Jump to content

Mafia X: All-Stars

Socki

Recommended Posts

neshev
16 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Аз все още не разбирам целта на Нешев и това, че Мафията би знаела, че лъже.

Е какво? Вие мислехте, че Radox наистина ми е Бодигард ли? :lol: Идеята ми беше да ме помислите за Врачка, ако бяхте двама. И евентуално да ви изкуша за блъф, което и стана.

Частта с hacky наистина пасваше.

Това, което НЕ пасваше, че Мафиот би блъфирал роля в Ден 2, двама играчи знаят, че лъжа, но си мълчат, и удобно единият играч е елиминиран. :rolleyes:

Според мен в тази ситуация, дори да има дилема, логиката беше на моя страна и щом при Dudley и baikiro нямаше никакви съмнения, не мисля, че е било нещо чак толкова трудно за решаване.

ЧОТУДЕ

Ми той Бай Киро по друга линия беше на твоя страна - защото според него аз и Хаки бихме се разкрили. Според мен нямаше и щяхме да мислим, че е граждански блъф. Тоест аз наистина вярвах в това, което пиша. Проблемът при теб е, че като бъдеш хванат в лъжа, легитимността ти рухва. А и ти не си помогна с хилядите неща, които извади, всичко брутално приличаше на последния ти Ден от миналия сезон. Реално трябваше да убедя само двама граждани в това и успях. Признавам си, че и Фарката ме насра с неговия блъф и ходих да проверя стари мнения, но като видях, че Хаки го предлага за изгонване в Ден 1 спокойно продължих блъфа си.

signature.jpg.29946b3c224ddee66d0110c075d0d198.jpg

neshev

Ако наистина разсъждаваш така като гражданин, доста хуйове ще има да поемаме. :D

Дори и да приемем, че във всичко това има валидност, все пак трябва да ти светне лампата, че трима играчи спряха да играят. 

И трябваше да се мисли наистина какво би означавало за играта да има нулев ден. В тази ситуация, нулевият ден беше опция, дори и да бяха сигурни, че съм мафиот.

Принципно, в игри където има огромна вероятност играта да свърши през нощен вот (както беше тази, без значение дали са двама или трима), имаше логика да се направи нулев ден, за да се обърнат нещата, че играта да свърши през дневна фаза. 

Но аз така и не разбрах как този блъф е по-добър вариант, отколкото просто да си играете играта?

Edited by neshev
11 hours ago, neshev said:

Когато Олимпиц почне да говори за ИЗВРАТЕНА логика, нещата са си ебали мамата. :(

Еми за това другия сезон наистина гласуваме всички срещу него още в ден 1 и пфоблвма е решен.

• Thanks 1
  • Wank 1
ЧОТУДЕ

Аз няколко пъти ти казах, че помислих, че Дъдли е Шериф и ще се разкрива в края на Деня, ако нещата отиват зле за гражданите. Побързах да те разоблича преди да го е направил, за да не изглеждате легитимни. Ако бяхме играли играта вотът нямаше да сте ти, Дъдли или Фарест, а един от нас или MJ23 и Бай Киро. Нещата ми се струваше, че отиват към Олимпик и може би с Принца щяхме да го жертваме. След това, ако има Шериф и не го убием или блокираме ни се ебава путката майчина. Освен това хората може да решат, че и двамата сме граждани. И този плюс го имаше. Но да, нулев ден беше добър вариант за гражданите, просто някои граждани не обичат нулеви дни :) @hacky, ако наистина бяхме ВИП и Бодигард според теб щяхме ли да се разкрием след Нешев в Ден 2 или щяхме да го помислим за граждански блъф и щяхме само да оставим знаци, както се опитах да прокарам?

The Olimpic Hero

Принципно моето мнение бе, че ЧОТУДЕ трябва да направи блъфа само при определени обстоятелства. Мен реално си ме уплаши, когато още сутринта го направи. Но и Принца, и ЧОТУДЕ искаха някакво по-лудо отиграване. Примерно Принца искаше шерифски блъф или нещо подобно. Аз му казах, че няма смисъл, защото ако има шериф, той 100% така или иначе ще се разкрие, защото играта математически свършва след изгонване на мирен през деня. Ако пък се блъфира шериф и после истинският шериф излезе, то ще повярват на втория шериф, защото вторият няма логика да излиза освен ако не е истински. 

Обаче в крайна сметка блъфът на ЧОТУДЕ проработи и победителите не ги съдят.

Колкото до спирането да играем, аз лично бях навън в последните няколко часа и донякъде се получи случайно, че не пишех в темата. Ако бях у нас, вероятно щях да пиша. 

Като цяло в сезона много повече се забавлявах през нощните фази, защото там имаше повече мислене на стратегии, ходове напред, опити за разпознаване на роли и т.н. и т.н.

Ден 2 беше тооолкова лесен за нас, никакво напрягане. Та в крайна сметка за това може би решихме да си направим играта в Ден 3 една идея по-рискова и интересна. 

• Haha 1

neshev
2 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Като цяло в сезона много повече се забавлявах през нощните фази, защото там имаше повече мислене на стратегии, ходове напред, опити за разпознаване на роли и т.н. и т.н.

То пък оставаше да се забавляваш да пишеш някакви фермани, където 90% от съдържанието е "много ми е трудна играта, всички са ми 50/50". :wank:

• Haha 2
The Olimpic Hero
5 minutes ago, neshev said:

То пък оставаше да се забавляваш да пишеш някакви фермани, където 90% от съдържанието е "много ми е трудна играта, всички са ми 50/50". :wank:

Два мафиотски сезона - две победи. 

