Jump to content

The Mandalorian

Sugarev

Recommended Posts

HEIDENREICH

Харесвам го.

Втори сезон тръгна доста тегаво , с 2 поредни филър серии в които нищо важно не се случи.

Откакто вкараха Бо Катан и Ашока Тано обаче доста ми вдигнаха интереса. Супер много съм надъхан и за евентуална поява на адмирал Траун, чувал съм че е много любим характер на феновете, но не съм чел или гледал нищо за него досега.

В анимацията Clone Wars има много за мандалорците, даже финалът на шоуто е за тях, но още не съм имал време да я гледам, хем я дръпнах през август.

Предполагам че така много неща ще се изяснят.

• Upvote 1

HBK_forever
4 hours ago, Sugarev said:

Тема за хитовия сериал,

може да споделяте мнения и коментирате тук. 

От клипчето, което сте качили, изглежда интересно, но за първи път го чувам - за какво става въпрос в тоя сериал?

[center][size=6][b]NO! NO! NO![/b][/size][/center]

Sugarev
7 minutes ago, HBK_forever said:

От клипчето, което сте качили, изглежда интересно, но за първи път го чувам - за какво става въпрос в тоя сериал?

Star Wars spin-off за bounty hunter/мандалорианец на име Дин Джарин, действието се развива 5 години след Star Wars: Return of the Jedi, много добре се развива до момента, има още 3 епизода до края на втори сезон. 

Edited by Sugarev
  • Upvote 2

Absolute madlad

itzo1994

Последният епизод беше много интересен,

Spoiler

най-накрая видяхме Асока, споменаха и Траун :wank::wank::wank:, не знам какво ще направят в оставащите 3 епизода, но съм яко зарибен.

Надявам се да продължат Mandalorian или да направят още сериалчета за този Extended Universe, но да ги поверят на разбиращи режисьори и сценаристи. Дис ис дъ уей.

• Upvote 2

spacer.png

Sugarev
9 minutes ago, itzo1994 said:

Последният епизод беше много интересен,

Hide contents

най-накрая видяхме Асока, споменаха и Траун :wank::wank::wank:, не знам какво ще направят в оставащите 3 епизода, но съм яко зарибен.

Надявам се да продължат Mandalorian или да направят още сериалчета за този Extended Universe, но да ги поверят на разбиращи режисьори и сценаристи. Дис ис дъ уей.

Доколкото знам третия сезон се пише в момента

Absolute madlad

• 2 weeks later...
HEIDENREICH

Последните 3 серии са чук, измиха срама от челото от мизерния старт.

Боба Фет изкърти последната серия, баси терминатора се оказа, Мандо репа да яде.

• Upvote 2

• 2 weeks later...
HEIDENREICH

Басии много силен финал на сезона.  Марк аут след марк аут.

Spoiler

Бо Катан... Асока... ЛЮК ШИБАНИЯТ СКАЙОКУОКЪР ... 

Боба Фет крал на Татуин.....

Свърших поне 3 пъти само тая серия.

Изобщо не очаквах че качеството ще се вдигне ЧАК толкова много след безобразно скучните първи 2 серии.  8.5/10 на целия сезон 9/10 на финала 

• Upvote 1

• 3 weeks later...
Dudley

Класа безспорна. Дейв Филони и Джон Фаврю възкръснаха поредицата след абсолютно тъпата трилогия която забатачи френчайза. Препоръчвам последните 4 серии на Clone Wars  да се изгледат от всеки фен. 

• Upvote 5
  • 1 month later...
Suffer-H

^А знаеш ли защо я уволниха? Защото политическите й убеждения клонят, подчертавам, клонят към десните. В същото време, водещата на The High Republic, някаква изключително противна чернилка, е отрит расист спрямо бялата раса и ни поставя под общ знаменател в Туитър. Какво правят Дисни? Пускат туит в подкрепа на това животно! Ще ме хванат за кура, не ме ебе и за Мандалориан вече, да мре целия франчайз, да връщат Катлийн Кенеди начело на всички големи проекти, пък дано ги погребе всички, мамица им!

Edited by Suffer-H
  • Upvote 1
  • Sad 1

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

Suffer-H

Става интересно, в недяля ще има разкрития.

• Upvote 1
  • Like 1

Ф.Н.Н.В.Ф.З.В.В.П.Н.Б.Р.С.

ShiningWizard

Обичайният двоен стандарт в Холивуд, където леви капути като Джеймс Гън могат да се шегуват за Холокоста и педофилия и да получат нова филмова сделка, но когато човек с различно мислене като Карано направи сравнение на сегрегацията в тази културна война, човекът яде хурката. 

Edited by ShiningWizard
Dudley

Като знаеш какви са в Холивуд , за къв хуй ти е да пишеш такива глупости в социалните медии... на всички е ясно , че там са разни неолиберали и с такива коментари само можеш да си вкараш таралеж в гащите както и стана. Разбирам е какво има предвид , но никога няма да е ползотворно да правиш сравнения с нацистка Германия и особено в социалните медии и никога ама никога няма да ти донесе позитиви дори и да си прав , още повече ако си разпознаваема личност.