Jump to content

WWE Survivor Series - 22 ноември 2020

romanreigns989898

Recommended Posts

romanreigns989898

#!survivor-series-2019.jpg

Brands: Raw, SmackDown

Date: November 22, 2020

City: Orlando, Florida

Venue: Amway Center

MATCH CARD:

Champion vs. Champion match

Drew McIntyre (Raw's WWE Champion) vs. Roman Reigns (SmackDown's Universal Champion) (with Paul Heyman)

image.png

Asuka (Raw Women's Champion) vs. Sasha Banks (SmackDown Women's Champion)

SS_MatchGraphics_asukasasha_tuneinFC--243b7fd766c9fafecc60445defb51ed7.jpg

5-on-5 Men's Survivor Series elimination match

Team Raw (Keith Lee, Braun Stromwman, AJ Styles, Riddle, Sheamus) vs. Team SmackDown (Kevin Owens, Otis, Jey Uso, Seth Rollins, King Corbin)

image.png

5-on-5 Women's Survivor Series elimination match

Team Raw (Nia Jax, Shayna Beszler, Mandy Rose, Dana Brooke and Lana) vs. Team SmackDown (Bianca Belair, Ruby Riot, Liv Morgan, Natalya, Bayley)

image.png

Bobby Lashley (Raw's United States Champion) vs. Sami Zayn (SmackDown Intercontinental Champion)

SS_MatchGraphics_bobbysami_tunein_FC--6638968a0963b3b5acd221afa47cd499.jpg

Champions vs. Champions match

The New Day (Kofi Kingston and Xavier Woods) (Raw Tag Team Champions) vs. Street Profits (Angelo Dawkins and Montez Ford) (SmackDown Tag Team Champions)

SS_MatchGraphics_tag_tunein_FC--efc278ac37a685658d33854d084a58ed.jpg

Edited by neshev
  • Upvote 6

Ба му майката, сега гледам, че през 1990 Survivor Series също са били на 22 ноември - значи точно 30 години стават сега, Гроби трябва да ибе здраво.

Edited by Radox
  • Upvote 3
  • Like 1
  • Facepalm 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

romanreigns989898
13 minutes ago, Radox said:

Ба му майката, сега гледам, че през 1999 Survivor Series също са били на 22 ноември - значи точно 30 години стават сега, Гроби трябва да ибе здраво.

В грешка си Гробаря не е дебютирал 1999 г. а 1990 г. е направил своя дебют! 😉 Иначе да точно 30 години стават на 22 ноември! 😉

• Upvote 5
  • Thanks 1
  • Wank 1
  • Facepalm 1
HeaDMaKeR™
10 hours ago, romanreigns989898 said:

В грешка си Гробаря не е дебютирал 1999 г. а 1990 г. е направил своя дебют! 😉 Иначе да точно 30 години стават на 22 ноември! 😉

😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉

• Upvote 3
  • Haha 7
  • Wank 5

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

Аве, са гледам че са изтипосали някакъв унификационен мач между отборните шампиони на Raw и на SD който е и за двете титли? Пак ли ще махат едните, доста време им отне да се сетят....

• Upvote 1
  • Facepalm 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Hachiko
12 minutes ago, Radox said:

Аве, са гледам че са изтипосали някакъв унификационен мач между отборните шампиони на Raw и на SD който е и за двете титли? Пак ли ще махат едните, доста време им отне да се сетят....

Нем. Просто е обикновен таг мач.

• Upvote 3
  • 3 weeks later...
neshev

Няма как да ме ебе за повечето мачове, защото историята е, че се бият за "BRAND SUPREMACY". :D Демек, мачове без никакъв залог и за какво SUPREMACY може да се говори, като допреди месец половината бяха в различни шоута? При The New Day и Street Profits е просто шокиращо зле, защото те просто си смениха местата. Бах, толкова ли е трудно да измислят нещо. Например, който бие тук печели повече места за RR, или нещо от сорта. Да има някакъв залог, някаква интрига?

