Jump to content

WWE Royal Rumble - 31 януари 2021

Recommended Posts

THE ENEMY

wwe-rr-1.jpg

Brands: Raw, SmackDown

Date: January 31, 2021

City: St. Petersburg, Florida

Venue: Tropicana Field

MATCH CARD:

30-man Royal Rumble match for a world championship match at WrestleMania 37

Men's Royal Rumble match

20210127_RoyalRumble_Men_FCDate--42b21cb

Announced competitors:

Spoiler

Wrestler[26] Date Notes
Daniel Bryan December 25, 2020 Announced on SmackDown
Bobby Lashley December 28, 2020 Announced on Raw
AJ Styles January 4, 2021 Announced on Twitter
Randy Orton Announced on Raw
Will be the #1 entry (announced on WWE Backstage)
Otis January 8, 2021 Announced on WWE.com
The Miz January 14, 2021 Announced on TMZ
Jey Uso January 15, 2021 Announced on SmackDown
Cesaro
Jeff Hardy January 18, 2021 Announced on Twitter
Sami Zayn January 22, 2021 Announced on SmackDown
Dolph Ziggler
Shinsuke Nakamura
Big E
John Morrison January 25, 2021 Announced on Twitter
Sheamus
Mustafa Ali Announced on Raw
Edge January 25, 2021 Announced on Raw
Will be the #2 entry (announced on WWE Backstage)
King Corbin January 29, 2021 Announced on SmackDown
Rey Mysterio
Dominik Mysterio
Braun Strowman January 29, 2021 Announced on SmackDown

30-woman Royal Rumble match for a women's championship match at WrestleMania 37

Women's Royal Rumble match

20210118_RoyalRumble_Peyton_FC_Date--bbe

Announced competitors:

Spoiler

Wrestler[27] Date Notes
Nia Jax December 28, 2020 Announced on Raw
Charlotte Flair January 4, 2021 Announced on WWE.com
Bianca Belair January 8, 2021 Announced on SmackDown
Bayley
Mandy Rose January 11, 2021 Announced on Raw
Dana Brooke
Peyton Royce January 18, 2021 Announced on Twitter
Alexa Bliss Announced on Raw
Shayna Baszler
Liv Morgan January 22, 2021 Announced on SmackDown
Ruby Riott
Tamina
Natalya January 29, 2021 Announced on SmackDown
Will be the #30 entry as she defeated Tamina on WWE Backstage to win the spot

Last Man Standing match for the WWE Universal Championship

Roman Reigns (c) vs. Kevin Owens

20210111_RoyalRumble_ReignOwens_FC_Sunda

Singles match for the WWE Championship

Drew McIntyre (c) vs. Goldberg

20210105_RoyalRumble_DrewGoldberg_FC_Dat

Singles match for the WWE SmackDown Women's Championship

Sasha Banks (c) vs. Carmella

20210125_RoyalRumble_SashaCarmella_FC_Da

Tag team match for the WWE Women's Tag Team Championship

Asuka and Charlotte Flair (c) vs. Nia Jax and Shayna Baszler

20210125_RoyalRumble_WomensTagMatch_FC_D

• Upvote 7
  • Wank 3
Wildchild

Пиърс срещу Рейнс може би е с цел да отпишат първия от ТВ. Или пък ще излезе и ще обяви, че КО ще го замести в мача... имат варианти да го направят интересно.

• Upvote 1
The Pain

Ебати тъпите мачове, човек.. Роман срещу Адам Пиърс и евентуално Голдбърг срещу Дрю през 2021..

И сложили ОТИС на банера за мелето омг, просто фейл след фейл.

• Upvote 4
  • Haha 1
  • Wank 1
  • Facepalm 1

9MLnN5Y.gif

jobber91

Надявам се Пиърс да вземе титлата, стига с тия самоанци, да си ходят в Самоа.

След това ВЕЛИКИЯ Джей И дабъл Еф - Джей Ей Дабъл Ар И дабъл Ти
ще спечели ръмбъла.

На кечМания дрийм мач - Adam Pearce срещу Jeff Jarrett.

• Upvote 1
  • Haha 1
  • Facepalm 1
THE ENEMY
20 minutes ago, The Pain said:

И сложили ОТИС на банера за мелето омг, просто фейл след фейл.

