Jump to content

Mafia X: All-Stars

Socki

Recommended Posts

25 minutes ago, baikiro said:

Когато няма очевиден заподозрян най-логичния вот в Ден 1 е някой, който е expendable. Поради тази причина засега съм се насочил към Farest.

Price по-скъп ли ти е? :ph34r:

2 minutes ago, neshev said:

Price по-скъп ли ти е? :ph34r:

Човека поне пише и се опитва да играе. Другият е клоуна на мафия (форума). 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

The Olimpic Hero

Абе, я кажете това за Price. Ок, на мен ми е 50 на 50, но вие тримата - Dudley, neshev, Radox гласувахте буквално от нищото за него, наредихте се един след друг супер бързо. Какъв е филмът там?

The Olimpic Hero
Just now, Dudley said:

3-мата сме мафиоти и гоним граждани :) 

Не, аз съм далеч от тази мисъл, че е възможно и тримата да сте мафиоти. Чак толкова очевадно изиграно е невъзможно, но просто са ми интересни доводите ви.

24 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Ами да де, аз точно това обяснявам. Системата Мартингейл почти винаги води до фалит. Виждал съм го и на рулетката, виждал съм го и с играчи на спортни залози, които гонят дадено събитие на отбор, което не се е случвало от много време... и фалират, защото това събитие пак не се случва.

Аз съм лош комарджия, затова се пенсионирх

Много ми бие на изкуствено първото му мнение , може и да греша разбира се , но така го усещам. А не знам защо Радокс и Нешев ме последваха веднага , може би и те са видяли същото

15 minutes ago, baikiro said:

Човека поне пише и се опитва да играе. Другият е клоуна на мафия (форума). 

Аз съм съгласен с теб тук, Фарест е от хората, които като останат до по-късен етап в играта затрудняват намирането, защото винаги са съмнителни и винаги до края се чудиш длаи не е мафиот или гражднин. Ако никой днес не достатъчно съмнителен днес, то бих го жертвал

Аз вече казах защо гласувах за Price, не виждам смисъл да се повтарям.

Иначе neshev е пуснал поста си явно докато аз съм писал. Не го бях видял и не съм се влиял от него.

35izpu1.jpg

Както казва Light, аз съм малко като в Параграф 22. Каквото и да напиша, както и да го направя, все събуждам някакви подозрения. Определено не съм достигнал това съвършенство в гражданската игра като други и ще трябва още доста да се уча. 

Сериозни заподозрени все още по никакъв начин не бих могъл да имам, единствено в някаква степен Олимпик и Дъдли за себе си ги числя към гражданите, но нищо повече. Радокс донякъде ми е странен, но по скоро не вярвам толкова коренно да се промени, ако се е паднал мафиот. 

Досега не съм написал и един олигофренски пост и пак ме обвинявате, че съм олигофрен. Заслужавате да бях мафиот и да видите тогава към олигофрен съм по принцип. 

Засега иначе не знам за кой да гласувам. Прави ми впечатление, че Радокс и Олимпик имат конфронтация, като че ли малко насила. Или и двамата са мафиоти или Радокс има някаква стратегия спрямо Олимпик

Не знам дали ще мога да вляза отново до края на деня. Ще се опитам, но не обещавам. Затова давам от сега гласа си за Farest. 

@neshev внимавай, защото те знам, че обичаш да гърбиш в последния момент и когато хората ги няма за да се защитят! 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Гласа ми ще отиде за Бай Кирчо. Досега във всички сезони в които сме били и двамата ме е защитавал в първия ден като събирах гласове, а сега ме напада без причина. Благодаря ти бай Кириле, че се показа по толкова аматьорски начин

18 часа минава. Идва ли LightOne да избухне с филмарския пост?

Трагедия, не. :(

Колкото и да е иронично, за момента само Принцът ми стържи по струната на съмнението, а не е като да исках да го играя реваншистки за едното голо съмнение. 

