Jump to content

Ще се ваксинирате ли?

Himler

Recommended Posts

Тъй като все повече се говори, че ваксината за Корона ще е задължителна, ако искаме да пътуваме  ми е интересно какво мислят драгите съфорумци по въпроса. Прим мен,тъй като животът ми зависи от пътувания ще съм приндуен, въпреки че не ми се иска.

Също така според вас ще успеят ли да ни набутат това абсурдно по мое мнение правило?

• Upvote 2
BAITO6O

Често използвам един термин за ей такива неща, за тия доброволни неща,  препоръчително ЗАДЪЛЖИТЕЛНО. Ясно е, че ако искаш да имаш достъп до някои неща, искаш не искаш, ще трябва да са ти били това "нещо". Което пък в интерес на истина за мен е правилно решение да е доброволна и ако щеш да имаш достъп до други неща да я имаш. 
Ако беше изцяло задължителна (което май и да искат няма как да е) ще е лошо. Понеже ще се говори, че хората нямат свобода и други глупости, то хората никога не са имали свобоата ама това е друг въпрос. Свободен си колкото ти позволят "господарите".

Ако пък е обратното и само тези дето иска да си я слага, а тия къде не са пък да имат и те достъп до някои неща, като тия с ваксина, пак е лошо.

Затова правилно решение са избрали.

Но важният въпрос, дългосрочните последствия какви ще са, от евентуални "странични ефекти" като цяло никой не знае към днешна дата.

След 10г. не се знае тая ваксина на къде може да избие и какви последствия може да има. 

Иначе има един друг парадокс с ваксината, който е свръзан с конспираторите. Това как с тая ваксина ти слагат чипове, щом водещето е да ти сложат чипа, то значи това не е баш ваксина и здравословни последствия няма да има.

Слагат ти там чипа и това е минало заминало всичко си е като преди. От кво да се страхуваш за здравето си хаах.

Другите пък глупости, че искат с ваксината да намалят населението, да го направят безплодни или да умират по-лесно и други глупости пък въобще няма да се коментират. Ако искаха тия "лошите зли хора" контролиращи Света, то много лесно щяха да го направят, ама все пак трябва  някои да работи за тях и да им консумира нещата нема как. 

Иначе аз ЗАСЕГА, също не бих си я сложил. Понеже май съм го изкарал (след 10 дни ще се види дали имам анти тела). Дългосрочните ефекти и рискове  в най-голяма тежест са да не искам засега да си я слагам.

• Upvote 3
baikiro

Аз го изкарах вече през Април така че ще пропусна. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Освен ако не го хвана и не съм в някво много тежко състояния в следствие от вируса , иначе категорично не. 

• Facepalm 1
Jack Bauer
2 hours ago, Dudley said:

Освен ако не го хвана и не съм в някво много тежко състояния в следствие от вируса , иначе категорично не. 

Нали знаеш че ваксината не е лекарство, даже ако си я биеш като си болен най-вероятно сам ще се умориш?

• Upvote 3

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

23 hours ago, baikiro said:

Аз го изкарах вече през Април така че ще пропусна. 

Може да го повториш.

18 hours ago, itzo1994 said:

Ще си хакваш ли чипа?

Чакам да ми пристигне 5G телефона от китай, за да мога да се управлявам от него.