Jump to content

КИКБОКС

Recommended Posts

Всичко от света на кикбокс и муай тай, без значение коя организация.

Glory 77 - 30 Януари 2021
Нидерландия

Spoiler

MAIN CARD

Heavyweight 120 kg    RICO VERHOEVEN /NETHERLANDS/ (C)    VS.    JAMAL BEN SADDIK /MOROCCO/  Glory Heavyweight Championship;

Light Heavyweight 95 kg    ARTEM VAKHITOV /RUSSIA/ (C)    VS.    ALEX PEREIRA /BRAZIL/ (IC)  undisputed Glory Light Heavyweight Championship;

Welterweight 77 kg    CÉDRIC DOUMBÉ /FRANCE/ (C)    VS.    MURTHEL GROENHART /NETHERLANDS/  Glory Welterweight Championship;

Super Bantamweight 55 kg  TIFFANY VAN SOEST /USA/ (C)    VS.    ALINE PEREIRA /BRAZIL/  Glory Super Bantamweight Championship;

Light Heavyweight 95 kg    LUIS TAVARES /NETHERLANDS/    VS.    DONEGI ABENA /SURINAME/    ;

Heavyweight 120 kg    TARIK KHBABEZ /MOROCCO/    VS.    ANTONIO PLAZIBAT /CROATIA/

PRELIMINARY CARD

Heavyweight 120 kg    RAUL CĂTINAȘ /ROMANIA/    VS.    MARTIN PACAS /SLOVAKIA/    

Lightweight 70 kg    ITAY GERSHON /ISRAEL/    VS.    GUERRIC BILLET /FRANCE/

Часове преди събитието разбирам, че нещата са се пообъркали. Бен Садик е получил някаква травма още преди 10 дни, заради което няма да гледаме така очакваната трета среща между него и Верхувен.

За сметка на това сега имаме Heavyweight Tournament Semi-Finals RICO VERHOEVEN v. HESDY GERGES

и TARIK KHBABEZ    v. LEVI RIGTERS

Има и други промени, но ме мързи да ги описвам, повече инфо тук

Ако някой е пропуснал битката между Верхувен и Бен Садик от 2017г. струва си да я изгледа:

https://www.youtube.com/watch?v=f8gq2Gu0dZk

Edited by jobber91
  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 months later...
On 6/8/2021 at 7:42 PM, neshev said:

Ubereem се завръща!

Ubereem vs Rico Verhooven на 23 октомври в Холандия!

Не следя особено кикбокса, но това сто процента ще се гледа. Две абсолютни легенди на спорта. Рико е животно, и мисля че Овръийм ще кляка, но нищо не се знае.

Edited by Jack Bauer

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

• 2 weeks later...
  • 1 month later...

Започвам доста да се надъхвам за мача между Верхувен и Овърийм. Кой според вас влиза като фаворит? Според мен Верхувен трябва да е сериозен фаворит. 

18 hours ago, Lag4 said:

Започвам доста да се надъхвам за мача между Верхувен и Овърийм. Кой според вас влиза като фаворит? Според мен Верхувен трябва да е сериозен фаворит. 

Овърийм отпада, контузен е :mellow:

• 3 weeks later...

Хубав мач направиха Верхувен и Бен Садик, доволен съм. Не бях виждал досега Верхувен да кърви така.

• 3 months later...
  • 4 weeks later...

Жалка история, тея олигофрени забравиха, че 2 години бяха навряни като съсели по домовете. И в техните държави полицията ги биеше с палки по улиците, ако не носят маски или не спазват комендантския час.

• 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 year later...

Тази седмица, GLORY ще проведат турнир при тежките в една вечер:

image.jpeg

image.png

• 2 months later...
neshev

Теодор Христов ще се бие утре на Glory 92 в Амстердам. Негов опонент ще е холандецът Джей Овермеер, като е доста вероятно победителят да получи шанс за титлата при победа тук. 

• Upvote 1
  • 1 month later...

Стоян Копривленски все пак ще вземе участие в тазгодишното издание на K-1 MAX, след като замени контузения шампион Оян Фенг. В първия рунд, Копривленски ще се изправи срещу легендата Буакау Банчамек. Турнирът ще се проведе на 7 юли.

image.png

Edited by neshev
  • 3 weeks later...
HEIDENREICH

Нашият е бил, евала ?

Нешович, доколко престижна е тая победа, легендата в пика си ли  е или е остарял вече ? Не следя кикбокса о времето на К1 галавечерите и не знам кой какъв е. 

neshev

Престижна е победата. Буакау все още е стабиляга. Малко по-късно ще се бие с Денг Силва на 1/2 финала. 

• Upvote 1
neshev

Копривленски е на финал, след победа с решение над Денг Силва, и ще се изправи срещу Виктор Акимов. 

neshev
Posted (edited)

Копривленски нокаутира руснака и стана шампион на K-1 MAX. :beer:

Така се нарежда до имена като Джорджио Петросян, Масато, Анди Зауер, Буакау и Алберт Краус. Огромна победа. 

Edited by neshev
  • Upvote 2
  • Like 1