Jump to content

Mafia X: All-Stars

Socki

Recommended Posts

Just now, neshev said:

Абе беше си тролня, малко да се разведри обстановката.

Пичът е ЧАВАК, какви деца, какви пет лева ви гонят? :D

Разбрах, но не разбрах каква му е била идеята да го казва? Ето Енеми го хвали тук.

• Sad 1
Just now, hacky said:

Това въпроса ми може би трябваше да е към @THE ENEMY казваш, че е успешен блъфа на принца, какво значи това? Какво реално постигна с този блъф или аз изтървах нещо в играта? Реално, който е имал съмнения към него, едва ли защото е казал, че ще има дете му е бил по-малко съмнителен?

И аз не знам какви са тия хвалби, че си излъгал за нещо извън форума, което даже в случая пък не промени с нищо хода на сезона и не повлия на играта по никакъв начин. Има няколко човека тука, дето ако излъжеш, че баба ти ражда или е спрял тока, след това свършват в гащите какви невероятни паралели със СЪРВАЙВЪР било това и как така се играела играта. За мен, а предполагам и за доста други, Prince10 още в Ден 2 беше явен мафиот, така че блъфът даже имаше обратен ефект според мене.

• Like 1
  • Haha 3
  • Wank 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

1 minute ago, Radox said:

И аз не знам какви са тия хвалби, че си излъгал за нещо извън форума, което даже в случая пък не промени с нищо хода на сезона и не повлия на играта по никакъв начин. Има няколко човека тука, дето ако излъжеш, че баба ти ражда или е спрял тока, след това свършват в гащите какви невероятни паралели със СЪРВАЙВЪР било това и как така се играела играта. За мен, а предполагам и за доста други, Prince10 още в Ден 2 беше явен мафиот, така че блъфът даже имаше обратен ефект според мене.

В ден 2 принца пише, че не може да пише много, че чака дете. В ден 3 се спуква да пише :D 
Затова някой от сървайвър гурутата да ми каже какво той спечели в играта? И а з мога да напиша купих си ферари и не мога да го спра да го карам, ще ми повярвате, но няма да спечеля в играта нищо. :D 

• Haha 1
ЧОТУДЕ
5 minutes ago, hacky said:

В ден 2 принца пише, че не може да пише много, че чака дете. В ден 3 се спуква да пише :D

То се роди в Нощ 2.

• Upvote 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

6 minutes ago, hacky said:

Затова някой от сървайвър гурутата да ми каже какво той спечели в играта? И а з мога да напиша купих си ферари и не мога да го спра да го карам, ще ми повярвате, но няма да спечеля в играта нищо. :D 

Абе важното е да напишеш нещо, което не е вярно в играта и веднага ставаш ГУРУ на Мафия! Няма значение дали ти помага изобщо с нещо сезона. Важното е просто да излъжеш и веднага влизаш в групата на експертите по Сървайвър и хората "играещи така както се играе играта" :)

• Haha 2

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

3 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

То се роди в Нощ 2.

Никой ли няма да напише с какво му помогна това отиграване в играта? :D

Аз щях да пиша както Соки съм съгласен, ВИП на мафията беше Чотуде, от гражданите за мен е Дъдли, следван от Нешев, те бяха най-близо в последния ден да хванат мафиоти. Радокс можеше и да направи добра игра, но реално не успя да играе.

• Like 1
1 minute ago, hacky said:

Никой ли няма да напише с какво му помогна това отиграване в играта? :D

Аз щях да пиша както Соки съм съгласен, ВИП на мафията беше Чотуде, от гражданите за мен е Дъдли, следван от Нешев, те бяха най-близо в последния ден да хванат мафиоти. Радокс можеше и да направи добра игра, но реално не успя да играе.

В Ден 2 ебях Prince10 на пангара, после разкривах ментето Olimpic към края на деня, за да го елиминирате в Ден 3 и ви оставях след като ме опукат да намерите ЧОТУДКАТА. Ето така щеше да протече сезона ако Митко не беше насрал и щяхме да ги ебем. Иначе от наще baikiro също не игра зле, но никой не го слушаше.