Надъхан съм за Drew срещу Roman. Да, двамата сме ги гледали, но нещата са коренно различни, когато двама са с правилния booking. Roman Reigns е най-доброто нещо в WWE, а и в целия кеч. Откакто turn-а heel, няма слабо promo, няма слаб segment, няма слаб мач. Интересно ми е какво ще предложат тук. Имам усещането, че ще има някакъв swerve. Я cash in, я завръщане на Brock Lesnar, я някой дебют.

Asuka срещу Sasha би трябвало да е силен мач. TAKER TRIBUTE също представлява интерес, нищо че в последно време ни пренаситиха с неща за него и кариерата му.

За другото НЕ МЕ ЕБЕ!

• Upvote 10

Нямаше как да не си пусна и аз краят на този турнир с паметното промо на легендарния THE UNDERTAKER! Просто всичко беше като по филмите. Същата дата, същия турнир, 30 години по-късно.  Толкова години в този форум спекулирахме, чудехме се как точно ще дойде пенсионирането на Гробаря, какъв сторилайн ще има, какво точно ще направи той. И ето, че след 15 години в този форум, всички тези въпроси най-сетне намериха отговора си. Ще ми е интересно някои от изявените му фенове тук като @HEIDENREICH @UNDERTAKER* @The Phenom и сигурно пропускам някой, да напишат по някой чаршаф със спомени за тази легенда. Аз също ще гледам да се включа идните дни със солиден пост, само да намеря време.

Мога да обобщя всичко само и единствено с официалния трибют клип за Undertaker на WWE:

Поклон!

• Upvote 4
  • Thanks 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

THE ENEMY

Епичен мач между Роман и Дрю!:wank: И точно както ми се искаше, подготвят нещата за още по-голям rematch с победата на Рейнс тук, а тя просто беше задължителна. В момента Голямото куче е с нечовешка инерция, най-голямата звезда в света на кеч шоубизнеса. Дрю официално вече пък е топ лицето на компанията и като такова, то се нуждаеше от своя огромен nemesis, който да го бетонира окончателно на върха. С този мач WWE окончателно превърнаха Роман именно в това. И съвсем по пътя на логиката, следващата среща между двамата трябва да бъде на Мания. Миз е кеширал успешно върху Дрю, той пък е спечелил мелето и избира да търси реванш срещу Рейнс. Представям си го и е просто епично!:wank:

Естествено, не пропуснаха да градят и историята около сложните отношения на Роман с братовчедите и това как ги мачка психически, че не струват дори когато Джей беше готов да умре на ринга за него.:D

Мачът между Саша и Аска също ми хареса.

Като голям минус отбелязвам единствено, че пак изпуснаха златна възможност да осъществят хийл търн на Big E.

• Upvote 7
neshev

Drew и Reigns покриха очакванията и това беше най-добрият им мач досега. Точно така искам да изглеждат мачовете в ME. Две назобани животни, които се смазват от бой. Финалът беше леко изклецан, но явно искаха да пазят Drew възможно най-силен. Това е кофтитo на подобни мачове, защото не искат да правят единият шампион да изглежда жалък и трябва някакви BS завършеци. Но иначе нямаше причина да се оплаква човек.

Бенефисът на Taker наистина се получи доста ефектно, макар и с презаписаната публика, но нещо се съмнявам, че няма да има повече мачове. Арабите или Винс, ако звъннат, ще има пак ONE LAST TIME. :D

• Upvote 4
  • Haha 1
The-Resident-Ev!L

Получи се епичен Сървайвър, Дрю просто е нечовек къде беше този човек до сега направиха страшен мач с Роман Рейнс, най накрая напипаха формулата за него имаше нужда от този Heel Turn.

Гробаря каквото и да кажем е един от най добрите в бизнеса ще липсва определено....

Искаше ми се Кейн да излезе с старата си маска от далечната 2001 година....

Team Raw (Keith Lee, Braun Stromwman, AJ Styles, Riddle, Sheamus) vs. Team SmackDown (Kevin Owens, Otis, Jey Uso, Seth Rollins, King Corbin) Много се изложиха Ролинс защо постъпи следва да разберем може би, това ли е начина да излиза в почивка??

Bobby Lashley (Raw's United States Champion) vs. Sami Zayn (SmackDown Intercontinental Champion) Очаквах повече от тези двамата Сами горкия само бягаше наляво надясно>...

