Jump to content

Кубрат Пулев срещу Anthony Joshua - 12 декември 2020

Recommended Posts

UNDERTAKER*

Чак легенда... То ние изначало нямаме много боксьори, които да са се пускали при професионалистите, аз поне не се сещам. По-голямата сила ни е в аматьорския бокс, а там имаме далеч по-успешни боксьори от Кобрата, със световни титли, олимпийски медали и т.н. Кобрата при аматьорите беше същия и като при професионалистите. Доколкото си спомням на Олимпиадата в Пекин загуби от някакъв кубинец ли беше и естествено обвини съдите, осветението в залата и какво ли още не :D

natopor4en

Е Легенда си е. Жива легенда. Няма друг професионален боксьор в България, който да е носил толкова много радост, щастие и усмивки на своите български сънародници. Няма друг, който да е събирал толкова зрители в залата и милиони зрители пред малкият екран. Залит се пукаха по шевовете. И като добваим, че е патриот и родолюбец, закърмен в любов към Отечеството. Та дори имената на братя Пулеви са на български владетели. И това, ако не е Легенда, смятай за какво си говорим. 

• Facepalm 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

THE GRIM REAPER

Мача щеше да бъде много по интересен, ако Кобрата беше направил поне едно щъркелче :) .

• Haha 3

Ако тоя спорт имаше една федерация и един световен шампион Кубрат нямаше и да помирише такъв мач, така че да е доволен че лапна милионите.  Той едва ли е и в топ 10 на категорията или ако сме оптимистични да кажем, че е на някое от последните места в топ 10. Не мисля, че притесни Джошуа в който и да е момент. А опитите му за траштолк бяха смехотворни, то трябва да знаеш добър английски за тая работа. 
Само чичо Тони знае как да наказва черньовците.

• Upvote 1
  • Like 1
Just a fan
5 minutes ago, Lag4 said:

Ако тоя спорт имаше една федерация и един световен шампион Кубрат нямаше и да помирише такъв мач, така че да е доволен че лапна милионите.  Той едва ли е и в топ 10 на категорията или ако сме оптимистични да кажем, че е на някое от последните места в топ 10. Не мисля, че притесни Джошуа в който и да е момент. А опитите му за траштолк бяха смехотворни, то трябва да знаеш добър английски за тая работа. 
Само чичо Тони знае как да наказва черньовците.

Тоя не еба ли дъщеря му?

BAITO6O

Въпрос към хората, които са по запознати с бокса. По смомен @neshev @gboy @VSB май са най-активни, но и други може да кажат.
Много хора съм питал интересуващи се от бокс по-задълбочено, защо аджеба му е нужно на този спорт толкова много ужасно много организации ( не става въпрос за регионалните и националните), със сигурност е за пари, но водещите световни организации са мамка му 4 на брой
От WBC, WBA, WBO, IBF, защото заради тия тъпи организации, която шампиона трябва да защитава пояса си с прендента на самата организация, нямаше мач между AJ и Wilder. Каква е логиакта да е много трудно да станеш безпорен шапион като държиш всички пояси ли баси. 
При тежките май последния безпорен шампион беше Ленъкс Люис, братята Кличко май държава двамат едновременно пък всичките пояси.

За мен лично две до макс 3 световни организации е ОК и то ако не си правят сечено прекалено много от което феновете да се преебаните. Ясно е, че WBC и WBA са май най-престижните.

Edited by BAITO6O
neshev

За кинти се прави.

Отдавна разбраха, че ако рекламираш битката като битка за "световната" титла, тя продава повече. Тъй че вместо да има един шампион, който се бие веднъж в годината, можеш да имаш четирима и можеш, ако се наложи, да правиш битки, които обединяват поясите. Тъй че организации колкото искаш има, но тези четирите се утвърдиха като най-престижните.

В бокса има и линейни шампиони. В тежката дивизия, това е Tyson Fury, който победи Wladimir Klitschko преди 5 години. 

• Thanks 1

Другарю Живков, те на тия организации само поясите са техни, мачовете не ги организират те. Затова и не виждаме големи срещи, щото всеки дърпа към себе си чергата и не щат да се бият помежду си. Всеки промоутър гледа да си пробута човека нагоре и да му уреди правилните мачове. С две думи - за пари. 

Аз не съм много сигурен, че и догодина ще видим Джошуа - Фюри. Доста по-вероятно е, уви, всеки да си пази поясчето и да се бият само в туитър и инстаграм. 

Сега феновете ще се надъхваме половин година, че ще има Фюри - ДжошЛа ... и накрая ще кажат - айде AJ с Усик и ЦиганинО с Аджит Кабайел и толкова за 2021. В другата тема е писал @VSB, че отсега са се размрънкали WBO. А не мисля, че и Еди Хърн изгаря от желание да се бие златната му кокошка с Тайсън Фюри. най-малкото, че преговорите ще са кошмарни и за парите ще се разберат трудно.

