Jump to content

Mafia X: All-Stars

Socki

Recommended Posts

The Olimpic Hero

Подобен блъф се прави, за да омекотиш сетивата на играчите, за да те подценят, за да ги спечелиш, за да изглеждаш по-приятелски, по-слаб, не толкова впрегнат в играта, много са нещата. Това реално си е един вид социална игра, но чрез стратегически блъф.

• Upvote 1
  • Facepalm 1

Prince10
13 minutes ago, hacky said:

@Prince10 Това обяснение за блъфа търсих, реално не се заяждах, наистина можеше да ти помогне като се замисля ако беше на пангара в ден 3, представи си пишеш"в момента съм пред родилния дом и чакам, жена ми е вътре, ако спра да пиша до края на деня ще знаете причината", тук получаваш съжалението на хората и си спасен? :D

Не съм казал, че си се заяждал. Не беше това идеята, смятах да избухна с някакво промо как това е един от последните ми дни във форума, защото съм преценил, че трябва да се отдам на семейния живот и това е причината да ме нямаше към месец тук, като щях да потърся за последен път доверието на гражданите :D Реално Сървайвър ми е изпилил мозъка просто, трябва да спра да го гледам за извество време :(

neshev

Това беше легендарен ход и трудно ще бъде надминат. Може би само Шерифския блъф на Олимпик от най-добрия сезон, с най-добрата игра, може да му се опре.

baikiro
24 minutes ago, neshev said:

Това беше легендарен ход и трудно ще бъде надминат. Може би само Шерифския блъф на Олимпик от най-добрия сезон, с най-добрата игра, може да му се опре.

Сега последно, кой ход е най-легендарен? Блъфа на Принц10, блъфа на ЧОТУДЕ или играта на Олимпик? :)

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

Farest
5 hours ago, baikiro said:

Сега последно, кой ход е най-легендарен? Блъфа на Принц10, блъфа на ЧОТУДЕ или играта на Олимпик? :)

Айде моля ви се! Най-легендарния блъф е когато излъгах за двете О-та и се чудихте да ми вярвате ли на тая простотия или да ме махате. Аз пък от друга страна се заливах от смях като свиня 

• Haha 1
Radox
9 minutes ago, Farest said:

Айде моля ви се! Най-легендарния блъф е когато излъгах за двете О-та и се чудихте да ми вярвате ли на тая простотия или да ме махате. 

Те доста хора се вързаха кат путита тогава отначалото.

• Wank 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.