на годината: The Best vs YotheReal

5. Филм на годината: 

6. Кеч тема на годината 

WWE Kласика от миналото: Chris Jericho vs. Chris Benoit (Brock_Lesnar)

7. Тема на годината: 

Сблъсък на цивилизациите (Мега тема) (YoTheReal)

8. Дискусионна тема на годината:  

Тема за вашите контроверсиални мнения (The Pain)

9. Подкаст на годината: 

10. Рубрика/Дневник на годината: 

11. Нов потребител на годината:  

12. Гимик на годината:  

"Бореца за истината" natopor4en

13. Насиране на годината:  YoTheReal напуска форума заради комплексни причини

14. Най-неприятен потребител на годината: Baikiro

16. Куку на годината: Baikiro

17. Спамър на годината: Baikiro

18. Най-конфликтен потребител на годината: Baikiro

19. Най-забавен потребител на годината: natopor4en

20. Цитат на годината: 

• Wank 1
The Best

Здравейте, уважаеми съфорумци! Време е и аз да дам своя глас за годишните форумни награди! Ще напиша дълъг пост и се надявам да не пропусна нещо важно, макар че сигурно така ще стане.

Потребител на годината: Колебаех се доста за кого да гласувам в тази категория, защото определено всички номинирани заслужават да спечелят. Ще пусна глас за nWoHulkster. Чоекът пуска най-много теми във форума всяка година, почти не пише извън кеч разделите и е жалко, че никой никога не гласува за него. В три годишни награди съм участвал с тези, веднъж нищо не спечелих, втория път основно негативни категории, но Хълкстера винаги е стоял с по един-два гласа само.  

Тук искам и друго да кажа, защото се спекулира с това колко от номинациите са предложени от мен – почти нищо от моите предложения не влезе в крайният вариант на номинациите и последната дума си беше на модовете. Не можах да вкарам в тази категория колегите супер потребители Джи бой, Батистахийл и Мецгера този път, защото не бяха толкова активни като миналата година. Отделно повечето ми предложения за теми отпаднаха – много исках темата Ганьо на Болката да присъства, но това е положението.

Та, не съм бил в положение да се налагам, Нешката ме пита дали ще помагам, а за този форум винаги съм на разположение и съм участвал във всякакви инициативи, свои и чужди, независимо от това на кого са били и какво се е изисквало. За съжаление, други поканени не се съгласиха да участват. Нямам общо с номинациите на Йо Реал, даже мислех, че ”ибандуренето” от мутрите трябваше изобщо да не присъства и това го казах на Нешката, може да потвърди. Даже резюмета за категория Насиране на годината отказах да правя, както и за много други резюмета разчитах на други потребители. Единствената цяла категория, в която само аз съм писал резюметата е категория Потребител на годината.

Радокс не знам дали се ядосва/насира наистина или се опитва мен да филмира, но аз в момента не водя в нито една категория освен Вражда на годината заедно с Йо Реал, така че не виждам какво се е вживял, че ще спечеля всички награди, като може и изобщо нищо да не спечеля – резултатите във всички категории са близки. Отделно, съгласих се аз да ги пускам наградите, защото не ми пука от хейта, който вали по моя милост. Миналата година и на лични ми сраха сума хора недоволни от факта, че не са номинирани за някоя категория и други, които злообееха, че са номинирани в негативни категории. И тази година е същото. Не се оплаквам, не е за пръв път – бая клетви и закани отнесох и тази година, даже може би повече от предишната, което си е своеобразен рекорд:D

Модератор на годината – тук е ясно кой печели, но аз ще дам един глас за Олимпик, нека бъде отбелязан и той. Смятам, че дава своя дан за форума и заслужава да получи моя глас.

Събитие на годината: Тъй като форумните игри вероятно ще дефинират и 2021г. мисля да почакам с гласа си за тях и този път да отбележа пристигането на Мартин във форума. Рядко се случва някой известен човек да се регистрира в онлайн форум и макар едва ли той ще се задържи в нашия форум, все пак отдели от времето си за да отговори на въпросите ни.

Вражда на годината: Suffer-H срещу The Olimpic Hero. Тази вражда ми направи най-голямо впечатление и рефлектира сериозно върху мен, защото след форсирания ѝ край аз загубих форумен приятел и съмишленик, който много ми помагаше с провеждането на форумните ми игри и рубрики. Освен това с него доста си пишехме за филми и игри и тези разговори също ми липсват. Сега го върнаха, дано отново е активен и допринася за форума.

Аз не знам защо съм с толкова номинации в тази категория. Враждата ми с бай Киро бе по-кратка от тази на политическа тематика например, тази с Йо реал е от миналата година, но както и да е, Екипът така е преценил.

Филм на годината: Ай Кю теста на Нешката беше култаж и искрено се забавлявах с тази тема, но ще гласувам за миналогодишните годишни награди, защото наистина през повечето време ми беше забавно и не съм се впрягал, а вярвам и на тогавашните ми опоненти. Не е имало кой знае какви крайности и малко след това се сдобрих с почти всички тях, а с някои изобщо не съм се и карал.