• Thanks 1

WBC и WBA са най-старите и оттам някои може да ги броят за най-престижните, но те всъщност са и най-корумпирани и произвеждащи малоумщини. IBF и WBO, може би точно щото са по-млади и неналожени, са малко по-принципни. Иначе, шампионът определя престижността на колана, не федерацията.

И промоутърите, а не организациите, са виновни за неслучването на Джошуа-Уайлдър. Те са основното зло. Ако утре промоутъри и боксьори се съберат и решат да отeбат организациите, тия трибуквия са чао. На феновете слабо им пука за тях. За всеки победителят измежду Джошуа и Фюри ще е безспорният шампион, ако ще и нито един от коланите да не притежава. Явно, както казва и Нешев, тия организации просто са удобни на големите риби да си рекламират мачовете и да си намират извинения за неслучването на големите битки.

По мое мнение Боб Аръм, който има договор с Кабайел и Фюри, далеч повече би предпочел първо да се случи тази битка отколкото да се хвърля на Фюри vs Джошуа. От една среща между Циганина и Аджит ще прибере голямата пара, иначе ще трябва да дели с Еди Хърн, че току виж и загубил неговия човек. В тоя ред на мисли и една срещичка с Кубрат хич не е далеч - ей го, и нашият тъкмо да хване големия чек, хем и паричките ще си останат в Top Rank. Кво ще ми се занимават с Мачруум, да си късат нервите само. :D  

Тия приказки след мача снощи - тях ги слушаме нон-стоп във всички категории. 

Edited by gboy

https://www.actualno.com/moresport/kubrat-pulev-s-pyrvi-dumi-sled-zagubata-iska-revansh-ot-djoshua-news_1531527.html

Кубрат Пулев ще иска реванш от Антъни Джошуа след тежката загуба. За това разкри той в интервю за bTV. "Ако е мъж на място, би трябвало да ми даде реванш", каза Пулев и допълни, че ще иска втора среща на ринга с Джошуа. "Най-ме е яд, че не го победих", каза още Пулев.

Както би казал Radox - насирам, чуек!! Няма такъв жалкар в родния спорт, даже Гринго.

• Upvote 2
  • Thanks 1
  • Haha 5
  • Facepalm 2

Точно исках да го пускам и аз това, но видях че си ме изпреварил, ахахах! Нереален наглец, с тотално неадекватна преценка за нивото и мястото си - "Абе можех да го бия, ама не бях достатъчно подготвен". Не знам как не е добавил, че "ако мача беше на улицата, щеше да го пребие". Буквално насирам, чуек!

• Upvote 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

UNDERTAKER*
4 hours ago, Loop said:

Ако е мъж на място, би трябвало да ми даде реванш", каза Пулев и допълни, че ще иска втора среща на ринга с Джошуа. "Най-ме е яд, че не го победих", каза още Пулев.

Очевидно бая лошо го е ударил по главата...

Медийната пропаганда също има огромно влияние в изкарването на Кубрат на едва ли не нещо невиждано за България. В Сърбия, когато Джокович избра Иванишевич за свой треньор беше буквално разкъсан. Няма да сравняваме нито като успехи Джокович и Кубрат, нито като принос и подпомагане на държавата и сънародниците им. Тук четем за някакво грандиозно посрещане на Кубрат като победител?! Аз видях две момчета, които свириха на гайди за под минута, 10-15 премръзнали журналисти и  Пулев, който каза, че е много гладен и ги отеба под предтекст, че им било много студено. :D Вече за "Разходката в Лондон", където бил разпознат от едва ли не половината град и брат му му направил и качил снимки с двама души няма дори какво да говорим.

• Haha 2
ЧОТУДЕ
On 12/13/2020 at 9:57 AM, HEIDENREICH said:

Да я еба и простата курва

Е, не е тъпа. Знае кво да каже, щото иначе нея сигурно ще успее да набие като се прибере вкъщи.

9 hours ago, MJ23 said:

Вече за "Разходката в Лондон", където бил разпознат от едва ли не половината град и брат му му направил и качил снимки с двама души няма дори какво да говорим.

В момента съм в Англия и тука на никой не му пукаше за тоя мач (освен може би само на най-заклетите боксови фенове). Даже в същия ден станах свидетел на разговор между двама колеги, който представляваше нещо такова:

- Ще гледаш ли AJ тая вечер?

- С кой ще се бие.

- С някъв украинец... 😅

Мощно се изсмях отстрани и им обясних защо, след като ме попитаха. Ся ясно е, че не са някви боксови привърженици, ама си следят спорта и често обсъждаме футбол например. Не са някакви хванати от гората като една бивша дето ме беше питала "Ако Ливърпул играят с България, за кой ще си". Още тогава разбрах, че тази връзка няма да просъществува. :( 

Edited by ЧОТУДЕ
  • Like 1
  • Haha 3
  • Confused 1

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

HBK Forever ли ще е адвоката на Пулката в този епизод?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.