Jump to content

404 page not found

Maradona

Кой ще спечели ръмбъла?  

34 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

itzo1994

ГЕРБ продават най-много мърчъндайз, логично е пак да им дадат победата. Надявам се обаче букърите на шолото да рискуват и да сложат за победител някое ново лице - например г-н Трифонов или г-жа Манолова. А може и да видим яко завръщане в лицето на г-н Цветанов. :w00t:

За мен обаче най-интересно е как ще излъчват шолото. Дали ще бъде само на живо или ще може да се гледа и по интернет. Все пак много пари отидоха за електронна федерация (е-фед).

spacer.png

kabakov

ГЕРБ печелят изборите, ще имат отново няколко депутата по-малко от сега, но пак ще са първа политическа сила. Следват БСП и дпс. Ще влезе и Слави като четвърта сила. Никой с никой няма да се коалира и до края на годината, заедно с президентските избори, ще имаме пак парламентарни.

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

natopor4en

Остават ГЕРБ, БСП и ИмаТакъвНарод.

ГЕРБ елиминира БСП. Заедно с ИмаТакъвНарод изчакват кой ще излезе под номер 30.

Но чакайте малко, Ohhh Bah Gawd, Слави прави опит да изхвърли Бойко. Слави прави опит да изхвърли Бойко над въжетата. Дали Слави ще успее да поднесе изненадата ? Дали това няма да е големият ъпсет на вечерта ?  Но Бойко като старо изпечено ченге успява да се спаси. Контрира и с лолблол поваля Слави. Ченгесарските номерца на банкянската тиква край нямат. Публиката започва все по-силно да скандира Please retire. *clap-clap-clap-clap-clap* Please retire. *clap-clap-clap-clap-clap* Please retire. *clap-clap-clap-clap-clap*

10....9....8....7...6......5..... публиката е екзалтирана, кой ли се крие под номер 30.....4...3..... For the love of mankind, Бойко успява да изхвърли Слави над въжетата. Ах този изпечен кучи син. Със самодоволна усмивка се строполява в ъгъла на ринга и чака финалният претендент. 2....1. дъъъъъъъъъъъъд. Сирената бие. Зазвучава "Мила родино" и джж..... О, Боже мой.... THAT`S GOTTA BE......... THAT`S GOTTA BE RADEV !!!!! THAT`S GOTTA BE RADEV !!!!

Бойко е в шок. Ибрикчиите започват да му подават пачки евро и кюлчета злато, с които Бойко замерва Радев. Но Радев контрира с дрон и отблъсква атаката. Самият той започва атака с дрона върху Бойко. БОй по кухата тиква, бой по тулупа. Аs God is my witness, he is broken in half. Тулупа най-после се свлича безпомощен и изнемощял, което прави задачата на Radev лесна. Със сетни усилия успява да изхвърли тулупа от Банкя над въжетата. Публиката е в екстаз. Чуват се чантове this is awesome, this is awesome, this is awesome....... Thank you Radev. Thank you Radev. Thank you Radev.

На следващата вечер, вечерта след мелето победителят Radev излиза пред милионите, и милионите, негови фенове и обявява, че става андиспютед победител на Републиката и слива титлите в една, а той става вселенски президентски шампион на Републиката.

• Upvote 1
  • Haha 7
  • Wank 2

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

Farest

Дали ще видим последните трима да са Доган, Слави и Бойко. Бойко и Доган изхвърлят плешивия и остават двамата. Доган сам се изхвърля като Бойко ляга долу за да може Доган да стъпи отгоре и да достигне горното въже. Все пак нали се сещате кой разпределя порциите на ДЪРЖАВАТА

Himler

Гроб свършиха с управлението. Мъдривт български народ ще се осъзнае и ще  ги изрита както направи точно преди 20 години с драгалевският мавър

Edited by Himler
  • Upvote 1
Radox
26 minutes ago, Himler said:

одузнсе

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Radox

Номер 30 според мен изненадващо ще е Ахмед Доган.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

• Maradona changed the title to 404 page not found