Кеч тема на годинатаТемата на ShiningWizard. Хайде, трябва да се поощряват младите потребители, до последно се чудих дали да не дам вот за документалния филм за Тейкър, но ще подкрепя Шайнинг и ще му дам един приятелски съвет, понеже не ми харесва донякъде пораженското му мислене относно наградите и форумната игра ”Сериозен ли си или ще се излагаш?”. Какво имам предвид? Често казва, че е сигурен, че ще загуби или че нищо няма да спечели. Ами, не е така – и в тази категория, а и в играта водиш, трябва да си по-самоуверен. Нищо не е ясно, даже и 100% да знаеш, че ще загубиш в нещо пак трябва да се надъхаш, че имаш своите шансове и да спечелиш.

Тема на годинатаДетство мое, реално и наивно на Мецгера. Аз май така и не можах да се разпиша в тази тема, защото докато бе активна водех пет игри и имах четири вражди, но наистина много оригинална идея, а също така той разказа и забавни случки от своя живот. 

Бих гласувал за темата на Хачика, ако беше онази, другата тема, озаглавена ”Подкаст с Дъ бест – какво се случи?”, в която спекулираше какво може да е станало по време на подкаста, дали не съм теглил майната на Олимпик и Нешката оставяйки ги сами да си говорят и подобни простотии. Бая съм се смял на нея, но уви – тази е просто прекопиран сценарий на някакъв псевдо драматичен филм и не ме печели.

ПП: Мезе за уиски с номинация за тема на годината – хахаха, ами… защо пък не?

Дискусионна тема на годината: Коронавирус на Хаки. Това е дискусионна тема на годината не само във форума, а и в света. Освен това е време Хаки да спечели тази категория не просто заради темата, а и заради това, че се включва активно в много дискусии от различно естество. Тук ще използвам момента да благодаря на Хаки и Лимона(на другите също, ще ги упомена след края на гласуването), че гласуваха за мен в категорията потребител на годината, наистина ме трогнаха. Изпратих кофти година в личен план(то кой не е с тази корона) и на всичко отгоре сега дори няма да мога да си празнувам рождения ден с приятели заради ограниченията на Бойко- а това е традиция, която не съм нарушавал петнадесет години още от десетгодишен. Както и да е, казвам ви това, защото тези гласове са като знак на признателност и за мен са като подранил подарък(жалко, че не ги получих на 18-и, но няма перфектни неща).

Да отворя една скоба за Huskarl, който жали, че само един човек му бил чел темата. Ами, не е така – аз я чета. Игрите не бих ги пипнал дори с тризъбеца на Неймор, но имам книги и комикси от света на Warcraft и са ми интересни някои истории за определени герои от вселената.

Подкаст на годинатаСамо ”Без сценарий” слушах, та даже и участвах, следователно няма как за този подкаст да не гласувам. Очаквам Стънката след тези номинации да се активизира и да поднови ”На дъното”, пък може и да си изпрося някоя покана, в която да нареждаме… може би Джон Сина? Или Иво Прокопиев? Измисли темите и идвам да пиеме и съсипваме който кажеш.

Рубрика/Дневник на годината: Тук гласувам за Стънката и неговия сезон на ”Кой е убиецът?”. Вероятно няма да спечели, но не мога да си кривя душата и да не отбележа, че на мен ми беше най-забавно да играя в тази игра, защото ти дава неограничени възможности за импровизация. И това го казвам, въпреки че ми се падна ролята на ЖЕНА:(. Ако ще прави някога друг сезон като водещ се надявам да ме сложи мъж.

Нов потребител на годината:

Стънката с две ръце. Игра циганин в BWC и спечели безпроблемно първи сезон на ”Кой е убиецът?” с перфектна игра. Игра също и в Мафия, като дори води сезон на ”Кой е убиецът?”. Не е бил най-активният сред номинираните, но го отличавам, защото за мен беше сред най-полезните потребители. Ще ми се след време да организира Форумен куиз като водещ, за да мога и аз да участвам. Ще видя ще мога ли да го навия за тази работа и какво ще ми струва(все облози трябва да се сключват със Стънката и Цецката, няма как, хаха).

Гимик на годината -  Бих гласувал тук за моя форумен другар Марадона, ако бе номиниран с друг гимик – примерно Маро кампанията, За тялото фрисон – Марадон или Марата, но той гимика Дон Диего вече тотално не го използва, следователно гласът ми отива за Младия Ромео - Грим Рийпър. На мнение съм, че по-младите потребители трябва да се насърчават, защото те са бъдещето на форума, а и по простата причина, че те най-много се филмират и желаят да спечелят някоя награда. Гимикът на Олимпик - Мафия гуру, също ми беше забавен, генерираше солидна доза хейт и доставяше през цялата година, но Олимпик е печелил сума форумни награди, докато Рийпъра е на кота 0 и това трябва да се промени.