Edited by Radox
  • Upvote 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Just now, Radox said:

В Ден 2 ебях Prince10 на пангара, после разкривах ментето Olimpic към края на деня, за да го елиминирате в Ден 3 и ви оставях след като ме опукат да намерите ЧОТУДКАТА. Ето така щеше да протече сезона ако Митко не беше насрал и щяхме да ги ебем.

Т.е., реално този сезон се води наша победа?

Just now, hacky said:

Т.е., реално този сезон се води наша победа?

Да. Все още сме непобедени с тебе. В правилата изрично е записано, че победи, откраднати с НАСИРАНЕ не се броят към официалната статистика.

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

The Olimpic Hero
17 minutes ago, Radox said:

В Ден 2 ебях Prince10 на пангара, после разкривах ментето Olimpic към края на деня, за да го елиминирате в Ден 3 и ви оставях след като ме опукат да намерите ЧОТУДКАТА. Ето така щеше да протече сезона ако Митко не беше насрал и щяхме да ги ебем. Иначе от наще baikiro също не игра зле, но никой не го слушаше.

Радко, пак ли бълнуваш на сън? Нека да ти напомня, че в Ден 2 ти беше вън от играта! Та не знам какви хващанки, пангари и ебанета са ти в главата.

• Haha 2

Реално с нищо не помогна тази лъжа на принца, че чака дете, пък и когато аз чаках дете и знаех, че в близките дни ще се роди просто си седях във вкъщи и така. Не бях облечен с яке и сложени маратонки за да реагирам бързо а просто си седиш във вас с жената и когато дойде дойде. Та аз не повярвах на това щото знам как стават тие неща, а принца не знае. 

Иначе от друга страна няма лошо, че блъфира такива неща, аз примерно си наумих в някой сезон дето съм мафиот и съм на пангара, че примерно Леля ми е починала ( за една далечна со мисля) ама като виждам как реагирате цикълски ше пропусна май

• Haha 3
2 minutes ago, hacky said:

На мен като ми се роди дете цъках игри по цял ден, докато жената е три дена в бошницата. 

Аз пък излизах като ненормален, че видях малко свобода преди да дойде детето. Даже на 2-3 ден дето жената беше в болницата бях с един приятел, гаджето му и нейната и приятелка. Та останахме двамата останахме сами в колата, че оние отидоха да се ебът некъде и тая почна да ме сваля въпреки, че познава жена ми и знае, че станах баща преди 2 дена. И тогава си казах " тва жената е ебати боклука" 

• Haha 2
  • Wank 2
30 minutes ago, Farest said:

Реално с нищо не помогна тази лъжа на принца, че чака дете, пък и когато аз чаках дете и знаех, че в близките дни ще се роди просто си седях във вкъщи и така. Не бях облечен с яке и сложени маратонки за да реагирам бързо а просто си седиш във вас с жената и когато дойде дойде. Та аз не повярвах на това щото знам как стават тие неща, а принца не знае. 

А плака ли както след края на Mafia X?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Затваряйте кепениците е , чакаме втория най голям сезон в историята - 11 . Аз си броя само победите в най велките сезони - до сега това беше 9 и съм 1:0 - яжте му главата. 

Майтапа настрана ама с тия глупости където пишете след като свърши сезона , единственото което правите е да карате хората да не харесват играта. 

• Upvote 3
  • Facepalm 1
The Olimpic Hero
1 hour ago, Dudley said:

Майтапа настрана ама с тия глупости където пишете след като свърши сезона , единственото което правите е да карате хората да не харесват играта. 

Добър играч си, но не разбираш играта. Жалко. :(

• Upvote 1

Е аз ти казвам как стоят нещата от неутрална гледна точка, ти си разбирай играта колкото искаш. 

Не смятях да пиша пост за играта, но има все още неразбрали хора за блъфа, така че ще нахвърлям няколко реда, отговаряйки на няколко въпроса.

Насра ли мафията от Radox?

Всъщност не! Може да се каже, че искахме да го оставим в игратата, за да бъде по-забавно, но подозренията, че е Шериф ни накараха да го премахнем. Проблемът не беше в малкото му мнения, а в отказа му да влезе в конфликт, въпреки че имаше няколко провокации към него.

Беше ли добър ходът на ЧОТУДЕ?

