Jump to content

WWE Survivor Series - 22 ноември 2020

romanreigns989898

Recommended Posts

romanreigns989898

#!survivor-series-2019.jpg

Brands: Raw, SmackDown

Date: November 22, 2020

City: Orlando, Florida

Venue: Amway Center

MATCH CARD:

Champion vs. Champion match

Drew McIntyre (Raw's WWE Champion) vs. Roman Reigns (SmackDown's Universal Champion) (with Paul Heyman)

image.png

Asuka (Raw Women's Champion) vs. Sasha Banks (SmackDown Women's Champion)

SS_MatchGraphics_asukasasha_tuneinFC--243b7fd766c9fafecc60445defb51ed7.jpg

5-on-5 Men's Survivor Series elimination match

Team Raw (Keith Lee, Braun Stromwman, AJ Styles, Riddle, Sheamus) vs. Team SmackDown (Kevin Owens, Otis, Jey Uso, Seth Rollins, King Corbin)

image.png

5-on-5 Women's Survivor Series elimination match

Team Raw (Nia Jax, Shayna Beszler, Mandy Rose, Dana Brooke and Lana) vs. Team SmackDown (Bianca Belair, Ruby Riot, Liv Morgan, Natalya, Bayley)

image.png

Bobby Lashley (Raw's United States Champion) vs. Sami Zayn (SmackDown Intercontinental Champion)

SS_MatchGraphics_bobbysami_tunein_FC--6638968a0963b3b5acd221afa47cd499.jpg

Champions vs. Champions match

The New Day (Kofi Kingston and Xavier Woods) (Raw Tag Team Champions) vs. Street Profits (Angelo Dawkins and Montez Ford) (SmackDown Tag Team Champions)

SS_MatchGraphics_tag_tunein_FC--efc278ac37a685658d33854d084a58ed.jpg

Edited by neshev
  • Upvote 6
Radox

Ба му майката, сега гледам, че през 1990 Survivor Series също са били на 22 ноември - значи точно 30 години стават сега, Гроби трябва да ибе здраво.

Edited by Radox
  • Upvote 3
  • Like 1
  • Facepalm 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Наебал съм ги с 200 и съм им го вкарал.

romanreigns989898
13 minutes ago, Radox said:

Ба му майката, сега гледам, че през 1999 Survivor Series също са били на 22 ноември - значи точно 30 години стават сега, Гроби трябва да ибе здраво.

В грешка си Гробаря не е дебютирал 1999 г. а 1990 г. е направил своя дебют! 😉 Иначе да точно 30 години стават на 22 ноември! 😉

• Upvote 5
  • Thanks 1
  • Wank 1
  • Facepalm 1
HeaDMaKeR™
10 hours ago, romanreigns989898 said:

В грешка си Гробаря не е дебютирал 1999 г. а 1990 г. е направил своя дебют! 😉 Иначе да точно 30 години стават на 22 ноември! 😉

😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉😉

• Upvote 3
  • Haha 7
  • Wank 5

I wanted so badly to lie down next to her on the couch, to warp my arms around her and sleep.Not fuck, like in those movies.Not even sex.Just sleep together, in the most innocent sense of the phrase.But I lacked the courage and she had a boyfriend and I was gawsky and she was gorgeous and I was hopelessly boring and she was endlessly fascinating.So I walked back to my room and collapsed on the bottom bunk, thinking that if people were rain, I was drizzle and she was hurricane.

John Green, Looking For Alaska

• THE ENEMY pinned this topic
Radox

Аве, са гледам че са изтипосали някакъв унификационен мач между отборните шампиони на Raw и на SD който е и за двете титли? Пак ли ще махат едните, доста време им отне да се сетят....

• Upvote 1
  • Facepalm 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Hachiko
12 minutes ago, Radox said:

Аве, са гледам че са изтипосали някакъв унификационен мач между отборните шампиони на Raw и на SD който е и за двете титли? Пак ли ще махат едните, доста време им отне да се сетят....

Нем. Просто е обикновен таг мач.

• Upvote 3
  • 3 weeks later...

Няма как да ме ебе за повечето мачове, защото историята е, че се бият за "BRAND SUPREMACY". :D Демек, мачове без никакъв залог и за какво SUPREMACY може да се говори, като допреди месец половината бяха в различни шоута? При The New Day и Street Profits е просто шокиращо зле, защото те просто си смениха местата. Бах, толкова ли е трудно да измислят нещо. Например, който бие тук печели повече места за RR, или нещо от сорта. Да има някакъв залог, някаква интрига?