При теб два мафиотски - две загуби. 

Начертай графика отново. The Numbers don't lie! 

• Wank 1

neshev

@Socki, смени си паролата приятел. ;)

Как пък всеки път, когато бургаският катил е мафиот, целят Шерифа в първите два дни?

• Upvote 1
  • Haha 1
ЧОТУДЕ

Нищо не знаете за тая игра, време е да се паднете Врачка един път и ще ви видя тогава. :)

Just now, ЧОТУДЕ said:

Нищо не знаете за тая игра, време е да се паднете Врачка един път и ще ви видя тогава. :)

Ко речи?

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

ЧОТУДЕ
3 minutes ago, Radox said:

Ко речи?

Към Олимпик и Нешев беши. Пожелавам на един от тях да е Врачка през следващия сезон.

neshev
3 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Към Олимпик и Нешев беши. Пожелавам на един от тях да е Врачка през следващия сезон.

Аз си пожелавам тази УЖАСНА роля да бъде изтрита от списъците. :wank:

• Upvote 1
baikiro
57 minutes ago, The Olimpic Hero said:

Принципно моето мнение бе, че ЧОТУДЕ трябва да направи блъфа само при определени обстоятелства. Мен реално си ме уплаши, когато още сутринта го направи. Но и Принца, и ЧОТУДЕ искаха някакво по-лудо отиграване. Примерно Принца искаше шерифски блъф или нещо подобно. Аз му казах, че няма смисъл, защото ако има шериф, той 100% така или иначе ще се разкрие, защото играта математически свършва след изгонване на мирен през деня. Ако пък се блъфира шериф и после истинският шериф излезе, то ще повярват на втория шериф, защото вторият няма логика да излиза освен ако не е истински. 

Обаче в крайна сметка блъфът на ЧОТУДЕ проработи и победителите не ги съдят.

Колкото до спирането да играем, аз лично бях навън в последните няколко часа и донякъде се получи случайно, че не пишех в темата. Ако бях у нас, вероятно щях да пиша. 

Ден 2 беше тооолкова лесен за нас, никакво напрягане. Та в крайна сметка за това може би решихме да си направим играта в Ден 3 една идея по-рискова и интересна. 

Това е все едно да се радваш, че си излъгал малко дете, че хората имат крила и летят. Това, че то се е хванало не прави лъжата по-малко абсурдна. :D

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

The Olimpic Hero
12 minutes ago, baikiro said:

Това е все едно да се радваш, че си излъгал малко дете, че хората имат крила и летят. Това, че то се е хванало не прави лъжата по-малко абсурдна. :D

Както винаги примерите са ти много неточни. В случая имаме равностойни участници в сезон на Мафия.

baikiro
Just now, The Olimpic Hero said:

Както винаги примерите са ти много неточни. В случая имаме равностойни участници в сезон на Мафия.

Добре щом си равностоен с Фарест. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

The Olimpic Hero

Аз приемам всички играчи за равни. Обяснвал съм ти, ако пуснеш 16 стратегически робота в един сезон не би се получило добре. Хубаво е да има всякакви характери, които са по-нестандартни. 

baikiro

Абе едно да пускаш лафове и да си нестандартен (THE ENEMY) и друго да не четеш темата и да не те ебе за играта (Farest). Надявам се да виждаш тънката разлика. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

ЧОТУДЕ

Нямам търпение Бай Киро да се падне мафиот да видим дали ще е по-интересен сезона.

Spoiler

Няма да е, щот ще се крие цял ден кат някой путяга.

baikiro
2 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Нямам търпение Бай Киро да се падне мафиот да видим дали ще е по-интересен сезона.

Reveal hidden contents

Няма да е, щот ще се крие цял ден кат някой путяга.

Вече бях. Прегледай сезон 5. 

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

За тва Олимпик се гони в ден 1 , за да не четем после за великите отигравания и меренето на пишки 

• Like 1
  • Wank 2
  • Sad 1
HEIDENREICH

Честито на победителите, силна игра на чичо Митко, не мога да си кривя душата, получи се скуаш. Евала и на ЧОТУДЕ ( най-накрая спечели, на чичо дебилчето 🥰) и  другия мафиот. 

Като неутрален зрител обаче сезонът не ми хареса -получи се скуош и брутален анален секс, нямаше забавни моменти , а след елиминацията на Radox се стигна до традиционното чичо Митко срещу Нешката. Водещият е перфектен както винаги и направи каквото можа, но за мен това е може би най-скучният сезон в историята, имаше само няколко проблясъка на Farest дето ме разсмяха.  4/10

• Upvote 2
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Sad 1

ЧОТУДЕ
9 minutes ago, baikiro said:

Вече бях. Прегледай сезон 5. 

Сега хвърлих поглед на последния ден. Олимпик твърди при елиминация на Мирен гражданин, че е мафиот, но е имал тайна роля да изписва, че е гражданин и другите му вярват. Срещу доста силни граждани сте играли. 🤔

• Facepalm 1

The Olimpic Hero
6 minutes ago, ЧОТУДЕ said:

Сега хвърлих поглед на последния ден. Олимпик твърди при елиминация на Мирен гражданин, че е мафиот, но е имал тайна роля да изписва, че е гражданин и другите му вярват. Срещу доста силни граждани сте играли.

ЧОТУДЕ, колеги сме от настоящия All-Stars сезон, но никога не говори против най-великия сезон в историята на играта в BWC, а именно 5-и.

Сериозно, ако изчетеш целия сезон, ще го разбереш, феноменален е. И си извадил нещо, което нямаш никаква идея как и защо е направено, понеже не си изчел предните дни.

• Like 1