Team Raw (Nia Jax, Shayna Beszler, Mandy Rose, Dana Brooke and Lana) vs. Team SmackDown (Bianca Belair, Ruby Riot, Liv Morgan, Natalya, Bayley) Вафла Nia как викаше на Лана чак кофти ми стана за нея, седеше в ъгъла като наказана накрая им спечели мача....

Asuka (Raw Women's Champion) vs. Sasha Banks (SmackDown Women's Champion) Синята кукличка имаше нужда от тази победа.

The New Day (Kofi Kingston and Xavier Woods) (Raw Tag Team Champions) vs. Street Profits (Angelo Dawkins and Montez Ford) (SmackDown Tag Team Champions) Street Profits ми приличат на младите The Dudley Boyz, Angelo Dawkins, след време може би ще бъде световен шампион добро мачле като цяло....

• Upvote 3
The Pain

Просто нема как Гробаря да не се завърне след няколко години реабилитация и тренировки на WM 40 пред 100к публика за един последен опит за 5* мач, на който Мелцър ще даде ****3/4, е така за ебавката

• Upvote 1
  • Haha 3
  • Wank 1

9MLnN5Y.gif

batistaheel

Роман Рейнс срещу Дрю Макинтайър беше титаничен сблъсък. Беше като Батиста срещу Джон Сина или Скалата срещу Ледения. WWE този път успяха да изградят ново поколение топ звезди, които не са някакви летящи циркаджии, а истински алфа мъжкари. Роман Рейнс в момента може би е най-добрият heel в WWE - арогантен, самоуверен, който третира подчинените си като боклуци и който не бяга от битка подобно на други хийлове. Проблемът е че феновете го мразят искрено и не виждам да започнат да го аплодират както става с подобни хийлове. Това може да е проблем ако решат да го обърнат face. В този мач просто Роман нямаше как да загуби, но в бъдеще и Дрю ще трябва да вземе победата. Може би до година ако все още са шампиони, което е много вероятно. :D Тази година мачът Champion vs Champion повече ми хареса от предните когато единия шампион беше Брок и победата му беше гарантирана. 

Саша срещу Аска също се получи много добре. Тука се надявах Саша да вземе чиста победа след туш или предаване, но и така става. 

След КечМания исках да видя Гробаря пак като рокер или поне малко извън образ. Да излезе при другите пенсии, да се прегръщат, да направят там сегмента, нещо по-специално. А не просто да излезе както е излизал през последните 16 години и да кажа, че вече ще почива в мир. Мисля, че това е крайът за Тейкър, защото той каза, че не иска да прави други режисирани мачове, а едва ли след някоя година ще може да прави нормални мачове, но кой знае. 

• Upvote 5
  • Facepalm 1

Трябва да призная, че WWE определено вдигат оборотите последните месеци. Това главно се държи на интригите около световните титли. Съжалявам само, че не оставиха Миз да кешира върху Ортън на този турнир, но явно искат Дрю да държи по-дълго. Аз също много се кефя на Рейнс, но причината за всеобщата любов по него е предишният му образ. Той беше толкова втръснал и сега тази промяна изглежда в пъти по-свежа. Елиминационните мачове бяха иновативни поне. Със сигурност ще се забравят след 2 месеца, но пък човек можеше да се посмее на тези решения. Чудя се само кога ще изритат Лана, че да ходи при Миро в AEW като мениджър.

Никога не съм бил фен на Гробаря, но сбогуването му наистина беше доста натъжаващо. Той беше синоним на WWE и пенсионирането му оставя голяма дупка във федерацията, макар да имаше по 1-2 мача годишно. Тъжно е, че не го направи 5-6 години по-рано и се наложи да гледаме пародиите с Голдбърг, Рейнс и арабите. Не очаквам негови мачове в близките години, но винаги е възможно някога да го видим в някое мачле при арабите. Това наистина е end of an era. :(

• Upvote 4
  • Facepalm 2

9xWWE PC          1xTNA PC          5xUniversal PC          7xTag Team PC          1xMITB

HEIDENREICH

И тази година спазих традицията да изгледам Сериите като скипнах само отборния путешки мач, за който грам не ме ебеше (както винаги).

