Jump to content

Пиянска тема

The Olimpic Hero

Recommended Posts

Sugarev

Пичове, не може да ми стъпите на малкия пръст :D

ПС..
Сериозен съм

Edited by Sugarev
  • Facepalm 2

Absolute madlad

The Olimpic Hero
5 hours ago, Sugarev said:

Пичове, не може да ми стъпите на малкия пръст :D

ПС..
Сериозен съм

Не бъди сигурен.

• Haha 1

Prince10
On 1/1/2021 at 12:52 AM, The Olimpic Hero said:

Жена.

Мен детето ме накара да го спра, но като влезе в пубертета, смятам да започна наново!

• Haha 5
  • Confused 1
Rise of Thunder
19 hours ago, Prince10 said:

Мен детето ме накара да го спра, но като влезе в пубертета, смятам да започна наново!

Мисля, че скоро пак ще го почнеш. 

brayan_lotusrenault

Поздравления за темата.
Наистина обаче не знам откъде да започна, защото има доста култови истории и ще се опитам да обобщя част от тях.
Както каза и колегата по-нагоре действително жените са голям подводен камък и именно поради любовни мъки и депресарщина започнаха и пиянските ми неприключения.
Като се започна от средата на 2017-а, плюс цялата 2018-а бях мъртво пиян през ден и дори не си спомням завършването ми, което ще рече, че сме си изкарали яко.
Иначе за да добиете представа колко не можех да издържам без "пиенЬе", преди втората матура през Май месец 2018-а, някъде в 7 сутринта с един мой скъп авер по чашка решихме да ударим едно Бургаско 0,5 за "загрявка".
Пъкленият ми план да си внеса в кенче от кока кола още бира също сполучи без да се усетят квесторите, пък за да не мириша на река използвах дъвки Airwaves,които бяха толкова люти, че ми потекоха сълзи и се разкихах.

Как и да е, изпих си кенчето с "Кока-Кола" и вече към обяд след като изпита приключи от напрежение се запътих към едно близко заведение и ударих две халби наливна бира, на път за вкъщи си взех и едно кенче "Бургаско", което изпих до половината и заспах, а веднага след като се събудих доизпих и другата половина, та толкова за битовия ми алкохолизъм.
Иначе всичко започна някъде към края на лятото през 2017-а на празника на града, когато си спомням, че датата на празника  съвпадаше с мача между Conor и Floyd.
Та колкото бях хайпнат за мача, толкова бях и пиян, след като с приятели изпихме няколко шишета водка с разредител бира.
След бегли опити за още наливане+удряне по боксовата круша с цел впечатляване на няколко путки реших, че вече съм тотално неадекватен за каквото и да било и се прибрах към 3 сутринта.
Твърдо решен да остана буден за мача, който щеше да започне някъде към 6-7 часа сутринта българско време, при прибирането ми реших да си пусна току-що излязлата песен на Емилия и Тони Стораро-Как да Изтрезнея.
Дотолкова бях замаян и пиян, че дори при най-малкото отваряне на очите ми идваше до повърна и имах чувството, че ще умра.
Понеже живея в апартамент, да стигна до тоалетната беше мисията невъзможна за мен,  а и нямах волята да стигна до там и да върна поръчката.
За сметка на това за 0,2 секкнди изтичах до терасата и я оповръщах и за мой късмет на сутринта съседската котка се беше погрижила да изчисти злите ми деяния от предната вечер, понеже беше изяла всичко.
В крайна сметка издържах за мача и вече към третия рунд бях напълно изтрезнял, обаче още ме съмнява дали си заслужаваше да премина през всичките тея неща, след като самият мач не беше нищо особено :D
Иначе най-култовата за мен история е как месец след дипломирането на бала на една приятелка си направихме един пиянски маратон от 5 следобед до 10 сутринта.
По някаква причина след това с моя авер решихме, че е прекрасна идея да идем мъртво пияни до лафката близо до даскалото, където редовно закусвахме.
След като той реши да ме замери с една принцеса по необясними за мен причини и след като пееше някакъв цигански семпъл на Джамайката логично бяхме изгонени от лафката.
Вместо да се приберем обаче, ние решихме да гейткрашнем часовете в даскало.
За протокола аз бях мега зле тогава с една бяла тениска, която около яката беше яко нацапана с червеникава течност, наподобяваща първия мензис на някое непълнолетно момиче.
Вече отдавна завършили влязохме полуживи, но доста весели и "бодри" в даскалото.
Моя авер се беше запътил към училищната фелдшерка и след като я видя започна да и пее въпросния цигански семпъл на Джамайката, който явно му се беше забил в мозъка.
Казвам ви тая така го гледаше, че ако можеше да се убива с поглед, то въпросното приятелче щеше да пукне точно в тоя мил момент.
Аз пък решавам да го повлеча на горния етаж, за да търсим моята "голямото любоФ" и да нахлуем в часа и.
За мое щастие точно в тоя ден тя беше решила да не ходи на училище.
Решили вече да си ходим в коридора ме спира даскала по История, който като видя червената тениска се спука от смях и вика "Кво бе, да не си бил на бой с таралежи".
Иначе като цяло вече бях изтрезнал и бях твърдо решен да се прибирам заедно с още пияния ми авер и се запътихме към изхода, когато моя приятел по незнайна причина беше решил да нахлуе в директорската стая, да започне да пее на директорката част от песента на Анелия-Зоопарк "А тебе ше те пращам в зоопарка" ,като се въртеше и я сочеше с пръст.
Вероятно не можете да си го представите, но самият учуден вид на директорката+тая песничка с зоопарка и аверчето как се въртеше и я сочеше буквално ме насраха от смях.
Естествено след тези малоумни деяния бяхме изхвърлени от охраната, но разярените и учудени погледи на фелдшерката и директорката са нещо, което до ден днешен ме разсмива.
Иначе след края на 2018-а спрях изобщо да пия, а Септември същата година ми беше и последното напиване.
От тогава насам само лятото удрям по няколко халби наливна бира по един път в месеца и по празниците по 50-тина грама ракия или уиски за здраве.

