Jump to content

Кубрат Пулев срещу Anthony Joshua - 12 декември 2020

Recommended Posts

45 minutes ago, Loop said:

Радвам се, че не съм единственият "родоотстъпник" като не викам непременно за нашия селтак и си се кефя на далеч по-адекватното поведение и умения на Джошуа. Почти напълно съм съгласен с това мнение, затова и го цитирам. Искрено се надявам да няма някакво подценяване от Джошуа с мисли за мачове с Фюри и Уайлдър или някаква изненада с прочутото "в категорията и един удар е достатъчен".

Най-логичният изход за мен е победа на Джошуа, дълги дни да слушаме спортните "журналисти" на БТВ, Нова, Гонг и там другите да ни обясняват колко мръсно е играл Джошуа, съдията, мафията, кривия ринг, ръкавици и т.н., след което Пулев да се оттегли от активния спорт и да се включи в политиката. Въобще натам ми бие. Кандидат президент, че е по-скътано от премиер. Или той, или Мутафчийски срещу Радев, от сега се мятам на облога за следващите избори.

А ако стане някоя изненада тип Руис просто и телевизиите ни, и сайтовете ни ще са негледаеми от насиране и лизане на гъза на някакъв селтак, дето поради някаква неразбираема за мен причина трябвало да се асоциирам и аз с него само заради паспорта. Така че а дано не.

Напълно съм съгласен.

• Upvote 2

И кое му е по - адекватното на тоя маркетингов продукт? Абсолютен лицемер, неотдавна се показа и като расист. Голяма част от сънародниците му го презират. Бивш дилър и пандизчия. Пулев колкото и да е прост, държи се една идея по - естествено. И аз съм твърдо против слепия патриотизъм и задължаването да викаме за еди кой си, понеже сме от една държава,но тук ще го подкрепя. Ситуацията си е win-win. Или титлите идват в България, или Тайсън Фюри най - после ще получи шанс да разкрие и този медиен балон. 

• Upvote 2
  • Thanks 1
  • Haha 1
BAITO6O

БИ било доста приятно пораженията и травмите сега да бъдат още по-тежки и лоши от мача с Кличко. Бате ви Кличко му еба путката майчина на селяка.

Spoiler

1.thumb.jpg.b26ba6639c135463561e580bb36a5aef.jpg

2.jpg.823e9f2c2d597353d30d8c606741431d.jpg

3.jpg.55e7978c0155e5851048ab312e371903.jpg

4.thumb.jpg.d4b1142266865f60570f9e8704397cbb.jpg

5.thumb.jpg.6950053acfe48c6ef8cc02a5ed5584c5.jpg

6.jpg.2a11d21d707bd53b96fe2bd2bb57b7c7.jpg

• Like 1
  • Haha 2
  • Wank 1
neshev

Така като гледам, Кобричката ми изглежда предоволен, че ще гушне тези 4 милиона и се съмнявам да си е повярвал този път, че ще бие. :lol:

Това с мексиканеца беше рядък филм. Късна смяна на опонента, битка в Америка, вероятно е имало подценяване, може би лагерът му е бил калпав. Факт е, че беше нокаутиран, но е факт, че се завърна по шампионски и не даде никакви шансове на Ruiz в реванша. Очаквам занапред това да му е стилът, особено в битки, в които е огромен претендент. Да гледа как да не загуби, първо, а пък ако нокаутът се предостави, да го потърси. 

Кобрата дълго време чака тази битка, даже е цяло чудо, че успя да си я уреди. Със сигурност, като видиш с какви ходещи трупове се изправи, това не е претендентско резюме, но това е положението. Корупция до шия. Става въпрос, че Кобрата от доста време си боксува на едно място, не става по-добър със сигурност и от доста време не се е тествал срещу някой адекватен. Тъй че за мен той вече си взе нужното от бокса, тук ще се позлати отново и после очаквам да направи 1-2 битки в София и да се пенсионира като легенда на българския бокс. Пък и си спомням как 2017 беше готов да дари половината си надница за благотворителност. Сега да се чува нещо подобно? :rolleyes:

Би трябвало да е ясно, че решение в Англия срещу Joshua няма да спечели, каквото и да става. Единственият му шанс е да нокаутира Joshua. Съмнявам се, че отново ще се втурне от първия рунд. По-скоро ще се съхранява 5-6 рунда, ще инциира здраво клинчове, при всяка по-настъпателна атака на Joshua и ще чака късните рундове, ако въобще се стигне до такива, където да вдигне темпото. Така смятам, че ще се боксира Кобрата.

Пък вече да спорите кой е по-готин, кой е по-достоен. Това са боксьори, повечето стават такива, защото са неперспективни отрепки. :D Тъй че нито един от двамата не може да се нарече пример за подражание. НО, не виждам защо някой трябва да бъде съден за предишните си изцепки, след като е показал желание и нагледно се е променил за по-добро. Joshua доста израсна като човек и може да се нарече за пример на подражание и как спортът променя за по-добро. Докато нашата Кобричка, за добро или за лошо, още е на "кобеше на улицата шех да го убиЯ" ниво като разсъждения. :lol:

ААА, нали някой питаше кога ще почва. Еми, преди 00:30 наше време, не ги чакайте на ринга. Ако намеря стриймове, преди да откъртя, ще споделя в темата. :happy:

Edited by neshev
  • Upvote 3
37 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Кобрата, 7-и рунд, KO, Убийство, залагайте!

Олефеми Олашени, 12-и рунд, с избягване от Клетката, залагайте!