По ред на номерата :

Men’s Team Raw vs. Men’s Team Smackdown

Отборът на Raw изглеждаше доста по-внушително и очаквано пръсна гъзягите на сините. Всеки отбеляза по 1 туш , та всеки да има принос, тази година нямаше някой да блести ала Orton, Strowman или Keith Lee миналата година. Не го разбрах това с Ролинс дето се остави да го пречукат, ама не гледам СД. Каква му е идеята?

Друго дето ми направи впечатление:

- готина нова ентранс песен на Кийт Лий

- Брон яко се е нацепил 

- Ридъл е нереален гнусар, ебем ти ММА хипито с кеф бих го пребил. Не знам защо ама така си представям че изглежда @The Pain, само че тоя нема неговия писателски талант . (Пусни нов епизод на high scholl че ще те обърна като ръкавица !) 

Мачът бе ок , но нищо особено, преди години е имало много по-добри. ***

The New Day vs. The Street Profits

Чушкопеците доставиха, да им се не надява човек. Според мен правилните негра спечелиха, на Ню Дей нищо няма да им стане от 1 загуба. Уж Биг И да получи мега пуш, засега получава мега шнур.   Динамичен мач с готин отборен финишър ***3/4

Bobby Lashley vs. Sami Zayn

Тук всичко е наред, нацепеното негро еба клошаря. 15 кура за дедо Винс дето не се сети да им направи мач с бачи Брок.   **

Asuka vs. Sasha Banks

Пичките направиха хубав мач, но са имали и по-добри. И тук очакван победител, Сашка получава пуш в момента, леля Аска е шампионка , но в Raw е леш и няма с кой да се бие , особено след като събраха Шейн и Свинята майка в отбор. Щом Лана е потенциален претендент... Сметай ***1/2

Women’s Team Raw vs. Women’s Team Smackdown - скип, марш всички в кухнята !

Drew McIntyre vs. Roman Reigns 

Страшно добър мач, разцепиха се от бой. Имат страхотна химия , супер мазно им се получаваше всичко. Съгласен съм с нешев, че финишът донякъде предпази Дрю, малкото цигане излезе, като се замисля по-добре то , отколкото Ортън, щото макар че направиха серия от много добри мачове, враждата им ми писна на кура. 

Тези двамата бих ги гледал пак. **** 1/2

Доста от големите звезди изобщо не взеха участие- Финта, Ортън, Браян ... някои не чак толкова големи бяха тотално забравени като Ларс Съливан дето уж требеше да получи ебем ти и монстър хийл пуш-а . Поне Батъл роял-а да му бяха дали на кикофа, еба ги и скръндзите.

Все пак прилично турнирче - някои неща доставиха, някои бяха шнурец, но давам 7.5/10 

Изпращането на Тейкър... Баси кога минаха тия 30 години. Самият дебют не съм го гледал когато се е случил, но сякаш беше вчера когато бях малоумен чавак, дето гледа 5 пъти видеокасетата как Тейкър души Хоган 15 минути и накрая му сра на живота с Tombstone върху стол. 

Баси мамата.. 30 години... 

Какво ли не гледах за това време; 

Затварянето на Ultimate Warrior в ковчега - супер ефектно ми се видя като бях пишлегар

Враждата с Jake The Snake Roberts и фейс търна

Унищожението на Камала , ентранса върху катафалка на стадион Уембли и първият мач с ковчези на Сериите 92

Враждата с Гонзалес и незабравимите 2 класически мача, съперничещи на тези на Беноа и Енгъл

Враждата с Йоко, промото при които Прасчо се насираше, първата му 'Смърт" , възкресението, пребиването на двойника и размазването на Йоко пред погледа на бачи Чък Норис

Малоумната вражда с корпорацията на Тед Дибиаси , дето му крадоха шибаната урна през цялата 95-та. Мачовете с 220 килограмовия King Mabel ( Viscera ) дето му счупи скулата с легдроп и трябваше да носи маска няколко месеца.

