Jump to content

Кубрат Пулев срещу Anthony Joshua - 12 декември 2020

Recommended Posts

natopor4en

Аз сега гледам не ДАЗН бокса. Ама в интернета. :cool:

Балъците да дават 3 лв. от парити на родителите си.

#HatersGoonaHatePlayasGonnaPlay

#Winning 

• Like 1
  • Haha 1
  • Facepalm 1

slammy.gif slammy.gifslammy.gif

natopor4en

Трябваше Флойд да прескочи оградите и да се намеси в мача. Което да доведе до желаният таг тийм мач Сарафа и Пулев vs Флой и Дшола. :( 

• Upvote 1
  • Haha 3

Just a fan

И сега изведнъж излиза Багата да спаси Кобрата, както Батиста правеше едно време с Мистерио. БООК ИТ ВИНС!!!

• Haha 1
Brock_Lesnar

Е не в 8-и, в 9-и рунд го приключи. Реално си беше голямо постижение, че нашия изкара до 9-и рунд, след като още трети щеше да приключи мача. Нокаутът накрая се получи много зрелищен. Заслужен успех за AJ, Кобрата играеше мръсно и неспортсменски с удари зад тила и след гонга, но това няма да го прочетете в gong.bg

• Upvote 6

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Eddie  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020 NEW!!!

Кобрата как очакваше да вземе мача с ляв прав. Това ли му беше гейм плана? И от 3500 опита дали е вкарал 3 4 чисти прави удари. Можеше и по-добре да се представи, но Пулев буквално излезна на ринга за да пуска ляв прав докато не бъде нокаутиран. Това да не ти е нигерийския кошмар бе Кобра??? 

Mariyan01
8 minutes ago, Brock_Lesnar said:

Е не в 8-и, в 9-и рунд го приключи. Реално си беше голямо постижение, че нашия изкара до 9-и рунд, след като още трети щеше да приключи мача. Нокаутът накрая се получи много зрелищен. Заслужен успех за AJ, Кобрата играеше мръсно и неспортсменски с удари зад тила и след гонга, но това няма да го прочетете в gong.bg

Абсолютно съм съгласен, само като си помислиш, че боец като Поветкин беше нокаутиран по рано си е постижение

• Upvote 2
Jack Bauer

Пулев отново се доказа като лайно, с тези удари зад главата и ударите след гонга.Време е за пенсия. Рядко съм доволен да видя някой да губи, нокаута беше страхотен. Стария AJ се завърна, но си личи че си е взел и поука след мачовете с Руиз, доста по търпелив е и не влиза guns blazing както преди.

Нямам търпение за AJ VS Fury, просто това е МАЧЪТ!

• Upvote 4

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

natopor4en

Ае приятеле, сега тези 5 млн палнда по карта ли ще му ги преведат ? Или кешовица ? :( 

• Haha 2

StoneColdFaN

Не, просто нашия няма никакви качества да е световен шампион (което го предрекох още като уредиха мача). Значи, не мога да отрека, че Вегнер го е подобрил малко или много, щото истината е, че ако Пулев сега беше със стария треньор (Ото Рамин или нещо подобно) - на 3-тия рунд щеше Джошуа да го нокаутира. Аз гледах вчера мача с Кличко от 2014 - 'ми той Пулев още на 1-вата секунда беше насрал и не знаеше къде се намира. А сега имахме тука отскоци, движения, защита, т'ва-онова. Респект за т'ва, че издържа 9 рунда, но той нямаше абсолютно никаква офанзива. Т'ва е огромна грешка, щом говорим за боксьор от ранга на Антъни Джошуа. Имаш мач за световната титла и възможност да я спечелиш, а вместо т'ва ти излизаш там, даваш назад като мишка и се оставяш да ти шиба токатите в мутрата. Ама иначе на приказки щял шампион да ми става. 

Edited by StoneColdFaN
  • Upvote 1
natopor4en

За жалост Топора отново се оказа прав. Като каза, че Пулев няма никаква офанзива и това ще му коства мача. Което и стана. Доста, доста слаба офанзива от страна на Пулев. Все едно е на спаринг мач. С тези удари в тялото и епизодични пускания на едната ръка просто няма как да стане работата. Топора е гледал не един и два бокса, и хич да не е му е ясна материята. Няма офанзива - няма победа. 

• Upvote 1

Както и с Кличко, единственото хубаво нещо, което показа Пулев, е добрата брадичка. Бавен, еднообразен, така и не успя да скъси дистанцията. Все пак се надявам, че няма да се отказва или да се съсредоточава в битки в България срещу разни чували. На тези, че и на повече години, Поветкин постигна най-читавата си победа в кариерата, а Ортиз си мечтае за трети шанс за титла. Все още може да даде няколко добри битки Кубрат, апетитен скалп ще е за достатъчно сериозни имена. А и срещу повече пасващ стилово му боксьор, ще изглежда по-добре.