Тия картинки винаги ги ъпдейтват според това, кой е последния официално обявен, че ще участва, а в случая това е Отис, така че споко.:D До няколко дена ще са други хора на снимката.

• Upvote 2
natopor4en

От една страна съм хайпиниран за рамбала. Няма ясно изявени фаворити в двата мача. Няма спойлери и слухове. Така че от тази гледна точка съм хайпнат. 

Ама от гледна точка на липсата на жива публика, ми е малко филмец. 

Такова пемпървюл като Рамбала без публика просто няма да е същото, деба.

Иначе се надявам женките за трета поредна година да направят силен мач. Макар и да знам, че половината участнички ще са някакви енексти анонимки, азиатки и индийки, къде сефте ги чувам. Стискам палци за Лейси Еванс. Тая милфарка, ако не прокопса в Кеча, то винаги може да стане заместничка на Phoenix Marie. Доста си приличат. А кака Phoenix рано или късно ще трябва да си намерси заместник. Макар че..... аре няма да продължавам, че няма да е пиджи. ;)

При мъжкият ръмбал предвид създадената ситуация, няма да се изненадам, ако видим завръщане на Леснар и печелене на мелето. 

• Upvote 1
  • Haha 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

• 2 weeks later...
LONE WOLF

Тва меле тая година седи доста мистериозно ,като се спекулираше и,че може да има и жива публика .Нямаше мачове за класиране в РР мача всякакви потвърждават участието си и от мъжете и от жените ,но при мъжете единствено Гробаря и См Пънк едва ли да се появят сред 30 мъже.А жените няма такава,която да кажеш тая няма,как да участва в женското меле всяка е заподозряна освен Стефани,Ей Джей Лий и покойната дива Ашли.

• Upvote 1
  • Facepalm 1
ShwN

Доста непредсказуемо меле. Очаквам Сина и Острието да вземат участие в него. За победител имам чувството, че ще е Леснър, който би имал две логични опции за МЕ на WM в лицето на Дрю и Рейнс. 

• Upvote 1
  • Facepalm 1
gboy

Вини Мак не го ли прати Брок да сади компири из Канада? :blink: Или пак ще се върне да наебе целия ростър за 10 минути - баси якото. Не че имам нещо против, така или иначе не съм го гледал WWE от близо година, така че що ли да ме ебе за новите звезди. Да идват старчоците, да ги зяпам два месеца и ще се видим догодина. 

• Upvote 1
  • Haha 1

Just a fan

Пускат ли фенове тия или ще бъде в оная зала с мониторите?

jobber91

Сега си дадох сметка, че ако Голдбърг стане WWE Champion в неделя, той официално ще бъде най-възрастния шампион в историята на тази титла, надминавайки в класацията дори Мистър МакМеън, който 14.09.1999 е само на 54 години и 21 дни

За справка, на 31 януари 2021 Бил Голдбърг ще е на 54 години, 1 месец и 4 дни

Давай баче Бил, чупи рекордите! :rofl:

wwe.gif

• Upvote 1
  • Haha 2
  • Wank 3
  • Confused 1
  • Sad 1
  • Facepalm 1
Jack Bauer

Даже за Ръмбъла грам не съм надъхан, което сигурно ми се случва за пръв път от 15 години. Със сигурност ще си го пусна с надеждата да има няккаво интересно завръщане, но това е. Какво да коментираме че Голдбърг е в МЕ отново... просто трагедия, няма да се учудя и да я вземе, само и само да кажат от Ето че е сред най-великите в историята, човека държал всички световни титли в историята на компанията когато го рпомотират за МЕ на Мания. (джобърската титла на ECW не я броим, там зачитам само рейна на Винс като легитимен :D )