Боят с Брет Харт. престъпно подценената вражда и мач с Дизел,,, враждата с Мankind , шокиращите загуби в началото, Boiler room brawl-а 

Батман ентранса в МСГ

Битките с Вейдър и Сид .. взимането на титлата 7 години след първата

Програмата с Кейн продължила 20 години. Повечето видяха Кейн като джобър на звездите , но през 97-ма беше да си ебе мамата и страшилището-газеше наред и еба целия ростер. Може би само баче Броко е газил повече..

Враждите с Остин , Министрито, недолюбвания от мен Рокерски гимик. 

И след това има още 20 шибани години през които имаше мачове , започна се шумотевицата около Streak-a , неговите мачове станаха атракцията на Мания, а от боя с Батиста това често бе най-добрия мач в шоуто. Няма нужда да изреждам тези с Едж, Майкълс, Трипси, даже путето СМ Пънк, всеки тук ги е гледал.

Прекратяването на Стрийка .. опуленото негро в публиката и още по опулен аз в хола ми пред тв. :(

Излагациите след това , при араби, класиката с Голдбърг, 30 минутния рестхолд фест с Трипси- все неща дето можеше и да не гледаме. 

Все пак благодарение на изненадващо забавния мач със Стайлс , се оттегли с хубав последен бой.

Зарадвах се като видях много от старите муцуни. Годуинс изглеждат като хилбилита дето ебат лелите си, кметът Кейн яко се е ошкембил, Кевин наш е побелял целия , а Секси бой е кривоглед чичак.. но кой ти гледа. 

Винс милия е станал ЕБАСИ МУМИЯТА. Не съм го виждал скоро , ама еби му мамата , с тия вежди, некролога му се подава от джоба-изглежда като 99 годишен.Май ще събира родата скоро . :(

Ентранса на Тейкър се получи добре, ама еби му мамата, супер шибано е да го изпратят пред тия шибани монитори. Все пак по-добре от нищо, все си имаше символика и прочее. 

30 шибани години.. То живота си мина. 

• Upvote 11
  • Thanks 2
  • Wank 2

The Phenom
2 hours ago, HEIDENREICH said:

Изпращането на Тейкър... Баси кога минаха тия 30 години. Самият дебют не съм го гледал когато се е случил, но сякаш беше вчера когато бях малоумен чавак, дето гледа 5 пъти видеокасетата как Тейкър души Хоган 15 минути и накрая му сра на живота с Tombstone върху стол. 

Баси мамата.. 30 години... 

Какво ли не гледах за това време; 

Затварянето на Ultimate Warrior в ковчега - супер ефектно ми се видя като бях пишлегар

Враждата с Jake The Snake Roberts и фейс търна

Унищожението на Камала , ентранса върху катафалка на стадион Уембли и първият мач с ковчези на Сериите 92

Враждата с Гонзалес и незабравимите 2 класически мача, съперничещи на тези на Беноа и Енгъл

Враждата с Йоко, промото при които Прасчо се насираше, първата му 'Смърт" , възкресението, пребиването на двойника и размазването на Йоко пред погледа на бачи Чък Норис

Малоумната вражда с корпорацията на Тед Дибиаси , дето му крадоха шибаната урна през цялата 95-та. Мачовете с 220 килограмовия King Mabel ( Viscera ) дето му счупи скулата с легдроп и трябваше да носи маска няколко месеца.

Боят с Брет Харт. престъпно подценената вражда и мач с Дизел,,, враждата с Мankind , шокиращите загуби в началото, Boiler room brawl-а 

Батман ентранса в МСГ

Битките с Вейдър и Сид .. взимането на титлата 7 години след първата

Програмата с Кейн продължила 20 години. Повечето видяха Кейн като джобър на звездите , но през 97-ма беше да си ебе мамата и страшилището-газеше наред и еба целия ростер. Може би само баче Броко е газил повече..

Враждите с Остин , Министрито, недолюбвания от мен Рокерски гимик. 

И след това има още 20 шибани години през които имаше мачове , започна се шумотевицата около Streak-a , неговите мачове станаха атракцията на Мания, а от боя с Батиста това често бе най-добрия мач в шоуто. Няма нужда да изреждам тези с Едж, Майкълс, Трипси, даже путето СМ Пънк, всеки тук ги е гледал.

