Jump to content

Форумни игри, рубрики и инициативи - create by The Best(Обща тема)

Анкета  

24 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

The Olimpic Hero
Just now, The Best said:

Съжалявам, Олимпик. Мафията е против възгледите ми, но няма да ви преча да си я играете и да се забавлявате. Ще ви стискам палци, но като страничен наблюдател. От тази игра съм се пенсионирал вече като редовен играч

Ами ок, значи и другите ти игри излизат в пенсия. Твое е решението, не е мое.

• Haha 2
  • Wank 1

The Best

Е, по тази логика пенсионираш и Мафия, лишавайки я от конкуренция. Знаеш какво стана преди два месеца с играта. Няма лошо едни и същи да играете в тази игра, тъкмо задобрявате с всеки изминал сезон. 

• Upvote 1
4 hours ago, The Best said:

Е, по тази логика пенсионираш и Мафия, лишавайки я от конкуренция. Знаеш какво стана преди два месеца с играта. Няма лошо едни и същи да играете в тази игра, тъкмо задобрявате с всеки изминал сезон. 

Кой е лишавал мафия от конкуренция. :D Пак почна с глупостите, стягай се Асене!

• Confused 1
The Best

Единственият, който е крайно наложително вече да се стегне си ти, приятел. Практикувай четене с разбиране, знам че ще се справиш. Очевидно не следиш разговора, а бързаш да се набуташ с мнение:rolleyes:

• Upvote 1
14 minutes ago, The Best said:

Единственият, който е крайно наложително вече да се стегне си ти, приятел. Практикувай четене с разбиране, знам че ще се справиш. Очевидно не следиш разговора, а бързаш да се набуташ с мнение:rolleyes:

Хвана ме, целя да мина няколко човека по мнения и бързайки да пиша си забравих мисълта, исках да кажа, че не мисля, че липсата на конкуренция е погребвала мафия.;)

• Haha 1
The Best

Хубаво, но аз не съм го и твърдял това, просто в майтапчийския си разговор с Олимпик изтъкнах, че ако пенсионира останалите форумни игри ще пенсионира и Мафия, защото положението ще е сходно с това, когато Роман Рейнс беше фейс в WWE. Трябва да има повече материали и възможности във форума за различните потребители, не може да се разчита само на one trick pony:D

• Upvote 1
  • Wank 1
The Olimpic Hero

Просто в All-Stars исках да се съберем абсолютно всички успешни и по-колоритни играчи, а и от уважение към самата игра. Дето се вика, ако щеш повече никога да не играеш, поне да играеш в All-Stars. И не трябва да има страх според мен от лошо представяне. Идеята е да се забавляваме.

The Best
1 hour ago, The Olimpic Hero said:

Просто в All-Stars исках да се съберем абсолютно всички успешни и по-колоритни играчи, а и от уважение към самата игра. Дето се вика, ако щеш повече никога да не играеш, поне да играеш в All-Stars. И не трябва да има страх според мен от лошо представяне. Идеята е да се забавляваме.

Ей, не знаеш кога да се откажеш, Олимпик:(. След като пет човека ме поканихте по няколко пъти, ще взема да се запиша, та да спре тоя спам в темата за моите игри, стига още да има място. Но очаквай да съм по-настоятелен като тръгна да те каня за участие в моите игри. 

• Upvote 1
baikiro
10 minutes ago, The Best said:

Ей, не знаеш кога да се откажеш, Олимпик:(. След като пет човека ме поканихте по няколко пъти, ще взема да се запиша, та да спре тоя спам в темата за моите игри, стига още да има място. Но очаквай да съм по-настоятелен като тръгна да те каня за участие в моите игри. 

Трябва да се приеме система като в социализма, че това са нашите игри (на форума). Това разделение на мое/твое/чуждо само пречи. Щом си пуснал игра у форона, тя вече става обща. :D

• Upvote 1
  • Haha 2

КУР ЗА СМАРКОВЕТЕ!

DELETE! DELETE! DELETEEAAA!

The Best

Ако си измислил самата игра и правилата е по-иначе положението, но няма лошо всички игри да са равни и когато не ми достигат хора пет-шест човека да спамят, докато не се запишат необходимата бройка играчи:D С такава клауза съм съгласен.

• Upvote 1
The Best

Следващият ми форумен проект ще бъде третия сезон на играта "Сериозен ли си или ще се излагаш?". Заключвам общата тема, докато сезонът на играта не се проведе и не дойде време да стартирам следващата анкета до вас, съфорумци. Очаквайте до броени часове темата за играта, като записването ще бъде отворено за всички.

• Upvote 1
  • The Best unlocked this topic
The Best

Календар на бъдещите ми форумни проекти за следващите няколко месеца.

20 Януари, 2021г.

Форумен куиз, трети сезон, начало на играта

20 Февруари, 2021г.

Gwent Турнир

20 Март, 2021г.

"Кой е убиецът?", сезон 3

За последната игра ролите отново ще бъдат ограничени, така че ако желаете да вземете участие ще е добре да се свържете с мен на лични или да заявите това в тази тема.

• Upvote 1