• Upvote 3
  • Thanks 1

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

HBK_forever
Spoiler

• Честно казано, аз традиционно по това време вече съм мега надъхан за Ръмбъла, докато сега не чак толкова, но си мисля, че проблемът е комплексен, или по-точно комплектен, както би сде изразил божинката...и се дължи на комбинацията от липса на време, липса на публика, която допринася за емоцията и....годините си минават, а вече се отдалечава емоцията, която едно чаве изпитва....но не изчезва по никакъв начин! Затова вече започвам лека-полека да се ентусиазирам, вярно е, че започна доста по-късно от обикновено, тъй като предишните 5-6 години чакам с нетърпение това ППВ поне от 2 седмици с нетърпение. Но сега се сетих за него веднъж през седмицата, днес пак, предполагам, че утре вече ще съм надъхан доста, но да видим...лошото е, че се надъхвам поради причината, че се надявам да видя някакви появи на легенди и евентуално някакъв готин победител, като се надявам това да е Браян, който сам по себе си, не е млада надежда, а беше Топ МЕ, в разгара на силите си през 2014.2015 г. Ще се изкефя най-много на появите на Сина, Острието, Кейн, Гробаряь Хиксовете, Леснар и други подобни динозаври, което е показателно. Но по никакъв начин не заявявам, че говори зле за продукта в днешно време, смятам, че дължи по-скоро на факта, че всички остаряваме, макар и бавно, но неизбежно. Явно изпитвам носталгия към миналите времена в кеча... Доста съм надъхан за Дрю срещу голдбърга, но ме е страх, че е дъртият боклук ще вземе пак титлата...няма да се изненадам. Надявам се Миз да кешира успено върху някой от тея двамата уроди, особено ако е върху чифута, още по-добре, такъв мощен хийт ще си донесе, а откога не сме имали мазен долен чикъншит хийл за шампион - от времето на путката ролинс. КО срещу РР ще е хубав мач, сигуен съм, ще го гледам с интерес заради кеч емоцията, но нямам очаквания за нищо изненадващо. Ясно е, че Рейнс с този си образ е доста силно попадение и, макар да харесвам Оуенс, знам, че правилнвото решение тук е РР да запази, и да МЕ-тне мания.
  • Кралското меле традиционно ще прикове вниманието ми по време на едноименното ППВ, като все още вярвам, че има малка и жалка надеждица да не се изсерат брутално върху тазгодишното издание, а да видим нещо готино. Иска ми се да видим силно представяне и да останат във финалната 4-ка Зиглър, Сезаро, Браян и КО. Но това е толкова педалска смаркщина от моя страна, че ми е ясно, че може да си остане само мечта. Залагам на следната финална 4-ка: Ортън, Уаят, Острието, Браян. Уаят печели мелето, определено ще е доста готино и изненадващо, това е и моята прогноза. 

Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler
Spoiler

1 minute ago, HBK_forever said:
Spoiler

Честно казано, аз традиционно по това време вече съм мега надъхан за Ръмбъла, докато сега не чак толкова, но си мисля, че проблемът е комплексен, или по-точно комплектен, както би сде изразил божинката...и се дължи на комбинацията от липса на време, липса на публика, която допринася за емоцията и....годините си минават, а вече се отдалечава емоцията, която едно чаве изпитва....но не изчезва по никакъв начин! Затова вече започвам лека-полека да се ентусиазирам, вярно е, че започна доста по-късно от обикновено, тъй като предишните 5-6 години чакам с нетърпение това ППВ поне от 2 седмици с нетърпение. Но сега се сетих за него веднъж през седмицата, днес пак, предполагам, че утре вече ще съм надъхан доста, но да видим...лошото е, че се надъхвам поради причината, че се надявам да видя някакви появи на легенди и евентуално някакъв готин победител, като се надявам това да е Браян, който сам по себе си, не е млада надежда, а беше Топ МЕ, в разгара на силите си през 2014.2015 г. Ще се изкефя най-много на появите на Сина, Острието, Кейн, Гробаряь Хиксовете, Леснар и други подобни динозаври, което е показателно. Но по никакъв начин не заявявам, че говори зле за продукта в днешно време, смятам, че дължи по-скоро на факта, че всички остаряваме, макар и бавно, но неизбежно. Явно изпитвам носталгия към миналите времена в кеча... Доста съм надъхан за Дрю срещу голдбърга, но ме е страх, че е дъртият боклук ще вземе пак титлата...няма да се изненадам. Надявам се Миз да кешира успено върху някой от тея двамата уроди, особено ако е върху чифута, още по-добре, такъв мощен хийт ще си донесе, а откога не сме имали мазен долен чикъншит хийл за шампион - от времето на путката ролинс. КО срещу РР ще е хубав мач, сигуен съм, ще го гледам с интерес заради кеч емоцията, но нямам очаквания за нищо изненадващо. Ясно е, че Рейнс с този си образ е доста силно попадение и, макар да харесвам Оуенс, знам, че правилнвото решение тук е РР да запази, и да МЕ-тне мания.