Edited by brayan_lotusrenault
  • Haha 1

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

The Olimpic Hero

Да си призная ли? Уж спирах алкохола, но вчера се напих.... Ами, не издържах. Всъщност, не трябва да се оправдавам, нали. Или да си търся извинения. Просто се напих. Ами, това е...

Този пост не трябва да е тъжен всъщност. Но това е смесът от алкохол, хазарт и любов. До това води, до алкохолизъм! Не, че и преди не бях алкохолик де. 

Алкохолик е гадна дума, нали. Един познат ми каза, че по-хубава дума била "пиянде".

Ебахти тъпия пост, чоек.

Ок, постът не трябва да е тъжен.

Днес ще ми излязат залозите, нали!

Никога не ми излизат, когато пусна подобен пост.

Но 2021 е моята година и ще ми излязат, ок!?

Ок, добре!

Излизат ми!

2021 е моята година. Или ще умра или ще се променя. Вярвам ли си, не знам? Ок, дано да се променя!

2021 е моята година!!!!!!

• Haha 1
  • Confused 1
  • Sad 4
  • Facepalm 1

HEIDENREICH

Heма и 5 дена...  Нищо не става от тебе чуек, за чеп за зеле не ставаш.

То шибаният Кристофър Молтисанти издържа повече.

Дроп.

Ако беше в София .. е знаеш си. 

The Olimpic Hero
1 minute ago, HEIDENREICH said:

Heма и 5 дена...  Нищо не става от тебе чуек, за чеп за зеле не ставаш.

То шибаният Кристофър Молтисанти издържа повече.

Дроп.

Ако беше в София .. е знаеш си. 

От утре спирам! Обещавам!

• Upvote 1
  • Like 1

The Olimpic Hero
1 hour ago, itzo1994 said:

Олимпиц, тия постове са за ФБ, излагаш ЕКИПА.

Да, направо във фейсбук ще тръгна да пиша такива работи. BWC е мястото за Словоизлияния!