Определено беше! Без този контра-блъф имаше не малък шанс Farest и MJ да се доверят на лъжата на neshev и да играят с него. Така вотът се разцепи автоматично между двама човека и денят стана предвидим за нас. Имахме шанс с Олимпик да не рискуваме, да изчакаме и, ако трябва да го бутнем под влака, но ние подкепихме тезата на ЧОТУДЕ и явно с добра социално игра, успяхме да привлечем достатъчно хора към нашия вот.

Слаби ли бяха гражданите?

Какво значи слаби граждани и лесна победа за мафията? Това нещо се дискутира след всеки сезон. Победителите почти винаги са дискредитирани, с това, че загубилите са играли слабо. Добре, не може ли просто да се признаеш за надигран и толкова? Няма нищо лошо, няма нищо срамно. Играта не се водеше само в Ден 3, че да бъдат съдени MJ и Farest. Може би е добре да се замислите защо не гласуваха с вас. Когато признах, че съм надигран от Олимпик , в онзи прословут сезон, едва ли не му бях целувал задника в очите на някои хора. Тогава точно това имах предвид, признах се за победен, не обвинявах никого и поздравих победителите. Това беше всичко, но някои хора, явно намират в това нещо грешно, което си проличава и в дискусиите след сезоните. 

Защо излъгах за детето?

Значи, аз не мога да повярвам, че това се прие като нещо толкова сериозно. Първо, вече казах, че това е само игра и е важно да има шоу. Второ, не съм излъгал за нещо лошо, че да предизвиквам съжаление.

Блъфът имаше два смисъла. Беше просто разнообразие, което да бъде като трол за след сезона и по време на него. Тролех дори в тайния чат, като разкрих лъжата малко преди да го направя и в темата. Смятах да го използвам като бъдеща стратегия, ако бъда нарочен, но не се наложи. Мафия си е време за разпускане и малко разчупване на ежедневието, така че за мен такива ходове са приятни и искрено ме забавляват. Това е цялостният смисъл на играта, така я разбирам аз и не виждам защо трябва да се правят драми за нещо свързано с нея.

• Upvote 3
  • Thanks 1
  • Haha 1

Тук съм съгласен с Принца.

Толкова много драми и кавги след сезона, ще си каже човек, че не играем нещо, което на 90% е късмет. :D

• Upvote 2
The Olimpic Hero
35 minutes ago, neshev said:

Толкова много драми и кавги след сезона, ще си каже човек, че не играем нещо, което на 90% е късмет.

Драми няма, има тролене, в което и аз влязох, но предпочитам постове като на Принца, в които се обсъжда чисто стратегия. И да, аз също съм от тези играчи, които поздравяват противника си, когато са ме надиграли. В Сезон 2 поздравих Loop примерно и т.н. Отделно винаги казвам за мен кои играчи от противниците са играли добре. Предпочитам в този тон да е дискусията, но като има тролове, като @neshevи @Radoxаз какво трябва да направя!?

6 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Отделно винаги казвам за мен кои играчи от противниците са играли добре.

Начинът, по който го правиш, винаги е супер надменен, затова и те хейтят после... :D

• Upvote 1
The Olimpic Hero
8 minutes ago, neshev said:

Начинът, по който го правиш, винаги е супер надменен, затова и те хейтят после...

Не мисля, че е така. Ако се зачетеш по-добре в постовете ми реално ще видиш, че всъщност съм един от малкото хора, които го правят това - поздрави за противниците, които са играли добре и отбелязване на играта им.

Ето, в този сезон поздравих Dudley, защото имаше страхотен рийд. Поздравих даже и Radox, че ме разкри в Ден 1, но той после започна едни малоумни постове как сме имали късмет, как сме насрали и т.н.

И да, винаги след сезон с победа на Мафията, следват обвинения между мирните граждани как другите са играли слабо и така са подарили победата на Мафията. А не, че примерно Мафията ги е надиграла стратегически и социално.

@Prince10 Това обяснение за блъфа търсих, реално не се заяждах, наистина можеше да ти помогне като се замисля ако беше на пангара в ден 3, представи си пишеш"в момента съм пред родилния дом и чакам, жена ми е вътре, ако спра да пиша до края на деня ще знаете причината", тук получаваш съжалението на хората и си спасен? :D