Кралското меле традиционно ще прикове вниманието ми по време на едноименното ППВ, като все още вярвам, че има малка и жалка надеждица да не се изсерат брутално върху тазгодишното издание, а да видим нещо готино. Иска ми се да видим силно представяне и да останат във финалната 4-ка Зиглър, Сезаро, Браян и КО. Но това е толкова педалска смаркщина от моя страна, че ми е ясно, че може да си остане само мечта. Залагам на следната финална 4-ка: Ортън, Уаят, Острието, Браян. Уаят печели мелето, определено ще е доста готино и запомнящо се - то

Edited by HBK_forever
  • Confused 1

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

HeaDMaKeR™

Джиндър Махал се завъща като топ бейби фейса и взема мелето.Да не сте изненадани в понеделник само и да зачервите бузките. 😕 

• Haha 1
  • Wank 1
  • Sad 1

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Devil

Промяна в плана на разкриване на имената в RR. Днес на WWE Backstage ще кажат кой ще е номер 1 и 2, а пък в женския кой ще е номер 30, като Тамина и Наталия ще имат мач и ще определят коя. WTF?

• Upvote 2
  • Haha 1
  • Wank 1
  • Facepalm 3
LONE WOLF
3 hours ago, Devil said:

Промяна в плана на разкриване на имената в RR. Днес на WWE Backstage ще кажат кой ще е номер 1 и 2, а пък в женския кой ще е номер 30, като Тамина и Наталия ще имат мач и ще определят коя. WTF?

Така по бива за жените знаят,че хората ,не ги много ебе за тва номер 30 е като всеки номер там да е разкрит : D

Devil
10 minutes ago, Beks said:

Нали има турнир между мелето и манията? 

Винаги е имало. Дори в последните години са 2. Elimination Chamber и Fastlane.

• Upvote 2
HBK_forever
5 hours ago, Devil said:

Да ги еба. Какви са тия глупости, това е тотално осиране на кейфейба! И като цяло е пълна тъпанарщина да преебаваш един от готините моменти за изненада. 0Да казват направо кой е и № 30 при мъжете, даже най-добре да изпишат предварително номерата на всеки, който влиза, та да е ясно, че е бошлаф работа всичко. Къде отива историята за малките чавета, които все още вярват, че кечът е истински, или поне се чудят все още, и не им е ясно напълно всичко. Разбирам, че нета вече е навсякъде и всичко можше да се прочете и хората да се информират, ама реално, ако човек не иска да чете спойлери или форуми, а да е кежуал, който се кефи на продукта, без значение дали гледа редовно, или не, допреди няколко години можеше да си съхрани в голяма стерпен удоволствието от изненадата да види нещо, на което да маркне. Сега това е пълен ташак - толкова са се насрали за шибаните си рейтинги, които са толкова ниски именно защото продуктът им е скапан, че бутат Острието в сегмент в някакво мазе, дето си вари лютеницата, една седмица преди ръмбъла, за да обяви, ей така, помеждудругото, че ще участва. Реално сега и да искаш да се опазиш от спойлери, не можеш, защото Винс дъртия педал и неговата клика ти убиват кефа още със седмичните си шоута. Не ми харесва никак това. Едно време беше супер яко да се гледат неща като драфта, или пък тегленето на номерца за ентранси на мелето, сега ебаха майката на тази магия.

• Upvote 8

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Chicky Ricky
On 1/27/2021 at 6:54 PM, jobber91 said:

Сега си дадох сметка, че ако Голдбърг стане WWE Champion в неделя, той официално ще бъде най-възрастния шампион в историята на тази титла, надминавайки в класацията дори Мистър МакМеън, който 14.09.1999 е само на 54 години и 21 дни

За справка, на 31 януари 2021 Бил Голдбърг ще е на 54 години, 1 месец и 4 дни

Давай баче Бил, чупи рекордите! :rofl:

wwe.gif

Каква млада изгряваща звезда!?!! 

Metzgermeister
8 hours ago, HeaDMaKeR™ said:

Джиндър Махал се завъща като топ бейби фейса и взема мелето.Да не сте изненадани в понеделник само и да зачервите бузките. 😕 

Ти се ебаваш, ама от WWE готвят в момента ново седмично шоу, което ще се казва "NXT India", като сигурно Джиндер ще е топ името в него и не бих се учудил да му дадат мелето, само и само да изглежда по-легитимно, когато тръгне.

