Jump to content

Тема за впечатляващи изказвания (2021)

natopor4en

Recommended Posts

natopor4en

Приятеле, предлагам тук да публикуваме новите бисери и култово-нечовешки изказвания на драгите путрибитили на Форума, за новата 2021 година. :beer: 

• Upvote 2

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

HEIDENREICH

VSB с интересен боксов анонс 

Тервел Пулев се завръща на 29-и този месец. Ще се бие в Танзания срещу някакъв клетник от Намибия. Да беше направил гала в България с мач срещу Кофе Бабоне примерно. В спортен план ще е същата работа, но поне няма да рискува да бъде изяден от местните.

• Upvote 1
  • Haha 10
  • Wank 1

itzo1994
1 hour ago, Radox said:

Ридли, когато за последен път проверих, това беше темата за годишните награди, а не темата за обясняване кат малко пути?

:laugh: Ама май ни трябва и такава тема!

spacer.png

Radox

За впечатляващи изказвания не знам, но номиринам Бели Гюрсел Георгиева за нов потребител на годината.

• Wank 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

• 3 weeks later...
Lemmon-714
10 hours ago, Metzgermeister said:

Имаше и друг случай, в който си я бях гушнал изотзад и, както можете да се досетите, малкият Майстор месар се беше надървил и тя го усети с дупарата си, при което зададе риторичния въпрос: "Абе, ти да не си?..." и напипа с ръка, за да се увери, че отговорът е "да", а после със задоволство констатира: "Аааа, има хляб значи в тея гащи!"

• Upvote 1
  • Haha 3
  • 2 weeks later...
kabakov
13 hours ago, HeaDMaKeR™ said:

Аз не троля изобщо, всичко което пиша действително го мисля.Пича има леджит визия не на бияч, а на плондер прекалил с бюреците.АЙде Оуенс, Джо, Кейшън Оно и тем подобни също са дебели, ама поне сме ги гледали и доказват на ринга, ама за този пич няма как да съм хайпнат или инвестиран в него, камо ли в "приликата" му с Леснар, защото Леснър на 20 години е мутирал изверг, а тоя е мутирал дюнер и прилича на тия маняци дето продават царевици по плажа.Би било добър гимик де, Рейвън едно време излизаше с пазарната количка с куп боклуци дето биеше хората, тоя ще излиза с хладилна чанта с мамули и след всяка победа ще яде по един.

• Upvote 2
  • Haha 2
  • Wank 2

ring2.png.538ce23918992338276d662ac0e11f49.png

HEIDENREICH

Скромността краси човека. natopor4en се радва на своя излязъл залог тихо и без да се изтъква. А някои го мислят за дразнител .. :ph34r:

Ае Топордяк, ти кога ще престанеш ? Кога ще престанеш с тези безапелационно ултимативни вайлюбетуве  ? Кога ? Защо плебеите блъскат цял месец за парити, а ти някакъв такъв ги правиш за час и половина ? Пак за час и половина си завъртял игрити и направил парити. Пак си сложил храна на масата на плебеите. 

Пори, Пори как го правиш така ? Skrrt Skrrt. Как чуваш чуваш тази сложна вайлюбетърдийска игра ? SkSkSkrrrrt

#TheArtOfWinning 

#WinHereWinThereWinWinEverywhere

Защо няма повече хора като Теб ? Защо ??? Ти за плебеите си като Исус. Той ги хранеше с риба, а Ти им слагаш храна на масата. Храна след поредните вайлюбетуве. Ако бяха библейски времена Ти щеше да си тринадесетият Апостол. 

Чуват се в момента звуци от дзън-дзън. Какво ли е това ? Аааа, това е звука от поредните тежки наздравици вдигнати в Твоя чест, че отново даде пари и храна на плебеите. Гявурите отново правеха помен с чужда пита. 

• Upvote 1
  • Haha 4
  • Wank 1
  • Facepalm 1

Brock_Lesnar

Коментари в темата за Eva Marie / Ева Мари:

eva.thumb.jpg.230d7d8b5735745edb9511b0a1b9afd4.jpg

• Haha 3
  • Wank 1

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Eddie  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020 NEW!!!

Radox

Пиларката съвсем е издухал вече :(

• Thanks 1
  • Wank 1
  • Sad 1
  • Facepalm 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.