Price просто играе една стъпка по-успокоено, защото досега все първия ден бе от по-плахите да не настъпи някой. Не мога за тази едва доловима промяна да го лепна мафиот.

ЧОТУДЕ посочи да го мъдрим вота измежду звездите "по милост". Което има резон, ако искаме All-stars да бъде такъв и легендите да се staredown-ват на финалната права, че да не се получи накрая All-stars от Ali Express.

Фарест, душата, веднъж излезе ли ти име, няма отърване, па иди доказвай, че нямаш сестра. Остана да докажеш обаче пророческите си способности, че ми мирише на пангар.

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

The Olimpic Hero

То на Кирчо е удобна тази тактика. "Няма ме момчета, може и да не вляза до края на вечерта". И минава между капките. Но защо пък да не го надупим, докато го няма, като в 9-и сезон, а!? Ние виновни ли сме за неговите проблеми, че нямал време, а!? Това донякъде е в рамките на шегата, обещах днес да не гласувам против негелалния имигрант.

Price: 3 гласа (Dudley, neshev, Radox)

Farest: 2 гласa (ЧОТУДЕ, baikiro)

Radox: 1 глас (The Olimpic Hero)

baikiro: 1 глас (Farest)

Не са гласували: hacky, Price, LightOne, Prince10, MJ23)

За елиминация са необходими 7 гласа. Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа

635682_orig.jpg

Дежа Вю ли ще правим от миналия сезон ? Пък и по модела на нешката , кирчо трябва да е мафиот вече а ? :(

За сега слагам глас на Прайс.

Стана най-подозрителния н аповечето, аз ще тръгна със стадото, притеснително е, че стан лесния вот

26 minutes ago, hacky said:

Сигурна врачка е!

Вероятността пак е 1 към 12 или както би казал Scott Steiner 0% chance of winning. :D Обаче Farest написа два хубави поста, чак ще ме е жал, ако го махнем. Ако оцелее обаче, няма гаранция, че на третия ден няма да дойде в 21:30 пиян и да гласува без да е чел темата. :D Бай Киро беше опраскан през миналия сезон, защото животът на врачката е самотен. По тази логика, ако той бъде махнат днес би следвало да е гражданин или врачка, т.е. пак без хора, които да го защитават. По принцип гражданите имаме 50% chance of winning, но тъй като ЧОТУДЕ е в отбора шансовете нарастват на 66,6%. Ако Бай Киро е от нас обаче, нашите шансове спадат с 33,3%. Предлагам да хвърляме ези-тура за него и Farest. :D 

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg

Price: 4 гласа (Dudley, neshev, Radox, hacky)

Farest: 2 гласa (ЧОТУДЕ, baikiro)

Radox: 1 глас (The Olimpic Hero)

baikiro: 1 глас (Farest)

Не са гласували: Price, LightOne, Prince10, MJ23)

За елиминация са необходими 7 гласа. Краен срок за гласуване е днес в 22:00 часа

635682_orig.jpg

2 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Ако Бай Киро е от нас обаче, нашите шансове спадат с 33,3%. Предлагам да хвърляме ези-тура за него и Farest. :D 

Price къде е в уравнението? :ph34r:

Нямам кой знае за какво да се хвана срещу когото и да е, нямам сериозни заподозрени. Не ми се иска да се хвърлям и аз срещу Фарест, макар че съм съгласен с нещата, изписани срещу него. Остава ми една единствена опция - доверявам се сляпо на интуицията си и ще играя с Олимпик, пък така или иначе са ми странни изказванията на Радокс за момента. 

Гласувам за Radox

2 minutes ago, neshev said:

Price къде е в уравнението? :ph34r:

Това е тъй като се получи мини-вражда между Фарест и Бай Киро. Иначе постът ми беше ебавка заради днешния ден и дискусиите на тема хвърляния на стотинки, боб и леща. :D 

Untitled.jpg.6cffe6d78a174fa266602411f53c66c9.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...