• Sad 1

Radox
9 hours ago, Metzgermeister said:

Ти се ебаваш, ама от WWE готвят в момента ново седмично шоу, което ще се казва "NXT India", като сигурно Джиндер ще е топ името в него и не бих се учудил да му дадат мелето, само и само да изглежда по-легитимно, когато тръгне.

Според мене ще го дадат на оня рязан дришло Масур ли беше, къв беше, за да промотират в С.Арабия следващото МЕГА ШОУ.

• Wank 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

THE ENEMY

Напоследък Браян го скъсаха от джобене, но определено в момента това не е атестат за шансовете му да спечели Royal Rumble мача. При него си личи, че ако има подобни планове, те минават през това отново да се разкаже историята за подценения от всички underdog, който постига целта си against all odds. Определено има резон той да е един от фаворитите, за мен Финта също има сериозни шансове. Определено интеракциите които са очаквани тук ще бъдат Orton vs. Edge, Orton vs. The Fiend и евентуално Lashley vs. Lesnar.

Ако има ранен мач в шоуто за световна титла, то по-скоро това ще е Drew vs. Goldberg, където не е изключено да се случи и кеширането на куфара. При такова развитие има добър шанс по-късно Дрю да се включи отново в мелето и защо не, да го спечели повторно.:D WWE обичат да оувърбуукват бейбифейсовете си по подобен начин, така че не бих се изненадал ако и това се случи. 

Иначе за евентуални изненади, всяка година се тръби за Пънк, но нека бъдем реалисти, това няма да стане. Аз очаквам по-скоро хора като Финта, Сина, Леснър, Мърфи, Ролинс, а защо не и Адам Пиърс или Самоа Джо да се появят. Бих маркнал много ако върнат и хора като Карлито и Джейсън Джордан, но това е по-малко вероятно. 

В женския Ръмбъл, вече са възможни повече изненади. Там слуховете са много, като се почне от Ронда, Беки Линч, Триш, Рия Рипли, Мелина и се стигне до Tessa Blanchard. Повечето от тези каки бха влезли с повече от реалистичен атестат за победител, което прави положението още по-интересно.

• Upvote 6
HEIDENREICH

Миналата година гледахме едно от най-добрите издания в историята, мъжкото меле го букнаха почти перфектно и ми влиза в топ 3 на най-добрите дето съм гледал (92,01,20).

Тази година както на почти всички кеча с тия гнусни екрани вместо публика се гледа много тегаво. От 2009 насам горе-долу от почването на PG ерата хората дуднеха че продуктът става все по тъп и бозав и букинга -за малоумни. Есега хем продукта е бозав хем гледаме с тоя умрял тъндърдоум. Тъжното е че пак е една идея е по-добре от чисто празния хамбар в който направиха Кечманията или групата бавноразвиващи се фенове зад плексигласа. Все пак- мерси.

Ще гледам шоуто късно вечер и това ще е истинския тест-дали ще ме приспят от скука.

Понеже го няма обичайното надъхване за шоуто едва ли ще ме изненадат с нещо неприятно.

По ред на номерата -

SASHA BANKS VS. CARMELLA- WC пауза , независимо кога го сложат. Кармела съм я гледал в няколко що -годе забавни сегменти с двамата ръняка Енцо и Кас в НХТ , в главния ростер смени няколко гимика но с тая конска мутра ми бърка в здравето. Видях че са и зачислили некакво слаботелесно негро-- вече забравих какъв беше.

Доколкото разбирам целта на тази вражда е да разделят за известно време Сашка и Бейли, преди да са писнали на кура на всички.

Победител- не и аз

WWE WOMEN’S TAG TEAM CHAMPIONSHIP MATCH
CHARLOTTE FLAIR AND ASUKA VS. NIA JAX AND SHAYNA BASZLER

Още една кенеф пауза. И двата отбора са събрани малоумно и безпричинно, без да има причина трътките да са заедно. В случая с Шарлът и леля Аска - за да се протака в бъдещето и да мине време - при Шайна и Свинята майка - щото преебаха пуша на Шайна, отделно Ная изпоконтузи де що има пача в ростера и ги събраха докато измислят какво да гио правят. Засега не са измислили нищо

И двата отбора имат потенциал да се разпаднат и членовете да враждуват, но Аска е малката жълта кучка на Шарлът и е ебана от нея десетки пъти, я има 1-2 победи я не и всичките без да я тушира/предаде. Супер безинтересен и ясен мач.