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

brayan_lotusrenault

Тоя сляп патриотизъм по вълната Григор-Кубрат също не е ок, единия в момента става по известен с путките, които ебе,отколкото с някакви сериозни тенис успехи, вторият пък се държи като абсолютен бай Ганя с тези малоумни и непремерени изказвания и няма и никога няма да има нивото да стане световен шампион в бокса, всички знаем какво е "trash talk" ,но първото нещо на което те учат, какъвто и спорт да практикуваш дали бокс или федербал, то е да си спортсмен, да играеш честно и да си пич на и извън ринга и това разделя примерно Антъни Джошуа от нашенеца, не го харесвам изобщо Джошуа, но хората които следят бокса сами знаят какви джентълменски и спортсменски изказвания имаше и как се държеше на пресконференциите, независимо дали печели или губи, та цялата хранилка отива за тези, които те изкарват абсолютен родоотстъпник, антибългарин и дезертьор, щом не харесваш Гришо и Кобрата. 

Толкоз по темата

• Upvote 1

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j

Brock_Lesnar

Аз в този мач съм за Кубрат.

Селяк ли е? - Селяк е.

Простак ли е? - Простак е.

Ще падне ли? - Ще падне.

Въпреки това, смятам, че подобен шанс български боксьор да се бие за Световните титли при най-тежките в бокса не се случва всеки ден и трябва да подкрепим сънародника си. Наистина е огромно постижение мястото му сред най-добрите 10 в дивизията, а това даже е и негов втори шанс за титлата, което показва, че запазва нивото си и не случайно е там. В последните си мачове Кобрата не е особено убедителен и спечели много трудно срещу румънеца Дино, например. Изглежда е позагубил от своята сила и трудно постига победи с нокаут. Движението му и кондицията по време на мачове са доста добри и дори в късните рундове може да бъде свеж, ако оцелее дотам. Смятам, че този път няма да прави циркаджийски номера като в мача с Кличко, който го ступа доста здраво. Предполагам, че ще подходи по-мъдро и предпазливо в двубоя, за да не брои звездите отрано.

A Олафеми Олашени J също си е научил урока от миналата година срещу Руиз и не мисля, че ще допусне Кобрата да го изненада. Ще играе предпазливо и ще гледа да избягва ударите на нашия с клинчове. Действително и той не е особено убедителен в последно време и в мача с Руиз игра да спечели по точки и да го измори, като избягваше размяна на удари, които му костваха първата среща. Предполагам, че е проучил добре нашия и няма да бъде изненадан от него.

В първите рундове на срещата очаквам опознавателна битка от двамата и предпазливи действия, за да разберат каква е тактиката на противника. Кобрата мисля, че няма шанс да го прати в нокдаун или нокаут, така че единствената му възможност ще е да победи по точки, само че в UK шансовете му това да стане са илюзорни. Просто трябва да го смаже от бой и да има огромно предимство, за да се надява на победа, а това няма как да стане. Очаквам атаките на AJ да се засилят след 5-и рунд и срещата да приключи около 8-и рунд с нокаут в полза на Joshua. Ако Кобрата оцелее всичките 12 рунда, независимо от резултата, ще си е голям успех.

Това е спортното събитие на България за годината, а защо не и за последните няколко години, за жалост няма да го предават по телевизията, което е кощунство - хората плащат да гледат мачове и бойни спортове по 6-7 платени канала на Домус ага и сие и точно това събитие да не се излъчва по нито един от тях. Очаквам срещата с голям интерес и дано Кубрат се представи на ниво.

• Upvote 8

Lesnar vliza i Cena se nasira.gif

Класика от миналото: Jericho vs Benoit 🇨🇦 vs 🇨🇦

Най-добрите вражди на Kurt Angle в WWE:

vs Edge  vs Benoit  vs Triple H  vs Eddie  vs HBK  vs Austin  vs Cena  vs Lesnar  vs The Rock

Най-доброто за годината от WWE:

2010  2011  2012  2013  2014  2015  2016  2017  2018  2019  2020 NEW!!!

The Olimpic Hero

DAZN може да се заплати и с добавка към сметката ви към мобилния оператор. Приложение в google play. Могат до 2-ма човека да гледат с един абонамент. Така, че делнете си 3 лв. с някой. :D

• Haha 1

Ами ако Кобрата победи бих се зарадвал доста. Все пак е Българско момче, но просто не е на това ниво. Дано поне стане качествен мач

• Upvote 1

Според вас ако се срещнат на улицата, Коврата ще може ли да пребие Олашени?

• Haha 1
  • Wank 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

И според мен кобрата ще се насочи към политиката, просто трябват кинти от някъде. Не мисля обаче че ще се насочи към президентсвото, не е за там. Може да вземе някакъв процент от гласовете, но пълен абсурд да спечели изборите. От друга страна много по удобно за него, а и за нас донякъде, да не го гледаме много, е да стане едно депутатче, може и независим. Да си взима паричките там, появява се пред медиите веднъж-два пъти на месец-два и толкова. Аз поне на негово място на там бих се насочил. 

Edited by prenti

Са последно тоя Крали Марко ли е, Олашени ли е...

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

StoneColdFaN
1 minute ago, Radox said:

Са последно тоя Крали Марко ли е, Олашени ли е...

Аз предлагам да бъде наричан по друг начин - човекът, който ще напердаши Кобричката. :)

The Olimpic Hero

Заложихте ли апартаментите, момчета? Аз утре ще притежавам целия ми вход и ще изпратя съседите ми да си ходят! Време им е, защото не вярват в силата на КУБРАТ "ДЪ КОБРАААААААААААААААААААААААААААААААААА" ПУЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕВ!

Мачкай КОБРАААААААААААААААААААААААААА!

• Haha 1
  • Sad 1
  • Facepalm 3

brayan_lotusrenault

Който има на приемника си сръбската Sport Klub 3 да пуска там, на нейно място са пуснали DAZN.

tumblr_mt5clbqDxW1shmud4o1_400_zpspgav4j