След тази вечер, за мен Фюри би бил още по-сериозен фаворит срещу Джошуа. Че и шансовете на Усик доста ми се повишиха.

Edited by VSB
  • Upvote 4
5 minutes ago, natopor4en said:

За жалост Топора отново се оказа прав. Като каза, че Пулев няма никаква офанзива и това ще му коства мача.

Това е сигурно, защото "дефанзивата" му е страшно добра. :D Да ти вкарат три поредни ъперкъта в професионален мач... скандално зле. 

• Upvote 1
natopor4en

Както каза Топора, това е последният голям мач на Пулев. Не си мислете, че ще го видите срещу Усик, Фюри, или другите ментета. Пулев е наясно, че е в зенита на своята кариера и най-малкото поне от едното его няма да позволи да бъде използван за трамплин в кариерата на разни набедени боксови звезди. Очаквам още 2-3 срещи на Пулев срещу непретенциозни съперници, след което да обяви край на изключително славната си и успешна боксова кариера. 

Just now, Kalata said:

Това е сигурно, защото "дефанзивата" му е страшно добра. :D Да ти вкарат три поредни ъперкъта в професионален мач... скандално зле. 

Ъмм.... Кличко след само един го превъобразиха в жираф. В смисъл.... ддз.... :( Сякаш филмец малко. 

• Upvote 1

Много зле. И аз не се кефя какъв е Ганьо, но се надявах да видя някакво подобрение при него - цял живот само спами ляв прав и ляв-десен. Очаквах да видя нещо ново, хареса ми как е свалил кила и колко бърз изглеждаше и... дотам. Еми да те еба, играеш за титлите, на 40 си почти, това ти е шанса. Пробвай да влезеш в някоя размяна, да скъсиш дистанцията, ДА СИ ИЗВАДИШ ДЯСНАТА РЪКА ОТ ГЪЗА... За защитата не ми се говори, верно поне беше вдигнал ръцете тоя път, ама ъперкътите ги блокираше само с брадичка. В тежките моменти не успя да влезе в клинча и да си поеме дъх, AJ го разхвърляше както си иска. Явно толкова си може, надявах се да е имал нещо подготвено да изненада поне феновете, а единствено ще бъде запомнен колко е неадекватен и как се лендзи докато го удрят. Може ли да те проснат 5 пъти и да викаш след мача "Remember who I am"???? AJ беше яко WTF...

Нямам търпение да видя кой ще обвини този път.

Нямам търпение да видя и как Фюри ще разкрие Джошката. С такъв бокс няма шанс срещу Циганина.

• Upvote 4
brayan_lotusrenault

Казах го преди месеци, казвам го и сега-нещото, което различава посредствените от великите шампиони и спортисти е уважението, джентълменството и спортсменството.

Нашият Курват Нулев не притежава нито едно от гореизброените, то не бяха плезения, удари след гонга и дори не го видях да поздрави AJ след мача.

Селташкото му поведение на кантара вчера бе разбираемо-искаше да направи шоу и да хайпне битката, но непремерените изказвания в навечерието на мача показват селташкия му манталитет и разликата между него и големите в дивизията, еми мамка му срещу теб е световния шампион, покажи малко респект и уважение, ако го беше показал щеше да си загубиш достойно и хората нямаше да те плюят и хейтят.

Все пак хвала за това, че издържа 9 рунда срещу боксьор като AJ.

Сега очаквам да буукнат мач с Fury и Joshua да бъде разкрит като менте, особено, ако играе както игра срещу Нулев днес.

Edited by brayan_lotusrenault
  • Upvote 2
  • Like 1

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

29 minutes ago, brayan_lotusrenault said:

Казах го преди месеци, казвам го и сега-нещото, което различава посредствените от великите шампиони и спортисти е уважението, джентълменството и спортсменството.

Тоест Мохамед Али и Тайсън не са велики шампиони? 

Траштолка си е част от бокса от много години, да не кажа от началото още. Но Кубрат в това отношение нищо особено не е направил. Какво толкова - каза му, че ще го бие и ще го нокаутира ... о,чудо на чудесата ... И след мача му рече  "помни кой съм" ... голяма работа, видиш ли. 

• Upvote 1
  • Like 1

Rise of Thunder
On 12/6/2020 at 5:56 PM, Rise of Thunder said:

Без да съм някакъв велик разбирач на тема бокс, мисля, че Кобрата ще брои звездите някъде между 4 и 5 рунд. 

Добре де. Подцених нашия. Това би трябвало да го научи следващият път да не плямпа много.