Jump to content

Mafia X: All-Stars

Socki

Recommended Posts

ЧОТУДЕ

Аз не говоря против сезона, а за играта на гражданите в последния ден. Отбор от Фарестовци да беше нямаше да гласува така. Нали Кирцата обявява, че на този блъф само деца и Фарест биха се хванали. Истината е, че играта сега е много по-трудна от преди 5 сезона и блъфа беше изпипан, така че си лягай, Кирчо.

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

baikiro
2 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Аз не говоря против сезона, а за играта на гражданите в последния ден. Отбор от Фарестовци да беше нямаше да гласува така. Нали Кирцата обявява, че на този блъф само деца и Фарест биха се хванали. Истината е, че играта сега е много по-трудна от преди 5 сезона и блъфа беше изпипан, така че си лягай, Кирчо.

Изпипана ми оная работа. Нормален човек, който ЧЕТЕ и МИСЛИ няма как да се хване. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

4 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Човек , стига си тролвал , спечелихте играта - честито. Ама да се хвалиш как си бил излъгал човек който си е празнувал рождения ден и му е било през хуя за играта и Фарест е нелепо. 

• Upvote 2
ЧОТУДЕ
3 minutes ago, baikiro said:

Изпипана ми оная работа. Нормален човек, който ЧЕТЕ и МИСЛИ няма как да се хване. 

А ти имаш точно 5 поста по два реда в последния ден на сезон 5. Повече спирам да чета, но явно това е атрактивна игра.

• Upvote 1
  • Facepalm 1

baikiro
Just now, ЧОТУДЕ said:

А ти имаш точно 5 поста по два реда в последния ден на сезон 5. Повече спирам да чета, но явно това е атрактивна игра.

За какво говориш, по дяволите? Хода ти беше атрактивен, направи играта интересна и ни даде шанс да се върнем в нея...

Да еба четете бе, никой не твърди, че блъфа ти е бил неатрактивен. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

The Olimpic Hero

Истината е, че 5-и сезон не може да бъде надминат, поради много причини.

- Всички бяха тогава по домовете си, заради карантината.

- Кастът беше максимално добър

- Направиха се отигравания, които тогава бяха първи по рода си в BWC

- Играчите във времето се изчерпват

По последната точка ще допълня, че даже и на мен вече леко ми омръзва примерно всеки сезон с neshev да играем играта и да я обсебваме, така да се каже. Да, това си е някаква традиция, но истината е, че наистина се изчерпваме в един момент и си трябват нови лица и нови играчи. Хубаво е, че се появиха такива, като LightOne, Price, ЧОТУДЕ, но трябват още, за да може играта да се развива в BWC. В един момент си омръзваме и си знаем и кътните зъби, така да се каже.

ЧОТУДЕ

Защото хем казваш, че сезонът е скучен, хем имаш проблем с моя ход. В тая игра има хиляди гледни точки, това че на теб ти се е видяло така не е закон. Ходът също така затвори играта, нито ти, нито аз можем да кажем дали щяхме да спечелим иначе. Мислих, че целта на играта е да се забавляваме.

Edited by ЧОТУДЕ

2 hours ago, ЧОТУДЕ said:

Аз няколко пъти ти казах, че помислих, че Дъдли е Шериф и ще се разкрива в края на Деня, ако нещата отиват зле за гражданите. Побързах да те разоблича преди да го е направил, за да не изглеждате легитимни. Ако бяхме играли играта вотът нямаше да сте ти, Дъдли или Фарест, а един от нас или MJ23 и Бай Киро. Нещата ми се струваше, че отиват към Олимпик и може би с Принца щяхме да го жертваме. След това, ако има Шериф и не го убием или блокираме ни се ебава путката майчина. Освен това хората може да решат, че и двамата сме граждани. И този плюс го имаше. Но да, нулев ден беше добър вариант за гражданите, просто някои граждани не обичат нулеви дни :) @hacky, ако наистина бяхме ВИП и Бодигард според теб щяхме ли да се разкрием след Нешев в Ден 2 или щяхме да го помислим за граждански блъф и щяхме само да оставим знаци, както се опитах да прокарам?

Играта сте си я спечелили вече, успя да излъжеш хората, но смятам, че вина имат хората, които не четяха активно толкова темата, но това си е тяхния метод на игра и никой не може никой да съди, защото и аз играех като идиот.

По въпроса ако бяхме бодигард и ВИП щях да се разкрия на края на деня, защото ако ме бяха убили в последните минути на деня така щях да те изчистя за следващия ден и да могат да играят с теб. Нещо друго, освен грешката, която допуснах на края на деня с това мое изричение, чрез което убеди мж и фарест, че сме с роли, щях да пиша на края на деня, че нямам никаква роля, точно с цел да не се спекулира, но забравих. :D

Ся дали си имал късмет, за да ти повярват или не това няма значение, в тази игра винаги има голяма доза късмет. Взимай си победата и се радвай, няма какво да се разтягат локуми. :D

2 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Истината е, че 5-и сезон не може да бъде надминат, поради много причини.