Надъхан съм за Drew срещу Roman. Да, двамата сме ги гледали, но нещата са коренно различни, когато двама са с правилния booking. Roman Reigns е най-доброто нещо в WWE, а и в целия кеч. Откакто turn-а heel, няма слабо promo, няма слаб segment, няма слаб мач. Интересно ми е какво ще предложат тук. Имам усещането, че ще има някакъв swerve. Я cash in, я завръщане на Brock Lesnar, я някой дебют.

Asuka срещу Sasha би трябвало да е силен мач. TAKER TRIBUTE също представлява интерес, нищо че в последно време ни пренаситиха с неща за него и кариерата му.

За другото НЕ МЕ ЕБЕ!

• Upvote 9
The Pain

vlcsnap-2020-11-23-12h55m06s317.thumb.png.b402266caf051afcf86a6aee8173c0a1.png

Моя човек как се е размазал, направо не е истина хахахахахахах

• Like 1
  • Haha 6
  • Wank 1
  • Sad 1
  • Facepalm 1

9MLnN5Y.gif

Radox

Нямаше как да не си пусна и аз краят на този турнир с паметното промо на легендарния THE UNDERTAKER! Просто всичко беше като по филмите. Същата дата, същия турнир, 30 години по-късно.  Толкова години в този форум спекулирахме, чудехме се как точно ще дойде пенсионирането на Гробаря, какъв сторилайн ще има, какво точно ще направи той. И ето, че след 15 години в този форум, всички тези въпроси най-сетне намериха отговора си. Ще ми е интересно някои от изявените му фенове тук като @HEIDENREICH @UNDERTAKER* @The Phenom и сигурно пропускам някой, да напишат по някой чаршаф със спомени за тази легенда. Аз също ще гледам да се включа идните дни със солиден пост, само да намеря време.

Мога да обобщя всичко само и единствено с официалния трибют клип за Undertaker на WWE:

Поклон!

• Upvote 1

0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

THE ENEMY

Епичен мач между Роман и Дрю!:wank: И точно както ми се искаше, подготвят нещата за още по-голям rematch с победата на Рейнс тук, а тя просто беше задължителна. В момента Голямото куче е с нечовешка инерция, най-голямата звезда в света на кеч шоубизнеса. Дрю официално вече пък е топ лицето на компанията и като такова, то се нуждаеше от своя огромен nemesis, който да го бетонира окончателно на върха. С този мач WWE окончателно превърнаха Роман именно в това. И съвсем по пътя на логиката, следващата среща между двамата трябва да бъде на Мания. Миз е кеширал успешно върху Дрю, той пък е спечелил мелето и избира да търси реванш срещу Рейнс. Представям си го и е просто епично!:wank:

Естествено, не пропуснаха да градят и историята около сложните отношения на Роман с братовчедите и това как ги мачка психически, че не струват дори когато Джей беше готов да умре на ринга за него.:D

Мачът между Саша и Аска също ми хареса.

Като голям минус отбелязвам единствено, че пак изпуснаха златна възможност да осъществят хийл търн на Big E.

• Upvote 3
neshev

Drew и Reigns покриха очакванията и това беше най-добрият им мач досега. Точно така искам да изглеждат мачовете в ME. Две назобани животни, които се смазват от бой. Финалът беше леко изклецан, но явно искаха да пазят Drew възможно най-силен. Това е кофтитo на подобни мачове, защото не искат да правят единият шампион да изглежда жалък и трябва някакви BS завършеци. Но иначе нямаше причина да се оплаква човек.

Бенефисът на Taker наистина се получи доста ефектно, макар и с презаписаната публика, но нещо се съмнявам, че няма да има повече мачове. Арабите или Винс, ако звъннат, ще има пак ONE LAST TIME. :D

• Upvote 3
  • Haha 1
The-Resident-Ev!L

Получи се епичен Сървайвър, Дрю просто е нечовек къде беше този човек до сега направиха страшен мач с Роман Рейнс, най накрая напипаха формулата за него имаше нужда от този Heel Turn.

Гробаря каквото и да кажем е един от най добрите в бизнеса ще липсва определено....

Искаше ми се Кейн да излезе с старата си маска от далечната 2001 година....

