Jump to content

Локални федерации, малки галавечери, реалити шоута - обща тема

Recommended Posts

gboy

Тъй като е нелепо да правим отделни теми за шоута, които така или иначе бъкат с непознати бойци и рядко се гледат, отварям тази тема, в която да следим разни локални федерации тип ONE, KSW, Eternal, LFA, Cage Fury и прочее. Освен това мисля да пускам по някой ред за неща като DWCS, както и за по-малките галавечери на Белатор. 

Последното интересно шоу - KSW 56, което всъщност си е ППВ в Полша и е относително високо като класа.

В мейнивента Роберто Солдич победи Матерла (или както там се чете), а в ко-мейн ивента за LHW титлата играха Томаш Наркун и Иван Ерслан. Наркун (поляк) победи във втория рунд със събмишън. Това е пета поредна защита на пояса и Наркун се води едно от най-сериозните имена в Европа на този етап. 

Edited by gboy

• gboy changed the title to Локални федерации, малки галавечери, реалити шоута - обща тема

Тая седмица беше пълно с разни локални събития, но общо взето нямаше нещо кой знае какво. Иначе от последните DWCS имаше попадения. 

https://www.tapology.com/fightcenter/fighters/120801-mrio-souza-nimrode

Това момче Дайна не го взе в UFC, а според мен има много потенциал в него. Мисля, че рано или късно ще се озове при големите. Ще е интересно да се следи кариерата му идните години, а и е доста млад - на 24 години е още. 

Главният оперативен директор на ММА веригата Titan FC дебютира с победа в клетката на 49 години.

Лекс Макмеън доказа, че, освен да управлява бойци, самият той може да се справи под светлините на прожекторите, и записа впечатляващ успех в тежка категория срещу далеч по-опитния в боевете Джъстин Торнтън (6-18) на шоу в Доминиканската република.

Това беше разкошен клошарски мач :beer:Напомни ми на мачовете на Танк Абът от тъмните времена. Пестници, бутане, размахване на ръце ... Абе, гледайте го, струва си. То така или иначе свърши за минута и половина.