Ная и Шайна засега мисля че няма да ги разделям , едно че не знаят какво да ги правят, друго че и двете глътнаха доста водица като монстър хийлове и едва ли ще получат скоро шанс, отделно сега в ростера има нов монстър хийл -малкото сладко Лекси..

Победител : на кой му дреме ?

WWE UNIVERSAL CHAMPIONSHIP LAST MAN STANDING MATCH
ROMAN REIGNS VS. KEVIN OWENS

Не мога да си кривя душата- бачи Роман изгря като хийл, справя се доста добре и като мачове и като сегменти и като актьорска игра, даже семейните драми в катуна с братчеда  се получиха много над очакванията ми. Оуенс е стабилен мидкардър с моментни изкачвания в мейн ивента , точно като сега. Враждата се точи доста месеци, главно за да запълват време , минаха през всякакви мачове и засега се справят идеално.Този тип гимик мач трудно се получава добре, но смятам и двамата че ще доставят.Проблемът е че за мен всички бейбифейсове в смака са пълни омотляци, ако са се спряли да вариант Браян да е големия противник за Мания , трябва сериозно да го изградят, Накаджобо търна фейс наскоро , но не е за главен мая на най-голямото шоу.. Оуенс ще бъде разбит сега и честно казано не се сещам за друг опонент на Голямото Кучи ( който познава дебилния шеф на Walltopia ще разбере невероятно сполучливия ми майтап)

Победител -Е бачи Роман , много ясно, най-ясния мач за вечерта

WWE CHAMPIONSHIP MATCH
DREW MCINTYRE VS. GOLDBERG

Тука е първата възможност зомбираният, немъртъв рептил да го положи на феновете. Всички мислят че дъртия чифут няма място в мейн ивентът и че ако победи Дрю ще е много тъпо и само малоумник би го направил. Както се казва - ДРЪЖТЕ МИ БИРАТА. 

Сериозно се тийзва и кеширане на Миз, но отказвам да повярвам че ще му дадат титлата баш в Ресълмания сезона. Може да я държи за няколко дена или даже седмици като транзишънъл шампион ама от какъв зор?

Победител; .. хммм айде за гаврата Дядо Бил , дано отново ни зарадва с една незабравима 30 минутна екстраваганза , чак жълтите маймуняци от Ню Джапан да завидят.

WOMEN’S ROYAL RUMBLE MATCH

Досега и двата курвенски мача ми бяха тегави за гледане и мисля че обезценяват гимика. Дали е по-добре да гледаме още 1 ръмбъл мач вместо няколко филър мача в ъндъркарда ? Труден въпрос, но засега изобщо не съм впечатлен. Маркнах само на появата на Ронда преди 3 години и това беше СЛЕД мача.

За победител е трудно има доста имена , но за мен реално с шанс за победа са следните ;

Бианка Белеър -получава силен пуш в момента , отделно е църна 

Алекса - аз съм единственият който харесва новият и гимик -като е обикновена откачалка доста прилича на Марго Роби в Харли Куин, като е Финд-ка ми харесват имитациите на Брей Уаят. Ако споменатият не беше станал пак джобър щеше да е по-добре, но според мен има шанс да и дадат и титлата

Ронда -ако и е омръзнало нейният подчовек да и разширява анала в опити да я забремени. Уж почнала пак да тренира - а дано ама надали

Бейли- сидеята да се бие с кака си Сашка на Мания - не особено желан от мен вариант, но не съвсем невъзможен

Шарлът - нея посмъртно не мога да я изключа. Няма НИКАКВА причина да и дават да печели мелето пак , но то и миналата година нямаше

Беки Линч - би трябвало да се радва на бебето си, не ми се вярва да се върне и да прекъсва мача та да ползва помпички за кърма

Някоя от НХТ като Риа Рипли- Едва ли

Победител- чернилката, аз ще викам за малката луда руса кучка Лекси

MEN’S ROYAL RUMBLE MATCH

Тази година в отсъствието на бачи Брок-чо не е толкова интригуваща за мен, не е и толкова наблъскана със звезди след като и Роман и Дрю са извън нея. Все пак победителят не е на 100 % ясен , което я прави донякъде интригуваща

Даниел Браян - досега не е направил нещо особено впечатляващо, даже наскоро джоби на Сезаро. От друга страна освен него в момента няма легитимен опонент за Роман, то е спорно доколко и той е легитимен в момента. Пуша на Биг И се развива много тегаво и бавно, Накамура му трябва ребилд , друг фейс в смака си няма. :(

Основната пречка пред него е че дядо Винс обича да ебе феновете му на този турнир- досега начините по които прецаква малкият брадат хобит граничат със съвършенство и си мисля че и сега трудно ще се сдържи.