Team Raw (Keith Lee, Braun Stromwman, AJ Styles, Riddle, Sheamus) vs. Team SmackDown (Kevin Owens, Otis, Jey Uso, Seth Rollins, King Corbin) Много се изложиха Ролинс защо постъпи следва да разберем може би, това ли е начина да излиза в почивка??

Bobby Lashley (Raw's United States Champion) vs. Sami Zayn (SmackDown Intercontinental Champion) Очаквах повече от тези двамата Сами горкия само бягаше наляво надясно>...

Team Raw (Nia Jax, Shayna Beszler, Mandy Rose, Dana Brooke and Lana) vs. Team SmackDown (Bianca Belair, Ruby Riot, Liv Morgan, Natalya, Bayley) Вафла Nia как викаше на Лана чак кофти ми стана за нея, седеше в ъгъла като наказана накрая им спечели мача....

Asuka (Raw Women's Champion) vs. Sasha Banks (SmackDown Women's Champion) Синята кукличка имаше нужда от тази победа.

The New Day (Kofi Kingston and Xavier Woods) (Raw Tag Team Champions) vs. Street Profits (Angelo Dawkins and Montez Ford) (SmackDown Tag Team Champions) Street Profits ми приличат на младите The Dudley Boyz, Angelo Dawkins, след време може би ще бъде световен шампион добро мачле като цяло....

• Upvote 1
The Pain

Просто нема как Гробаря да не се завърне след няколко години реабилитация и тренировки на WM 40 пред 100к публика за един последен опит за 5* мач, на който Мелцър ще даде ****3/4, е така за ебавката

• Haha 1

9MLnN5Y.gif

batistaheel

Роман Рейнс срещу Дрю Макинтайър беше титаничен сблъсък. Беше като Батиста срещу Джон Сина или Скалата срещу Ледения. WWE този път успяха да изградят ново поколение топ звезди, които не са някакви летящи циркаджии, а истински алфа мъжкари. Роман Рейнс в момента може би е най-добрият heel в WWE - арогантен, самоуверен, който третира подчинените си като боклуци и който не бяга от битка подобно на други хийлове. Проблемът е че феновете го мразят искрено и не виждам да започнат да го аплодират както става с подобни хийлове. Това може да е проблем ако решат да го обърнат face. В този мач просто Роман нямаше как да загуби, но в бъдеще и Дрю ще трябва да вземе победата. Може би до година ако все още са шампиони, което е много вероятно. :D Тази година мачът Champion vs Champion повече ми хареса от предните когато единия шампион беше Брок и победата му беше гарантирана. 

Саша срещу Аска също се получи много добре. Тука се надявах Саша да вземе чиста победа след туш или предаване, но и така става. 

След КечМания исках да видя Гробаря пак като рокер или поне малко извън образ. Да излезе при другите пенсии, да се прегръщат, да направят там сегмента, нещо по-специално. А не просто да излезе както е излизал през последните 16 години и да кажа, че вече ще почива в мир. Мисля, че това е крайът за Тейкър, защото той каза, че не иска да прави други режисирани мачове, а едва ли след някоя година ще може да прави нормални мачове, но кой знае. 

• Upvote 1

Трябва да призная, че WWE определено вдигат оборотите последните месеци. Това главно се държи на интригите около световните титли. Съжалявам само, че не оставиха Миз да кешира върху Ортън на този турнир, но явно искат Дрю да държи по-дълго. Аз също много се кефя на Рейнс, но причината за всеобщата любов по него е предишният му образ. Той беше толкова втръснал и сега тази промяна изглежда в пъти по-свежа. Елиминационните мачове бяха иновативни поне. Със сигурност ще се забравят след 2 месеца, но пък човек можеше да се посмее на тези решения. Чудя се само кога ще изритат Лана, че да ходи при Миро в AEW като мениджър.

Никога не съм бил фен на Гробаря, но сбогуването му наистина беше доста натъжаващо. Той беше синоним на WWE и пенсионирането му оставя голяма дупка във федерацията, макар да имаше по 1-2 мача годишно. Тъжно е, че не го направи 5-6 години по-рано и се наложи да гледаме пародиите с Голдбърг, Рейнс и арабите. Не очаквам негови мачове в близките години, но винаги е възможно някога да го видим в някое мачле при арабите. Това наистина е end of an era. :(

9xWWE PC          1xTNA PC          5xUniversal PC          6xTag Team PC          1xMITB