- Всички бяха тогава по домовете си, заради карантината.

- Кастът беше максимално добър

- Направиха се отигравания, които тогава бяха първи по рода си в BWC

- Играчите във времето се изчерпват

По последната точка ще допълня, че даже и на мен вече леко ми омръзва примерно всеки сезон с neshev да играем играта и да я обсебваме, така да се каже. Да, това си е някаква традиция, но истината е, че наистина се изчерпваме в един момент и си трябват нови лица и нови играчи. Хубаво е, че се появиха такива, като LightOne, Price, ЧОТУДЕ, но трябват още, за да може играта да се развива в BWC. В един момент си омръзваме и си знаем и кътните зъби, така да се каже.

Аз от 5ти сезон не помня нищо, толкова много победи имам в играта, че вече всичко ми се слива. :D

Сериозно не знам как всички помните кой как играел 5 сезона назад и какво се случило, аз даже не помня в предния сезон какво ставаше. :D

• Upvote 1
baikiro
3 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Защото хем казваш, че сезонът е скучен, хем имаш проблем с моя ход. В тая игра има хиляди гледни точки, това че на теб ти се е видяло така не е закон. Ходът също така затвори играта, нито ти, нито аз можем да кажем дали щяхме да спечелим иначе. Мислих, че целта на играта е да се забавляваме.

Ти пък да не се обиждаш нещо, че сезона е скучен? :D Твоето отиграване беше едно от малкото по-интересни неща в сезона. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

neshev

Олимпик е едно менте!

Призовава да се играе активно и смело, играе като пълен мишок и маха големите имена като путак.

Това е Олимпик, едно менте!

• Haha 3
  • Wank 1
1 minute ago, neshev said:

играе като пълен мишок и маха големите имена като путак.

Това е резюмето на целия сезон в две думи. Нямам какво да добавя повече.

• Haha 3
  • Wank 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

ЧОТУДЕ
Just now, baikiro said:

Ти пък да не се обиждаш нещо, че сезона е скучен? :D Твоето отиграване беше едно от малкото по-интересни неща в сезона. 

Не, не се обиждам. Просто ми е интересен упрека, че не е трябвало да го правя, пък в същото време сезонът бил скучен. В моята глава ходът беше нужен, не съм го направил, само за да има нестандартен ход. Насрах, че Дъдли е Шериф и е разкрил Олимпик, това е. Нито бях Кръстник, за да не ми пука, нито нищо, просто нещата се получиха в моя полза. Дали щеше да е изгонен друг гражданин можем само да спекулираме, аз го видях, че нещата отиват към Олимпик, каквото такова.

Чотудка, стига насира. Ще имаш възможност да играеш по-добре в Сезон 11...

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

baikiro
6 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Не, не се обиждам. Просто ми е интересен упрека, че не е трябвало да го правя, пък в същото време сезонът бил скучен. В моята глава ходът беше нужен, не съм го направил, само за да има нестандартен ход. Насрах, че Дъдли е Шериф и е разкрил Олимпик, това е. Нито бях Кръстник, за да не ми пука, нито нищо, просто нещата се получиха в моя полза. Дали щеше да е изгонен друг гражданин можем само да спекулираме, аз го видях, че нещата отиват към Олимпик, каквото такова.

Ми не беше добре изпълнен, човек. Няма да се повтарям само. Всеки играч, който мисли и чете ще разбере веднага (както аз и Дъдли), че блъфираш. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

ЧОТУДЕ
26 minutes ago, baikiro said:

Ми не беше добре изпълнен, човек. Няма да се повтарям само. Всеки играч, който мисли и чете ще разбере веднага (както аз и Дъдли), че блъфираш. 

И какво, ако бях блъфирал, не мога да съм гражданин ли? :) Прочетете пак началото на Ден 3, Дъдли излиза и казва, че Олимпик е мафиот, праща някакви KO-ти и трима човека го нападате. Фарест казва, че ще избира между Нешев и Олимпик, та реших да действам, за да защитя колега мафиот. Другия път ще пиша по 3 поста на ден, за да изпълнявам всички ходове добре, човек.

Edited by ЧОТУДЕ

Enough*

Няма да правя сезон, пичуи. Поначало мислих, че сезонът ми ще е август/септември, но нещата се проточиха прекалено много.

• Sad 3

baikiro
6 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

И какво, ако бях блъфирал, не мога да съм гражданин ли? :) Прочетете пак началото на Ден 3, Дъдли излиза и казва, че Олимпик е мафиот, праща някакви KO-та и трима човека го нападате. Фарест казва, че ще избира между Нешев и Олимпик, та реших да действам, за да защитя колега мафиот. Другия път ще пиша по 3 поста на ден, за да изпълнявам всички ходове добре, човек.

