Jump to content

AEW Dynamite - 11 ноември 2020

neshev

Recommended Posts

^ TK сигурно имаше предвид това. 🤨 Shaquille O'Neal явно ще идва в AEW:

Новата мадама изглежда добре, ама на микрофона... дървено. Кака Brandi обаче избухна стабилно. 🤭

• Upvote 1

Аве, Тонката на какви наркотици е?

В коя вселена, дебют на тая пача Jade и завръщане на PAC, което и слепец ще го види, са неща, които се насираш от хайп? :D 

Jade е доста зле на микрофона. В сурата е доста зле и тялото е на мъж, но съм съгласен, че поне се отличава от останалите. Shaq в AEW ми е все тая честно казано. Опитват се да прилапят кежуълите, но то самото шоу не е насочено към тях.

Пък PAC е ясен. Пичът някак си се върна още по-назобан от преди. :lol: Със сигурност е добро попълнение, защото е добър на ринга и си играе ролята прилично. Но като Tony Khan надъхва така, очакваш нещо наистина голямо, а не завръщане на кечист, който е част от ростера. ;)

• Upvote 1

Гледах го с половин око и не беше зле. Хардкор мачъг си беше екстра - олдскуул бруталия. Сами Гевара ме кефи, също и работите покрай inner circle... 

Новата мома изглежда брутално, ама да не и дават да държи микрофон, че е жалка картинка.