Насиране на годината – тук мислех да гласувам за моето приятелче Lone_Wolf, прекръстен от мен на Клоун Вола, защото доста се вживява за форумни неща, а да се вживяваш до такава степен на форумен език означава да насираш, НО прочетох пак дебилщините на моя фаворит Институция Ю Финк за бабата на Олимпик преди да напусне – кълнеше жената да си изгуби имотите и парите без да има много-много връзка с караницата. И заради този забавен култаж му давам своя глас в тази престижна категория.

Най-неприятен потребител на годинатаняма, при мен потребителите се делят на няколко категории – потребители, които с интерес чета. Потребители, които са ми забавни. Потребители, които са ми безразлични. Потребители, които бъзикам понякога и потребители, които съм игнорирал, за да не ги чета. Но неприятни потребители нямам.

Марк на годинатане мисля, че имам фаворит.

Ку-ку на годината – Тук пак ощетявам моя другар Маро, но ще гласувам за Lone_Wolf. Човекът явно не е много наясно с форумната история или просто кара тежко детство и е решил да си изкарва гнева онлайн. След номинацията му в категория ”Насиране на годината”, пичагата реши, че аз съм причината за проблемите му и цяла нощ ми сипваше на лични. Започна със заплахи колко силен мъж е и как с една плесница ще ме смаже, минахме през закани за побой, по едно време прещрака и започна да ме нарича Аска или Асука, макар да не разбрах какво общо има тя с мен, а след това започна да ми разказва приказки как ме е ебал преди време. Естествено, не му останах длъжен и се получи култова дискусия. Заради това той печели тази категория без конкуренция, но ако трябва да бъдем сериозни смятам, че след края на задушевния ни разговор е разбрал, че не трябва да взима толкова сериозно форумните неща и да се вживява излишно, а да си гледа кефа.   

Спамър на годинатаПиларката, няма спор.

Най-конфликтен потребител на годината – аз съм потенциален кандидат за тази категория, но не ми отстъпват Тошето, Топора и Кирето. Ще пусна глас за Тошето обаче, като този вот не е негативен. Смятам, че в споровете и различните гледни точки се ражда истината и човек трябва да отстоява възгледите си дори и заради това да го мразят, а не да си мълчи и винаги да се съгласява с отсрещната страна, само и само да се хареса на някого.

Най-забавен потребител – колебаех се между ЧОТУДЕ и Райх, но за ЧОТУДЕ гласувах вече в Мафия наградите, а той в този раздел е най-активен, заради това гласът ми отива за Райх. Друго си е Райх добронамерено да ни препсува понякога и да разкаже някоя забавна история. Добре, че не ни кълне, защото съм чувал, че неговите клетви се сбъдвали.

Изказване на годината: Фарест се бъзика с Марадона, може би неосъзнато.

1987167581_Screenshot_2020-08-28WWE-bG-.thumb.png.63be9bafa43de6a0e17119b282e82ebf.png

• Upvote 5
  • Haha 2
Farest

Тука се бъзиках с теб Асене, щото по едно време почна да използваш някакви думи които никой не е чувал, та реших да те бъзикна за това. 

• Haha 4
Hachiko

Еби му мамата!!! За първи път от много години няма филми около наградите, че дори заради тях Съфъра вече е върнат с акаунта си и ще си пише.

И тоя път без да се лигавя ще питам, защо Open Mind рубриката я няма? не че е моя или на който и да е, но имаше няколко издания през миналата година и се получиха добре според мен, с добри включвания от потребители на форума.

• Haha 1
neshev
2 minutes ago, Hachiko said:

И тоя път без да се лигавя ще питам, защо Open Mind рубриката я няма? не че е моя или на който и да е, но имаше няколко издания през миналата година и се получиха добре според мен, с добри включвания от потребители на форума.

Като Оскарите е. Тези, които са били в началото на годината, го духат. :D

Просто никой не се сети да ги включи. Затова имаше тема с предложения, ама си драпахте мадурите. :(

• Upvote 1
Hachiko

Все тая, във сърцата на хората Open Mind печели в категорията, както и аз две поредни години потребител на годината, нищо, че не съм отново номиниран.

• Wank 2
The Best
1 hour ago, Hachiko said:

Еби му мамата!!! За първи път от много години няма филми около наградите, че дори заради тях Съфъра вече е върнат с акаунта си и ще си пише.

Как да няма филми? Хлапетии ми се правят на обидени на лични съобщения и си упражняват българския език. Радокс се уплаши да не спечеля всичко и съвсем деликатно, без да прави скрити чатове се изказа в темата, разбира се, без да манипулира мнението на съфорумците, все едно не е имал последната дума той в раздела на модераторите:D След като той каза, че съм правил наградите и предложенията, сигурно 5-6 свестни потребители ми писаха да ми кажат, че са разочаровани, че нещо съм изпуснал или не са вкарани в дадена категория. Филми има, както винаги:beer: 

• Upvote 2
  • Facepalm 1
  • The Best locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...