Острието - завръща се , изтегли кофти стартов номер, но се превръща в основен фаворит ако още държат на плана да се бие с Ортън за титлата. Отделно така ще прецакат феновете на Браян

Ортън- винаги е между фаворитите , има 2 победи , не мога да го махна 

Има още няколко имена , които на теория имат шанс , но на практика не особено голям :

Шеймъс- ако немислимото се случи и Дрю бие чифута може да враждуват по-нататък

Кийт Лий - засега що-годе го пазят но едва ли ще го пушнат още тази година 

Биг И - за него казах , сингъл пуша му се развива по-бавно отколкото мислех

завръщащ се Брей Уайат  - по-скоро може да елиминира Ортън ако решат да се откажат от Острието -Ортън и да направят още 1 класика за Кечмания. Чак да спечели мача не ми се вярва

Брок Леснар не го слагам в списъка - според мен ще се върна ако и когато  се завърнат феновете , ако беше подписал с тях щеше да се разбере досега, абсурд е да се върне в празна зала

Лашли - напоследък гази , но предимно мидкардъри, според мен и тази година няма да е неговата, въпреки че най-желаният мач за мен е това негро срещу Брок

Стайлс - сра на живота на няколко мидкардъри дето искаха да влязат в мелето . Солидно име, от време на време му дават титлата, но не ми се вярва да е сега

Отделните категории - 

Iron man - Oстрието ( щом ще излиза втори ). То от доста години не правят някой да издържа 1 час на ринга , не очаквам рекорда на Мистерио да падне и сега

Diesel пуш-а за най много елиминации -Миналата година бачи Брок изхвърли половината участници. Едва ли тази година някой ще надмине това. Най сериозни кандидати за мен са Лашли, Кийт Лий  евентуално Брон ( както винаги) Съливан и той става .. ама го забравиха .. по ексцентрична опция -Кариън Крос от НХТ 

най-бързо елиминиран ; Дъртият рептил се гаври с половината ростер - може да е почти всеки, залагм обаче за най-жалката групировка в историята - някой от Ретрибюшън

Изненади ; евентуално Сет Ролинс  .. Джон Сина ще е доста голяма изненада , той за разлика от Брок може да се върне и в празна зала... някой ветеран дето ще седи на ринга 2 минути...

Победител : айде залагам че Винс пак ще ебе Браян феновете и казвам Острието. Гледа ли ми се в трети мач с Ортън- изобщо не. Срещу бачи Роман/ Стайлс /Дрю - да , с удоволствие. 

Очаквания за турнира 6/10 -докато пиша тия глупости се понадъхах

• Upvote 9
  • Haha 1

The Big Red Machine

Абе, защо във видеото с цифрите и статистиките за RR мача, слагат и онова меле с 50-те човека дето беше при рязаните и беше пълно с джобъри и от което помня само че Строуман го взе и му дадоха няква шейхска титла.. 

С това дупене на арабите сега водят Даниел Браян като рекордьор по най-дълго време в един ръмбъл, а не Мистерио. А Строуман е с равни елиминации с Леснар.. пълен шит.
Та ако ще броят всеки подобен мач, помня че преди имаше мини ръмбълчета в Смакдаун с 15 човека, като загрявка за турнира. Ама не са в пустинята, ами в някво провинциално селище в Щатите...

Иначе кеч последната година гледам само в ЮТуб. Не съм много надъхан тази година за ръмбъла, особено като ще е в оная смотана зала с мониторите. И незнайно що обявиха кои са номер 1 и номер 2. Още повече убиват тръпката. Пък и голям престиж ще е тая година да спечелиш - мач за световна титла в зала с монитори... то да те е срам да кажеш че си бил в МЕ на Кечмания.

• Upvote 5
  • Like 1
  • Haha 1