Прекратяването на Стрийка .. опуленото негро в публиката и още по опулен аз в хола ми пред тв. :(

Излагациите след това , при араби, класиката с Голдбърг, 30 минутния рестхолд фест с Трипси- все неща дето можеше и да не гледаме. 

Все пак благодарение на изненадващо забавния мач със Стайлс , се оттегли с хубав последен бой.

Зарадвах се като видях много от старите муцуни. Годуинс изглеждат като хилбилита дето ебат лелите си, кметът Кейн яко се е ошкембил, Кевин наш е побелял целия , а Секси бой е кривоглед чичак.. но кой ти гледа. 

Винс милия е станал ЕБАСИ МУМИЯТА. Не съм го виждал скоро , ама еби му мамата , с тия вежди, некролога му се подава от джоба-изглежда като 99 годишен.Май ще събира родата скоро . :(

Ентранса на Тейкър се получи добре, ама еби му мамата, супер шибано е да го изпратят пред тия шибани монитори. Все пак по-добре от нищо, все си имаше символика и прочее. 

30 шибани години.. То живота си мина. 

Страхотна ретроспекция, особено в часта за 90те,  на един от любимите ми членове на форума - HEIDENREICHВъпреки, че съм част от форума вече почти 15 години, пиша много рядко. Поводът този път е огромен (видимо от аватара и ника ми). В темата на UNDERTAKER* за юбилея ще напиша по-дълъг пост по темата като цяло.

• Upvote 6

[center][img]http://i41.tinypic.com/4kttsg.jpg[/img][/center]

Не съм се отказал и аз да напиша обещания дълъг пост със спомените ми за Гробаря, но ще кажа само едно, което се сетих - нали почнах да гледам кеч от време на време през 1997-ма и тогава Тейкър точно чакаше дебюта на Кейн. Гледах го по някаква английска телевизия и го бях запомнил като The Undetaker. След това 98-99 не бях гледал и като почнха да дават шоутата по БТВ и първите няколко месеца даже не знаех че е той, защото чувах само Гробаря, Гробаря и гледах някакъв чичак с дънково яке и цаки. Чак след месеци като видях "миришещо листче" с рокера и надпис THE UNDERTAKER разбрах че е същият човек и бях в тотален потрес. После се потвърдиха опасенията ми като четох в някакво от тогавашните списания и статия как Гробаря бил "сменил имиджа" и не можех да повярвам как това може да е същият кечист който бях гледал преди 2-3 години :D :D :D

Edited by Radox
  • Upvote 7
  • Haha 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Rise of Thunder

Това, което ще напиша, се припокрива с мнението на много хора. The Undertaker е абсолютният лидер на съблекалнята. Няма Сини, няма Ортъни, няма Хиксове. Чичо Тейкър си е заслужил уважението до последната капчица. За мен беше истинско удоволствие да го наблюдавам на ринга, да го видя като шампион, да го гледам и като хийл, и като фейс. Той е кечиста с главно К. Той е еталонът, от който сегашните келеше трябва да взимат пример. Който и образ на Тейкър да вземеш, все ще намериш по нещо хубаво в него. Въпреки че не съм му гледал първите образи, които Radox беше описал в своята статия, The Undertaker винаги ще си остане най - голяма легенда на WWE. Благорим ти, Марк Уилям Калауей, за това, че забавляваше няколко поколения!! Поклон! 

• Upvote 6
  • Like 3
  • Thanks 1

Мача между Дрю и Кучето за мен беше много добър, доставиха точно каквото се очакваше от тях, за мен това беше и най-добрия мач в турнира.

Влязах обаче да пиша относно 5в5 мачовете и при жените и при мъжете съм разочарован. За мен нямаше никакво напрежение в двата мача, едва успяваха да ми задържат вниманието, след първите две елиминации очаквах какво ще стане до финала и според мен, за да си изградят техните си истории пропиляха качеството на мачовете.

Как мислите, време ли е Тейкър да влезе в HOF, излизайки от образ?

• Upvote 2