Щеше да си идиот гражданин, а и не само ти, а и другия, който си мълчи. Шансовете за двама идиоти са микроскопични, следователно си мафиот. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

ЧОТУДЕ
12 minutes ago, Radox said:

Чотудка, стига насира. Ще имаш възможност да играеш по-добре в Сезон 11...

Ако не удължат lockdown-a в Англията сигурно ще пропусна. Иначе ще ми е интересно да наблюдавам едно сезонче без да участвам.

Аз не знам що неадекватните граждани ме обвиняват за загубата. Аз бях поканен в този сезон за шоу, а не че съм перфектния играч! И да Бай Кирил и Дъдли не играхте добре момчета, приемете го. Не може принца да ми е ПО-ГРАЖДАНИН ОТ ВАС и вие да сте играли добре. Никой от гражданите в този сезон не игра добре! Не се оправдавайте с мен

• Haha 1
The Olimpic Hero
46 minutes ago, neshev said:

Олимпик е едно менте!

Призовава да се играе активно и смело, играе като пълен мишок и маха големите имена като путак.

Това е Олимпик, едно менте!

Каза го човекът с рекорд 1-6, една победа и шест загуби. Аз ако бях с такъв рекорд вероятно щях да се самоубия!

• Haha 2

LightOne

Съгласен съм с Олимпик, че е наложително обновяване на състава, като новобранците ако може да бъдат по-сериозни. Този 10 сезон трябваше да е апотеоза и амортизацията на звездния състав в едно.

Следващият сезон 11 ще е доста важен и критичен за състоянието на играта и желанието това забавление да се поддържа още няколко месеца, че да не се изчерпа наново и последва съдбата на сезон 8.

Аз стил няма да променям, пък нека да е неадекватен.  По-важно ми е да имам желание да участвам и да си правя кефа, пък всеки водещ да си преценя дали ме иска в сезона си. Нямам този аналитичен ум, нямам увереността да почвам вотове и да посочвам хора ей така на късмет. Не мисля обаче, че при това положение следва да си мълча и да не пиша нищо, че да минавам между капките - гражданин или мафиот.  В интеракцията се ражда истината. Как да имате каквото и да е мнение иначе за такъв играч? След като така е преценило общественото мнение - поемам отговорността да съм съмнителен по подразбиране. 

• Upvote 2

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

neshev
1 hour ago, The Olimpic Hero said:

Каза го човекът с рекорд 1-6, една победа и шест загуби. Аз ако бях с такъв рекорд вероятно щях да се самоубия!

Направена ми е циганско-копанарска магия, да не спечеля повече игра на Мафия!

Подозирам Splin. След като го обругах, той ме е проклел и затова повече не се е вясвал в играта!

1 hour ago, LightOne said:

Аз стил няма да променям, пък нека да е неадекватен.  По-важно ми е да имам желание да участвам и да си правя кефа, пък всеки водещ да си преценя дали ме иска в сезона си. Нямам този аналитичен ум, нямам увереността да почвам вотове и да посочвам хора ей така на късмет. Не мисля обаче, че при това положение следва да си мълча и да не пиша нищо, че да минавам между капките - гражданин или мафиот.  В интеракцията се ражда истината. Как да имате каквото и да е мнение иначе за такъв играч? След като така е преценило общественото мнение - поемам отговорността да съм съмнителен по подразбиране. 

Само не насирай, приятелче. :)

Edited by neshev
  • Thanks 1
  • Haha 2
LightOne

Ааа, не, изобщо нямам намерение да провалям сезон като участник, докато играта още тече. Мога да успокоя в това бъдещите водещи. 

• Wank 1

"Пред моя зов смъртта не е преграда. И нека този, който ме надуе за слава да не мисли, а само за спасение."- Рогът на Валийр

- efed.jpg.ba5d419d86c3333dd5bbbb23c3ce5b45.jpgДа живеят бъговете!

Сезона беше супер не балансиран,това е ясно,особено след елеминацията на шериф в Нощ 1. Моя е вината,защото се чудих дали да не спася @Radox, за да спася човека,а който ми е най - приятно да играя. Вместо това спасих себе си. Истината е,че толкова комплексирана и жалка мафия не съм виждал. То са ебати хвалебствията,ебати чудото.

Игра е,ама да лъжеш,че чакаш раждане ма дете?!???? Това е игра в кеч форум бе хора,толкова ли няма никакъв реален живот? Да постигнеш нещо в него? Потрес.. (Извинявам се,ако не съм разбрал правилно,че е било блъф.)

Да си доктор е силна роля в края ма сезона,но в началото е ташак... Е поне не съм спасил мафиот 😂

• Haha 6