Jump to content

Опасни ли са за здравето blade job-овете в кеча според вас?

Smegma

Recommended Posts

Здравейте.

Уча за девелопър, но проблемът ми е, че съм страшно мързелив. В една друга тема прочетох пост на The Pain, в който обясняваше как след всяко добре свършено продуктивно нещо се черпи с мара за награда. Аз мисля да направя точно обратното и по неговият метод да се самонаказвам след недобре свършена работа, нещо като допълнителна мотивация. Според вас кечисти като Ric Flair, които през годините са кървяли като прасета имат ли някакви long-term проблеми точно в тази част?

Ето и пост от reddit на екс-инди outlaw mudshow кечист, който обяснява всичко подробно. В краен случай ще поствам еджи сторита в инстаграм и ще съм куул сред 01+ демото.

cABOlHo.png

• Facepalm 2
neshev

За здравето, не точно, ама лицето ти ще стане като орана нива.

image.png

Купи си един ластик, слагай го като гривна и го дърпай за наказание. Това ми изглежда по-умният вариант. Успех.

• Sad 1
Jack Bauer
56 minutes ago, Smegma said:

Здравейте.

Уча за девелопър, но проблемът ми е, че съм страшно мързелив. В една друга тема прочетох пост на The Pain, в който обясняваше как след всяко добре свършено продуктивно нещо се черпи с мара за награда. Аз мисля да направя точно обратното и по неговият метод да се самонаказвам след недобре свършена работа, нещо като допълнителна мотивация. Според вас кечисти като Ric Flair, които през годините са кървяли като прасета имат ли някакви long-term проблеми точно в тази част?

1. Ти малоумен ли си?

2. В случай че не си малоумен, то най-вероятно страдаш от някакво психично заболяване, та препоръчвам да потърсиш професионална помощ - психолог, психиатър, специалист по аутизъм, или какъвто друг специалист е необходим.

Със сигурност си поне едно от двете ако наистина мислиш, че се пише девелОпър най-малкото.

• Upvote 1
  • Like 2
  • Thanks 1
  • Wank 1
  • Sad 1

Jack Bauer- CTU World Heavyweight Champion!

The Pain

Радвам се, че новото поколение не само ползват, но и развиват идеите ми в други насоки :wub::2funny:

• Haha 4

9MLnN5Y.gif

The Olimpic Hero
1 hour ago, The Pain said:

Радвам се, че новото поколение не само ползват, но и развиват идеите ми в други насоки :wub::2funny:

Ето заради това този форум е велик и изграждаме личности в него!

• Upvote 1
  • Like 2

HEIDENREICH
10 minutes ago, Dudley said:

А пиратките опасни ли са ? 

Не. За какво са ти пръсти? 

• Upvote 1
  • Like 1
  • Haha 1
  • Facepalm 1

Не ги слушай тия дърти задръстеняци! Blade-вай, но само пред камера иначе не си заслужава. Звучи супер яко. Може и да си посипеш пода с габърчета и да легнеш рязко върху тях. Живей на ръба!

• Upvote 1
  • Like 1
The Best

Мислех, че не е истина, но прочитайки заглавията на последните две създадени теми във форума излиза, че @Jack Bauer е прав и Йо Реалния се е завърнал да троли с пълна сила:D

• Upvote 1
  • Facepalm 3
6 hours ago, Jack Bauer said:

Със сигурност си поне едно от двете ако наистина мислиш, че се пише девелОпър най-малкото.

Еми според тебе сигурно се пише дивелопйер?

Edited by Radox
  • Haha 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Jack Bauer
23 hours ago, Radox said:

Еми според тебе сигурно се пише дивелопйер?

Хаха, доста забавно ми го казА, бате.

Just now, Jack Bauer said:

Хаха, доста забавно ми го казА, бате.

А според тебе варненските мутри ибали ли са Йоанчо?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

Jack Bauer
1 minute ago, Radox said:

А според тебе варненските мутри ибали ли са Йоанчо?

Аз мисля, че по този въпрос не може да има две мнения..

• Haha 1

• 3 weeks later...